# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. SERKOWSKA ANNA KARTUZY 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1977
2. MISLISZ EDYTA LIPUSZ 5 km 1988
3. KOSTUCH GRZEGORZ SIERAKOWICE 5 km KS BAT 1978
4. GRODECKI OSKAR PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 2012
5. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE 5 km 1975
6. GRAJEWSKI TOMASZ LĘBORK 5 km 1985
7. GRAJEWSKA ANNA LĘBORK 5 km 1979
8. KOBIELA PIOTR AMALKA 5 km KLUB BIEGACZA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1987
9. NAWROCKI MARIUSZ GDAŃSK 5 km 1974
10. UJMA RADOSŁAW BRODNICA GÓRNA 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1982
11. CZARNOWSKI EMILIAN KOZIN pozostali KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1996
12. NAWROCKI DARIUSZ GDAŃSK 5 km 1982
13. RUTKOWSKA SABINA CHWASZCZYNO pozostali 1988
14. LESISZ AGATA MAKSYMILIANOWO pozostali MAJA TEAM 1984
15. MURAWSKA KATARZYNA REDA 5 km 1979
16. DAWID DARIA CHWASZCZYNO 5 km 1977
17. JARZYŃSKI DARIUSZ STAROGARD GDAŃSKI 5 km DOTRUCHTAĆ DO METY 1973
18. PIANKOWSKA JOANNA NIEDAMOWO pozostali KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP 1972
19. KAŹMIERCZAK MAGDALENA ŁAPALICE pozostali KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA 1984
20. REITER DAWID KARTUZY pozostali 1993
21. KARPYZA KRYSTIAN GDAŃSK pozostali 1997
22. SZCZEPAŃSKIXZC PATRYKZXC OLSZTYN wirtualnie ASDASDZXC 1996
23. SZCZEPAŃSKI PATRYK OLSZTYN wirtualnie TEST 1996
24. HINC BOGUSLAW ŻUKOWO pozostali 1972
25. KOSTUCH MARTA SIERAKOWICE pozostali KS BAT 2009
26. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA GDYNIA złoci honorowi uczestnicy RUNPASSION.PL TEAM 1996
27. WILKE TOMASZ GDYNIA pozostali P4F 1996
28. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
29. SINGER MARCIN EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
30. SINGER GRAŻYNA EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
31. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
32. SMEJA PRZEMYSLAW NADOLE pozostali 1982
33. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
34. FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK zawodnicy 70+ NIEZRZESZONY 1949
35. ROLOFF JOHANN GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA wirtualnie 2010
36. GÓRSKA IWONA LĘBORK pozostali 1973
37. HINC IWONA BORKOWO pozostali NESSI TIME ŻUKOWO 1975
38. KOSTUCH AGATA ROZTOKA wirtualnie 2001
39. KROPIDŁOWSKA JUSTYNA NOWY BARKOCZYN pozostali 1988
40. FETTA DOMINIKA GDYNIA pozostali 2008
41. GŁUDKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK pozostali 1982
42. LEWANDOWSKI PAWEŁ RUMIA pozostali 1990
43. NACZK WIKTORIA LĘBORK złoci honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE 2002
44. BOLANOWSKI PIOTR CHOJNICE pozostali FILTERTECHNIC.EU 1975
45. SIKORA ANNA BOJANO pozostali 1980
46. KOPCZYNSKA MONIKA GDAŃSK pozostali TAKA RYBA 1980
47. PAŁASZ EDMUND RUMIA zawodnicy 70+ 1947
48. DEIK ELŻBIETA PRZYJAŹŃ zawodnicy 70+ 1951
49. KRZEMIEŃ ANNA RUMIA pozostali 1982
50. PATEK SYLWIA 84-206 pozostali AKTYWNE ZBYCHOWO 1983
51. KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO pozostali NAVIGATORIA 1987
52. JĘDRYSIAK MARCIN BANINO srebrni honorowi uczestnicy 1983
53. KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 69 1974
54. GDANIEC KONRAD STAROGARD GDAŃSKI pozostali 1999
55. DZIEWIATOWSKA JOANNA TUCHOM złoci honorowi uczestnicy 1974
56. RZESZUTEK MARTA GDAŃSK pozostali 1986
57. PALIWODA MARTA GDAŃSK pozostali 1990
58. MACIEJEWSKI RAFAŁ STRZEPCZ srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1974
59. JANKOWSKI SEBASTIAN WYSZECINO srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1987
60. STACHEWICZ DARIUSZ GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1966
61. KRÓL BENEDYKT WERBLINIA zawodnicy 70+ 1953
62. OKSENIUK AGNIESZKA LIPUSZ srebrni honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1985
63. KUPTZ DANIEL SOPIESZYNO srebrni honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1958
64. KUPTZ MARIOLA SOPIESZYNO złoci honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1960
65. OSTROWSKI PIOTR GDAŃSK pozostali 1993
66. KOWALCZYK JAROSŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1974
67. PACZUŁA STANISŁAW CEWICE srebrni honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1971
68. ROCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy ROCZYŃSKI TEAM 1966
69. ĆWIKAŁOWSKI BARTEK GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1984
70. JAWORSKA BEATA GDANSK pozostali 1970
71. LITZBARSKI MAREK PUCK srebrni honorowi uczestnicy 1968
72. KOSTUCH RENATA ROZTOKA srebrni honorowi uczestnicy 1976
73. LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN srebrni honorowi uczestnicy 1979
74. LUBECKI SZYMON BĘDOMIN złoci honorowi uczestnicy OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2008
75. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO zawodnicy 70+ EMERYT 1952
76. TYMIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK zawodnicy 70+ 1948
77. HENDRICH TOMASZ BANINO srebrni honorowi uczestnicy DZIKUSY 1976
78. TARAPATA-SKWIOT EDYTA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1977
79. SKWIOT STANISŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1969
80. ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR GDYNIA 5 km 1959
81. KREFT EDYTA KARTUZY pozostali 1992
82. GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ BYTÓW pozostali 1999
83. DĄBROWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TRENER KRIS 1987
84. ŻYTKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK pozostali 1994
85. KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK zawodnicy 70+ NIESTOWARZYSZONY 1950
86. ŁUBKOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK zawodnicy 70+ 1952