# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. GOLAK PAWEŁ GDAŃSK 10 km 1972
2. REKOWSKI PAWEŁ ŁUBIANA 10 km 1995
3. GRZONKA KAMILA BYTONIA 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO 1986
4. DURBAS MONIKA BYTÓW 10 km FABRYKA ZDROWIA 1990
5. MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW 10 km 1991
6. WENCŁAWSKI MICHAŁ SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1993
7. KUSCHBIK ELŻBIETA GDAŃSK 10 km LKS ZANTYR SZTUM 1979
8. SZULIST STANISŁAW SOBOWIDZ 10 km 1957
9. BACH MACIEJ PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km ORLEN RUNNING TEAM 1987
10. FIRLONG KASIA SŁUPSK 10 km 1987
11. KUBISZEWSKI MATEUSZ POWAŁKI 10 km 1994
12. DEJA ANTONI LIPUSZ 10 km 1990
13. KAMIŃSKI ZBIGNIEW SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1964
14. GARNCAREK PAWEŁ ŚWIESZYNO 10 km 1980
15. GAWEŁ IZA SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1989
16. KLASA ROBERT LIPUSZ 10 km 1982
17. BURMAN TOMASZ SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1992
18. ANDRZEJCZYK EWELINA SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1990
19. KAMIŃSKI JACEK ŻUKOWO 10 km KUJAWSCY RUNNERS 1972
20. SIEMIŃSKI JERZY GDAŃSK 10 km ARCON 1959
21. ŻYTKO PAWEŁ WIELKI KLINCZ 10 km 1993
22. GRABOWSKA KINGA SŁUPSK 10 km ANANASY Z 3 FAL 1983
23. SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA SIERAKOWICE 10 km CRIWWRE 1985
24. RUDNIK GRAŻYNA BYTÓW 10 km FABRYKA ZDROWIA 1972
25. DORAWA WERONIKA BYTÓW 10 km FABRYKA ZDROWIA 1986
26. JAŻDŻEWSKI SEBASTIAN UGOSZCZ 10 km 1981
27. REGLIŃSKA JOANNA BYTÓW 10 km 1988
28. SOWINSKI LECH MOSTY 10 km 1956
29. CIEŚNIK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ 10 km 1982
30. SZYMAŃSKI ADAM LĘBORK 10 km LĘBORK BIEGACZE 1974
31. GOŁĄBEK MARCIN GARCZ 10 km ORLEN RUNNING TEAM 1991
32. BURNICKI BARTOSZ BOLSZEWO 10 km 1987
33. WAŚKIEWICZ SEBASTIAN GDAŃSK 10 km 1987
34. BUŁECZKA PAWEŁ ZDUŃSKA WOLA 10 km RAJSPORT ACTIVE 1984
35. KUJACH AGNIESZKA GDAŃSK 10 km 1990
36. PRZEWOSKA ANNA GDYNIA 10 km 1989
37. KRÓL RAFAŁ ŁĘCZYCE 10 km KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1990
38. ŻYWICKI DARIUSZ LIPUSZ 10 km 1986
39. HINC PAWEŁ GDYNIA 10 km 1958
40. ŻARNA TOMASZ LIPUSZ 10 km 1981
41. WNUK STANISŁAW WIELKI KLINCZ 10 km 1962
42. SKWIERAWSKI KAMIL LEŚNO 10 km 1988
43. KIŻEWSKI WALDEMAR CHOJNICE 10 km 1983
44. DALMER ŁUKASZ BRUSY 10 km 2007
45. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO 10 km - zawodnicy 70+ EMERYT 1952
46. WINIARSKI JACEK GDYNIA 10 km 1964
47. JABKIEWICZ JACEK LEBORK 10 km COBH TRIATHLON CLUB 1973
48. KRUŻYCKA ŻANETA GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1988
49. TUSZKOWSKI ADAM GDAŃSK 10 km 1979
50. LABUDDA ANDRZEJ WLADYSLAWOWO 10 km 1985
51. MIŁEJKO ARKADIUSZ GRZYBNO 10 km 1976
52. DORSZ BEATA GDYNIA 10 km 1972
53. WOŹNIAK ŁUKASZ LIPUSZ 10 km 1986
54. KRUT MARCIN KARSIN 10 km 1984
55. BARABASZ MARIUSZ KALISKA KOŚCIERSKIE 10 km 1982
56. KRYGOWSKI TOMASZ TUCHOLA 10 km 1972
57. GÓRECKI ROMAN GDYNIA 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1972
58. GDANIEC ANNA STAROGARD GDAŃSKI 10 km 1978
59. WICZLING KAROL CIESZENIE 10 km 1982
60. KROMER LUDWIK GDAŃSK 10 km GANG ULTRASÓW 1961
61. RUDNIK JERZY CHOJNICE 10 km - zawodnicy 70+ FLORIAN CHOJNICE 1952
62. GAWIN RAFAŁ KOŚCIERZYNA 10 km 1974
63. TUSZKOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK 10 km 1979
64. ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1951
65. WICKI DAMIAN PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1998
66. RICHERT PIOTR PRZODKOWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1973
67. KROLL TOMASZ KOBYSEWO pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1974
68. SKOROWSKA SYLWIA HASKA pozostali PRZODKOWSKI TEAM 1999
69. ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA GDYNIA pozostali 1970
70. RÓŻYŃSKI JACEK GDAŃSK pozostali GRUPA BIEGOWA 65 1992
71. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE srebrni honorowi uczestnicy 1975
72. GLISZCZYŃSKA WIKTORIA LIPUSZ 10 km 1998
73. ZALEWSKI KONRAD GDYNIA pozostali 1987
74. LESZCZYSZYN JACEK GDANSK pozostali 1983
75. MYSZK-HERRMANN BARBARA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy ZAWSZE PIĘKNA 1981
76. HEJKA WŁADEK KARTUZY złoci honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1973
77. PROKOPIUK KRZYSZTOF GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1974
78. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
79. SINGER KRZYSZTOF POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1989
80. SINGER MARCIN EGIERTOWO srebrni honorowi uczestnicy OSP EGIERTOWO 1982
81. BUKOWSKI KRZYSZTOF STUDZIENICE pozostali 1986
82. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA 10 km OH266 1983
83. KUSZTAŁA KRYSTIAN REDA srebrni honorowi uczestnicy OH266 1983
84. LEKSYCKI ROBERT GDYNIA 10 km AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 1969
85. WOJTCZAK ALDONA GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1959
86. ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1965
87. KOZAK JAKUB GDAŃSK pozostali WWW.KOZAK.PL 1997
88. KOZAK ZOSIA BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN 1990
89. DOLNY TOMASZ BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1975
90. CHWALISZ LESZEK RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1951
91. CHWALISZ SABINA RUMIA zawodnicy 70+ PARKRUN RUMIA 1949
92. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
93. SENIUŚ MARCIN KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1977
94. KRZYSZKOWSKI MACIEJ GDYNIA pozostali 1970
95. KRZYSZKOWSKA JÓZEFA GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1972
96. KUJAWSKI GRZEGORZ PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1978
97. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
98. HINCKA MARZENA GNIEŻDŻEWO złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO 1983
99. LABUDDA WOJCIECH PUCK złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK 1983
100. DRZYCIMSKA MAŁGORZATA GDAŃSK złoci honorowi uczestnicy LKS ZANTYR SZTUM 1979
101. BELA MIRKA KOLONIA złoci honorowi uczestnicy PRZYJACIELE W BIEGU 1963
102. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
103. ROLOFF EWA GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA srebrni honorowi uczestnicy 1981
104. GRABOWSKI ANDRZEJ CEWICE pozostali CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA 1974
105. MROCZEK ROBERT RUMIA srebrni honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
106. MROCZEK SYLWIA RUMIA złoci honorowi uczestnicy PARKRUN RUMIA 1972
107. KIEDROWSKI ALBIN BRUSY srebrni honorowi uczestnicy KARATE KYOKUSHIN BRUSY 1966
108. BROTZ TOMASZ LIPUSZ 10 km 1978
109. KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA złoci honorowi uczestnicy KUJAWSCY RUNNERS 1966
110. SZULC KAMILA GDYNIA 10 km 1984
111. KLEJNA MIROSLAW GOWIDLINO srebrni honorowi uczestnicy KS BAT 1966
112. STACHERSKI ŁUKASZ PRZEDBÓRZ złoci honorowi uczestnicy MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989
113. KOŚCIŃSKI PATRYK POZEZDRZE pozostali KUNDY PORTOWE 1996
114. WARSIŃSKA PATRYCJA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy FIGHTING RUNNERS 1991
115. JABŁOŃSKI ŁUKASZ KARTUZY srebrni honorowi uczestnicy KARTUSKI TEAM 1979
116. FRANKOWSKA JUSTYNA KARTUZY pozostali KARTUSKI TEAM 1987
117. JANKOWSKA KAROLINA CHWASZCZYNO złoci honorowi uczestnicy 1983
118. WOJTCZAK JANUSZ GDANSK srebrni honorowi uczestnicy KAIZEN 1958