# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km - wirtualnie | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1958 | |
2. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km - wirtualnie | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1960 | |
3. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
4. | SINGER KRZYSZTOF | POŁĘCZYNO | 10 km | DIVERSE EXTREME TEAM | 1989 | |
5. | SINGER MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1982 | ||
6. | BLUMA KATARZYNA | GDAŃSK | 10 km | YODELING JACHAS | 1985 | |
7. | BONISŁAWSKA ANITA | GDAŃSK | 10 km | ***** *** | 1974 | |
8. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | nieopłacono |
9. | KALINOWSKA PAULINA | KIEŁPINO | 10 km | 1986 | ||
10. | WOJTCZAK ALDONA | GDANSK | 10 km - wirtualnie | KAIZEN | 1959 | |
11. | LEWNA ADAM | GDYNIA | 10 km | DOMESTA | 1989 | |
12. | KONKEL LUCYNA | GDYNIA | 10 km | 1983 | ||
13. | CICHOCKI MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | MKRAWCZYŃSKA TEAM | 1974 | |
14. | KOSTUCH RENATA | ROZTOKA | 10 km - wirtualnie | 1976 | nieopłacono | |
15. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIERAKOWICE | 10 km | 1986 | ||
16. | HILDEBRANDT KRYSTYNA | MRZEZINO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU/LKS PUCK | 1981 | |
17. | RUSIN LESZEK | LĘBORK | 10 km | LKB "BRACI PETK LĘBORK" | 1983 | nieopłacono |
18. | NACZKE GRZEGORZ | ŻELISTRZEWO | 10 km | 1997 | ||
19. | KULISZ JAKUB | LĘBORK | 10 km | 1998 | ||
20. | ŁUKOMSKI TADEUSZ | SKRZESZWO ŻUKOWSKIE | 10 km | RANCZO PIASKI | 1973 | |
21. | KOZLOWSKI GARY | BUFFALO, NY | 10 km | YODELING JACHAS | 1975 | |
22. | JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF | PUCK | 10 km | LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK | 1989 | |
23. | GRUCHAŁA RADOSŁAW | KOŚCIERZYNA | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 1980 | |
24. | HEWELT MACIEJ | GDYNIA | 10 km | PKO HARPAGAN GDAŃSK | 1990 | |
25. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1974 | ||
26. | NIEDZWIADEK MAGDALENA | GDAŃSK | 10 km | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | 1973 | |
27. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | nieopłacono |
28. | LABUDDA ANDRZEJ | WLADYSLAWOWO | 10 km | LKS PUCK | 1985 | |
29. | BUJAK ALEKSANDRA | BOLSZEWO | 10 km | RUNEDA/ DĄBROWSKI TEAM | 1994 | nieopłacono |
30. | RATOWSKI MAREK | TORUŃ | 10 km | PODGÓRZ TORUŃ | 1972 | |
31. | JABŁOŃSKI ŁUKASZ | KARTUZY | 10 km | KARTUSKI TEAM | 1979 | nieopłacono |
32. | TUWALSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
33. | WRONKA CEZARY | LĘBORK | 10 km | 1986 | ||
34. | KLEJNA MIROSLAW | GOWIDLINO | 10 km | KS BAT | 1966 | |
35. | JASINKIEWICZ ANNA | JANKOWO GDAŃSKIE | 10 km | YODELING JACHAS | 1975 | |
36. | KUŚMIEREK MARCIN | MIŁOWO | 10 km | 1979 | ||
37. | KRASOWSKI ANDRZEJ | DĘBOGÓRZE | 10 km | APLITT | 1985 | |
38. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 10 km | 1987 | ||
39. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 10 km | KARTUSKI TEAM | 1987 | nieopłacono |
40. | MATIJ DAMIAN | GDYNIA | 10 km | 1986 | ||
41. | BRADTKE ROMUALDA | LUBKOWO | 10 km - wirtualnie | DRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA | 1979 | |
42. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | 1966 | nieopłacono | |
43. | JEDNACHOWSKI MARCIN | PUCK | 10 km | 1993 | ||
44. | BURNICKI MATEUSZ | GDAŃSK | 10 km | ADVA | 1990 | |
45. | GRODECKA BEATA | LUBAŃ | 10 km | 1971 | ||
46. | GRODECKI ANDRZEJ | LUBAŃ | 10 km | 1968 | ||
47. | ZBOROWSKI ARKADIUSZ | RUMIA | 10 km | REWA 12,15 | 1954 | |
48. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
49. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO | 1983 | |
50. | BURNICKI BARTOSZ | BOLSZEWO | 10 km | 1987 | ||
51. | SIEMIŃSKI JERZY | GDAŃSK | 10 km | ARCON | 1959 | |
52. | BALCER TADEUSZ | GDYNIA | 10 km | DNV | 1989 | |
53. | ISKIERKA PIOTR | ROCZYNY | 10 km | 1975 | ||
54. | SMOLARKIEWICZ DAWID | CZARNOŻYŁY | 10 km | 1987 | ||
55. | DAWIDOWSKI DAWID | SIERAKOWICE | 10 km | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1983 | nieopłacono |
56. | KUMOROWSKI RAFAŁ | GDYNIA | 10 km | Q-MORE | 1982 | nieopłacono |
57. | ELMANOWSKI MICHAŁ | SOBOWIDZ | 10 km | 1990 | nieopłacono | |
58. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
59. | PAPROCKA EWELINA | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1987 | nieopłacono |
60. | MYSZK NATALIA | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
61. | GRABOWSKI ANDRZEJ | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1974 | |
62. | LUNK KRZYSZTOF | PUCK | 10 km | LIVESTRONG | 1976 | nieopłacono |
63. | HEWELT MATEUSZ | PUCK | 10 km | REBELS LEGION TEAM | 1989 | nieopłacono |
64. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 10 km | 240 | 1979 | nieopłacono |
65. | SOKÓŁ MARCIN | POBŁOCIE | 10 km | 1976 | nieopłacono | |
66. | LIDZBARSKI JANUSZ | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1982 | |
67. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
68. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
69. | BYLICKI WIKTOR | BRWILNO | 10 km | 2004 | nieopłacono | |
70. | STRZELECKI MICHAŁ | GDYNIA | 10 km | 1984 | ||
71. | ŁOTOCKA WIESIA | GDAŃSK | 10 km | 1960 | ||
72. | ŁOTOCKA OLGA | GDYNIA | 10 km | 1984 | ||
73. | KRÓL KRZYSZTOF | STEBLEWO | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
74. | GRODZKI KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1983 | |
75. | POCZĄTEK MIKOŁAJ | RUMIA | 10 km | 1985 | ||
76. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1982 | |
77. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1981 | nieopłacono |
78. | RZĄD KRZYSZTOF | BOŻEPOLE WIELKIE | 10 km | SYNOPSYS RUNNING TEAM | 1986 | |
79. | NEUGEBAUER ALEKSANDER | WEJHEROWO | 10 km | GRUPA BIEGOWA NDI | 1974 | |
80. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 10 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
81. | KOSTUCH JAN | GARCZ | 10 km - wirtualnie | 1953 | ||
82. | ELWART ROMAN | PUCK | 10 km | KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK | 1972 | nieopłacono |
83. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km - wirtualnie | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1982 | |
84. | STOLC IRENEUSZ | GOŁUBIE | 10 km | KASZUBSKI BIEGACZ | 1983 | |
85. | FORYSIAK DANIEL | MARKI | 10 km | 1987 | ||
86. | JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1988 | |
87. | MIGODZIŃSKA MARIA | ŁÓDŹ | 10 km | ŁÓDŹRUNCREW / JAKOTEAM | 1991 | |
88. | SCHUTZ TOMASZ | SOPOT | 10 km | BROWAR GDYNIA | 1972 | |
89. | RUTKOWSKI GRZEGORZ | SŁUPSK | 10 km | 1971 | ||
90. | RUTKOWSKA JOLANTA | SŁUPSK | 10 km | 1971 | ||
91. | LEGIERSKI ANDRZEJ | SŁAWNO | 10 km | 1975 | ||
92. | LEGIERSKA ANNA | SŁAWNO | 10 km | 1976 | ||
93. | HINC IWONA | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
94. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | 10 km | EMERYT | 1952 | |
95. | WOJTCZAK JANUSZ | GDANSK | 10 km | KAIZEN | 1958 | |
96. | GRODECKA AGNIESZKA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
97. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
98. | KLEIN SEBASTIAN | KĄPINO | 10 km | 1973 | ||
99. | WARSIŃSKA PATRYCJA | GDAŃSK | 10 km | 1991 | ||
100. | PLUTOWSKA BARBARA | TCZEW | 10 km - wirtualnie | BIEGAJĄCY TCZEW | 1990 | |
101. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
102. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1972 | |
103. | MIGODZIŃSKI ADAM | ŁÓDŹ | 10 km | 1986 | ||
104. | RYCHERT ANNA | GOWINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1988 | |
105. | GOŁĄBEK MARCIN | MIECHUCINO | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1991 | |
106. | NOWAK SZYMON | WIRY | 10 km | DĘBKOWSKIE DZIKI | 1987 | nieopłacono |
107. | PAWOŁEK MICHAŁ | POZNAŃ | 10 km | DĘBKOWSKIE DZIKI | 1987 | |
108. | PAWOŁEK WERONIKA | POZNAŃ | 10 km | DĘBKOWSKIE DZIKI | 1987 | |
109. | KUROWSKA MONIKA | BOJANO | 10 km | 1989 | nieopłacono | |
110. | PŁOTKA ADAM | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1960 | nieopłacono |
111. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | KASZUBI LUZINO | 1983 | |
112. | KRYSZTOFIAK ŁUKASZ | POZNAŃ | 10 km | DĘBKOWSKIE DZIKI | 1986 | |
113. | BUCHACZ RADOSŁAW | ŁÓDŹ | 10 km | DWABE REKRUTACJA | 1977 | |
114. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 10 km | 1958 | ||
115. | PYVOVAR ANDRII | KYIV | 10 km | 1990 | nieopłacono | |
116. | CZAYKOWSKI WOJTEK | GDYNIA | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA & MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
117. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | FANTOM KARTUZY | 1975 | |
118. | KRYGOWSKI TOMASZ | TUCHOLA | 10 km | 1972 | nieopłacono | |
119. | MAGDALENA KALKOWSKA | ZAŁĘŻE | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | nieopłacono |
120. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | nieopłacono |
121. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km | 1996 | nieopłacono | |
122. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 10 km | MARIAN BIEGNIE | 1981 | nieopłacono |
123. | ŁAPIGROWSKI JAN | OSKOWO | 10 km | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | 1980 | nieopłacono |
124. | MICHAŁOWSKI PIOTR | PRZECHLEWO | 10 km | 1989 | nieopłacono | |
125. | CZERCZAK ANDRZEJ | WARSZAWA | 10 km | 1964 | ||
126. | KLEISA SYLWIA | KOLBUDY | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
127. | MAJCHRZAK OSKAR | GDAŃSK | 10 km | 1986 | ||
128. | RYMARZ PAULINA | BOJANO | 10 km | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1987 | |
129. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | nieopłacono |
130. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | nieopłacono |
131. | BARTON KRYSTYNA | PRZECHLEWO | 10 km | PRZECHLEWO | 1960 | nieopłacono |
132. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 10 km | 1979 | ||
133. | GRZECHULSKI PIOTR | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | 10 km | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICE | 1975 | nieopłacono |
134. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | STOWARZYSZENIE 42,2 | 1973 | |
135. | WITT GRAŻYNA | SOPOT | 10 km | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | 1953 | |
136. | DRZYCIMSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
137. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
138. | SMYCZYŃSKI TOMASZ | SOPOT | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1982 | nieopłacono |
139. | MYDŁOWSKA BEATA | KOLBUDY | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1968 | nieopłacono |
140. | BELA MIRKA | KOLONIA | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1963 | |
141. | BORK ŁUKASZ | ŻUŁAWA | 10 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1983 | nieopłacono |
142. | JABŁOŃSKI ANDRZEJ | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1971 | nieopłacono |
143. | KURZAWIŃSKA-JABŁONSKA KASIA | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1972 | nieopłacono |
144. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | RUMIA | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1966 | |
145. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
146. | TYMIŃSKI JAROSŁAW | REDA | 10 km | FOX | 1984 | nieopłacono |
147. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1973 | nieopłacono |
148. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1977 | nieopłacono |