# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. SERKOWSKA ANNA KARTUZY 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1977
2. MISLISZ EDYTA LIPUSZ 5 km 1988
3. POREDA PIOTR KOWALE 5 km DIVINE BEAUTY 1986
4. GRACZYK ADRIAN GDYNIA 5 km KURCZACZKI TEAM GRACZYK 1988
5. KOSTUCH GRZEGORZ SIERAKOWICE 5 km KS BAT 1978
6. KOWALCZYK HANNA GDAŃSK 5 km IRON TEAM 1982
7. GRODECKI OSKAR PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 2012
8. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE 5 km 1975
9. DRĄŻEWSKI PRZEMYSŁAW GLIWICE 5 km 1983
10. GRAJEWSKI TOMASZ LĘBORK 5 km 1985
11. GRAJEWSKA ANNA LĘBORK 5 km 1979
12. ŚNIADOWSKA KATARZYNA GDAŃSK 5 km ADIDAS RUNNERS TRICITY 1991
13. RAGIN PRZEMYSŁAW REDA 5 km 1990
14. SKORUPA ŁUKASZ GDAŃSK 5 km 1984
15. KALINOWSKA PAULINA KIEŁPINO 5 km PROJEKT 1000 UP 1986
16. BLADOWSKA JUSTYNA STRASZYN 5 km 1995
17. ŚWIĄDER MIROSŁAW KOLBUDY 5 km INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAM 1970
18. UJMA RADOSŁAW BRODNICA GÓRNA 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1982
19. NAWROCKI MARIUSZ GDAŃSK 5 km 1974
20. LORYCH KRYSTIAN BORKOWO 5 km 1979
21. GAŁUSZYŃSKA KASIA GDYNIA 5 km ACTIVE FLOW 1985
22. STROJNOWSKI SŁAWOMIR BĄKOWO 5 km 1963
23. KACZOR AGNIESZKA DEBRZNO 5 km KUJAWSCY RUNNERS 1989
24. CZARNOWSKI EMILIAN KOZIN pozostali KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1996
25. NAWROCKI DARIUSZ GDAŃSK 5 km 1982
26. RUTKOWSKA SABINA CHWASZCZYNO pozostali 1988
27. LESISZ AGATA MAKSYMILIANOWO pozostali MAJA TEAM 1984
28. MURAWSKA KATARZYNA REDA 5 km 1979
29. JARZYŃSKI DARIUSZ STAROGARD GDAŃSKI 5 km DOTRUCHTAĆ DO METY 1973
30. PIANKOWSKA JOANNA NIEDAMOWO pozostali KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP 1972
31. KAŹMIERCZAK MAGDALENA ŁAPALICE pozostali KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA 1984
32. REITER DAWID KARTUZY pozostali 1993
33. KARPYZA KRYSTIAN GDAŃSK pozostali 1997
34. SZCZEPAŃSKIXZC PATRYKZXC OLSZTYN wirtualnie ASDASDZXC 1996
35. SZCZEPAŃSKI PATRYK OLSZTYN wirtualnie TEST 1996
36. HINC BOGUSLAW ŻUKOWO pozostali 1972
37. KOSTUCH MARTA SIERAKOWICE pozostali KS BAT 2009
38. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA GDYNIA złoci honorowi uczestnicy RUNPASSION.PL TEAM 1996
39. WILKE TOMASZ GDYNIA pozostali P4F 1996
40. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
41. SINGER MARCIN EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
42. SINGER GRAŻYNA EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
43. KOWALEWSKA KINGA GDAŃSK 5 km 1994
44. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
45. SMEJA PRZEMYSLAW NADOLE pozostali 1982
46. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
47. FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK zawodnicy 70+ NIEZRZESZONY 1949
48. ROLOFF JOHANN GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA wirtualnie 2010
49. GÓRSKA IWONA LĘBORK pozostali 1973
50. HINC IWONA BORKOWO pozostali NESSI TIME ŻUKOWO 1975
51. KOSTUCH AGATA ROZTOKA wirtualnie 2001
52. KROPIDŁOWSKA JUSTYNA NOWY BARKOCZYN pozostali 1988
53. FETTA DOMINIKA GDYNIA pozostali 2008
54. GŁUDKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK pozostali 1982
55. LEWANDOWSKI PAWEŁ RUMIA pozostali 1990
56. NACZK WIKTORIA LĘBORK złoci honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE 2002
57. BOLANOWSKI PIOTR CHOJNICE pozostali FILTERTECHNIC.EU 1975
58. SIKORA ANNA BOJANO pozostali 1980
59. KOPCZYNSKA MONIKA GDAŃSK pozostali TAKA RYBA 1980
60. PAŁASZ EDMUND RUMIA zawodnicy 70+ 1947
61. DEIK ELŻBIETA PRZYJAŹŃ zawodnicy 70+ 1951
62. KRZEMIEŃ ANNA RUMIA pozostali 1982
63. PATEK SYLWIA 84-206 pozostali AKTYWNE ZBYCHOWO 1983
64. KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO pozostali NAVIGATORIA 1987
65. JĘDRYSIAK MARCIN BANINO srebrni honorowi uczestnicy 1983
66. KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 69 1974
67. GDANIEC KONRAD STAROGARD GDAŃSKI pozostali 1999
68. DZIEWIATOWSKA JOANNA TUCHOM złoci honorowi uczestnicy 1974
69. RZESZUTEK MARTA GDAŃSK pozostali 1986
70. PALIWODA MARTA GDAŃSK pozostali 1990
71. MACIEJEWSKI RAFAŁ STRZEPCZ srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1974
72. JANKOWSKI SEBASTIAN WYSZECINO srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1987
73. STACHEWICZ DARIUSZ GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1966
74. KRÓL BENEDYKT WERBLINIA zawodnicy 70+ 1953
75. OKSENIUK AGNIESZKA LIPUSZ srebrni honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1985
76. KUPTZ DANIEL SOPIESZYNO srebrni honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1958
77. KUPTZ MARIOLA SOPIESZYNO złoci honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1960
78. OSTROWSKI PIOTR GDAŃSK pozostali 1993
79. KOWALCZYK JAROSŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1974
80. PACZUŁA STANISŁAW CEWICE srebrni honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1971
81. ROCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy ROCZYŃSKI TEAM 1966
82. ĆWIKAŁOWSKI BARTEK GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1984
83. JAWORSKA BEATA GDANSK pozostali 1970
84. LITZBARSKI MAREK PUCK srebrni honorowi uczestnicy 1968
85. KOSTUCH RENATA ROZTOKA srebrni honorowi uczestnicy 1976
86. LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN srebrni honorowi uczestnicy 1979
87. LUBECKI SZYMON BĘDOMIN złoci honorowi uczestnicy OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2008
88. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO zawodnicy 70+ EMERYT 1952
89. TYMIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK zawodnicy 70+ 1948
90. HENDRICH TOMASZ BANINO srebrni honorowi uczestnicy DZIKUSY 1976
91. TARAPATA-SKWIOT EDYTA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1977
92. SKWIOT STANISŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1969
93. ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR GDYNIA 5 km 1959
94. KREFT EDYTA KARTUZY pozostali 1992
95. GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ BYTÓW pozostali 1999
96. DĄBROWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TRENER KRIS 1987
97. ŻYTKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK pozostali 1994
98. KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK zawodnicy 70+ NIESTOWARZYSZONY 1950
99. ŁUBKOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK zawodnicy 70+ 1952