Zbliża się VII edycja Festiwalu Biegów Polski Północnej – najlepszej imprezy biegowej w Polsce północnej. W wyjątkowym miejscu i w wyjątkowej oprawie miłośnicy biegania z całego kraju zmierzą się z 3-dniowym wyzwaniem walki o HARD RUNNERA.

Od 9 do 11 czerwca 2023 roku pokonaj 5 dystansów o łącznej długości 52,6 km i zdobądź tytuł oraz statuę Hard Runnera. Piątek – 15 km, sobota – 10 km i 5 km, niedziela – 21 k i 1,6 km. Ci, którzy spróbowali w poprzednich latach są zachwyceni i co roku czekają na aktywny weekend we Wdzydzach. W tym roku będzie szansa także dla miłośników Nordic Walking i Rowerów, którzy przez 3 dni również będą mogli powalczyć o tytuł i statuę – dystanse w programie imprezy.

Rokrocznie dawkę humoru przynosi bieg przebierańców, w którym po prostu trzeba wystartować! Przygotowaliśmy także szereg biegów dla dzieci i młodzieży.

Urokliwe Wdzydze, położone w sercu Kaszub, nad Morzem Kaszubskim, wśród lasów i jezior. Cisza, spokój, natura. Przyjedź i zresetuj się, zwolnij i odpocznij od codziennej gonitwy.

3 dni z biegową walką i rozmowami na trasie, w towarzystwie natury, wieczory przy grillu z widokiem na najpiękniejszy zachód słońca.

Więcej na: http://festiwalbiegowwdzydze.pl/