# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. BRZEZIŃSKA LENA GLIWICE pozostali SP 13 W GLIWICACH 2015
2. BRZEZIŃSKA IGA GLIWICE pozostali SP 13 W GLIWICACH 2015
3. TABACZYŃSKI DAWID PĘPOWO pozostali SP PĘPOWO 2014
4. TABACZYŃSKI NIKODEM PĘPOWO pozostali SP PĘPOWO 2016
5. KEKENMAJSTER CEZARY GDAŃSK pozostali SP 6 GDAŃSK 2017
6. WOŹNY MILAN GDAŃSK pozostali 2011
7. MIELEWCZYK MARTA GDAŃSK pozostali 2017
8. PACZOSKA SZYMON LINIEWO pozostali PRZEDSZKOLE LINIEWO 2020
9. PACZOSKA FILIP LINIEWO pozostali SP LINIEWO 2016
10. WĄSIK HANNA GDAŃSK pozostali MALUCH TATUSIA 2014
11. WĄSIK KRZYSZTOF GDAŃSK pozostali MALUCH TATUSIA 2016
12. KREFTA MARIA GARCZEGORZE pozostali UKS "SIÓDEMKA" LĘBORK 2014
13. MUSIELAK DOMINIK BĄKOWO z gminy Kolbudy 2016
14. MUSIELAK LILA BĄKOWO z gminy Kolbudy 2019
15. WENDT KORNELIA KOŚCIERZYNA pozostali REMUS KOŚCIERZYNA 2013
16. WENDT FRANEK KOŚCIERZYNA pozostali WENCIK TEAM 2010
17. KANKOWSKI JULIAN SKRZESZEWO pozostali 2013
18. DERA MIKOŁAJ GORĘCZYNO pozostali SZARGAN SOMONINO 2016
19. DERA TOMASZ GORĘCZYNO pozostali AMS GORĘCZYNO 2019
20. DERA MIKOŁAJ GORĘCZYNO pozostali 2019
21. STASIOŁEK NATALIA BANINO pozostali SP 77 GDAŃSK 2015
22. SIROCKI OSKAR JELEŃSKA HUTA pozostali 2015
23. GODULA MARCELINA SZCZENURZE honorowi uczestnicy UKS EKOLUDEK SZCZENURZE 2015
24. LODZIŃSKI JACEK SZCZENURZE honorowi uczestnicy UKS EKOLUDEK SZCZENURZE 2010
25. KOLKE KSAWERY GOWDLINO pozostali WKS FC GOWIDLINO 2016
26. RECLAW LAURA SIERAKOWICE pozostali AMS SIERAKOWICE 2010
27. RECLAW FRANCISZEK SIERAKOWICE pozostali AMS SIERAKOWICE 2014
28. PROROK TOMASZ MIECHUCINO pozostali 2016
29. PROROK WOJCIECH 83-334 pozostali AMS KARTUZY 2013
30. KLEIN LIVA LUBAŃ pozostali UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2012
31. OWCZARZAK DAGMARA ZWARTOWO pozostali KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 2010
32. KONKOL DAGMARA SZCZENURZE honorowi uczestnicy KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 2010
33. LUBIŃSKA ANNA KOŚCIERZYNA pozostali UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2013
34. DAWIDOWSKI TOMASZ CZARNA DĄBRÓWKA pozostali UKS NEPTUN ROKITY 2010
35. GLINIECKA MARTYNA KARTUZY pozostali AMS 2011
36. TRZEBIATOWSKA ZUZANNA GARCZ pozostali GRUPA SPORTOWA AMS SP 2 KARTUZY 2016
37. WIŚNIEWSKI JAN MIECHUCINO pozostali REMUS MIECHUCINO 2010
38. WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ MIECHUCINO honorowi uczestnicy REMUS MIECHUCINO 2013
39. DZILEŃSKI RAFAŁ GDAŃSK pozostali 2019
40. DERWICH JULIA GRZYBNO pozostali 2016
41. FLIS NIKODEM PĘPOWO pozostali 2017
42. GRZECHULSKI LUDWIK NOWY DWÓR WEJHEROWSKI pozostali WKS GRYF WEJHEROWO 2012
43. RECLAF DOMINIKA BORZESTOWO pozostali BORZESTOWO 2015
44. RICHERT DAMIAN KARTUZY pozostali AMS 2014
45. DUNST BARTOSZ KARTUZY honorowi uczestnicy AMS KARTUZY 2012
46. RECLAF POLA BORZESTOWO pozostali 2018
47. RECLAF NATAN BORZESTOWO honorowi uczestnicy AMS CHMIELNO 2015
48. KOWALSKI KLARA GDAŃSK pozostali AZS-AWFIS GDAŃSK 2016
49. SOLECKI FILIP GDYNIA pozostali GORILLAS OCR 2014