# Imię i nazwisko Miejscowość Opcja Klub Rok urodzenia Status
1. KOSTUCH GRZEGORZ SIERAKOWICE 5 km KS BAT 1978
2. GRODECKI OSKAR PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 2012
3. GRODECKI JAN PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 1974
4. GRODECKA AGNIESZKA PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 1980
5. WITOWSKI KRZYSZTOF SIERAKOWICE 5 km 1986
6. BRULIŃSKI ADAM SŁUPSK 5 km 1968
7. BEDNAREK SZYMON KOSOBUDY 5 km 1999
8. POLAŃSKI JERZY KIEŁPINO KARTUSKIE 5 km 1975
9. KRUŻYCKI BARTOSZ GDYNIA 5 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 1981
10. GUZOWSKI DENIS SŁUPSK 5 km TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM /PRAWIE JAK HERMES 1995
11. SZWABA MARTA GDAŃSK 5 km 1986
12. GUZOWSKI DARIUSZ TRZEBIELINO 5 km TALEX BORZYTUCHOM 1969
13. BOGUCKI ARKADIUSZ OTOMINO 5 km LEŚNA RUNDA 1978
14. SMEJA PRZEMYSLAW NADOLE 5 km 1982
15. BUŁECZKA PAWEŁ ZDUŃSKA WOLA 5 km RAJSPORT ACTIVE 1984
16. RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5 km - zawodnicy 70+ BUCHALTER ELBLĄG 1954
17. GOŁĄBEK BEATA GARCZ 5 km 1992
18. ŻARNA TOMASZ LIPUSZ 5 km 1981
19. NARLOCH DAMIAN KOŚCIERZYNA 5 km 1997
20. MAŁEK ALEKSANDRA KĄPINO 5 km RUN BABYS 1969
21. PAWEŁKO ANDRZEJ GDYNIA 5 km 1965
22. PIANKOWSKI MACIEJ KOŚCIERZYNA 5 km KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW "FORREST GUMP" 1968
23. KLUK BARBARA LIPUSZ 5 km 1991
24. MUSIAŁ EUGENIUSZ GDYNIA 5 km 1946
25. SIEDLECKA BEATA KOŚCIERZYNA 5 km 1996
26. NOWAK ROZALIA KWIDZYN 5 km 1999
27. WOŹNIAK ŁUKASZ LIPUSZ 5 km 1986
28. MODRZEJEWSKA JULIA BAŁACHY 5 km MODRAKI 2004
29. KALINOWSKA PAULINA KIEŁPINO 5 km PROJEKT 1000 UP 1986
30. MISLISZ EDYTA LIPUSZ 5 km 1988
31. KRUT ALEKSANDRA KARSIN 5 km PARADISE KARSIN 2009
32. PIECHOWSKA MAGDALENA CHOJNICE 5 km 1979
33. TABISZ KATARZYNA WEJHEROWO 5 km 1970
34. ŚWIĄDER MIROSŁAW KOLBUDY 5 km INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAM 1970
35. BINIĘDA-PASTWA ZUZANNA KOŚCIERZYNA 5 km KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW FORREST GUMP 2005
36. MURAWSKA KATARZYNA REDA 5 km 1979
37. BUSZEK BARTOSZ CHOJNICE 5 km BSK 1990
38. UJMA RADOSŁAW BRODNICA GÓRNA 5 km AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1982
39. TROKA BŁAŻEJ KOŚCIERZYNA 5 km 1990
40. MOLTZAN AGNIESZKA LUBAŃ 5 km 1979
41. NAWROCKI MARIUSZ GDAŃSK 5 km 1974
42. KACZOR AGNIESZKA DEBRZNO 5 km KUJAWSCY RUNNERS 1989
43. CZARNOWSKI EMILIAN KOZIN pozostali KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1996
44. NAWROCKI DARIUSZ GDAŃSK 5 km 1982
45. RUTKOWSKA SABINA CHWASZCZYNO pozostali 1988
46. LESISZ AGATA MAKSYMILIANOWO pozostali MAJA TEAM 1984
47. JARZYŃSKI DARIUSZ STAROGARD GDAŃSKI 5 km DOTRUCHTAĆ DO METY 1973
48. NIEDŹWIEDZKA MAGDALENA 81-189 5 km 1993
49. PIANKOWSKA JOANNA NIEDAMOWO pozostali KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP 1972
50. KOBIELA MARTA ŁEBUNIA 5 km KLUB BIEGACZA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1989
51. KAŹMIERCZAK MAGDALENA ŁAPALICE pozostali KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA 1984
52. REITER DAWID KARTUZY pozostali 1993
53. KARPYZA KRYSTIAN GDAŃSK pozostali 1997
54. GLISZCZYŃSKA WIKTORIA LIPUSZ 5 km 1998
55. SZCZEPAŃSKIXZC PATRYKZXC OLSZTYN wirtualnie ASDASDZXC 1996
56. SZCZEPAŃSKI PATRYK OLSZTYN wirtualnie TEST 1996
57. HINC BOGUSLAW ŻUKOWO pozostali 1972
58. KOSTUCH MARTA SIERAKOWICE pozostali KS BAT 2009
59. GŁOMBIOWSKA ZUZANNA GDYNIA złoci honorowi uczestnicy RUNPASSION.PL TEAM 1996
60. WILKE TOMASZ GDYNIA pozostali P4F 1996
61. SINGER WIESŁAW POŁĘCZYNO srebrni honorowi uczestnicy 1958
62. SINGER MARCIN EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
63. SINGER GRAŻYNA EGIERTOWO pozostali OSP EGIERTOWO 1982
64. ORLIKOWSKI EUGENIUSZ GDYNIA zawodnicy 70+ BIEGAJĄCA GDYNIA 1949
65. SMEJA PRZEMYSLAW NADOLE pozostali 1982
66. KOSTUCH JAN GARCZ zawodnicy 70+ 1953
67. FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK zawodnicy 70+ NIEZRZESZONY 1949
68. ROLOFF JOHANN GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA wirtualnie 2010
69. GÓRSKA IWONA LĘBORK pozostali 1973
70. HINC IWONA BORKOWO pozostali NESSI TIME ŻUKOWO 1975
71. KOSTUCH AGATA ROZTOKA wirtualnie 2001
72. KROPIDŁOWSKA JUSTYNA NOWY BARKOCZYN pozostali 1988
73. FETTA DOMINIKA GDYNIA pozostali 2008
74. GŁUDKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK pozostali 1982
75. LEWANDOWSKI PAWEŁ RUMIA pozostali 1990
76. NACZK WIKTORIA LĘBORK złoci honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE 2002
77. BOLANOWSKI PIOTR CHOJNICE pozostali FILTERTECHNIC.EU 1975
78. SIKORA ANNA BOJANO pozostali 1980
79. KOPCZYNSKA MONIKA GDAŃSK pozostali TAKA RYBA 1980
80. PAŁASZ EDMUND RUMIA zawodnicy 70+ 1947
81. DEIK ELŻBIETA PRZYJAŹŃ zawodnicy 70+ 1951
82. KRZEMIEŃ ANNA RUMIA pozostali 1982
83. PATEK SYLWIA 84-206 pozostali AKTYWNE ZBYCHOWO 1983
84. KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO pozostali NAVIGATORIA 1987
85. JĘDRYSIAK MARCIN BANINO srebrni honorowi uczestnicy 1983
86. KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 69 1974
87. GDANIEC KONRAD STAROGARD GDAŃSKI pozostali 1999
88. DZIEWIATOWSKA JOANNA TUCHOM złoci honorowi uczestnicy 1974
89. RZESZUTEK MARTA GDAŃSK pozostali 1986
90. PALIWODA MARTA GDAŃSK pozostali 1990
91. MACIEJEWSKI RAFAŁ STRZEPCZ srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1974
92. JANKOWSKI SEBASTIAN WYSZECINO srebrni honorowi uczestnicy WIKĘD LUZINO 1987
93. STACHEWICZ DARIUSZ GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1966
94. KRÓL BENEDYKT WERBLINIA zawodnicy 70+ 1953
95. OKSENIUK AGNIESZKA LIPUSZ srebrni honorowi uczestnicy AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 1985
96. KUPTZ DANIEL SOPIESZYNO srebrni honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1958
97. KUPTZ MARIOLA SOPIESZYNO złoci honorowi uczestnicy STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 1960
98. OSTROWSKI PIOTR GDAŃSK pozostali 1993
99. KOWALCZYK JAROSŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy 1974
100. PACZUŁA STANISŁAW CEWICE srebrni honorowi uczestnicy BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM 1971
101. ROCZYŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy ROCZYŃSKI TEAM 1966
102. ĆWIKAŁOWSKI BARTEK GDYNIA srebrni honorowi uczestnicy 1984
103. JAWORSKA BEATA GDANSK pozostali 1970
104. LITZBARSKI MAREK PUCK srebrni honorowi uczestnicy 1968
105. KOSTUCH RENATA ROZTOKA srebrni honorowi uczestnicy 1976
106. LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN srebrni honorowi uczestnicy 1979
107. LUBECKI SZYMON BĘDOMIN złoci honorowi uczestnicy OLIMPIJCZYK SKORZEWO 2008
108. SZCZĘCH ZDZISŁAW PRĘGOWO zawodnicy 70+ EMERYT 1952
109. TYMIŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK zawodnicy 70+ 1948
110. HENDRICH TOMASZ BANINO srebrni honorowi uczestnicy DZIKUSY 1976
111. TARAPATA-SKWIOT EDYTA GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1977
112. SKWIOT STANISŁAW GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TAKA RYBA 1969
113. ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR GDYNIA 5 km 1959
114. KREFT EDYTA KARTUZY pozostali 1992
115. GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ BYTÓW pozostali 1999
116. DĄBROWSKI KRZYSZTOF GDAŃSK srebrni honorowi uczestnicy TRENER KRIS 1987
117. ŻYTKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK pozostali 1994
118. KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK zawodnicy 70+ NIESTOWARZYSZONY 1950
119. ŁUBKOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK zawodnicy 70+ 1952