1. |
MARSZEWSKA MAJA |
HOPOWO |
pozostali |
AMS SOMONINO |
2008 |
|
2. |
KWIDZIŃSKI JAN |
SOMONINO |
pozostali |
|
2018 |
nieopłacono
|
3. |
WETA WIKTORIA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2010 |
nieopłacono
|
4. |
PUZDROWSKA LAURA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2012 |
nieopłacono
|
5. |
DAWIDOWSKA HANNA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2014 |
nieopłacono
|
6. |
SZOTROWSKA PAULINA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2011 |
nieopłacono
|
7. |
RESZKA NIKOLA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2013 |
nieopłacono
|
8. |
OSTROWSKA DARIA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS7 LĘBORK |
2013 |
|
9. |
PUSTELNIK WOJTEK |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2014 |
nieopłacono
|
10. |
OSTROWSKA JULIA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS7 LĘBORK |
2011 |
|
11. |
WIĘCKOWSKA MARTYNA |
84-300 |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2011 |
nieopłacono
|
12. |
WOJCIECHOWSKA LENA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS "SIODEMKA" LĘBORK |
2012 |
nieopłacono
|
13. |
LANGMESSER NADIA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS 7 LĘBORK |
2012 |
|
14. |
WACZKOWSKA JULIA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS „SIÓDEMKA” LĘBORK |
2011 |
nieopłacono
|
15. |
KULASZEWICZ AGATA |
LĘBORK |
pozostali |
UKS „SIÓDEMKA” |
2009 |
nieopłacono
|
16. |
PUZDROWSKA OLIWIA |
GORĘCZYNO |
pozostali |
AMS GORĘCZYNO |
2011 |
|
17. |
LANDMESSER LENA |
STOBNO |
pozostali |
UKS DĄB STOBNO |
2015 |
nieopłacono
|
18. |
LEPAK FILIP |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK |
2011 |
|
19. |
KELBRATOWSKI KACPER |
STOBNO |
pozostali |
UKS DĄB STOBNO |
2012 |
nieopłacono
|
20. |
KOLIŃSKI KAROL |
STOBNO |
pozostali |
UKS DĄB STOBNO |
2012 |
nieopłacono
|
21. |
LANDMESSER ZOFIA |
STOBNO |
pozostali |
UKS DĄB STOBNO |
2014 |
nieopłacono
|
22. |
KACZMAREK MAJA |
KOLECZKOWO |
pozostali |
SKLA SOPOT |
2009 |
|
23. |
RECLAW FRANCISZEK |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
AMS SIERAKOWICE |
2014 |
|
24. |
ZAREMBA KLARA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2017 |
|
25. |
BIAŁOBRZESKI MICHAŁ |
BRZEŹNO LĘBORSKIE |
pozostali |
BRZEŹNO LĘBORSKIE |
2009 |
|
26. |
WÓJCIK MAGDALENA |
LĘBORK |
pozostali |
LKB IM. BRACI PETK |
2010 |
|
27. |
MICHALAK MIESZKO |
LĘBORK |
pozostali |
UKS „SIÓDEMKA” |
2018 |
nieopłacono
|
28. |
BOGUCKA AMBER |
ZUKOWO |
pozostali |
HOPSASA |
2017 |
nieopłacono
|
29. |
BARTWICKA - KRÓL LENA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS |
2012 |
|
30. |
ROMPA BŁAŻEJ |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2011 |
|
31. |
MARCIŃSKA OLIWIA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2011 |
|
32. |
EKMAN PATRYCJA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2011 |
|
33. |
SZUMSKA JULIA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2016 |
|
34. |
KREFTA MACIEJ |
CZARNA DĄBRÓWKA |
pozostali |
|
2013 |
|
35. |
KREFTA SZYMON |
CZARNA DĄBRÓWKA |
pozostali |
|
2012 |
|
36. |
BOBORYCKI ADRIAN |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
37. |
GODULA MICHALINA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
38. |
LODZIŃSKI JACEK |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
39. |
BIENIAS KLAUDIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
40. |
BOIK NATALIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2013 |
nieopłacono
|
41. |
GODULA MARCELINA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2015 |
nieopłacono
|
42. |
FLISIKOWSKA RITA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2018 |
|
43. |
FLISIKOWSKI RAFAŁ |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2018 |
nieopłacono
|
44. |
FLISIKOWSKI SZYMON |
KARTUZY |
pozostali |
|
2015 |
|
45. |
FLISIKOWSKA DOMINIKA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2014 |
|
46. |
KRYSZEWSKA MARTYNA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2012 |
|
47. |
GRODECKI OSKAR |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
pozostali |
|
2012 |
|
48. |
KALMAN JULIA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2013 |
|
49. |
ŚLIWIAK MICHAŁ |
NOWALCZYSKO |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2011 |
|
50. |
ULENBERG MACIEJ |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2010 |
|
51. |
ULENBERG KINGA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2010 |
|
52. |
OLSZEWSKA MAJA |
MIRACHOWO |
pozostali |
AMS |
2013 |
nieopłacono
|
53. |
OLSZEWSKA NATASZA |
MIRACHOWO |
pozostali |
AMS |
2010 |
nieopłacono
|
54. |
OLSZEWSKA NADIA |
MIRACHOWO |
pozostali |
AMS |
2010 |
nieopłacono
|
55. |
WICZKOWSKA WIKTORIA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2012 |
nieopłacono
|
56. |
GRZEBYTA BLAZEJ |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2014 |
|
57. |
GRZEBYTA KLAUDIA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2018 |
|
58. |
GRZEBYTA MATEUSZ |
KARTUZY |
pozostali |
|
2014 |
nieopłacono
|
59. |
GRUBA ZUZANNA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS |
2012 |
|
60. |
LIS BŁAŻEJ |
BYTÓW |
pozostali |
GALIK TEAM |
2008 |
|
61. |
KWIDZIŃSKA AMELIA |
SOMONINO |
pozostali |
AMS |
2012 |
nieopłacono
|
62. |
STANISZEWSKI MICHAŁ |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2014 |
|
63. |
KWIDZIŃSKI FILIP |
LĘBORK |
pozostali |
|
2012 |
|
64. |
PUZDROWSKA AMELIA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2010 |
|
65. |
PUZDROWSKI JAKUB |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2008 |
|
66. |
ROMPA ZUZANNA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2013 |
|
67. |
SIENIEK JAKUB |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2012 |
|
68. |
BOBIK LILIANA |
BORZYTUCHOM |
pozostali |
|
2015 |
nieopłacono
|
69. |
WEROCHOWSKA HELENA |
DZIERZAZNO |
pozostali |
AMS |
2008 |
nieopłacono
|
70. |
TREDER ALEKSANDER |
GOWIDLINO |
z gminy Sierakowice |
|
2007 |
|
71. |
DUNST BARTOSZ |
KARTUZY |
pozostali |
AMS KARTUZY |
2012 |
nieopłacono
|
72. |
KLEIN LIVA |
LUBAŃ |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2012 |
nieopłacono
|
73. |
KLEIN CELIA |
LUBAŃ |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2010 |
nieopłacono
|
74. |
FORMELA ALICJA |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
AMS SIERAKOWICE |
2012 |
|
75. |
WIŚNIEWSKA ANNA |
GOWIDLINO |
z gminy Sierakowice |
WKS FC GOWIDLINO |
2015 |
|
76. |
WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ |
GOWIDLINO |
z gminy Sierakowice |
WKS FC GOWIDLINO |
2013 |
|
77. |
WIŚNIEWSKI JAN |
GOWIDLINO |
z gminy Sierakowice |
WKS FC GOWIDLINO |
2010 |
|
78. |
KOLKE KSAWERY |
GOWIDLINO |
z gminy Sierakowice |
WKS FC GOWIDLINO |
2016 |
|
79. |
KLEIN OKSANA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS |
2013 |
|
80. |
PRZYCHODNY HUBERT |
SOMONINO |
pozostali |
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2015 |
|
81. |
PRZYCHODNY SEBASTIAN |
SOMONINO |
pozostali |
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2012 |
nieopłacono
|
82. |
PAPROTA EMILIAN |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
|
2015 |
|
83. |
PIPIÓRKA BARTOSZ |
SOMONINO |
pozostali |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
2010 |
nieopłacono
|
84. |
PIPIÓRKA JAKUB |
SOMONINO |
pozostali |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
2011 |
nieopłacono
|
85. |
SADOWSKA JULIA |
GDAŃSK |
pozostali |
NIE ZWALNIAMY |
2012 |
|
86. |
ROMPA AMELIA |
MOJUSZ |
z gminy Sierakowice |
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOJUSZU |
2011 |
|
87. |
KOSZAŁKA ANTONINA |
KARTUZY |
pozostali |
AMS |
2012 |
|
88. |
JANKOWSKI PIOTR |
BYTÓW |
pozostali |
GALIK TEAM |
2009 |
|
89. |
WENTA WOJCIECH |
POPOWO |
pozostali |
LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK |
2015 |
|
90. |
WENTA WIKTOR |
POPOWO |
pozostali |
LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK |
2014 |
|
91. |
KOWALEWSKI FRANCISZEK |
SOMONINO |
pozostali |
AMS |
2016 |
|
92. |
KOWALEWSKA ZUZANNA |
SOMONINO |
pozostali |
AMS |
2014 |
|
93. |
USTOWSKI IGOR |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
GKS TEAM LEKKOATLETYKA |
2009 |
|
94. |
BOROWSKA DĄBRÓWKA |
KAMIENICKA HUTA |
z gminy Sierakowice |
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2010 |
|
95. |
KONKEL MAJA |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
AMS |
2010 |
|
96. |
KONKEL MARTA |
SIERAKOWICE |
z gminy Sierakowice |
AMS |
2009 |
nieopłacono
|
97. |
HERING NINA |
TCZEW |
pozostali |
|
2015 |
nieopłacono
|
98. |
HERING LENA |
TCZEW |
pozostali |
|
2013 |
nieopłacono
|
99. |
GRZECHULSKI LUDWIK |
NOWY DWÓR WEJHEROWSKI |
pozostali |
DZIECI WYGRYWAJĄ |
2012 |
nieopłacono
|
100. |
SZUSTEK STAŚ |
TUCHOM |
pozostali |
SZUSTY TEAM ;) |
2013 |
nieopłacono
|
101. |
MOKŁOWICZ KLARA |
WEJHEROWO |
pozostali |
KL GDYNIA/ ZNIKAJĄCE PUNKTY |
2014 |
|