# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | WÓJCIK MAGDALENA | LĘBORK | pozostali | LKB IM. BRACI PETK | 2010 | |
2. | KOSZAŁKA ANTONINA | KARTUZY | pozostali | 2012 | ||
3. | GRODECKI OSKAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | 2012 | ||
4. | PROKOPCZUK FRANCISZEK | CEWICE | z gminy Cewice | 2012 | ||
5. | PROKOPCZUK ANTONI | CEWICE | z gminy Cewice | 2016 | ||
6. | KRYSZEWSKA MILENA | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2010 | |
7. | LUBIŃSKI BARTŁOMIEJ | CEWICE | z gminy Cewice | 2012 | ||
8. | LUBIŃSKI BŁAŻEJ | CEWICE | z gminy Cewice | 2014 | ||
9. | KRYSZEWSKA HANIA | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2017 | |
10. | KRYSZEWSKA MARTYNA | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2012 | |
11. | WETA WIKTORIA | LĘBORK | pozostali | UKS „SIÓDEMKA” LĘBORK | 2010 | |
12. | BOIK NATALIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2013 | nieopłacono |
13. | BIENIAS KLAUDIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | nieopłacono |
14. | GODULA MICHALINA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
15. | GODULA MARCELINA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2015 | nieopłacono |
16. | BOBORYCKI ADRIAN | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
17. | LODZIŃSKI JACEK | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
18. | KLASA BLANKA | SIERAKOWICE | pozostali | KS BAT | 2013 | nieopłacono |
19. | GRODECKI KACPER | LUBAŃ | pozostali | 2009 | ||
20. | WICZKOWSKA WIKTORIA | KARTUZY | pozostali | AMS KARTUZY | 2012 | |
21. | KELBRATOWSKI KACPER | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2012 | |
22. | KOLIŃSKI KAROL | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2012 | |
23. | LANDMESSER LENA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2015 | |
24. | BŁASZKOWSKA MICHALINA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2015 | |
25. | BIAŁOWICZ MAGDALENA | NIEPOGLĘDZIE | pozostali | 2015 | ||
26. | BRZESKI JAKUB | CZARNÓWKO | pozostali | 2013 | ||
27. | BRZESKI KSAWERY | CZARNÓWKO | pozostali | 2016 | ||
28. | LANGE JAN | LĘBORK | pozostali | 2017 | ||
29. | FLISIKOWSKA DOMINIKA | KARTUZY | pozostali | AMS | 2014 | |
30. | LEPAK FILIP | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK | 2011 | |
31. | KACZMAREK MAJA | 84-207 | pozostali | SKLA SOPOT | 2009 | |
32. | KACZMAREK MAJA | KOLECZKOWO | pozostali | SKLA SOPOT | 2009 | nieopłacono |
33. | PSZCZÓŁKOWSKI JAN | LĘBORK | pozostali | LKB BRACI PETK | 2020 | nieopłacono |
34. | PSZCZÓŁKOWSKI JAKUB | LĘBORK | pozostali | LKB BRACI PETK | 2017 | nieopłacono |
35. | PSZCZÓŁKOWSKA JULIA | LĘBORK | pozostali | LKB BRACI PETK | 2019 | nieopłacono |
36. | PIEKARSKA AMELIA | LEBORK | pozostali | UKS 7 | 2011 | |
37. | PUZDROWSKA OLIWIA | GORĘCZYNO | pozostali | AMS GORĘCZYNO | 2011 | nieopłacono |
38. | KIEDROŃ LISOWSKI ALAN | CZARNÓWKO | pozostali | 2010 | ||
39. | KIEDROŃ LISOWSKA POLA | CZARNÓWKO | pozostali | 2016 | ||
40. | PIEKARSKA AMELIA | LĘBORK | pozostali | UKS „SIÓDEMKA” LĘBORK | 2011 | nieopłacono |
41. | KLEIN LIVA | LUBAŃ | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2012 | nieopłacono |
42. | KLEIN CELIA | LUBAŃ | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | nieopłacono |
43. | RESZKA NIKOLA | LĘBORK | pozostali | UKS7 LĘBORK | 2013 | |
44. | PUZDROWSKA LAURA | 84-300 | pozostali | UKS "SIODEMKA" LĘBORK | 2012 | |
45. | WACZKOWSKA JULIA | 84-300 | z gminy Cewice | UKS "SIODEMKA" LĘBORK | 2011 | |
46. | OSTROWSKA JULIA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 LĘBORK | 2011 | |
47. | OSTROWSKA DARIA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 LĘBORK | 2013 | |
48. | FIAŁKOWSKA PAULINA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 LĘBORK | 2011 | |
49. | CICHOCKA ZOFIA | LĘBORK | pozostali | UKS SIÓDEMKA | 2012 | nieopłacono |
50. | LANGMESSER NADIA | LĘBORK | pozostali | UKS SIÓDEMKA LĘBORK | 2012 | |
51. | HEKSEL SZYMON | LĘBORK | pozostali | UKS 7 | 2014 | |
52. | HEKSEL ALEKSANDRA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 | 2016 | |
53. | KULASZEWICZ AGATA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 | 2009 | |
54. | KULASZEWICZ AGATA | LĘBORK | pozostali | UKS 7 | 2009 | nieopłacono |
55. | KULASZEWICZ AGATA | LĘBORK | pozostali | SIÓDEMECZKA | 2009 | nieopłacono |
56. | KREFTA MARIA | GARCZEGORZE | pozostali | UKS "SIÓDEMKA" | 2014 | |
57. | LANGE AGATA | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | pozostali | 2012 | ||
58. | LANGE MAJA | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | pozostali | UKS 7 | 2009 | |
59. | BAJEK MILENA | CEWICE | z gminy Cewice | 2020 | ||
60. | BAJEK FABIAN | CEWICE | z gminy Cewice | 2017 | ||
61. | KLEIN OKSANA | GORĘCZYNO | pozostali | AMS | 2013 | |
62. | GRUBA LEON | KARTUZY | pozostali | AMS | 2017 | |
63. | GRUBA ZUZANNA | KARTUZY | pozostali | AMS | 2012 | nieopłacono |
64. | WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ | MIECHUCINO | pozostali | REMUS MIECHUCINO | 2013 | |
65. | WIŚNIEWSKI JAN | MIECHUCINO | pozostali | REMUS MIECHUCINO | 2010 | |
66. | SZUSTEK STASIU | TUCHOM | pozostali | SZUSTY TEAM ;) | 2013 | |
67. | PRZYCHODNY HUBERT | SOMONINO | pozostali | AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2015 | |
68. | PRZYCHODNY SEBASTIAN | SOMONINO | pozostali | AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2012 | |
69. | GLIŃSKA POLA | KOŚCIERZYNA | pozostali | REMUS | 2013 | |
70. | USTOWSKI IGOR | SIERAKOWICE | pozostali | GKS TEAM LEKKOATLETYKA KARTUZY | 2009 | nieopłacono |
71. | WENTA WOJCIECH | POPOWO | z gminy Cewice | LKB IM. BRACI PETK | 2015 | |
72. | WENTA WIKTOR | POPOWO | z gminy Cewice | LKB IM. BRACI PETK | 2014 | nieopłacono |
73. | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | pozostali | 2008 | ||
74. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | pozostali | KL GDYNIA/ ZNIKAJĄCE PUNKTY | 2014 | |
75. | USTOWSKI IGOR | SIERAKOWICE | pozostali | GKS TEAM LEKKOATLETYKA | 2009 | nieopłacono |
76. | GRZECHULSKI LUDWIK | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | pozostali | DZIECI WYGRYWAJĄ | 2012 | nieopłacono |