# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. WICZLING KAROL CIESZENIE 10 km 1982
2. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km - zawodnicy 70+ EMERYT 1952
3. BRZOZOWSKI PAWEŁ BIELKOWO 10 km 1977
4. SŁOWIKOWSKA KLAUDIA GDAŃSK 10 km 1993
5. RAGIN PRZEMYSŁAW REDA 10 km DO TRUCHTAĆ DO METY 1990
6. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
7. KRUSZYŃSKA MAGDALENA GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1980
8. KRUSZYŃSKI MARCIN GDYNIA 10 km ADIDAS RUNNERS TRICITY 1979
9. BEDNARZ MACIEJ GDAŃSK 10 km 1975
10. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
11. MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA GDYNIA 10 km 1983
12. SZAJDZIUK EWELINA JANKOWO GDAŃSKIE 10 km PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE 1979
13. SZAJDZIUK PIOTR JANKOWO GDAŃSKIE 10 km PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE 1975
14. ASZYK DAGMARA LUBLEWO GDAŃSKIE 10 km 1995
15. RYCHARSKI KONRAD KOLBUDY 10 km LEŚNA RUNDA 1984
16. RYCHARSKA SYLWIA KOLBUDY 10 km LEŚNA RUNDA 1988
17. NALASKOWSKI SEBASTIAN JUSZKOWO 10 km 1981
18. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
19. WĄSIK BARTŁOMIEJ GDAŃSK 10 km 1989
20. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
21. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
22. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO 10 km ZAWSZE PIĘKNA 1981
23. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
24. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
25. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
26. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
27. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
28. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
29. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
30. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
31. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
32. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
33. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
34. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
35. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
36. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
37. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
38. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
39. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
40. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
41. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
42. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
43. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
44. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
45. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
46. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
47. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
48. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
49. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
50. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
51. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
52. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
53. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
54. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
55. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
56. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
57. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
58. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
59. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
60. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
61. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
62. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
63. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
64. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
65. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
66. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
67. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
68. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
69. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
70. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
71. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958