# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. LASSMANN MAGDALENA WEJHEROWO 10 km 1986
2. DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO 10 km 1976
3. ADAMSKA JUSTYNA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1976
4. LANGE MONIKA WEJHEROWO 10 km JW4846 1991
5. KALKOWSKA MAGDALENA ZAŁĘŻE 10 km WANIT TEAM 2001
6. PLICHTA DARIA ZAŁĘŻE 10 km WANIT TEAM 2001
7. WICKI TOMEK PRZODKOWO 10 km WANIT TEAM 2000
8. FREITAG RAFAŁ WEJHEROWO 10 km 1986 nieopłacono
9. MAJEWSKI FILIP SŁUPSK 10 km 1989
10. ZAWALSKA MARTA DEBOGORZE 10 km 1984 nieopłacono
11. FLORYSZCZYK KRYSTYNA ROTMANKA 10 km 1986
12. NIEMIEC BARTŁOMIEJ GDAŃSK 10 km 1986
13. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA 10 km PARKRUN GDYNIA 1951
14. WICKI DAMIAN PRZODKOWO 10 km WANIT TEAM 1998
15. RAFAŁKO KATARZYNA WEJHEROWO 10 km 1984
16. WOLSKI JAKUB GDAŃSK 10 km 1988
17. KUKAWKA PAWEŁ GDYNIA 10 km SANATORIUM 1984 nieopłacono
18. KOPEĆ IGOR SOPOT 10 km 1976
19. OLSZEWSKI LESZEK WEJHEROWO 10 km 1988
20. BOZA BEATA GDYNIA 10 km GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 1973
21. KLAS BARTŁOMIEJ LUZINO 10 km MAJATEAM 1983
22. ŁYCZYWEK JAN CHOJNICE 10 km TOTALNIE BIEGNIECI 1974
23. DAMASZKE HEFT PATRYCJA WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1990
24. GALIŃSKI MACIEJ RUMIA, POMORSKIE 10 km 1984
25. MICHAŁOWSKA BARBARA PIERWOSZYNO 10 km WYMIATACZE 1981
26. WASĄŻNIK MARTA 81-198 10 km WYMIATACZE 1983
27. KUBAWSKA AGNIESZKA ŁEBCZ 10 km WYMIATACZE 1982
28. BIESZKE IZA MOSTY 10 km WYMIATACZE / FIT MATKA WYMIATACZKA 1983
29. BIESZKE RAFAŁ GDYNIA 10 km WYMIATACZE / ULTRA DREPTACZ 1980
30. CEPIŃSKA ANNA GNIEWOWO 10 km AC&AC 1972
31. NALEPKA KAROLINA WEJHEROWO 10 km MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1993
32. MIEDZIŃSKA IWONA RUMIA 10 km 1976
33. JAKÓBOWSKI RADOSŁAW WEJHEROWO 10 km 1991
34. KACZMAREK DOROTA STRASZYN 10 km 1983 nieopłacono
35. JOŃCZYK ANDRZEJ GDYNIA 10 km 1967
36. BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1980
37. CZARNECKA MAŁGORZATA GDAŃSK 10 km EKIPA MIKIEGO 1976
38. CZARNECKI PIOTR GDAŃSK 10 km EKIPA MIKIEGO 1974
39. GROT-SZYBOWSKA PAULINA STĘŻYCA 10 km 1991
40. DOLECKI ANDRZEJ REDA 10 km 1960
41. LIANA JOLANTA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1977 nieopłacono
42. DZIEKAN GRZEGORZ STRZEBIELINO 10 km 1982
43. ROMAŃSKA MICHALINA BOLSZEWO 10 km MTB - MAŁE TROJMAISTO BIEGA 1989
44. BĄKOWSKA AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1979
45. KUCHNOWSKI KAROL WERBLINIA 10 km 1981
46. ROSZMAN HENRYK ORLE 10 km 1954
47. BORZYSZKOWSKI RAFAŁ WIELKI KLINCZ 10 km MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 1989
48. KWIDZIŃSKI IRENEUSZ KOLECZKOWO 10 km SYSTEM-MEDIA TEAM 1970
49. PÓŁROLA ROBERT BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1975
50. OBERZIG ŁUKASZ WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1988
51. PETTKE NIKODEM GDAŃSK 10 km 1992
52. SZYNSZECKI ZENON BANINO 10 km 1979 nieopłacono
53. SCHMIDT WALDEK GOWINO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 1958 nieopłacono
54. NOWAK PIOTR STARZYNO 10 km 1979
55. SCHMIDT WALDEK GOWINO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 1958
56. ŁYŚ DANIEL REDA 10 km NYPEL REDA 1985
57. SKUZA DAWID LĘBORK 10 km 1983
58. MAJNA KAZIMIERZ GDYNIA 10 km PARKRUN GDYNIA 1951
59. ORŁOWSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK 10 km 1974
60. GŁADKOWSKI GRZEGORZ REDA 10 km BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1986 nieopłacono
61. JASTRZĘBSKI DARIUSZ SOPOT 10 km 1979 nieopłacono
62. WICKI JAROSŁAW ROBAKOWO 10 km 1965
63. ZAWALUK MARCIN JANKOWO GDAŃSKIE 10 km 1976
64. RUCHNIEWICZ JAKUB REDA 10 km 1991
65. RUCHNIEWICZ ROBERT REDA 10 km 1984
66. CEJROWSKI PIOTR GDAŃSK 10 km GDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 1982
67. SZUMLAS ANNA POŁCHOWO 10 km 1981
68. SZUMLAS MARCIN POŁCHOWO 10 km #SZUMITEAM 1980
69. JASTRZĘBSKI DARIUSZ SOPOT 10 km 1979
70. SKOSOLAS JANUSZ MOSTY 10 km 1970
71. POKOJSKI SEBASTIAN RUMIA 10 km 1992
72. OSEŃKO ADAM WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1984
73. KRASIŃSKA-MITURA EWA RUMIA 10 km 1980
74. KLOPOTEK CLAUDIA GDYNIA 10 km 1994
75. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA 10 km 1987
76. GŁUSZEK BOŻENA GDYNIA 10 km DOLCE CATANA 1963
77. WENTA EWELINA GDYNIA 10 km DOLCE CATANA 1985
78. JAKUBOWSKI MICHAŁ GDYNIA 10 km 1980
79. WENTA PAWEŁ GDYNIA 10 km DOLCE CATANA 1984
80. SUCHOMSKI SŁAWEK RUMIA 10 km SUCHARKI 1982
81. WITTBRODT JOLANTA RUMIA 10 km 1971
82. POŁEĆ ARKADIUSZ SOPOT 10 km 1990
83. KRUEGER KAMILA SOMONINO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 2002
84. KRUEGER WIESŁAW SOMONINO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 1962
85. MIOTK MICHAŁ GDYNIA 10 km 1985
86. BAJDA GRZEGORZ POŁCZYNO 10 km 1990
87. BIGAJ ANDRZEJ GDYNIA 10 km DRUŻYNA A / NO TEAMS 1981
88. GAŃSKA URSZULA CEWICE 10 km 1979
89. GAŃSKI JANUSZ CEWICE 10 km 1971
90. SZEMIOT EWA MOSTY 10 km WYMIATACZE 1974
91. DOBBEK AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1983 nieopłacono
92. OLESZCZUK SEBASTIAN MOSTY 10 km 1975
93. OLESZCZUK MONIKA MOSTY 10 km 1974
94. POKRYWKA RADEK ORLE 10 km ATHLETIC APOLLO 1994
95. KORTH TOMASZ ODARGOWO 10 km DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 1986
96. MUTTKA KAROLINA ODARGOWO 10 km DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA 1987
97. KOWALSKA IWONA MOSTY 10 km WYMIATACZE 1981 nieopłacono
98. PODOLSKI MAREK GDYNIA 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1984
99. BOJKE ŁUKASZ GOŚCICINO 10 km 1978 nieopłacono
100. DUTKIEWICZ ANDRZEJ GDAŃSK 10 km RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA 1970
101. HORBACZEWSKI MARIUSZ GDAŃSK 10 km 1975
102. GAJEWSKI GRZEGORZ GDAŃSK 10 km 1983
103. KNAUBER MARIUSZ SIEMIROWICE 10 km 1977
104. MIELEWCZYK MICHAŁ LUZINO 10 km 1998
105. LUNIAK EWA MOSTY 10 km 1975
106. RYBARZ ARTUR BRZESZCZE 10 km ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1964
107. WENT JAKUB ŁEBA 10 km 1981
108. KARPIŃSKI JĘDRZEJ GDYNIA 10 km LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1993
109. KOWALEWSKI ŁUKASZ BOLSZEWO 10 km 1986
110. PASZTALENIEC WŁADYSŁAW TRĄBKI WIELKIE 10 km 1975
111. DOMBROWSKI RADEK GDAŃSK 10 km 1979 nieopłacono
112. ZELEWSKA KRYSTYNA PUCK 10 km REBELS LEGION TEAM 1977
113. LANGE MAŁGORZATA GOŚCICINO 10 km MAJA TEAM 1996 nieopłacono
114. MIELEWCZYK LUKASZ CHARBROWO 10 km GRUPA BIEGOWA MRT 1987
115. ALBINIAK PRZEMEK WEJHEROWO 10 km WYMIATACZE 1980
116. STENCEL KATARZYNA SOMONINO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1972
117. STENCEL GRZEGORZ SOMONINO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1970
118. KLAWIKOWSKA PAULINA GORĘCZYNO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1986
119. ZDUNEK MAŁGORZATA MALACHIN 10 km 1979
120. FILIP KRZYSZTOF DĘBOGÓRZE 10 km NOCLUB 1973
121. FURTAK LESZEK WEJHEROWO 10 km 44 BAZA MORSKA 1959
122. ŁUSZKIEWICZ BARTEK GOŚCICINO 10 km 1985
123. GOŁĄBEK ŁUKASZ GDAŃSK 10 km JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) 1984
124. KALETA TOMASZ GOSZCZYNO 10 km KROKOWA BIEGA 1979 nieopłacono
125. MATYSZEWSKI JAROSŁAW GDAŃSK 10 km 1970
126. WOJTCZAK MACIEJ GDAŃSK 10 km 1982
127. BAŁDYGA ANNA REDA 10 km RUNEDA 1978
128. BAŁDYGA SŁAWOMIR REDA 10 km RUNEDA 1974
129. SZCZEPKOWSKA PAULINA KROKOWA 10 km KROKOWA BIEGA 1995
130. CZERSKI KRZYSZTOF CHŁAPOWO 10 km GREAF TEAM WŁADYSŁAWOWO 1976 nieopłacono
131. RICHERT JAROSŁAW LUZINO 10 km MAJA TEAM 1980
132. JANK WŁODEK GDAŃSK 10 km 1975
133. SZTEJNA JOANNA GDAŃSK 10 km ALIOR RUNNING TEAM 1990 nieopłacono
134. SZTEJNA JOANNA GDAŃSK 10 km 1990
135. ROMAŃSKA NIKOLA WEJHEROWO 10 km 1992
136. TAJCHERT KRZYSZTOF CHOJNICE 10 km TOTALNIE BIEGNIĘCI 1977 nieopłacono
137. ZASADA JOANNA MOSTY 10 km WYMIATACZE 1978
138. WOJTCZAK ALDONA GDANSK 10 km KAIZEN 1959
139. SOBKOWIAK ANDRZEJ BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1983
140. WYSOCKI PAWEŁ 81-173 10 km 1982
141. WYSOCKA ANNA GDYNIA 10 km 1985
142. WOŹNIAK BEATA DĘBOGÓRZE 10 km 1979
143. BOBKOWSKI RAFAŁ WEJHEROWO 10 km 1977 nieopłacono
144. HENNIG PRZEMYSŁAW WEJHEROWO 10 km 1984 nieopłacono
145. OLSZEWSKI KAROL KĘBŁOWO 10 km WIKĘD LUZINO 1983
146. RUTKOWSKA JOLANTA SŁUPSK 10 km 1971
147. MAJEWSKI PAWEŁ LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1988 nieopłacono
148. RUTKOWSKI GRZEGORZ SŁUPSK 10 km 1971
149. DEREŃ ALAN GDYNIA 10 km 1991
150. SUCHENIA PIOTR NADMORSKIE KRÓLESTWO REDA 10 km INOV-8 TEM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PL 1980
151. HENDRICH KAMIL LEBORK 10 km 1987 nieopłacono
152. POGORZAŁY KAROL POŁCZYNO 10 km 1977
153. GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ BYTÓW 10 km ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1999 nieopłacono
154. ŻYCHLIŃSKI WŁODZIMIERZ GDYNIA 10 km 1964
155. SZCZĘCH KATARZYNA GDAŃSK 10 km 1969
156. SZREDER TOMASZ WEJHEROWO 10 km 1989
157. DRESZLER WIESŁAW SKOWARCZ 10 km 1971 nieopłacono
158. MROZOWSKI PRZEMYSŁAW WEJHEROWO 10 km AMW GDYNIA 1978
159. MISTYGACZ WIOLETTA GOWINO 10 km 1980 nieopłacono
160. PIESIO PATRYK WEJHEROWO 10 km AIC TEAM 1988 nieopłacono
161. KWIDZIŃSKI PAWEŁ KĘBŁOWO 10 km RUN FOR IT 1982
162. SZEWCZYK MARCIN GDYNIA 10 km 1981
163. SCHMIDT DOROTA POŁCZYNO 10 km BIEGAM Z MĘŻEM :) 1976
164. RUTKOWSKA JOANNA LUZINO 10 km GKS KASZUBI LUZINO 1976
165. SECH ANNA RUMIA 10 km 1985
166. CZAJA ANDRZEJ ŁĘCZYCE 10 km UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 1963
167. DYMEK SEBASTIAN KOŚCIERZYNA 10 km POZYTYWNA ENDORFINA KOŚCIERZYNA 1986
168. DAWIDOWSKI ROMAN PUCK 10 km 1967
169. KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ RUMIA 10 km 1973 nieopłacono
170. ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA KOSAKOWO 10 km KOSAKOWO 1994
171. ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ KOSAKOWO 10 km KOSAKOWSKI KLUB HDK 1991
172. SCHMIDT JANUSZ POŁCZYNO 10 km BIEGAM Z ŻONĄ :) 1972
173. DĄBROWSKA ANNA WEJHEROWO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1975
174. DAWIDOWSKI DAWID SIERAKOWICE 10 km JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) 1983
175. KĘDZIORA SEWERYN WEJHEROWO 10 km 1979
176. GAŁGANEK MATEUSZ TRZCIEL 10 km 1991
177. KOŻYCZKOWSKI MARCIN WEJHEROWO 10 km 1982
178. ORESZKE JAN KARWIA 10 km KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM 1985
179. PTACH ROMAN GOWINO 10 km 1978 nieopłacono
180. CYPLIK WOJCIECH KĄPINO 10 km 1975
181. PTACH DOMINIK GOWINO 10 km 2004 nieopłacono
182. WOJNAROWSKA WERONIKA GDYNIA 10 km 1985
183. HENNIG WALDEMAR WEJHEROWO 10 km 1975
184. FICHT WITAS WEJHEROWO 10 km 42.195 WEJHEROWO 1981
185. KOŁODZIEJCZYK LIDIA WEJHEROWO 10 km MAJA TEAM 1975
186. SKUZA MATEUSZ WEJHEROWO 10 km 42.195 WEJHEROWO 1988
187. LEWIŃSKI DAMIAN WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1981 nieopłacono
188. DOERING IREK WEJHEROWO 10 km RUN NATKA 1975
189. KRAWCZYK NATALIA WEJHEROWO 10 km RUN NATKA 1980
190. PILECKI ROBERT RUMIA 10 km RUNEDA 1973
191. SCHMIDTKE MONIKA GOŚCICINO 10 km 1991
192. NOWARA JANUSZ POŁCZYNO 10 km 1965 nieopłacono
193. SKRZYPKOWSKI DANIEL GDYNIA 10 km SPORTFAZA.PL 1972 nieopłacono
194. PIERNICKA AGNIESZKA GDAŃSK 10 km 1969 nieopłacono
195. ŁĘGOWSKI MICHAŁ PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km JIM DRUK 1984 nieopłacono
196. ŁYSAKOWSKI ADAM PUCK 10 km 1963
197. PATELCZYK SYLWIA WEJHEROWO 10 km 1992 nieopłacono
198. LUBIŃSKI KAMIL GDYNIA 10 km 1992 nieopłacono
199. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1984 nieopłacono
200. JAZDZEWSKA ANNA KIELPINO 10 km 1978
201. KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ RUMIA 10 km 1973
202. POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA GDAŃSK 10 km DANFOSS 1976 nieopłacono
203. KREFT KRZYSZTOF REDA 10 km TEAM KREFT 1972 nieopłacono
204. PRANCZKE LESZEK KĘBŁOWO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1968
205. SIKORA IWONA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1979 nieopłacono
206. BUJAK ALEKSANDRA BOLSZEWO 10 km WKS FLOTA GDYNIA 1994 nieopłacono
207. WENTA FRANCISZEK KROKOWA 10 km 1951 nieopłacono
208. WITMAN PIOTR KOLBUDY 10 km 1962
209. MYDŁOWSKA BEATA KOLBUDY 10 km 1968
210. FORMELA KATARZYNA MARSZEWSKA GÓRA 10 km 1985 nieopłacono
211. MOLLIN BARTŁOMIEJ STRZELNO 10 km KP PSP PUCK 1978
212. LEWNA ADAM GDYNIA 10 km LIGHTBOX RUNNERS TEAM 1989
213. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY 10 km 1966
214. DASZCZYŃSKI ADAM KOSOWO 10 km 1972 nieopłacono
215. PESTKA ADAM KOŚCIERZYNA 10 km :-) 1980
216. ROHDE KONRAD WEJHEROWO 10 km 2003
217. RASZEWSKI MATEUSZ BOLSZEWO 10 km MAJA TEAM / KASZUBSKIE DZIKI 1988 nieopłacono
218. LEWANDROWSKI ADAM RUMIA 10 km MEWA GDYNIA 1977
219. JÓSKOWSKI BARTEK SIERAKOWICE 10 km RIBENA BIEGA 1981
220. PAWŁOWSKI ŁUKASZ RUMIA 10 km 1982
221. GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW GORĘCZYNO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1977 nieopłacono
222. GRUCHAŁA AGNIESZKA GORĘCZYNO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1980 nieopłacono
223. BAREŁA RAFAŁ RUMIA 10 km 1969
224. OSTOJA-LNISKI PIOTR 83-300 10 km 1960
225. OSTOJA-LNISKA DOROTA KARTUZY 10 km 1964 nieopłacono
226. SEKUŁA JACEK KÀPINO 10 km 1969
227. KORYTOWSKI TOMASZ PROKOWO 10 km 1975 nieopłacono
228. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ KOLECZKOWO 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1949 nieopłacono
229. MARCZYŃSKA IWONA WEJHEROWO 10 km MAJA TEAM 1977
230. STROMIDŁO JAN SWARZEWO 10 km 1978
231. CHOJNACKA NATALIA KROKOWA 10 km KROKOWA BIEGA 1988
232. GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA CHOJNICE 10 km TOTALNIE BIEGNIĘCI 1982 nieopłacono
233. KAMIONKA HENRYK LĘBORK 10 km 1969 nieopłacono
234. KWIATKOWSKI MICHAŁ WEJHEROWO 10 km 1983
235. NOWAK WERONIKA GOŚCICINO 10 km MTB 1991
236. HALMANN MIREK WEJHEROWO 10 km PGB 1984 nieopłacono
237. ŁACHMACKI MICHAŁ WEJHEROWO 10 km SOPOTER 1981
238. BORZĘCKI NORBERT KOSZALIN 10 km 1980 nieopłacono
239. GRUCHAŁA PIOTR GDYNIA 10 km 1977
240. GRUCHAŁA AGNIESZKA GDYNIA 10 km 1977
241. MYSZK NATALIA SIERAKOWICE 10 km 1978
242. DOLNY TOMASZ BRUSY 10 km 1975
243. KUŹMIŃSKI ANDRZEJ LĘBORK 10 km LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1953 nieopłacono
244. BARGAŃSKA JUSTYNA BYTÓW 10 km RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 1979 nieopłacono
245. PAWŁOWSKI MIROSŁAW GDAŃSK 10 km CTM TEAM 1978
246. KOWALEWSKA BOŻENA GDYNIA 10 km CTM TEAM 1969
247. SZULTK MAGDALENA GDAŃSK 10 km 1990
248. KOTKIEWICZ KAROL GDANSK 10 km LOTOS RUNNING TEAM 1984
249. GRUBA ADAM LUZINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1999
250. SOLEK MIECZYSŁAW WEJHEROWO 10 km NYPEL REDA 1955
251. SKURTYS DAGMARA REDA 10 km 1985 nieopłacono
252. SKURTYS CEZARY REDA 10 km 1982
253. LEWANDOWSKI CEZARY REDA 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1965
254. BARANOWSKI JAKUB BOLSZEWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1998
255. BARANOWSKI MIKOŁAJ WEJHEROWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1999
256. LEHMAN ADAM GNIEWOWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2001
257. KOWALEWSKA KLAUDIA BOLSZEWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2001
258. STENCEL ANGELIKA USTARBOWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2000
259. MALISZEWSKA AGATA GOŚCICINO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2000
260. DZIENISZ IZABELA LEŚNIEWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1999
261. SMUGA KLAUDIA 84-103 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1999
262. LACHS WERONIKA WEJHEROWO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1999
263. MYSZK JULIA RYBNO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2001
264. KLINKOSZ ALEKSANDRA STRZEPCZ 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2001
265. DOMARUS KAMILA GNIEWINO 10 km PZS 4 WEJHEROWO 2001
266. KRÓL RAFAŁ WRZEŚCIE 10 km BŁYSKAWICA 1990
267. WICKI KRZYSZTOF MIKOROWO 10 km 1992
268. MACIJEWSKA BOŻENA GNIEWOWO 10 km RUNEDA 1984
269. JARZĘBIŃSKI PIOTR WEJHEROWO 10 km 1982
270. PIERNICKI ARTUR GDAŃSK 10 km 1968
271. BANACH-CYRA ANNA GDYNIA 10 km BOJANO BIEGA 1979
272. WENTA WIESŁAWA WYGODA SIERAKOWSKA 10 km 1978
273. BUCZKOWSKI ROMAN WŁADYSŁAWOWO 10 km BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1982
274. NIKRANT TOMASZ WEJHEROWO 10 km WWW.MUZYKOFONIA.PL 1984
275. ROMSKA KAROLINA ŻUKOWO 10 km 1984
276. SZYMECKA MONIKA CHOJNICZKI 10 km TOTALNIE BIEGNIĘCI 1984 nieopłacono
277. SZYMECKA MONIKA CHOJNICZKI 10 km TOTALNIE BIEGNIĘCI 1984
278. RUDNIK DAGMARA PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 1988
279. RUDNIK ROBERT PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 1993 nieopłacono
280. BANIEL PAWEŁ RUMIA 10 km 1976
281. SIKORSKI MICHAŁ GDAŃSK 10 km BOOGIEBOARDING.PL 1979
282. JANKOWSKI TOMASZ GDYNIA 10 km 1985
283. WEGNER KAMILA REDA 10 km RUNEDA 1988
284. BELA MIROSLAWA KOLONIA 10 km 1963
285. HUBERT JAKUB POGÓRZE 10 km 1WTRAVEL.PL 1985
286. TABISZ MIKOŁAJ WEJHEROWO 10 km 1995
287. TABISZ KATARZYNA WEJHEROWO 10 km 1970
288. DEKOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK 10 km 1980
289. FLISIKOWSKA ANNA BRODNICA GÓRNA 10 km 1983
290. PODLEWSKI MARCIN GDAŃSK 10 km 1982 nieopłacono
291. KWAŚNY DAMIAN WEJHEROWO 10 km 1976
292. BĄCZEK WOJTEK REDA 10 km 1983
293. WYRZYKOWSKI ANDRZEJ GDAŃSK/ 10 km 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1967
294. MILER BEATA LUZINO 10 km 1995
295. KAŃTOCH WERONIKA REDA 10 km RUNEDA/TEAM KREFT 1988 nieopłacono
296. GÓRKOWSKA ELŻBIETA RUMIA 10 km BOJANA BIEGA 1981
297. LUNK KRZYSZTOF PUCK 10 km LIVESTRONG 1976 nieopłacono
298. BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO 10 km BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1981
299. BUCZKOWSKI DAMIAN WŁADYSŁAWOWO 10 km BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1980
300. GRUCHAŁA NATALIA GDAŃSK 10 km 1989
301. WALASZKOWSKI PIOTR WEJHEROWO 10 km 1964
302. ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1971
303. ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA 10 km MAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM 1975
304. KAŃTOCH WERONIKA REDA 10 km RUNEDA/TEAM KREFT 1988
305. DETTLAFF SŁAWOMIR GOWINO 10 km 1976
306. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1984 nieopłacono
307. KACZMAREK ARKADIUSZ ELBLĄG 10 km 1967 nieopłacono
308. SZUSTEK NATALIA TUCHOM 10 km SZUSTY TEAM :-) 1978
309. GAŁAN WOJCIECH LUBLEWO GDAŃSKIE 10 km 1971
310. JANKOWSKI SEBASTIAN STAROGARD GDAŃSKI 10 km MTB- MALE TROJMIASTO BIEGA 1987
311. OGRODNIK MICHAŁ GDAŃSK 10 km 1982
312. PIEKUT MARCIN WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1974
313. PIOTROWSKI MAREK LĘBORK 10 km AMBITIOUS RUNNERS TEAM / STOWARZYSZENBIE KLUB 42,2 LĘBORK 1984
314. TWORKOWSKI SŁAWOMIR GDAŃSK 10 km 1965
315. DYDYMSKI KRZYSZTOF RUMIA 10 km 1974
316. DYDYMSKA MONIKA RUMIA 10 km 1974
317. KUJAWSKA MONIKA ŻUKOWO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1994
318. RONIARSKI ADAM WEJHEROWO 10 km 1974
319. NACZK WIKTORIA LĘBORK 10 km KREATIV-SPORT-DYNAMIC LĘBORK 2002
320. NACZK LEONARD LĘBORK 10 km DYNAMIC LĘBORK 1975
321. MISLISZ PIOTR OSŁONINO 10 km 1964
322. KACZMAREK ARKADIUSZ ELBLĄG 10 km 1967 nieopłacono
323. KACZMAREK ARKADIUSZ ELBLĄG 10 km 1967
324. PRANGA PATRYCJA WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1982
325. WOŹNIAK MICHAŁ BRODNICA GÓRNA 10 km 1982
326. SIECINSKI MARCIN ZUKOWO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1986
327. ŁAWICKI ŁUKASZ GDYNIA 10 km 1987
328. DETTLAFF EWELINA WEJHEROWO 10 km 1990
329. TOMCZAK DOROTA GDAŃSK 10 km 1968
330. KACZMAREK ARKADIUSZ ELBLĄG 10 km 1967 nieopłacono
331. NASTAŁY MATEUSZ WEJHEROWO 10 km 1993
332. PIERNICKA AGNIESZKA GDAŃSK 10 km 1969
333. TOMASIŃSKA MONIKA BANINO 10 km 1976
334. MIKA MAGDALENA GDYNIA 10 km 1977
335. MIKA ADAM GDYNIA 10 km 1977
336. KANKOWSKA JUSTYNA LUZINO 10 km GKS KASZUBI LUZINO 1982
337. KANKOWSKI PAWEŁ LUZINO 10 km GKS KASZUBI LUZINO 1981
338. DAJER` LESZEK GDYNIA 10 km 1972
339. BECKER WIOLETTA LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1972
340. SIKORA SZYMON REDA 10 km PKP SKM W TRÓJMIEŚCIE 1991
341. BŁAWAT MILENA SOMONINO 10 km 1980
342. LABUDDA WOJCIECH PUCK 10 km LKS PUCK 1983
343. BORZĘCKI NORBERT KOSZALIN 10 km KOSZALIN 1980
344. DREWA TOMASZ GDYNIA 10 km 1974
345. PAZIK DARIUSZ RUMIA 10 km RUNEDA 1990
346. TOWARNICKA IZABELA GDYNIA 10 km TEAM DEAF 1972
347. RÓŻAŃSKI MACIEJ GOWINO 10 km 1977
348. WRONKA CEZARY GDAŃSK 10 km GT RAT/TORUS TRIATHLON TEAM 1986
349. BARGŁOWSKI PATRYK LĘBORK 10 km 1989
350. RORAF MAGDALENA CELBOWO 10 km KREFT TEAM 1989
351. KIEŁPIKOWSKI TOMASZ PRZYJAŹŃ 10 km 1976
352. PIEKUT ŁUKASZ WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1983
353. LIDZBARSKI JANUSZ CHWASZCZYNO 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1982
354. RUDŹKO WOJCIECH WEJHEROWO 10 km 1968
355. PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF CELBOWO 10 km 1981
356. STYN ŁUKASZ KROKOWA 10 km KROKOWA BIEGA 1988
357. WĄSICKI SEBASTIAN REDA 10 km AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 nieopłacono
358. BŁASZCZAK RADOSŁAW GDAŃSK 10 km 1977
359. KOZIOŁ DOROTA GDYNIA 10 km 1979 nieopłacono
360. CZAPLIŃSKI TOMASZ GDAŃSK 10 km 1955
361. CZAPLIŃSKI PRZEMEK BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1980
362. TRUSIUK TOMASZ LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1977 nieopłacono
363. KIRYLUK PATRYCJA GDYNIA 10 km 1991 nieopłacono
364. MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF WEJHEROWO 10 km #SIŁAMASACZOSNEK 1980
365. KIRYLUK PATRYCJA GDYNIA 10 km 1991
366. KIRYLUK BARTŁOMIEJ GDYNIA 10 km 1989
367. WRÓBLEWSKI WIKTOR GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1980
368. WOJOWSKI RAFAŁ CHWASZCZYNO 10 km 1973
369. WOLSKI KAMIL GDYNIA 10 km ZUCHWALI BIMBROWNICY 1988
370. WIELGÓRSKI PIOTR GDAŃSK 10 km 1965
371. BIAŁCZAK MARIA KĘBŁOWO 10 km 1958
372. STAŃCO MARIOLA RUMIA 10 km 1985
373. SMYK KAMIL BOLSZEWO 10 km 1986
374. SCHUTZ TOMASZ GDYNIA 10 km BROWAR GDYNIA 1972
375. DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 10 km 1981
376. SIEWERT ALEKSANDRA TUCHOM 10 km POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 2002
377. SIEWERT MAREK TUCHOM 10 km POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1974
378. STANKIEWICZ ESTERA REKOWO GÓRNE 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1994
379. KONKOL PIOTR KĄPINO 10 km 1979
380. TRZASKOWSKA ANNA MARIA GDAŃSK 10 km WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG 1974
381. DOBKOWSKA AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1979
382. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK 10 km 1978
383. TRUSIUK TOMASZ LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1977
384. POKOJSKI ŁUKASZ RUMIA 10 km RUMIA 1984
385. CZAYKOWSKI WOJCIECH GDYNIA 10 km AKTYWNI ETRAVEL SA 1980
386. SIWCZAK MARIUSZ SOBOWIDZ 10 km 1982
387. PIOTROWSKI MATEUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 1990
388. ZELEWSKA MARTA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1977
389. WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW LĘBORK 10 km 1982
390. WRÓBLEWSKI MAREK LĘBORK 10 km 1979
391. ZWIERZ KRZYSZTOF WEJHEROWO 10 km 42.195 WEJHEROWO 1980
392. WOJCIECHOWSKA MARZENA USTARBOWO 10 km 1971
393. PIEPER DANIEL WEJHEROWO 10 km 1983
394. RZĄD KRZYSZTOF BOŻEPOLE WIELKIE 10 km 1986
395. OSTOJA-LNISKA DOROTA KARTUZY 10 km 1964
396. GRZECHULSKI PIOTR NOWY DWÓR WEJHEROWSKI 10 km 1975
397. JAZDZEWSKA ANNA KIELPINO 10 km 1978 nieopłacono
398. KLEIN PIOTR WEJHEROWO 10 km WEJHEROWO BIEGA 1976
399. ROSENKRANC MATEUSZ KĘBŁOWO 10 km 2000
400. KAMIONKA HENRYK LĘBORK 10 km 1969
401. DOLISTOWSKA KAMILA GDYNIA 10 km 1978
402. KORDAS-STĘPSKA KAROLINA BANINO 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1977
403. TOŁODZIECKA AGNIESZKA ŻELISTRZEWO 10 km 1973
404. TOŁODZIECKI MARCIN ŻELISTRZEWO 10 km 1974
405. OSIECKI ADAM GDAŃSK 10 km 1975
406. WENTA PIOTR ŁEBUNIA 10 km LTS LĘBORK 1985
407. ZIELIŃSKI JACEK REDA 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1969
408. PIONKE AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km 2000
409. CZAPIEWSKI JAROSŁAW GDYNIA 10 km BAŁTYKGAZ 1975
410. DAMPC ALEKSANDRA WEJHEROWO 10 km 1975
411. DAMPC DARIUSZ WEJHEROWO 10 km 1974
412. PIONKE PATRYCJA WEJHEROWO 10 km P&T AKTYWNIE NAKRĘCENI 1993
413. SZULC KAMIL GDAŃSK 10 km 2001
414. KITOWSKI KRZYSZTOF PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km U-LONG PRUSZCZ GDAŃSKI 1981
415. RYBACKI DAWID BOŻEPOLE WIELKIE 10 km PKP SKM 1983
416. FULARCZYK DANIEL KOBYSEWO 10 km 1992 nieopłacono
417. LABUHN LESZEK RUMIA 10 km 1987
418. PIOTROWICZ WOJCIECH WEJHEROWO 10 km 1991
419. TOBISZEWSKI MATEUSZ GDAŃSK 10 km AIC 1986
420. PUZDROWSKI JACEK BUKOWINA 10 km 1971
421. LABUDA RAFAŁ PROKOWO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1969
422. LABUDA ANNA PROKOWO 10 km RIBENA BIEGA 1976
423. GAŁDA MAREK GDYNIA 10 km 1964
424. HINC PAWEŁ GDYNIA 10 km 1958
425. KOLIŃSKI TOMASZ BOLSZEWO 10 km BKR CYKLISTA BOLSZEWO 1977
426. STUDZIŃSKI PAWEŁ ŻELISTRZEWO 10 km 1992
427. DERC KAMILA STRZELNO 10 km 1994
428. ROSENTHAL MARCIN RUMIA 10 km 1988
429. BORSKI ADAM WEJHEROWO 10 km 42.195 WEJHEROWO 1973
430. PATELCZYK PAWEŁ LUZINO 10 km 1996
431. FORMELA GRZEGORZ MOSTY 10 km AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 nieopłacono
432. KASS BARTOSZ ŻELISTRZEWO 10 km 1991
433. WENTA FRANCISZEK KROKOWA 10 km 1951
434. SZCZYGIEŁ ARKADIUSZ WEJHEROWO 10 km WTC 1978
435. FORMELLA WALDEMAR WEJHEROWO 10 km 1969
436. KWASNIEWSKI PRZEMYSLAW GDANSK 10 km BTC 1985
437. BERGMANN ARKADIUSZ ŁĘŻYCE 10 km 1977
438. BERGMANN EWA ŁĘŻYCE 10 km 1976
439. KONOPKA PAWEŁ GDYNIA 10 km DALEKO JESZCZE 1984
440. SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA 10 km DALEKO JESZCZE 1979
441. JEDYNAK PAWEŁ WEJHEROWO 10 km 1980
442. BLUJ ELŻBIETA GDYNIA 10 km 1985
443. JEDYNAK BARTOSZ WEJHEROWO 10 km 1984
444. ŚLIWIŃSKA KATARZYNA GDYNIA 10 km 1970
445. CECHMANN ANDRZEJ GDAŃSK 10 km 1960
446. LILA MICHAŁ ŁAPALICE 10 km 1989
447. PŁOSZAJ ADAM 77-116 10 km GTS CZARNA DĄBRÓWKA 1991
448. LIS SŁAWOMIR GDAŃSK 10 km 1969
449. BUDZISZ PRZEMYSŁAW WŁADYSŁAWOWO 10 km 1990
450. LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 10 km ATLAS RUNNING TEAM 1960
451. KSIĄŻCZAK ROBERT LĘBORK 10 km 42.2 LĘBORK 1975 nieopłacono
452. GRALAK DAWID ROKITY 10 km GTS CZARNA DĄBRÓWKA 1984
453. SYSKA AGATA WEJHEROWO 10 km TEAM DRAGON WEJHEROWO 2003
454. MAJ-ROKSZ MARIA WEJHEROWO 10 km MAJA TEAM 1980
455. JOANNA KWIATKOWSKA 84-200 10 km PZS 4 WEJHEROWO 1982
456. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK 10 km KAIZEN 1958
457. ZIEMAN MICHAŁ BYTÓW 10 km KB GOCH BYTÓW 1988
458. WALASZKOWSKA DOMINIKA GOŚCICINO 10 km BIESY 1984
459. KLEIN SEBASTIAN KĄPINO 10 km 1973
460. MIELCAREK IZABELA REDA 10 km TOSIACZKOWOTEAM/RUNEDA 1986 nieopłacono
461. WAJS ANNA GDYNIA 10 km 1995
462. WILLNER WALDEMAR DOMATÓWKO 10 km LZS DOMATOWKO 1964
463. SĘPIŃSKI MARCIN GDYNIA 10 km 1977 nieopłacono
464. SĘPIŃSKA AGNIESZKA GDYNIA 10 km 1979 nieopłacono
465. KARPIŃSKI SŁAWOMIR WEJHEROWO 10 km 1976
466. DUTKIEWICZ KRZYSZTOF GDAŃSK 10 km RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA 1967
467. SCHNEIDROWSKI DARIUSZ RUMIA 10 km 1972
468. TYBURSKI FILIP GRUDZIĄDZ 10 km KM PSP GRUDZIĄDZ 1982
469. WASILKA SŁAWOMIR WEJHEROWO 10 km 1972
470. MAŃCZAK ILONA GDAŃSK 10 km PADŁ NA RYJ TEAM 1987
471. FLIS MARCIN GDAŃSK 10 km PADŁ NA RYJ TEAM 1981
472. JAKUBOWSKI MAREK PSZCZÓŁKI 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1973
473. BIAŁCZAK ANDRZEJ KĘBŁOWO 10 km 1954
474. GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW GORĘCZYNO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1977
475. GRUCHAŁA AGNIESZKA GORĘCZYNO 10 km AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 1980
476. POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA GDAŃSK 10 km DANFOSS 1976
477. JAŁKIEWICZ ALEK POGÓRZE 10 km MAMY TO 1957
478. CUPISZ ŁUKASZ GDYNIA 10 km 1986 nieopłacono
479. CUPISZ ŁUKASZ GDYNIA 10 km 1986
480. KOWALEWSKA MAŁGORZATA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1977 nieopłacono
481. ŁUBKOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK 10 km BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA 1952
482. JÓSKOWSKI SYLWESTER ŁEBUNIA 10 km 1980
483. KLEIN ANDRZEJ GDAŃSK 10 km 1966
484. LANGE MONIKA WEJHEROWO 10 km JW4846 1991
485. DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km 1956
486. KRZEBIETKE PIOTR MIECHUCINO 10 km DZH MW 1981
487. SYSKA MACIEJ WEJHEROWO 10 km 1972
488. ABRAHAM JOANNA MRZEZINO 10 km 1980
489. RADECKA-MIKULICZ LILIANA BANINO 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1978
490. DAHM BEATA GNIEW 10 km 1975 nieopłacono
491. PAWEŁCZAK KAROLINA GDYNIA 10 km JATRENUJE 1991
492. OKOŃ BARTOSZ GOSZCZYNO 10 km 1982
493. KOWALSKI WALDEMAR BORKOWO 10 km LEASING POLSKI TEAM 1985 nieopłacono
494. LEWIŃSKI OSKAR GDYNIA 10 km AIC TEAM 1976
495. DRESZLER WIESŁAW SKOWARCZ 10 km 1971
496. CHUDY HENRYK SŁAWNO 10 km K S OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO 1955
497. KACZOROWSKI GRZEGORZ RUMIA 10 km 1974 nieopłacono
498. PRZYBYLSKA DOMINIKA STOBNO 10 km UKS BUK 2001
499. STERNAL ADAM GDYNIA 10 km 1988
500. BRONOWICKI SŁAWOMIR RUMIA 10 km 1968
501. LILA PATRYCJA KARTUZY 10 km 1992
502. ROSINSKI PIOTR WEJHEROWO 10 km PRO-CARS 1963
503. GRALAK JACEK KOŚCIERZYNA 10 km AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1974 nieopłacono
504. DĄBROWSKA ALEKSANDRA BOLSZEWO 10 km RUN BABYS 1977
505. KACZMAREK KRZYSZTOF RUMIA 10 km 1974
506. NICEWICZ ROBERT GDYNIA 10 km NICEK 1974
507. PRENA SŁAWOMIR GOŚCICINO 10 km 1986 nieopłacono
508. TEMPSKI SZYMON ŁEBCZ 10 km 4 FUN TEAM 1982
509. TEMPSKI SZYMON ŁEBCZ 10 km 4 FUN TEAM 1982 nieopłacono
510. BARAN JÓZEF REDA 10 km 1972
511. LIPIŃSKI KRYSTIAN ORLE 10 km 1973
512. SZWEDA MIECZYSŁAW SWARZEWO 10 km 1966
513. KLASA JAN NOŻYNO 10 km 1955
514. MASZOTA WALDEMAR GDYNIA 10 km DZH MW 1971 nieopłacono
515. FULARCZYK DANIEL KOBYSEWO 10 km 1992
516. BARTOSIAK ADAM LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1971
517. KSIĄŻCZAK ROBERT LĘBORK 10 km KLUB 42,2 LĘBORK 1975
518. KACZMAREK SYLWIA GDAŃSK 10 km 1973
519. PAWSKI MAREK KĄPINO 10 km JW 3936 1979
520. MARDZIŃSKA SYLWIA BOLSZEWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1977 nieopłacono
521. FORMELLA SŁAWOMIR KOŚCIERZYNA 10 km FORMEX TEAM 1975
522. MASZOTA RAFAŁ LĘBORK 10 km 1974
523. TYDA DAWID GDYNIA 10 km 1996
524. BRYZA KRZYSZTOF WEJHEROWO 10 km 1986
525. SOBCZAK ARTUR GDYNIA 10 km 1977
526. SZYNSZECKI ZENON BANINO 10 km 1979 nieopłacono
527. BROWARCZYK TOMEK ŁEBIEŃSKA HUTA 10 km 1982
528. WEILAND MATEUSZ SLUPSK 10 km 1989 nieopłacono
529. POHL SEBASTIAN GDYNIA 10 km FOTIT 1977
530. SIKORA IWONA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1979 nieopłacono
531. SŁAWSKI KRZYSZTOF BYTÓW 10 km 1972
532. JOPEK MAŁGORZATA WIELKA PIAŚNICA 10 km 1971
533. JAZDZEWSKA ANNA KIELPINO 10 km 1978
534. WEILAND ADRIAN SLUPSK 10 km 1984 nieopłacono
535. LISIUS ADELKA WEJHEROWO 84-200 10 km LEŚNICZANKA 1963
536. RYCHLIŃSKI DAMIAN SŁUPSK 10 km 1983
537. FIERKA TOMASZ LĘBORK 10 km 1982
538. BARŁÓG KAZIMIERZ ORLE 10 km 1956
539. ROLBIECKA MONIKA WEJHEROWO 10 km MAJA TEAM 1988
540. GERING MARIUSZ GDAŃSK 10 km DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 nieopłacono
541. MAJEWSKI PAWEŁ LĘBORK 10 km FARM FRITES POLAND 1988
542. UTKAŁA BOGUMIŁ KARTUZY 10 km GOSZ WWW.NATURALNIEZKASZUB.PL 1977
543. SOLEK-SĘKOWSKA MARTA WEJHEROWO 10 km 1984
544. WITCZAK GRZEGORZ KOSAKOWO 10 km 1979
545. RZEPA KAZIMIERZ BOLSZEWO 10 km 1951
546. RYBAKOWSKA ALEKSANDRA WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1975 nieopłacono
547. OSTOJSKI DAWID REDA 10 km ELEKTRYK ZSP 2000
548. ORNAL MIROSŁAW WEJHEROWO 10 km 1962
549. VAN DIJK KRYSTIAN WEJHEROWO 10 km ASIOR TEAM 1987
550. PLOTZKI PIOTR WEJHEROWO 10 km ASIOR TEAM 1964
551. PLOTZKA JOANNA WEJHEROWO 10 km ASIOR TEAK 1987
552. SINGER MARCIN EGIERTOWO 10 km 1982
553. ALBECKA KATARZYNA WEJHEROWO 10 km 1982 nieopłacono
554. SITTERLEE WERONIKA KIEŁPINO 10 km 1989
555. KALIŃSKI PRZEMYSŁAW LĘBORK 10 km FARM FRITES 1981
556. WISNIEWSKI JERZY RUMIA 10 km 1950
557. PAWLIKOWSKA ELŻBIETA RUMIA 10 km MORE ACTIVE 1955
558. OBRZUD KATARZYNA BOŻEPOLE WIELKIE 10 km 1976
559. OBRZUD KRZYSZTOF BOŻEPOLE WIELKIE 10 km 1977
560. LADEMANN ALICJA DARZLUBIE 10 km 1976
561. LADEMANN MACIEJ DARZLUBIE 10 km 1975
562. SCHMIDTKE MONIKA GOŚCICINO 10 km 1991 nieopłacono
563. MAKARSKI MICHAŁ BORZESTOWO 10 km 1983 nieopłacono
564. SYCHOWSKI KAMIL WEJHEROWO 10 km FIT4EVEREST 1990
565. ŚLIWOWSKI JACEK BLIZINY 10 km 1971
566. DOMNIK MAREK RUMIA 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1960
567. TOTZKE PIOTR STRZELNO 10 km 43BSAP 1987
568. SOKOŁOWSKA ANNA GDYNIA 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1982
569. BĄBA DOROTA ŻUKOWO 10 km 1970
570. KLAWIKOWSKI JACEK GDYNIA 10 km 1972
571. WOJDAN MIROSŁAW GDYNIA 10 km BOOT CAMP POLSKA GDYNIA 1975 nieopłacono
572. BUJAKIEWICZ KAZIMIERZ BOLSZEWO 10 km 1954
573. JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO 10 km 1985
574. KWIDZIŃSKI MAREK WEJHEROWO 10 km U2 1975
575. RYBUS ELŻBIETA WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1982
576. KŁUDZIAK ANDRZEJ GDYNIA 10 km BIEGACZE PÓŁNOCY 1983 nieopłacono
577. KRAUSE STANISŁAW GOŚCICINO 10 km 1955
578. DMITRUCZUK EDYTA WEJHEROWO 10 km 1964
579. WITKOWSKI MAREK WEJHEROWO 10 km TEAM CHODAKI.PL 1973 nieopłacono
580. KAZIMIERCZAK LESZEK NIEKŁONICE 10 km PORUNNY TEAM 1980 nieopłacono
581. POHL -DUCZMAL ELŻBIETA PIERWOSZYNO 10 km STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973
582. HENNIG EUGENIA WEJHEROWO 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1978
583. BROKOS TOMASZ GDAŃSK 10 km DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1986
584. FORMELA ŁUKASZ KARTUZY 10 km RIBENA BIEGA 1975 nieopłacono
585. PŁOCKI ADAM REDA 10 km RUNEDA 1979
586. ADRJAN DARIUSZ WOLA KRZYSZTOPORSKA 10 km BIEGNĄCE WIEPRZE 1960
587. KILAR TOMASZ KOSZALIN 10 km KILAR KOSZALIN 1974 nieopłacono
588. LANG MARCIN GDYNIA 10 km LANG TEAM ŻABIANKA 1982
589. BOGDANOWICZ BEATA GDASKA 10 km 1977 nieopłacono
590. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE 10 km 1975
591. KACZMAREK DOROTA STRASZYN 10 km 1983 nieopłacono
592. MAKARSKI MICHAŁ MIECHUCINO 10 km 1983 nieopłacono
593. PLICH DARIUSZ PRZODKOWO 10 km VWOLFGARAGE 1981
594. PODBIELSKA AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km 1985
595. MUSZYŃSKA MAŁGORZATA GDYNIA 10 km HUSARIA RUN GDYNIA / RUNEDA 1988
596. LABUDA MAREK LĘBORK 10 km 1966
597. KWARTA MACIEJ BOLSZEWO 10 km JW4846 1988
598. JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA CHWASZCZYNO 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1988
599. BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA GDYNIA 10 km EL CONTRAGOLPE/RUNNERSI S7 1979
600. ŻARDECKI PAWEŁ REDA 10 km RUNEDA 1981
601. HINC- ŻARDECKA NATALIA REDA 10 km RUNEDA 1986
602. LADEMANN GABRIELA BOLSZEWO 10 km RUN BABY'S 1976
603. LANG PAWEŁ GDAŃSK 10 km LANG TEAM ŻABIANKA 1992
604. JANKOWIAK ANNA KOLECZKOWO 10 km BOJANO BIEGA 1974
605. MAJEWSKI PAWEŁ GDYNIA 10 km 1986
606. LIANA JOLANTA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1977
607. MACHOLL ADAM ROKITKI 10 km BIEGAJĄCY TCZEW 1974
608. BĄGORSKI KRZYSZTOF WEJHEROWO 10 km 1974 nieopłacono
609. ŁĘGOWSKI MICHAŁ PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km JIM DRUK 1984
610. DETTLAFF MICHAŁ WEJHEROWO 10 km 1984
611. KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK 10 km BIEGACZE PÓŁNOCY 1974
612. HEBANOWSKI ŁUKASZ GDYNIA 10 km 1978
613. WYSOCKI WALDEMAR WEJHEROWO 10 km 1985
614. GORCZYCKI GRZEGORZ GDAŃSK 10 km 1979 nieopłacono
615. WYSOCKI WALDEMAR WEJHEROWO 10 km 1985 nieopłacono
616. PLICHTA PATRYK RUMIA 10 km DALEKO JESZCZE 1999
617. PLICHTA TOMEK RUMIA 10 km DALEKO JESZCZE 1974
618. HALMANN MIREK WEJHEROWO 10 km 1984
619. GAZARKIEWICZ MICHAŁ RUMIA 10 km DREAM TRI TEAM 1977 nieopłacono
620. RZEMIENIECKA ANNA WEJHEROWO 10 km 1981
621. BLUJ ROMAN GDYNIA 10 km VO2MAX MTB TEM 1960
622. ŁASEK TOMASZ BOLSZEWO 10 km 1970
623. WESOŁOWSKI JAROSŁAW GNIEWOWO 10 km HULK TEAM 1970
624. FREITAG ADAM WEJHEROWO 10 km 1968
625. SZAJERKA KRZYSZTOF RUMIA 10 km 1963
626. KOWALCZYK ANNA LĘBORK 10 km IZA ZUMBA TEAM LĘBORK 1981
627. BĄGORSKI KRZYSZTOF WEJHEROWO 10 km 1974
628. KRAUZA BEATA KARTUZY 10 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1983 nieopłacono
629. GRZYWACZ PAWEŁ GDAŃSK 10 km 1989
630. TUSKOWSKI PIOTR BOLSZEWO 10 km 1985
631. KLEINA DOROTA BOJANO 10 km BOJANO BIEGA 1976
632. WALCZAK TOMASZ GDYNIA 10 km BHMW_GDYNIA 1978
633. ZAREMBA MARCIN GDAŃSK 10 km BLUE MEDIA TEAM 1979 nieopłacono
634. MISIEC PRZEMYSŁAW WEJHEROWO 10 km RUNEDA 1978
635. ŻEŻNIK CZESŁAW PRZYWIDZ 10 km NIEZRZESZONY 1959
636. GRALAK JACEK KOŚCIERZYNA 10 km AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1974
637. NIEZGODA DAMIAN KOBYSEWO 10 km 1989
638. KONOPIŃSKA - KARBOWNIK KATARZYNA WEJHEROWO 10 km 1977
639. KARBOWNIK PIOTR WEJHEROWO 10 km 1975
640. SOCHA DOROTA GDYNIA 10 km 1982
641. GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA CHOJNICE 10 km TOTALNIE BIEGNIĘCI 1982
642. PODLEWSKI MARCIN GDAŃSK 10 km 1982
643. RICHTER PAWEŁ BANINO 10 km KORDAS-STEPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1986
644. CZYŻ PIOTR GDAŃSK 10 km 1966 nieopłacono
645. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY 10 km 1966
646. ROHDA KAZIMIERZ WEJHEROWO 10 km 1959
647. MILKA ADAM WEJHEROWO 10 km 1966
648. KNITTER-KLASA EDYTA MŚCISZEWICE 10 km 1966
649. KLASA MICHAŁ MŚCISZEWICE 10 km 1974
650. WIERZIŃSKI KAMIL KARTUZY 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1998
651. WIERZIŃSKI PIOTR KARTUZY 10 km KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 1972
652. SIKORSKI WOJCIECH GDYNIA 10 km NAVYSTM 1969
653. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO 10 km 1958
654. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km EMERYT 1952
655. KAŹMIERCZAK JAROSŁAW KARTUZY 10 km 1980
656. PACZUŁA STANISŁAW CEWICE 10 km 1971
657. KUKLINSKI MACIEJ MIROSZEWO 10 km METROŻERCY 1973
658. KROPIDŁOWSKA MAGDA GDYNIA 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1983 nieopłacono
659. KONKOL JOANNA KĄPINO 10 km 1980
660. SIKORA SEBASTIAN GDYNIA 10 km ACEL GDYNIA 1976
661. GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 10 km 1988
662. FORMELA MIROSŁAW KIEŁPINO 10 km 1963
663. REDZIMSKI WOJCIECH ŻUKOWO 10 km STUDIO S7 BANINO 1975
664. SIKORA IWONA GDYNIA 10 km MEWA GDYNIA 1979
665. PIOTROWSKI SŁAWEK GDAŃSK 10 km REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 1978
666. STENKA KAROLINA GRZYBNO 10 km BKR CYKLISTA 1985
667. JAKUSZ ANNA WEJHEROWO 10 km 1983
668. GAWRON PIOTR BYTÓW 10 km KB GOCH BYTÓW 1975
669. GUTOWSKI MICHAŁ GDYNIA 10 km 1986
670. SKOREK-MASZOTA WERONIKA GDYNIA 81-159 10 km 1979
671. KESLINKE ŁUKASZ GDYNIA 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1983
672. MEGER DANIEL KOŚCIERZYNA 10 km AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1968
673. MŰLLER JAROSŁAW RUMIA 10 km 1968
674. KONCEWICZ KAROL WEJHEROWO 10 km 1965 nieopłacono
675. SZYMAŃSKI ADAM LĘBORK 10 km 1973
676. LEWAŃCZYK MARCIN SKORZEWO 10 km METROŻERCY 1984
677. PIOTROWSKI MATEUSZ SIERAKOWICE 10 km 1992 nieopłacono
678. KUŹMIŃSKI ANDRZEJ LĘBORK 10 km LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1953 nieopłacono
679. KRAUZA GRAŻYNA BOLSZEWO 10 km RUN BABYS 1961
680. KOZAK ZOSIA BRUSY 10 km KARATE KYOKUSHIN 1990
681. SZOPA MAŁGORZATA GDYNIA 10 km RUNEDA 1975
682. KŁUDZIAK ANDRZEJ GDYNIA 10 km BIEGACZE PÓŁNOCY 1983
683. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1989
684. LEWIŃSKI JAKUB WEJHEROWO 10 km 1988
685. KACZOROWSKI GRZEGORZ RUMIA 10 km 1974 nieopłacono
686. ZACNIEWSKI ARTUR WEJHEROWO 10 km 1978
687. KANKOWSKA DOMINIKA LUZINO 10 km GKS KASZUBI LUZINO 2001
688. PUZDROWSKA JOANNA BUKOWINA 10 km 1975
689. KANKOWSKA DOMINIKA LUZINO 10 km GKS KASZUBI LUZINO 2001 nieopłacono
690. FURMAN RAFAŁ SIERAKOWICE 10 km RIBENA 1981
691. OSSOWSKI PAWEŁ BRUSY 10 km KARATE KYOKUSHIN 1986
692. KASPERSKI DARIUSZ BYDLINO 10 km 1971 nieopłacono
693. OSTROWSKI MIROSŁAW PRZYWIDZ 10 km HUSARIA 1967
694. PEPLIŃSKA JOLANTA BRUSY 10 km 1977
695. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY 10 km KARATE KYOKUSHIN 1965
696. SZULTK PIOTR GDYNIA 10 km 1967
697. MANDZIUK JANUSZ RUMIA 10 km PARKRUN RUMIA 1971
698. MANDZIUK MAGDALENA RUMIA 10 km 1972
699. BURSZCZAN MARIUSZ SIEMIROWICE 10 km 1971
700. ROCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK 10 km ROCZYŃSKI TEAM 1966
701. KONKEL ANDRZEJ WŁADYSŁAWOWO 10 km BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1977
702. LATOSZEWSKI KRYSTIAN GODZISZEWO 10 km 1970 nieopłacono
703. KOŚCIELSKI MARIUSZ GDYNIA 10 km COM-DKM 1966
704. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ KOLECZKOWO 10 km BIEGAMYRAZEM.PL 1949
705. GONTARZ RAFAŁ KOŚCIERZYNA 10 km POZYTYWNA ENDORFINA KOŚCIERZYNA 1973
706. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA 10 km 1974
707. DOBBEK AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1983 nieopłacono
708. SZWABA MARCIN LĘBORK 10 km 1981 nieopłacono
709. JĘDRZEJEWSKI OLEK GDYNIA 10 km 1976
710. OSTOJSKA EWA REDA 10 km BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1975 nieopłacono
711. KORDECKI ROBERT WIELKI KLINCZ 10 km MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 1993
712. KORDECKI ROBERT WIELKI KLINCZ 10 km MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 1993
713. FORMELLA MONIKA WEJHEROWO 10 km 1977 nieopłacono
714. JANUS LUCYNA WEJHEROWO 10 km 1981
715. KOLKA KATARZYNA KARTUZY 10 km 1985
716. ZABOROWSKA PAULINA ŻUKOWO 10 km 1995 nieopłacono
717. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
718. SKURTYS KAROLINA REDA 10 km RUNEDA 1984
719. DOBBEK AGNIESZKA WEJHEROWO 10 km MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1983 nieopłacono
720. KIERZNIKIEWICZ SEBASTIAN GDANSK 10 km RUNNING TRICITY TEAM 1982 nieopłacono
721. KROPIDŁOWSKA MAGDA GDYNIA 10 km MOTYWATORNIA TEAM 1983 nieopłacono
722. KACZMAREK KRZYSZTOF RUMIA 10 km 1974 nieopłacono
723. LUNK KRZYSZTOF PUCK 10 km LIVESTRONG 1976
724. ADRIANOWICZ BOŻENA BOLSZEWO 10 km BKR CYKLISTA 1961
725. DAMPS SYLWESTER GOWINO 10 km 1976
726. LABUDDA MIROSLAW RUMIA 10 km MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA 1960
727. BUJAK ALEKSANDRA BOLSZEWO 10 km WKS FLOTA GDYNIA 1994 nieopłacono
728. KOWALEWSKA MAŁGORZATA BANINO 10 km RUNNERSI S7 BANINO 1977
729. SITARCZUK MARIUSZ GDAŃSK 10 km 1982
730. MOSKA DAWID WEJHEROWO 10 km 1988 nieopłacono
731. ALBECKI WITOLD WEJHEROWO 10 km 42.195 WEJHEROWO 1972
732. KUPTZ DANIEL SOPIESZYNO 10 km AKKUS 1958
733. KUPTZ MARIOLA SOPIESZYNO 10 km AKKUS 1960
734. LORENCZEWSKI KAMIL WEJHEROWO 10 km FENIKS TEAM 1981
735. LEWIŃSKI DAMIAN WEJHEROWO 10 km MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1981 nieopłacono
736. LEWANDOWSKA ALEKSANDRA BOLSZEWO 10 km BCK GMINY WEJHEROWO 1990 nieopłacono
737. WICKA DOROTA GOŚCICINO 10 km BCK GMINY WEJHEROWO 1989 nieopłacono
738. SMARSZCZ WIESŁAW LĘBORK 10 km 1958
739. GINTER MARIUSZ WEJHEROWO 10 km KS POMIDORKI 1964 nieopłacono
740. SZWABA MARCIN LĘBORK 10 km 1981 nieopłacono
741. HENDRICH RAFAŁ SIERAKOWICE 10 km RIBENA BIEGA 1980
742. WAGA TOMASZ KĘBŁOWO 10 km GKS "KASZUBI" LUZINO 1973 nieopłacono
743. MULLER TADEUSZ WEJHEROWO 10 km WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1972 nieopłacono
744. KUKUŁA JANUSZ ROKITKI 10 km BIEGAJĄCY TCZEW 1961 nieopłacono
745. FORMELA SEBASTIAN LUZINO 10 km 1976
746. SZYMAŃSKI ADAM LĘBORK 10 km LĘBORK BIEGACZE 1973
747. KIERZNIKIEWICZ SEBASTIAN GDANSK 10 km RUNNING TRICITY TEAM 1982 nieopłacono
748. DAMPS MARTYNA SKRZESZEWO 10 km 2001
749. DAMPS JACEK SKRZESZEWO 10 km GB STUDIO S 7 BANINO 1976
750. DAMPS KATARZYNA SKRZESZEWO 10 km 1976
751. PIOTROWSKI MATEUSZ SIERAKOWICE 10 km 1992