# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | WYSIECKI JAN | LUBAŃ | Pozostali | 2006 | nieopłacono | |
2. | ŚMIECHOWSKA WERONIKA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | nieopłacono |
3. | HERMANN OLIWIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | nieopłacono |
4. | GODULA JAGODA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | nieopłacono |
5. | WAŃDOCH DUBAJ WERONIKA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
6. | TASIOR AMELIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
7. | GODULA NATALIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
8. | WOŹNY MILAN | GDAŃSK | Pozostali | 2011 | ||
9. | OLSZEWSKA ADRIANNA | DOBRZEWINO | Pozostali | DOBRZEWINO | 2009 | nieopłacono |
10. | KONKEL WIKTOR | GDYNIA | Pozostali | PRZEDSZKOLE NR 30 GDYNIA | 2012 | |
11. | KRAUZA WIKTORIA MARIA | KARTUZY | Pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KARTUZACH | 2011 | nieopłacono |
12. | STĘPSKI MICHAŁ | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2005 | nieopłacono |
13. | STĘPSKI ADAM | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | nieopłacono |
14. | SYPION IGNACY | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 1977 | nieopłacono |
15. | WĘSIERSKI DOMINIK | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2004 | nieopłacono |
16. | WĘSIERSKI FRANEK | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2009 | nieopłacono |
17. | MALEŻ IGOR | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | nieopłacono |
18. | PTACH IZA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2006 | nieopłacono |
19. | GROTH MIKOŁAJ | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | nieopłacono |
20. | ZUBKO PAWEŁ | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | nieopłacono |
21. | ZUBKO MARIA | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | nieopłacono |
22. | JELIŃSKA KLAUDIA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | nieopłacono |
23. | JELIŃSKA ZOSIA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | nieopłacono |
24. | ZAKRZEWSKI ANTONI | BOJANO | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2004 | nieopłacono |
25. | SIEMKO OSKAR | PRUSZCZ GDANSKI | Pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 | 2006 | |
26. | BIGUS FILIP | SIERAKOWICE | Pozostali | 2008 | ||
27. | BIGUS PAWEŁ | SIERAKOWICE | Pozostali | MAŁA SZKOŁA W SZOPIE | 2007 | |
28. | PÓŁCZYŃSKA DARIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | |
29. | PEPLIŃSKI MACIEJ | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
30. | BENKA JAKUB | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2002 | nieopłacono |
31. | BUKOWSKA KLAUDIA | STOLTMANY | Pozostali | 2005 | ||
32. | KLAJN DOMINIK | SIERAKOWICE | Pozostali | 2005 | ||
33. | WICA JULIAN | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
34. | PAWŁOWSKA PAULINA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2003 | |
35. | KOTŁOWSKA JULIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2004 | |
36. | PAWŁOWSKA PATRYCJA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2004 | |
37. | FARKOWSKA ZUZANNA | WEJHEROWO | Pozostali | 2007 | ||
38. | WICA MACIEJ | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2005 | |
39. | FARKOWSKI MATEUSZ | WEJHEROWO | Pozostali | 2009 | ||
40. | POBŁOCKA AMELIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2005 | nieopłacono |
41. | CZAJA KACPER | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | nieopłacono |
42. | PÓŁCZYŃSKI DOMINIK | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
43. | KAMROWSKA MARTA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
44. | FORMELA AMELIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
45. | LUBECKA WIKTORIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
46. | TROKA JULITA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
47. | DUŁAK KONRAD | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2007 | |
48. | LUBECKI MAKSYMILIAN | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | |
49. | PAWŁOWSKA ZUZANNA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
50. | WIKA AGATA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | nieopłacono |
51. | LISOWSKI ALEKSANDER | KARTUZY | Pozostali | 2002 | ||
52. | LISOWSKA LENA | KARTUZY | Pozostali | SP NR 1 W KARTUZACH | 2005 | nieopłacono |
53. | REICHELT MAŁGORZATA | RACIĄŻ | Pozostali | UKS DĄB | 2008 | |
54. | KELBRATOWSKI KSAWIER | RACIĄŻ | Pozostali | UKS DĄB | 2008 | |
55. | CHMURZYŃSKA OLIWIA | STĘŻYCA | Pozostali | UKS KLUKOWA HUTA | 2003 | |
56. | LESZKOWSKI MAREK | SOMONINO | Mieszkańcy gm. Somonino | 1976 | nieopłacono | |
57. | LESZKOWSKA MAŁGORZATA | SOMONINO | Mieszkańcy gm. Somonino | 2007 | nieopłacono | |
58. | LESZKOWSKA MARIA | SOMONINO | Mieszkańcy gm. Somonino | 2005 | nieopłacono | |
59. | ĆWIKLIŃSKI ERYK | STAROGARD GDAŃSKI | Pozostali | 2008 | ||
60. | KŁUDZIAK DARIA | GDYNIA | Pozostali | BIEGACZE PÓŁNOCY | 2006 | |
61. | HALK IDA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2003 | |
62. | WOZINSKI OLIWIER | STAROGARD GD | Pozostali | 2012 | ||
63. | WOZINSKI MATEUSZ | STAROGARD GD | Pozostali | SZKOLA PODSTAWOWA NR1 | 2006 | |
64. | REGLIŃSKI OSKAR | BORUCINO | Pozostali | 2007 | ||
65. | REGLIŃSKI KRYSTIAN | BORUCINO | Pozostali | 2009 | ||
66. | LOKŚ PAWEŁ | JANOWO | Pozostali | 2000 | ||
67. | LOKŚ PAULINA | JANOWO | Pozostali | 2004 | ||
68. | LOKŚ PIOTR | JANOWO | Pozostali | BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. | 2007 | |
69. | POLAŃSKA NATALIA | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2010 | ||
70. | POLAŃSKI MATEUSZ | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2008 | ||
71. | POLAŃSKA KAROLINA | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2006 | ||
72. | BIAŁAS KONRAD | GDYNIA | Pozostali | ZORZA GDYNIA | 2000 | |
73. | BIAŁAS OLIVER | GDYNIA | Pozostali | SP 47 | 2005 | |
74. | SILDATK ANTONI | SIERAKOWICE | Pozostali | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2008 | |
75. | LIS MAKSYMILIAN | BORZESTOWO | Pozostali | 2008 | ||
76. | LIS KATARZYNA | BORZESTOWO | Pozostali | 2008 | nieopłacono | |
77. | LIS BŁAZEJ | BORZESTOWO | Pozostali | 2005 | ||
78. | GROTH AGATA | KIEŁPINO | Pozostali | 2009 | nieopłacono | |
79. | RECLAF LILIANNA | KAMIENICA SZLACHECKA | Pozostali | 2010 | ||
80. | KLONOWSKA OLA | TRĄBKI WIELKIE | Pozostali | SKL FILIPPIDES | 2006 | |
81. | BORKOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2003 | |
82. | DETTLAFF KACPER | BOLSZEWO | Pozostali | 2012 | ||
83. | DETTLAFF JULIA | BOLSZEWO | Pozostali | 2007 | ||
84. | GURZĘDA ERYK | RUMIA | Pozostali | MINECRAFT | 2010 | |
85. | ŻOCHOWSKA LILIANA | GDYNIA | Pozostali | ZORZA GDYNIA, UKS 7 GDYNIA | 2006 | |
86. | SINGER KACPER | EGIERTOWO | Mieszkańcy gm. Somonino | SZKOŁA PODSTAWOWA W EGIERTOWIE | 2009 | nieopłacono |
87. | ŚLUSAŁEK WERONIKA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | |
88. | KWIATKOWSKA MAJA | GDYNIA | Pozostali | FLOWERS, UKS 7 GDYNIA | 2006 | |
89. | KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ | GDYNIA | Pozostali | FLOWERS, UKS 7 GDYNIA | 2004 | |
90. | GOŁĄBEK SANDRA | GARCZEGORZE | Pozostali | 2005 | ||
91. | DETTLAFF OLIWIA | BOLSZEWO | Pozostali | 2009 | ||
92. | DETTLAFF MAREK | BOLSZEWO | Pozostali | 2010 | ||
93. | TOMASZEWSKA AMELIA | GDYNIA | Pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W GDYNI | 2008 | |
94. | DOMINIK ALEKSANDRA | KOSTKOWO | Pozostali | UKS JEDYNKA REDA | 2002 | |
95. | DZIKOWSKI ŁUKASZ | GRYFICE | Mieszkańcy gm. Somonino | 1979 | nieopłacono | |
96. | BIZON MARIANNA | BORKOWO | Pozostali | STOWARZYSZENIE NASZE BORKOWO | 2007 | |
97. | CISZEWSKI FILIP | GDYNIA | Pozostali | 2009 | ||
98. | CISZEWSKA FAUSTYNA | GDYNIA | Pozostali | 2004 | ||
99. | CISZEWSKA FAUSTYNA | GDYNIA | Pozostali | 2004 | nieopłacono | |
100. | BARAN OLIWIER | REDA | Pozostali | 2004 | ||
101. | POTRYKUS PIOTR | BOJANO | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | nieopłacono |
102. | SZWYCHTENBERG MAJA | SIERAKOWICE | Pozostali | MAŁA SZKOŁA W SZOPIE | 2010 | |
103. | SZWYCHTENBERG ADAM | SIERAKOWICE | Pozostali | MAŁA SZKOŁA W SZOPIE | 2006 | |
104. | LITTWIN R0BERT | KŁOSOWO | Pozostali | SP CZECZEWO | 2010 | |
105. | DAWIDOWSKA MARTYNA | GRABOWSKA HUTA | Pozostali | SKS GRABOWO | 2005 | |
106. | MYSZKA MATEUSZ | NOWA KARCZMA | Pozostali | UKS NOWA KARCZMA | 2004 | |
107. | STENKA PIOTR KAMIL | GRZYBNO | Pozostali | 2008 | ||
108. | KORZENIEWSKA WIKTORIA | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2009 | nieopłacono |
109. | KORZENIEWSKA LILIANA | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2010 | nieopłacono |
110. | PROKOPIUK KSAWERY | GDYNIA | Pozostali | 2010 | nieopłacono | |
111. | REDZIMSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | Pozostali | STUDIO S7 BANINO | 2010 | |
112. | KREFTA ROKSANA | KŁOSOWO | Pozostali | SP CZECZEWO | 2008 | |
113. | LISOWSKI RADEK | CZLUCHOW | Pozostali | 1971 | nieopłacono | |
114. | GRUCHAŁA JULIA | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2004 | nieopłacono |
115. | BIZON MARIANNA | BORKOWO | Pozostali | STOWARZYSZENIE NASZE BORKOWO | 2007 | nieopłacono |
116. | BEHRENDT JULIA | GNIEWINO | Pozostali | GNIEWINO | 2007 | |
117. | POTRYKUS PIOTR | BOJANO | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | nieopłacono |
118. | KORZENIEWSKA LILIANA | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2010 | nieopłacono |
119. | KORZENIEWSKA WIKTORIA | GORĘCZYNO | Mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2009 | nieopłacono |
120. | DAMPS MARTYNA | SKRZESZEWO | Pozostali | 2001 | ||
121. | KRUEGER SZYMON | SOMONINO | Mieszkańcy gm. Somonino | ROWEROWE KASZUBY | 2012 | nieopłacono |
122. | RADECKI-MIKULICZ DANIEL | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
123. | KRAUZA WIKTORIA | KARTUZY | Pozostali | 2011 | nieopłacono | |
124. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | RACIĄŻ | Pozostali | 2001 | ||
125. | KUR JAKBU | REDA | Pozostali | UKS JEDYNKA REDA | 2009 | |
126. | KRAUZA WIKTORIA | KARTUZY | Pozostali | 2011 | ||
127. | WINIARSKI PIOTR | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2008 | |
128. | WINIARSKI LESZEK | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2003 | |
129. | TRELA ANNA | ŻUROMINO | Pozostali | ZKIW KLUKOWA HUTA | 2005 | |
130. | TRELA PAULINA | ŻUROMINO | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2004 | |
131. | SKRZOSKA KLAUDIA | GDYNIA | Pozostali | SZKOLA PODSTAWOWA 47 GDYNIA | 2004 | |
132. | CZAJA DANIEL | STĘŻYCA | Pozostali | ZKIW W STĘŻYCY | 2007 | |
133. | SIKORA DAWID | GDYNIA | Pozostali | SP 31 GDYNIA | 2008 | |
134. | SIKORA PATRYCJA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2002 | |
135. | PROKOPIUK KSAWERY | GDYNIA | Pozostali | 2010 | ||
136. | KLASA JAKUB | MŚCISZEWICE | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2003 | |
137. | MŁYŃSKI DANIEL | MOJUSZ | Pozostali | 2008 | ||
138. | MŁYŃSKA NADIA | MOJUSZ | Pozostali | 2005 | ||
139. | MŁYŃSKI KACPER | MOJUSZ | Pozostali | 2007 | ||
140. | GAWRON AGATA | BYTÓW | Pozostali | SP NR 1 W BYTOWIE | 2008 | |
141. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | Pozostali | 2014 | ||
142. | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | Pozostali | 2011 | ||
143. | POLEJOWSKI PRZEMYSŁAW | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2002 | |
144. | PIERNICKI ARKADIUSZ | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2002 | |
145. | STRONGOWSKI PATRYK | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2003 | |
146. | STRONGOWSKI NIKODEM | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2001 | |
147. | LEWAŃCZYK NATALIA | STĘŻYCA | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2009 | |
148. | WALENTYNOWICZ LENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Pozostali | PRUSZCZ BIEGA | 2009 | nieopłacono |
149. | MARAT GRZEGORZ | RUMIA | Pozostali | UKS CISOWA | 2006 | |
150. | MARAT AGNIESZKA | RUMIA | Pozostali | SP 31 GDYNIA | 2009 | |
151. | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | Pozostali | SP.24 GDAŃSK | 2006 | |
152. | JAŻDŻEWSKI JONATAN | LĘBORK | Pozostali | KREATIVSPORT LĘBORK | 2008 |