# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. SOWINSKI LECH MOSTY 10 km 1956
2. KNAPIŃSKA ANNA WARSZAWA 10 km 1977
3. KLOSKOWSKI ADRIAN GDAŃSK 10 km FIGHTING RUNNERS 1990
4. PLICHTA OSKAR RĘBOSZEWO 10 km 2003
5. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km - zawodnicy 70+ 1952
6. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
7. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
8. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
9. ZDUŃSKA MONIKA KOBYLNICA 10 km 1989
10. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
11. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
12. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
13. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
14. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
15. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
16. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
17. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
18. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
19. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
20. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
21. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
22. CIACHOWSKI PRZEMYSŁAW KARTUZY 10 km 1993
23. KIELIBA FILIP GDYNIA 10 km 1989
24. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
25. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
26. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
27. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
28. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
29. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
30. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
31. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
32. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
33. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
34. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
35. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
36. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
37. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
38. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
39. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
40. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
41. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
42. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
43. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
44. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
45. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
46. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
47. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
48. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
49. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
50. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
51. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
52. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
53. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
54. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
55. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
56. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
57. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
58. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
59. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
60. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
61. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
62. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958