# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LIŚKIEWICZ BEATA | KĘTRZYN | 10 km | 1972 | ||
2. | NASTAŁY KRYSTIAN | GNIEWINO | 10 km | 1997 | ||
3. | LISKIEWICZ ROMAN | KĘTRZYN | 10 km | 1969 | ||
4. | KLUCZEWSKA EMILIA | BYTÓW | 10 km | RUNASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1984 | nieopłacono |
5. | JANISZEK JOANNA | GDAŃSK | 10 km | FOX | 1988 | |
6. | DIDOVODIUK OLESIA | UKRAINA | 10 km | ACHILLES LESZNO | 1990 | |
7. | DIDOVODIUK DMYTRO | UKRAINA | 10 km | ACHILLES LESZNO | 1987 | |
8. | JANKOWSKI PAWEŁ | PRZYJAŹŃ | 10 km | 1980 | ||
9. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
10. | ZĘBALA DARIUSZ | BYTÓW | 10 km | DRUTEX BYTOW | 1977 | |
11. | MAZERSKI JAROSŁAW | TORUŃ | 10 km | 1985 | nieopłacono | |
12. | BRZEZICKI MACIEJ | BOLSZEWO | 10 km | TREC TEAM | 1978 | |
13. | ROGOCKI ARTUR | ORLE | 10 km | ARTURO TEAM | 1979 | |
14. | TREDER MALGORZATA | MECHELINKI | 10 km | FOX | 1988 | |
15. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 10 km | 1987 | nieopłacono | |
16. | BOGUCKI ARKADIUSZ | GDANSK | 10 km | 1978 | ||
17. | KLIMACH KONRAD | GDAŃSK | 10 km | 1990 | ||
18. | KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | ZA LINIĄ METY | 1980 | |
19. | GŁOGOWSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | 10 km | 1981 | ||
20. | WARSIŃSKA PATRYCJA | GDAŃSK | 10 km | 1991 | ||
21. | SZNYR DAWID | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1984 | ||
22. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1983 | |
23. | ROGOCZ MACIEJ | GDYNIA | 10 km | ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI | 1977 | |
24. | PYVOVAR ANDRII | KYIV | 10 km | 1990 | ||
25. | DOMBROWSKA BOGUSIA | GDAŃSK | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
26. | DOMBROWSKI RADEK | GDAŃSK | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
27. | RUSIN LESZEK | LĘBORK | 10 km | LKB "BRACI PETK LĘBORK" | 1983 | nieopłacono |
28. | SZNYR DAWID | KOŚCIERZYNA | 10 km - wirtualnie | 1984 | ||
29. | ZDUNEK MIREK | GDAŃSK | 10 km | 1975 | ||
30. | BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNA | UKRAINE, ODESA | 10 km | STAYER RUN ODESA | 1991 | |
31. | PECHNIKOV RUSLAN | UKRAINE ODESA | 10 km | STAYER RUN ODESA | 1988 | |
32. | WITKOWSKI BARTOSZ | KIELNO | 10 km | 1991 | ||
33. | MURAWSKA JOANNA | GDAŃSK | 10 km | MIKI TEAM | 1977 | |
34. | MURAWSKI MACIEJ | GDAŃSK | 10 km | MIKI TEAM | 1977 | |
35. | KASICA PAWEŁ | GDAŃSK | 10 km | PHINANCE | 1983 | |
36. | KOŁASKA NATALIA | GDYNIA | 10 km | 1987 | nieopłacono | |
37. | WIELORAŃSKI KONRAD | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | 10 km | 1999 | ||
38. | KRASOWSKI ANDRZEJ | DĘBOGÓRZE | 10 km | APLITT | 1985 | |
39. | MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA | GDYNIA | 10 km | 1983 | ||
40. | CZECH MICHAL | GDYNIA | 10 km | 1989 | ||
41. | WAŚKIEWICZ SEBASTIAN | LIPNO | 10 km | DĄBROWSKI TEAM | 1987 | |
42. | KOBIELA EUGENIUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
43. | WENTA WIESŁAWA | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
44. | PRZYTARSKA EDYTA | GDAŃSK | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
45. | LISZEWSKI KRZYSZTOF | KAMIONKA | 10 km | 1971 | ||
46. | RECLAF PIOTR | BORZESTOWO | 10 km | BORZESTOWO | 1989 | |
47. | KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA | GDAŃSK | 10 km | 1957 | ||
48. | PLUTOWSKA BARBARA | TCZEW | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | 1990 | |
49. | BIESZK GRZEGORZ | DĘBOGÓRZE | 10 km | PIWO TO MOJE PALIWO | 1976 | |
50. | KOSMOL MACIEJ | GDYNIA | 10 km | 1962 | ||
51. | KRZEŚNIAK MAREK | CHWASZCZYNO | 10 km | 1997 | ||
52. | KRZEŚNIAK ŁUKASZ | CHWASZCZYNO | 10 km | 1994 | ||
53. | DETTLAFF DOMINIK | KOWALE | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
54. | TREDER DANIEL | MECHELINKI | 10 km | 1989 | ||
55. | BIAŁA BEATA | GDAŃSK | 10 km | 1962 | ||
56. | LABUDA MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | 1986 | ||
57. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIERAKOWICE | 10 km | 1986 | ||
58. | OSOWSKI MACIEJ | GDYNIA | 10 km | VEGE RUNNERS | 1967 | |
59. | MIŁEJKO ARKADIUSZ | GRZYBNO | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1976 | |
60. | LILA PATRYCJA | KARTUZY | 10 km | 1992 | nieopłacono | |
61. | KLEISA SYLWIA | KOLBUDY | 10 km | 1979 | ||
62. | HALMAN KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1978 | ||
63. | GĄSKA MACIEJ | GDYNIA | 10 km | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1974 | |
64. | KOZLOWSKI GARY | BUFFALO NEW YORK | 10 km | YODELING JACHAS | 1979 | |
65. | SZYCA ELŻBIETA | GDAŃSK | 10 km | 1962 | ||
66. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | 1966 | nieopłacono | |
67. | KLEJNA MIROSLAW | GOWIDLINO | 10 km | KS BAT | 1966 | |
68. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
69. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | |
70. | STASIŃSKI ADAM | GDANSK | 10 km | 1988 | ||
71. | SZYCA DARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1985 | ||
72. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km - wirtualnie | 1975 | ||
73. | ZBOROWSKI ARKADIUSZ | RUMIA | 10 km | REDA 12.15 | 1954 | |
74. | DAMPS ANNA | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND SA | 1981 | nieopłacono |
75. | POCIASK KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | KONTENER FORMY | 1976 | |
76. | WOJTCZAK ALDONA | GDANSK | 10 km | KAIZEN | 1959 | |
77. | GOŁĄBEK MARCIN | MIECHUCINO | 10 km | 1991 | ||
78. | KROLL TOMASZ | KOBYSEWO | 10 km | PRZODKOWSKIE MORSY | 1974 | |
79. | BACH MACIEJ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1987 | |
80. | BACH TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1994 | |
81. | LITWIN PIOTR | GDAŃSK | 10 km | OCEANIC | 1972 | |
82. | STRZELECKA ELŻBIETA | GDYNIA | 10 km | 1959 | ||
83. | STRZELECKI MICHAŁ | GDYNIA | 10 km | 1984 | ||
84. | ŁOTOCKA WIESIA | GDAŃSK | 10 km | 1960 | ||
85. | ŁOTOCKA OLGA | GDYNIA | 10 km | 1984 | ||
86. | ELMANOWSKI MICHAŁ | TRĄBKI WIELKIE | 10 km | 1990 | ||
87. | JASTRZĘBSKA JOANNA | GDYNIA | 10 km | FOREST RUN | 1983 | |
88. | KRZYŚKO KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | RUN-PASSION.PL | 1981 | |
89. | JUŁKOWSKI MARCIN | GDYNIA | 10 km | 1987 | ||
90. | NIEDZWIADEK MAGDALENA | GDAŃSK | 10 km | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | 1973 | |
91. | JASINKIEWICZ ANNA | JANKOWO GDAŃSKIE | 10 km | YODELING JACHAS | 1975 | |
92. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
93. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | nieopłacono |
94. | PIETRUSZKA MIKOŁAJ | KOSZALIN | 10 km | TĘCZA RUN | 1970 | nieopłacono |
95. | RZĄD KRZYSZTOF | BOŻEPOLE WIELKIE | 10 km | 1986 | ||
96. | ŻYTKIEWICZ KATARZYNA | GDAŃSK | 10 km | 1994 | ||
97. | GRYCKO BARBARA | WŁADYSŁAWOWO | 10 km | 1993 | nieopłacono | |
98. | SMYCZYŃSKI TOMASZ | SOPOT | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1982 | |
99. | MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF | WEJHEROWO | 10 km | ZOELLER TECH | 1980 | |
100. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1982 | |
101. | BOGDANOWICZ BEATA | GDAŃSK | 10 km | ULTRAKREW | 1977 | nieopłacono |
102. | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 7PBOT | 1959 | nieopłacono |
103. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 10 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
104. | DMITRUCZUK EDYTA | WEJHEROWO | 10 km | 1964 | ||
105. | BARTON KRYSTYNA | PRZECHLEWO | 10 km | PRZECHLEWO | 1960 | |
106. | KUMOROWSKI RAFAŁ | GDYNIA | 10 km | SZCZECINECCY BIEGACZE | 1982 | |
107. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | nieopłacono |
108. | JURAK KRZYSZTOF | NOWE OSTROWITE | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1983 | nieopłacono |
109. | ROMSKA KAROLINA | ŻUKOWO | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
110. | KRYGOWSKI TOMASZ | TUCHOLA | 10 km | 1972 | ||
111. | GRZECHULSKI PIOTR | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | 10 km | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICE | 1975 | |
112. | GAZARKIEWICZ MICHAŁ | REDA | 10 km | GAM-TECH WÓZKI WIDŁOWE | 1977 | nieopłacono |
113. | CZAYKOWSKI WOJTEK | GDYNIA | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA & MAMY TO | 1980 | |
114. | SZMIGIERO SEBASTIAN | SŁUPSK | 10 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | 1977 | nieopłacono |
115. | KALIŃSKI PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND S.A. | 1981 | nieopłacono |
116. | SCHUTZ TOMASZ | SOPOT | 10 km | BROWAR GDYNIA | 1972 | |
117. | JABŁOŃSKI ANDRZEJ | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1971 | |
118. | KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1972 | |
119. | RYMARZ PAULINA | BOJANO | 10 km | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1987 | |
120. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
121. | KOPEĆ IGOR | SOPOT | 10 km | 1976 | ||
122. | BELA MIRKA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
123. | BELA MIRKA | KOLONIA | 10 km - wirtualnie | PRZYJACIELE W BIEGU | 1963 | |
124. | BORK ŁUKASZ | ŻUŁAWA | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1983 | |
125. | DRESZLER WIESŁAW | SKOWARCZ | 10 km | 1971 | nieopłacono | |
126. | FRANKIEWICZ MICHAŁ | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND | 1989 | nieopłacono |
127. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1974 | ||
128. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
129. | WĄSIK DAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1975 | ||
130. | CIESIŃSKI ŁUKASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | IRON TEAM | 1990 | |
131. | RÓŻYŃSKI JACEK | GDAŃSK | 10 km | 1992 | ||
132. | TYMIŃSKI JAROSŁAW | REDA | 10 km | FOX | 1984 | |
133. | RUTKOWSKA JOLANTA | SŁUPSK | 10 km | 1971 | ||
134. | RUTKOWSKI GRZEGORZ | SŁUPSK | 10 km | 1971 | ||
135. | SAŁABON GRZEGORZ | LĘBORK | 10 km | RCI GDYNIA/WT LĘBORK | 1966 | nieopłacono |
136. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 10 km | 1987 | ||
137. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | |
138. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1977 | |
139. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1973 |