# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. KRUŻYCKA ŻANETA GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1988
2. SOWINSKI LECH MOSTY 10 km 1956
3. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km - zawodnicy 70+ EMERYT 1952
4. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
5. KRÓL RAFAŁ ŁĘCZYCE 10 km KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1990
6. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
7. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
8. FORMELA MIROSŁAW KIEŁPINO 10 km 1963
9. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
10. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
11. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
12. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
13. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
14. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
15. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
16. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
17. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
18. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
19. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
20. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
21. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
22. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
23. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
24. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
25. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
26. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
27. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
28. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
29. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
30. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
31. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
32. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
33. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
34. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
35. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
36. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
37. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
38. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
39. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
40. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
41. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
42. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
43. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
44. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
45. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
46. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
47. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
48. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
49. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
50. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
51. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
52. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
53. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
54. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
55. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
56. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
57. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
58. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
59. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958