# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | KLEIN LIVA | LUBAŃ | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2012 | |
2. | KLEIN CELIA | LUBAŃ | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | |
3. | KOSTUCH LAURA | ŻUKOWO | z gminy Żukowo | 2012 | ||
4. | WENDT KORNELIA | KOŚCIERZYNA | pozostali | REMUS KOŚCIERZYNA | 2013 | |
5. | LAMPARSKA APOLONIA | BOJANO | pozostali | 2016 | ||
6. | LANDMESSER HANNA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2016 | |
7. | BŁASZKOWSKA MICHALINA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2015 | |
8. | LANDMESSER LENA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2015 | |
9. | LANDMESSER ZOFIA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2014 | |
10. | RECLAW FRANCISZEK | SIERAKOWICE | pozostali | AMS SIERAKOWICE | 2014 | |
11. | DUNST PIOTR | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2015 | nieopłacono |
12. | DUNST BARTOSZ | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2012 | nieopłacono |
13. | NIEDŹWIECKI PIOTR | BOJANO | pozostali | NIEDŹWIEDŹ TEAM | 2012 | nieopłacono |
14. | BIENIAS KLAUDIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | nieopłacono |
15. | GODULA MICHALINA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
16. | GODULA MARCELINA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2015 | nieopłacono |
17. | BOBORYCKI ADRIAN | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
18. | LODZIŃSKI JACEK | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
19. | GRODECKI OSKAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | 2012 | ||
20. | ONOSZKO BARTOSZ | CHMIELNO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2016 | |
21. | ONOSZKO AGNIESZKA | CHMIELNO | pozostali | 2015 | ||
22. | DRAWS DOMINIK | WYCZECHOWO | pozostali | AMS SOMONINO | 2013 | |
23. | KACZMAREK MAJA | KOLECZKOWO | pozostali | SKLA SOPOT | 2009 | nieopłacono |
24. | KACZMAREK MAJA | 84-207 | pozostali | SKLA SOPOT | 2009 | nieopłacono |
25. | KLIMCZUK KAMIL | NOWA WIEŚ | pozostali | UKS SIÓDEMKA | 2013 | |
26. | PUZDROWSKA OLIWIA | GORĘCZYNO | pozostali | AMS GORĘCZYNO | 2011 | |
27. | SIENIEK JAKUB | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2012 | nieopłacono |
28. | KREFTA MARIA | GARCZEGORZE | pozostali | UKS "SIÓDEMKA" | 2014 | |
29. | GRODECKI KACPER | LUBAŃ | pozostali | 2009 | ||
30. | SZYMAŃSKA AMELIA | PĘPOWO | z gminy Żukowo | 2017 | ||
31. | PRZYCHODNY HUBERT | SOMONINO | pozostali | AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2015 | nieopłacono |
32. | PRZYCHODNA SEBASTIAN | SOMONINO | pozostali | 2012 | nieopłacono | |
33. | MIGOWSKA JOANNA | GRZYBNO | pozostali | 2013 | ||
34. | KUJAWSKA KAJA | ŻUKOWO | z gminy Żukowo | KUJAWSCY RUNNERS | 2019 | |
35. | KUJAWSKA MAJA | ŻUKOWO | z gminy Żukowo | KUJAWSCY RUNNERS | 2017 | |
36. | ŻUCHOWSKA MARTYNA | GDYNIA | pozostali | ACTIVE FLOW | 2012 | |
37. | DERWICH JULIA | GRZYBNO | pozostali | 2016 | ||
38. | STEINKA ALAN | MIECHUCINO | pozostali | 2018 | nieopłacono | |
39. | KREFTA ANNA | GRABÓWKO | pozostali | 2009 | nieopłacono | |
40. | LEPAK FILIP | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK | 2011 | |
41. | ROPEL PAULINA | ŻUKOWO | z gminy Żukowo | 2018 | ||
42. | ROPEL JULIAN | ŻUKOWO | z gminy Żukowo | 2016 | ||
43. | JAKUBOWSKI FRANCISZEK | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
44. | WIŚNIEWSKI JOWAN | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
45. | GRZECH HANNA | KARTUZY | pozostali | 2016 | nieopłacono | |
46. | BEYER KRZYSZTOF | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2015 | nieopłacono |
47. | RYBAKOWSKA LILIANA | KIEŁPINO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2015 | nieopłacono |
48. | MIŁOSZ ZOFIA | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2015 | nieopłacono |
49. | SMOLARCZYK JEREMI | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2015 | nieopłacono |
50. | BLINDAR NAZAR | KARTU | pozostali | GKS CARTUSIA | 2015 | nieopłacono |
51. | BEYER APOLONIA | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
52. | KRYSZEWSKI FABIAN | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
53. | SMOLARCZYK BRUNO | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
54. | HEJNA BARTŁOMIEJ | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
55. | STOLC FRANCISZEK | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
56. | CIECHORSKA MARIA | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2013 | nieopłacono |
57. | GOŁUŃSKA MARCELINA | KARTUZY | pozostali | 2012 | nieopłacono | |
58. | RYBAKOWSKA ANNA | KIELPINO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2012 | nieopłacono |
59. | DAMYANOV JULIA | KARTUZY | pozostali | 2012 | nieopłacono | |
60. | NIKLAS AGNIESZKA | MASŁOWO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2011 | nieopłacono |
61. | STACHOWIAK STANISŁAW | KARTUZY | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
62. | DAMYANOV ALEX | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
63. | TREDER OLAF | GRZYBNO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
64. | RYBAKOWSKA MAJA | KIEŁPINO | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
65. | GRUDA ZOFIA | MASŁOWO | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
66. | GOŁUŃSKI GOŁUŃSKI | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
67. | KOBIELA STANISŁAW | ŁAPALICE | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
68. | ZŁOCH KONRAD | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2010 | nieopłacono |
69. | SZMUDA MARTA | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2009 | nieopłacono |
70. | MIŁOSZ FAUSTYNA | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2009 | nieopłacono |
71. | KOWALSKI KLARA | GDAŃSK | pozostali | 2016 | ||
72. | KLEIN OKSANA | GORĘCZYNO | pozostali | AMS | 2013 | |
73. | SEBASTIANOWICZ-STRAWA JAN | KOŚCIERZYNA | pozostali | STALSPEED | 2013 | |
74. | SEBASTIANOWICZ-ZIÓŁKOWSKA STEFANIA | KOŚCIERZYNA | pozostali | STALSPEED | 2016 | |
75. | MURGLIN ALEKSANDRA | 83-407 | pozostali | OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2013 | |
76. | WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ | MIECHUCINO | pozostali | REMUS MIECHUCINO | 2013 | |
77. | WIŚNIEWSKI JAN | MIECHUCINO | pozostali | REMUS MIECHUCINO | 2010 | |
78. | SZUSTEK STASIU | TUCHOM | z gminy Żukowo | SZUSTY TEAM ;) | 2013 | |
79. | DZIADKIEWICZ POLA | KĄPINO | pozostali | RUN BABYS | 2017 | nieopłacono |
80. | MOCEK LILIANA | KĄPINO | pozostali | RUN BABYS | 2019 | nieopłacono |
81. | BOGUCKA AMBER | OTOMINO | z gminy Żukowo | HOPSASA | 2017 | nieopłacono |
82. | WENTA WOJCIECH | POPOWO | pozostali | LKB IM. BRACI PETK | 2015 | |
83. | WENTA WIKTOR | POPOWO | pozostali | LKB IM. BRACI PETK | 2014 | |
84. | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | pozostali | 2008 | ||
85. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | pozostali | KL GDYNIA/ ZNIKAJĄCE PUNKTY | 2014 | |
86. | USTOWSKI IGOR | SIERAKOWICE | pozostali | GKS TEAM LEKKOATLETYKA | 2009 | nieopłacono |
87. | GRZECHULSKI LUDWIK | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | pozostali | DZIECI WYGRYWAJĄ | 2012 | nieopłacono |