# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. GRACZYK ADRIAN GDYNIA 10 km KURCZACZKI TEAM GRACZYK 1988
2. JEŻEWSKA ANNA WEJHEROWO 10 km 1980
3. BARABASZ MARIUSZ KALISKA KOŚCIERSKIE 10 km 1982
4. MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA GDYNIA 10 km DĄŻĄC DO MARATONU 1983
5. RAGIN PRZEMYSŁAW REDA 10 km 1990
6. PRANGA MONIKA WEJHEROWO 10 km CRIWWRE 1980
7. ZASADA WALDEMAR WŁADYSŁAWOWO 10 km FENIKS 1978
8. POPIELARCZYK LUKASZ WROCŁAW 10 km 1981
9. SOWINSKI LECH MOSTY 10 km 1956
10. WICZLING KAROL CIESZENIE 10 km 1982
11. FILIPEK PATRYK WEJHEROWO 10 km 1990
12. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
13. CHLEBICZ PAWEŁ SIERADZ 10 km 1969
14. SOSIŃSKI RAFAŁ KAMIEŃ 10 km 1980
15. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
16. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km - zawodnicy 70+ EMERYT 1952
17. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
18. WALTERSKI SŁAWOMIR TORUŃ 10 km WALTERSCY TEAM TORUŃ 1983
19. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
20. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
21. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
22. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
23. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
24. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
25. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
26. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
27. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
28. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
29. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
30. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
31. KUSCHBIK ELŻBIETA GDAŃSK 10 km LKS ZANTYR SZTUM 1979
32. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
33. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
34. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
35. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
36. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
37. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
38. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
39. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
40. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
41. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
42. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
43. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
44. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
45. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
46. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
47. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
48. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
49. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
50. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
51. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
52. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
53. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
54. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
55. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
56. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
57. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
58. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
59. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
60. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
61. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
62. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
63. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
64. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
65. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
66. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
67. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
68. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
69. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
70. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958