# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MOSKA DAWID | WEJHEROWO | 5 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | 1988 | |
2. | ARMATYŃSKA MAŁGORZATA | GDYNIA | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1974 | nieopłacono |
3. | STEINKA MARIAN | KOŚCIERZYNA | 5 km | 1971 | nieopłacono | |
4. | POŁEĆ ARKADIUSZ | RUMIA | 5 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | 1990 | |
5. | RECLAF DARIA | BORZESTOWO | 5 km | BORZESTOWO | 1992 | |
6. | RECLAF PIOTR | BORZESTOWO | 5 km | BORZESTOWO | 1989 | |
7. | SZATKOWSKI MACIEJ | GDYNIA | 5 km | 1985 | ||
8. | KREFTA RAFAŁ | GLINCZ | wirtualnie | DZIKUSY | 1987 | |
9. | SZYMAŃSKI KRZYSZTOF | DOMATÓWKO | 5 km | 1988 | ||
10. | MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA | DOMATÓWKO | 5 km | 1988 | ||
11. | BELA MIRKA | KOLONIA | 5 km | 1963 | ||
12. | KAROLEWSKA ANNA | WEJHEROWO | 5 km | 1981 | nieopłacono | |
13. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 5 km | 2000 | ||
14. | KLASA JAN | NOŻYNO | 5 km | 1955 | nieopłacono | |
15. | WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA | GDYNIA | wirtualnie | 1981 | ||
16. | STASIŃSKI ADAM | GDANSK | 5 km | 1988 | ||
17. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | 1951 | |
18. | ROGOCKI ARTUR | ORLE | wirtualnie | ARTURO TEAM | 1979 | |
19. | NIECHOĆKO AGATA | GDAŃSK | 5 km | 1979 | ||
20. | SYPNIEWSKA HANNA | GDYNIA | 5 km | SPARTANIE DZIECIOM/ULTRAWAY | 1954 | |
21. | KUSIAK WŁODZIMIERZ | GDAŃSK | wirtualnie | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | 1950 | |
22. | KOZACZKA SŁAWOMIR | RUMIA | 5 km | 1970 | nieopłacono | |
23. | ZESZUTEK NATALIA | GDYNIA | 5 km | COMPLEXSPORTS | 1985 | nieopłacono |
24. | DANISZEWSKA MARTYNA | GDAŃSK | 5 km | AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2000 | |
25. | NEUGEBAUER ALEKSANDER | WEJHEROWO | 5 km | GRUPA BIEGOWA NDI | 1974 | |
26. | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | wirtualnie | KUJAWSCY RUNNERS | 1992 | |
27. | SCHMIDTKE MONIKA | GOŚCICINO | 5 km | TAWERNA | 1991 | nieopłacono |
28. | SZTYGIEL MACIEJ | WEJHEROWO | 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | 1974 | |
29. | SZTYGIEL JOANNA | WEJHEROWO | 5 km | PORTA ACTIVE TEAM | 1984 | |
30. | KALINOWSKA PAULINA | KIEŁPINO | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1986 | |
31. | SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA | SIERAKOWICE | 5 km | 1985 | ||
32. | SZARKO MACIEJ | ELBLĄG | 5 km | BIEGAJ Z BARTKIEM | 1977 | nieopłacono |
33. | NIEWĘGŁOWSKI MARCIN | BOJANO | 5 km | ARKA GDYNIA | 1993 | |
34. | SZPRĘGEL JAKUB | GDAŃSK | 5 km | GRYZE_ASFALT_TEAM | 1992 | |
35. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | wirtualnie | WKS NOZYNO | 1996 | |
36. | RYBACKI ADAM | GDYNIA | 5 km | 1980 | nieopłacono | |
37. | PASIŃSKA ANGELIKA | CHOJNICE | 5 km | 1990 | ||
38. | OSOWSKI MACIEJ | GDYNIA | 5 km | VEGE RUNNERS | 1967 | nieopłacono |
39. | ŻYTKIEWICZ KATARZYNA | GDAŃSK | 5 km | 1994 | ||
40. | DAMASZK NATALIA | KARTUZY | wirtualnie | 1987 | ||
41. | DRYWA ILONA | CZECZEWO | 5 km | 1985 | ||
42. | JĘDRYSIAK MARCIN | BANINO | wirtualnie | 1983 | ||
43. | JASTRZEBSKI RAFAŁ | RUMIA | 5 km | DALEKO JESZCZE | 1984 | |
44. | MISZEWSKA MAŁGORZATA | RUMIA | 5 km | DALEKO JESZCZE | 1977 | |
45. | KLATECKA EMILIA | KARCZEMKI | 5 km | 1981 | ||
46. | KLATECKI MATEUSZ | KARCZEMKI | 5 km | 1984 | ||
47. | MALGADEY MARIOLA | BANINO | 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1973 | |
48. | CHRUŚCIŃSKA MARIKA | KOSAKOWO | 5 km | 1989 | nieopłacono | |
49. | NACZK MILENA | KOSAKOWO | 5 km | 1985 | nieopłacono | |
50. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 5 km | 1977 | ||
51. | FELCHNER AGNIESZKA | WEJHEROWO | 5 km | 1993 | ||
52. | WRONKA CEZARY | LĘBORK | 5 km | 1986 | ||
53. | GRODECKI JAN | PRUSZCZ GDAŃSKI | 5 km | 1974 | ||
54. | CZARNOWSKI KRZYSZTOF | REDA | 5 km | INTER DOOR | 1979 | |
55. | SZCZYKUTOWICZ TOMASZ | GDAŃSK | 5 km | GDAŃSKI BIEGACZ / SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1989 | |
56. | ŚWITONSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 5 km | 1970 | nieopłacono | |
57. | STENCEL HANNA | WEJHEROWO | 5 km | 1977 | ||
58. | DEKA PRZEMYSŁAW | GDYNIA | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1991 | |
59. | ROCZYŃSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km | ROCZYŃSKI TEAM | 1966 | |
60. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | 5 km | PKO BP | 1977 | |
61. | GULATOWSKI RAFAŁ | 83-322 | 5 km | 1982 | nieopłacono | |
62. | GULATOWSKA KLAUDIA | KLUKOWA HUTA | 5 km | 1984 | nieopłacono | |
63. | MARSZAŁEK SEBASTIAN | GDYNIA | 5 km | 1992 | ||
64. | JASTRZĘBSKA JOANNA | GDYNIA | 5 km | FOREST RUN | 1983 | |
65. | GĄSKA MACIEJ | GDYNIA | 5 km | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | 1974 | |
66. | HOLZ OSKAR | TCZEW | 5 km | 1991 | ||
67. | STACHEWICZ DARIUSZ | GDAŃSK | 5 km | 1966 | ||
68. | TREDER PATRYCJA | BORZYTUCHOM | 5 km | KLINIKA KOSMA | 1997 | nieopłacono |
69. | WENDT KAROL | LUZINO | 5 km | 1987 | nieopłacono | |
70. | RYMARZ PAULINA | BOJANO | 5 km | 1987 | ||
71. | TYMIŃSKA EWA | GDAŃSK | 5 km | 1957 | ||
72. | TYMIŃSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km | 1948 | ||
73. | OKRÓY KRZYSZTOF | OTOMINO | wirtualnie | BIEGAM I TO MI POMAGA | 1989 | |
74. | ĆWIKAŁOWSKI BARTEK | GDYNIA | 5 km | 1984 | ||
75. | GRODECKA BEATA | LUBAŃ | 5 km | 1971 | ||
76. | WAWERKO KATARZYNA | BANINO | 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1968 | |
77. | KOWALCZYK JAROSŁAW | GDAŃSK | 5 km | 1974 | ||
78. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | 2001 | |
79. | LUBOWIECKA ALICJA | WEJHEROWO | 5 km | 1982 | ||
80. | HEYKA JAROSŁAW | LĘBORK | 5 km | MJR | 1971 | nieopłacono |
81. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | 5 km | 1977 | ||
82. | KUKLIŃSKI STANISŁAW | CHOJNICE | 5 km | 1955 | ||
83. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 5 km | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1958 | |
84. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 5 km | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1960 | |
85. | PELOWSKI MATEUSZ | CHOJNICE | 5 km | 1989 | ||
86. | LITZBARSKI MAREK | PUCK | 5 km | 1968 | ||
87. | CIROCKA BOGUMIŁA | BANINO | 5 km | CASSUBIA FOREVER | 1964 | nieopłacono |
88. | ŚMIGAJ MIROSŁAW | GDYNIA | 5 km | MIŚ BIEGA | 1955 | nieopłacono |
89. | KRZEMIEŃ ANNA | RUMIA | 5 km | 1982 | ||
90. | FURTAK LESZEK | WEJHEROWO | 5 km | NIEZRZESZONY | 1959 | |
91. | DZIEWIATOWSKA JOANNA | TUCHOM | 5 km | DIETETYKA-24.PL | 1974 | |
92. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 5 km | 1987 | ||
93. | NOWICKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 5 km | 3B | 1994 | |
94. | CZERNIAK MAGDALENA | RUMIA | 5 km | 3B | 1983 | |
95. | HABAJ PIOTR | GDYNIA | 5 km | NORDA ACTIVE TEAM | 1981 | |
96. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 5 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | |
97. | ŁUKASZEWICZ BARBARA | GDAŃSK | 5 km | MARATONYPLSKIE.PL TEAM | 1971 | nieopłacono |
98. | WITT HENRYK | SOPOT | 5 km | NORBSOFT.PL | 1949 | |
99. | WITT GRAŻYNA | SOPOT | 5 km | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | 1953 | |
100. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 5 km | 1999 | nieopłacono | |
101. | RADECKI-MIKULICZ MICHAŁ | BANINO | 5 km | 1979 | ||
102. | RADECKA-MIKULICZ LILIANA | BANINO | 5 km | DRUŻYNA ADASIA | 1978 | |
103. | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | 5 km | 1965 | ||
104. | ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA | GDAŃSK | 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1988 | |
105. | LIDZBARSKI MARCIN | CHWASZCZYNO | 5 km | 1981 | ||
106. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | wirtualnie | 1968 | ||
107. | ŁOKUCIJEWSKI PATRYK | GDAŃSK | 5 km | BABILLONIA BABIENIEC | 1990 | |
108. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 5 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
109. | OKSENIUK AGNIESZKA | LIPUSZ | 5 km | 1985 | ||
110. | ZAWADZKI KAZIMIERZ | BŁOTNIA | 5 km | STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA | 1964 | |
111. | WRÓBLEWSKI LESZEK | NIEZABYSZEWO | 5 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1987 | |
112. | LEWANDOWSKA SYLWIA | NIEZABYSZEWO | 5 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1995 | |
113. | KUROWSKA MONIKA | BOJANO | 5 km | NIEDŹWIEDŹ TEAM | 1989 | |
114. | JURAK KRZYSZTOF | NOWE OSTROWITE | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1983 | |
115. | KUCHNOWSKI KAROL | WERBLINIA | 5 km | OKAS GDYNIA | 1981 | |
116. | SZYMAŃSKA JOLANTA | ŁĄSKI PIEC | 5 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | 1997 | nieopłacono |
117. | KUCZKOWSKI MIŁOSZ | WIELKI KLINCZ | 5 km | KUKS REMUS KOŚCIERZYNA | 1998 | |
118. | DARGACZ ARTUR | GDYNIA | 5 km | FOREST RUN GDYNIA | 1976 | |
119. | DĄBROWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km | TKD TRENER KRZYSZTOF DĄBROWSKI | 1987 | |
120. | KOSZAŁKA KATARZYNA | LĘBORK | wirtualnie | 1987 | ||
121. | ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | 5 km | 1959 | ||
122. | BLUJ ROMAN | GDYNIA | 5 km | VO2MAX MTB TEAM | 1960 | |
123. | KRYZEL TOMASZ | CZŁUCHÓW | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1994 | |
124. | HENDRICH TOMASZ | BANINO | 5 km | 1976 | ||
125. | KUSIAK WŁODZIMIERZ | GDAŃSK | 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | 1950 | |
126. | ŁUBKOWSKA GRAŻYNA | GDAŃSK | 5 km | 1952 | ||
127. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | nieopłacono |
128. | JANKOWIAK ANNA | KOLECZKOWO | 5 km | BOJANO BIEGA | 1974 | |
129. | KACZOR AGNIESZKA | DEBRZNO | 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1989 | |
130. | WAWRZYNIAK MICHAŁ | CHOJNICE | 5 km | 1980 | ||
131. | SIKORA ANNA | BOJANO | 5 km | BOJANO BIEGA | 1980 | |
132. | BANACH-CYRA ANNA | GDYNIA | 5 km | BOJANO BIEGA | 1979 | |
133. | BANDURSKI JACEK | SOPOT | 5 km | 1935 | ||
134. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 5 km | 1979 | ||
135. | LUBECKA MARTYNA | BĘDOMIN | 5 km | 2003 | ||
136. | LUBECKA PAULINA | BĘDOMIN | 5 km | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | 2005 | |
137. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1977 |