# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. UJMA RADOSŁAW BRODNICA GÓRNA 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1982
2. MIOTK SEBASTIAN ŻUKOWO 5 km 1989
3. CZARNOWSKI EMILIAN KOZIN pozostali KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1996
4. NAWROCKI DARIUSZ GDAŃSK 5 km 1982
5. RUTKOWSKA SABINA CHWASZCZYNO pozostali 1988
6. LESISZ AGATA MAKSYMILIANOWO pozostali MAJA TEAM 1984
7. MURAWSKA KATARZYNA REDA 5 km 1979
8. DAWID DARIA CHWASZCZYNO 5 km 1977
9. JARZYŃSKI DARIUSZ STAROGARD GDAŃSKI 5 km DOTRUCHTAĆ DO METY 1973
10. PIANKOWSKA JOANNA NIEDAMOWO pozostali KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP 1972
11. KAŹMIERCZAK MAGDALENA ŁAPALICE pozostali KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA 1984
12. REITER DAWID KARTUZY pozostali 1993
13. KARPYZA KRYSTIAN GDAŃSK pozostali 1997
14. GLISZCZYŃSKA WIKTORIA LIPUSZ 5 km 1998
15. SZCZEPAŃSKIXZC PATRYKZXC OLSZTYN wirtualnie ASDASDZXC 1996
16. SZCZEPAŃSKI PATRYK OLSZTYN wirtualnie TEST 1996
17. HINC BOGUSLAW ŻUKOWO pozostali 1972
18. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO 5 km ZAWSZE PIĘKNA 1981
19. KOSTUCH MARTA SIERAKOWICE pozostali KS BAT 2009
20. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA GDYNIA złoci honorowi uczestnicy RUNPASSION.PL TEAM 1996
21. WILKE TOMASZ GDYNIA pozostali P4F 1996
22. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
23. SINGER MARCIN EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
24. SINGER GRAŻYNA EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
25. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
26. SMEJA PRZEMYSLAW NADOLE pozostali 1982
27. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
28. FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK zawodnicy 70+ NIEZRZESZONY 1949
29. ROLOFF JOHANN GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA wirtualnie 2010
30. GÓRSKA IWONA LĘBORK pozostali 1973
31. HINC IWONA BORKOWO pozostali NESSI TIME ŻUKOWO 1975
32. KOSTUCH AGATA ROZTOKA wirtualnie 2001
33. KROPIDŁOWSKA JUSTYNA NOWY BARKOCZYN pozostali 1988
34. FETTA DOMINIKA GDYNIA pozostali 2008
35. GŁUDKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK pozostali 1982
36. LEWANDOWSKI PAWEŁ RUMIA pozostali 1990
37. NACZK WIKTORIA LĘBORK złoci honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE 2002
38. BOLANOWSKI PIOTR CHOJNICE pozostali FILTERTECHNIC.EU 1975
39. SIKORA ANNA BOJANO pozostali 1980
40. KOPCZYNSKA MONIKA GDAŃSK pozostali TAKA RYBA 1980
41. PAŁASZ EDMUND RUMIA zawodnicy 70+ 1947
42. DEIK ELŻBIETA PRZYJAŹŃ zawodnicy 70+ 1951
43. KRZEMIEŃ ANNA RUMIA pozostali 1982
44. PATEK SYLWIA 84-206 pozostali AKTYWNE ZBYCHOWO 1983
45. KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO pozostali NAVIGATORIA 1987
46. JĘDRYSIAK MARCIN BANINO srebrni honorowi uczestnicy 1983
47. KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 69 1974
48. GDANIEC KONRAD STAROGARD GDAŃSKI pozostali 1999
49. DZIEWIATOWSKA JOANNA TUCHOM złoci honorowi uczestnicy 1974
50. RZESZUTEK MARTA GDAŃSK pozostali 1986
51. PALIWODA MARTA GDAŃSK pozostali 1990
52. MACIEJEWSKI RAFAŁ STRZEPCZ srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1974
53. JANKOWSKI SEBASTIAN WYSZECINO srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1987
54. STACHEWICZ DARIUSZ GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1966
55. KRÓL BENEDYKT WERBLINIA zawodnicy 70+ 1953
56. OKSENIUK AGNIESZKA LIPUSZ srebrni honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1985
57. KUPTZ DANIEL SOPIESZYNO srebrni honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1958
58. KUPTZ MARIOLA SOPIESZYNO złoci honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1960
59. OSTROWSKI PIOTR GDAŃSK pozostali 1993
60. KOWALCZYK JAROSŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1974
61. PACZUŁA STANISŁAW CEWICE srebrni honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1971
62. ROCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy ROCZYŃSKI TEAM 1966
63. ĆWIKAŁOWSKI BARTEK GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1984
64. JAWORSKA BEATA GDANSK pozostali 1970
65. LITZBARSKI MAREK PUCK srebrni honorowi uczestnicy 1968
66. KOSTUCH RENATA ROZTOKA srebrni honorowi uczestnicy 1976
67. LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN srebrni honorowi uczestnicy 1979
68. LUBECKI SZYMON BĘDOMIN złoci honorowi uczestnicy OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2008
69. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO zawodnicy 70+ EMERYT 1952
70. TYMIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK zawodnicy 70+ 1948
71. HENDRICH TOMASZ BANINO srebrni honorowi uczestnicy DZIKUSY 1976
72. TARAPATA-SKWIOT EDYTA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1977
73. SKWIOT STANISŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1969
74. ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR GDYNIA 5 km 1959
75. KREFT EDYTA KARTUZY pozostali 1992
76. GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ BYTÓW pozostali 1999
77. DĄBROWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TRENER KRIS 1987
78. ŻYTKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK pozostali 1994
79. KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK zawodnicy 70+ NIESTOWARZYSZONY 1950
80. ŁUBKOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK zawodnicy 70+ 1952