# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. SOWINSKI LECH MOSTY 10 km 1956
2. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
3. KRÓL RAFAŁ ŁĘCZYCE 10 km KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1990
4. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
5. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
6. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
7. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
8. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
9. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
10. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
11. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
12. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
13. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
14. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
15. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
16. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
17. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
18. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
19. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
20. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
21. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
22. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
23. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
24. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
25. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
26. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
27. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
28. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
29. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
30. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
31. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
32. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
33. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
34. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
35. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
36. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
37. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
38. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
39. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
40. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
41. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
42. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
43. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
44. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
45. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
46. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
47. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
48. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
49. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
50. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
51. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
52. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
53. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
54. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
55. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
56. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958