Szanowni Biegacze,
Ze względu na niską frekwencję zmuszeni jesteśmy zmienić formułę Maratonu Kaszebe na bieg rekreacyjny bez pomiaru czasu. 

Osoby zapisane na bieg otrzymają pamiątkowy medal oraz koszulkę Biegu Dookoła Kaszub . Biegacze będą się poruszać jedną kolumną.

O godzinie 8:30 z pod kościoła w Swornegaciach nastąpi przewóz biegaczy z mety na start. Osoby które chcą skorzystać z przewozu prosimy o przesłanie potwierdzenia na maila biuro@cyklkb.pl

Przepraszamy za wszelkie niedogodności !
Zespół BDK

 

Już 5 maja 2023 o 9:30 rusza I Maraton Kaszëbë. Start w Studzienicach, meta w Swornegaciach. To będzie wyjątkowe wydarzenie w ramach spektakularnego Biegu Dookoła Kaszub. Bądź z nami na wspaniałej leśnej trasie!

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i wyzwań, to ta impreza jest dla Ciebie. Przebiegniesz przez malownicze krajobrazy południowych Kaszub i poczujesz magię tutejszej natury. Już sam start z urokliwych Studzienic zrobi na Tobie ogromne wrażenie. A meta w Swornegaciach położonych nad jeziorem Karsińskim zrobi na Tobie wrażenie!

Będzie to pierwszy taki maraton na Kaszubach, a Ty możesz być częścią tej historii! To idealna okazja, aby spróbować swoich sił w biegu maratońskim i poczuć dreszczyk emocji, który towarzyszy pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Nie musisz być profesjonalnym biegaczem, aby wziąć udział w tej imprezie. To otwarty maraton, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, która zapadnie w pamięć na długo.

Jeśli jesteś już wprawionym maratończykiem, być może będzie to możliwość powalczenia o rekord życiowy? Czemu by nie podjąć takiego wyzwania?

Czekają na Ciebie piękne lasy i widoki, które zapierają dech w piersiach. Będziesz miał okazję przebiec przez wiele urokliwych kaszubskich miejscowości i poczuć magię tego wspaniałego regionu.

Nie trać czasu i zapisz się już dziś! To wyjątkowa okazja, aby poznać nowych ludzi, przeżyć niezapomniane chwile i poczuć dreszczyk emocji, który towarzyszy pokonywaniu kolejnych kilometrów. Do zobaczenia na starcie I Maratonu Kaszëbë!