# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | STENCEL FILIP | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
2. | KLAWIKOWSKA LENA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2012 | nieopłacono |
3. | KOLIŃSKI KAROL | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2012 | |
4. | MATUSZAK ANNA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2013 | |
5. | MAKURAT MIŁOSZ | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | |
6. | REICHELT MAŁGORZATA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2008 | |
7. | MATUSZAK MAKSYMILIANNA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2011 | |
8. | PRZYBYLSKA AMELIA | STOBNO | pozostali | UKS DĄB STOBNO | 2012 | |
9. | MAKURAT KORNELIA | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | |
10. | MAKURAT OLIWIA | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2011 | |
11. | TROKA JULITA | LUDWIKOWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
12. | LUBECKA WIKTORIA | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
13. | GIERSZEWSKI JAN | STAWISKA | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2013 | ||
14. | DOCZYK ANTONI | NOWA KISZEWA | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2013 | ||
15. | LUBECKI MARCEL | KOŚCIERZYNA | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2014 | ||
16. | GENDIG- FORMELLA GARBRYŚ | LĘBORK | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK LĘBORK | 2009 | nieopłacono |
17. | GOLEBIOWSKI SZYMON | NADOL | pozostali | 2014 | nieopłacono | |
18. | SUGIER FRANCISZEK | KOŚCIERZYNA | pozostali | KUKS REMUS KOŚCIERZYNA | 2009 | |
19. | ZŁOCH NORBERT | SZOPA | pozostali | 2009 | nieopłacono | |
20. | LEPAK FILIP | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK | 2011 | |
21. | JANKOWSKA DARIA | BYTÓW | pozostali | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 2012 | |
22. | DRYWA OLIWIA | GDANSK | pozostali | 2012 | ||
23. | KARTUSZYŃSKI MACIEJ | WIELKI KLINCZ | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2012 | ||
24. | KINOWSKI NIKODEM | ŁUBIANA | pozostali | 2012 | ||
25. | MARAS WIKTORIA | SIEMIROWICE | pozostali | 2011 | nieopłacono | |
26. | KOBIELLA MAJA | STUDZIENICE | honorowi uczestnicy | 2008 | ||
27. | KOPROWSKI FELIKS | TORUŃ | pozostali | SP 3 TORUŃ | 2012 | |
28. | LEYK ALEKSANDRA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
29. | PAWŁOWSKA MARTA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | nieopłacono |
30. | LODZIŃSKA MARTYNA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | nieopłacono |
31. | LODZIŃSKI JACEK | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | nieopłacono |
32. | BIENIAS KLAUDIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | nieopłacono |
33. | BOBORYCKI ADRIAN | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | nieopłacono |
34. | PEPLIŃSKA DANIELA | 83-406 | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2013 | ||
35. | WIRKUS ZUZANNA | KOŚCIERZYNA | pozostali | 2013 | ||
36. | LUBECKI MAKSYMILIAN | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | |
37. | KANKOWSKI KORDIAN | LUZINO | honorowi uczestnicy | 2007 | ||
38. | RECLAF NATAN | BORZESTOWO | pozostali | BORZESTOWO | 2015 | nieopłacono |
39. | BOROWSKA DĄBRÓWKA | KAMIENICKA HUTA | pozostali | AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2010 | |
40. | BIENIEK LENA | GDAŃSK | pozostali | 2009 | ||
41. | KULAS SZYMON | LIPUSZ | pozostali | 2011 | ||
42. | LUBECKA ZUZANNA | KOŚCIERZYNA | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2015 | ||
43. | LUBECKA LILIANA | KOŚCIERZYNA | mieszkańcy gm. Kościerzyna | 2012 | ||
44. | KELLER GRACJAN | KARCZEMKI | honorowi uczestnicy | ZNIKAJĄCE PUNKTY | 2011 | |
45. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | pozostali | ZNIKAJACE PUNKTY | 2014 | |
46. | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | honorowi uczestnicy | ZNIKAJACE PUNKTY | 2011 | |
47. | TELESIŃSKI WIKTOR | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
48. | MOL BARTOSZ | KACZORY | pozostali | GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY | 2012 | |
49. | WOLAŃSKA LENA | RUMIA | pozostali | 2013 | ||
50. | WOLAŃSKA JULIA | RUMIA | pozostali | 2011 | ||
51. | WEILAND DOMINIKA | CZECZEWO | pozostali | SP KARCZEMKI | 2010 | nieopłacono |
52. | JABŁOŃSKA MILENKA | CZARNE | pozostali | 2013 | ||
53. | MAKURAT JAN | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2012 | |
54. | MAKURAT SZYMON | SKORZEWO | mieszkańcy gm. Kościerzyna | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2013 | nieopłacono |
55. | GRZMOCIŃSKI KRYSPIN | ŻUKOWO | pozostali | SP ŻUKOWO | 2010 | |
56. | REDZIMSKI MATEUSZ | PĘPOWO | pozostali | SP PĘPOWO | 2010 | |
57. | CZAYKOWSKA PAULINA | GDYNIA | pozostali | GRUPA DRUHA BORUCHA / MAMY TO | 2009 | |
58. | BORK ESTERA | ŻUŁAWA | pozostali | GRUPA DRUHA BORUCHA | 2016 | |
59. | BORK ANASTAZJA | ŻUŁAWA | pozostali | GRUPA DRUHA BORUCHA | 2013 | |
60. | CZAYKOWSKA LAURA | GDYNIA | pozostali | GRUPA DRUHA BORUCHA / MAMY TO | 2013 | |
61. | GRODECKI KACPER | LUBAŃ | pozostali | 2009 | ||
62. | PILARSKI MARCEL | LĘBORK | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK LĘBORK | 2015 | nieopłacono |
63. | DOBRZYŃSKI DARIUSZ | GDYNIA | pozostali | SP 31 GDYNIA | 2010 | |
64. | WENDT FRANEK | KOŚCIERZYNA | pozostali | WENCIK TEAM | 2010 | |
65. | WENDT KORNELIA | KOŚCIERZYNA | pozostali | WENCIK TEAM | 2013 | |
66. | SZYMAŃSKA ROKSANA | LĘBORK | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK LĘBORK /LDK | 2009 | nieopłacono |
67. | EKMAN ELIZA | MIECHUCINO | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
68. | JAŻDŻEWSKI JONATAN | LĘBORK | honorowi uczestnicy | KREATIVSPORT LĘBORK | 2008 | nieopłacono |
69. | ŻMIJA MICHALINA | LĘBORK | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKOATLETYKA DLA.KAŻDEGO | 2009 | nieopłacono |
70. | GRODECKI OSKAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | 2012 | ||
71. | OLSZEWSKA MAJA | MIRACHOWO | pozostali | AMS | 2013 | |
72. | OLSZEWSKA NATASZA | MIRACHOWO | pozostali | AMS | 2010 | |
73. | OLSZEWSKA NADIA | MIRACHOWO | pozostali | AMS | 2010 | |
74. | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | pozostali | 2006 | ||
75. | GURZĘDA KACPER | RUMIA | pozostali | 2007 | nieopłacono | |
76. | GURZĘDA ERYK | RUMIA | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
77. | DETTLAFF LENA | DOMATOWO | pozostali | 2013 | ||
78. | DETTLAFF MAREK | DOMATOWO | pozostali | 2010 | ||
79. | FETTA MACIEJ | GDYNIA | pozostali | 2010 | ||
80. | FETTA DOMINIKA | GDYNIA | pozostali | 2008 | nieopłacono | |
81. | DAWIDOWSKA ZOFIA | OSTRZYCE | pozostali | AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2009 | |
82. | METERA ANNA | NOWA WIEŚ LEBORSKA | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK | 2015 | nieopłacono |
83. | METERA KONRAD | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | pozostali | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK | 2009 | nieopłacono |
84. | GOLEBIOWSKA MARTA | NADOL | pozostali | 2011 | nieopłacono | |
85. | SILDATK ANTONI | SIERAKOWICE | pozostali | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2008 | |
86. | ROGOCKI MATEUSZ | ORLE | pozostali | ARTURO TEAM | 2007 | |
87. | KRUSZYŃSKA OLGA | M I Ł O B Ą D Z | pozostali | 2011 | nieopłacono | |
88. | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | pozostali | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | 2008 | |
89. | POUCH MARTYNA | REDA | pozostali | ASPW | 2008 | nieopłacono |