# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | wirtualnie | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
2. | JAKUBEK PATRYK | BYTÓW | 15 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTOW | 1997 | |
3. | REGINIA PIOTR | GDAŃSK | wirtualnie | RUM RUNNERS | 1983 | |
4. | REGINIA RAFAŁ | GDAŃSK | wirtualnie | RUM RUNNERS | 1984 | |
5. | LITWIN PIOTR | GDAŃSK | 15 km | 1972 | ||
6. | KLUCZEWSKA EMILIA | BYTÓW | 15 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1984 | nieopłacono |
7. | CHYB RADOSŁAW | GDYNIA | 15 km | RUN-PASSION.PL TEAM | 1979 | |
8. | CUDNOWSKI LESZEK | GDAŃSK | 15 km | GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL | 1970 | |
9. | GAŃSKA URSZULA | 84-312 | 15 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1979 | |
10. | GAŃSKI JANUSZ | CEWICE | 15 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
11. | PIOTROWSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 15 km | KS BAT | 1992 | |
12. | KWIATKOWSKI MICHAŁ | WEJHEROWO | 15 km | 1983 | ||
13. | RESMER TOMASZ | GDYNIA | 15 km | EUROŚCIGACZE | 1976 | nieopłacono |
14. | GOEBEL RADOSLAW | RUMIA | 15 km | EUROŚCIGACZE | 1979 | |
15. | RUSIN LESZEK | LĘBORK | 15 km | LKB "BRACI PETK LĘBORK" | 1983 | nieopłacono |
16. | KRZEŚNIAK ŁUKASZ | CHWASZCZYNO | 15 km | 1994 | ||
17. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 15 km | 2000 | ||
18. | BOGACZ PAWEŁ | GDAŃSK | 15 km | KLASYCZNE BUTY | 1974 | |
19. | BOGACZ AGNIESZKA | GDAŃSK | 15 km | KLASYCZNE BUTY | 1974 | |
20. | KŁODAWSKI PRZEMYSLAW | BYTÓW | 15 km | 1985 | ||
21. | SINGER KRZYSZTOF | POŁĘCZYNO | 15 km | DIVERSE EXTREME TEAM | 1989 | |
22. | SZYMAŃSKI PAWEŁ | ORLE | 15 km | 1992 | ||
23. | KLOPOTEK CLAUDIA | GDYNIA | 15 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1994 | |
24. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | 15 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1988 | |
25. | ŁUBKOWSKA GRAŻYNA | GDAŃSK | 15 km | 1952 | ||
26. | HINC PAWEŁ | GDYNIA | 15 km | 1958 | ||
27. | KUJAWSKA MONIKA | ŻUKOWO | 15 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1994 | |
28. | RYCHERT ANNA | GOWINO | 15 km | KASZUBI LUZINO | 1988 | |
29. | KLEISA SYLWIA | KOLBUDY | 15 km | 1979 | ||
30. | JÓSKOWSKI SYLWESTER | CEWICE | 15 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1980 | |
31. | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | 15 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1992 | |
32. | STROMSKI KRZYSZTOF | PRZYJAŹŃ | 15 km | 1982 | nieopłacono | |
33. | KOSTUCH GRZEGORZ | SIERAKOWICE | 15 km | KS BAT | 1978 | |
34. | HALMANN MIREK | WEJHEROWO | 15 km | PGB SPORTOWA PACZKA | 1984 | nieopłacono |
35. | ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW | LĘBORK | 15 km | KOLARZ-POL | 1970 | |
36. | PEPLIŃSKI MAREK | ELBLĄG | wirtualnie | BIEGACZE WOLNOŚCI | 1957 | |
37. | DEYK PAULINA | KARTUZY | 15 km | 1997 | ||
38. | PAPROCKA EWELINA | LUZINO | 15 km | 1987 | ||
39. | BOJANOWSKI DAMIAN | SIERAKOWICE | 15 km | 1987 | ||
40. | KOBYLARCZYK KRZYSZTOF | MOSTY | 15 km | 1974 | ||
41. | WASIELEWSKA ALEKSANDRA | SIEMIROWICE | 15 km | 1979 | ||
42. | SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA | SIERAKOWICE | 15 km | 1985 | ||
43. | KREFT ALEKSANDER | KOBYSEWO | 15 km | OLAS84PL | 1984 | nieopłacono |
44. | CYMAN ROBERT | SIERAKOWICE | 15 km | 1996 | nieopłacono | |
45. | HENDRICH KAMIL | LEBORK | 15 km | 1987 | ||
46. | DOCZYK ADAM | NOWA KISZEWA | 15 km | 1981 | nieopłacono | |
47. | SZLAGA PATRYK | GDYNIA | 15 km | 1995 | nieopłacono | |
48. | DETTLAFF SŁAWOMIR | GOWINO | 15 km | 1976 | ||
49. | NIEMIEC MAREK | GDYNIA | 15 km | 1969 | nieopłacono | |
50. | CHUDY HENRYK | SŁAWNO | 15 km | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE | 1955 | |
51. | MARZEION GRZEGORZ | WEJHEROWO | 15 km | APOLLO | 1974 | nieopłacono |
52. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 15 km | 1987 | ||
53. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
54. | KARCZEWSKI DAMIAN | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 15 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1988 | |
55. | KOSIŃSKI ZBIGNIEW | POZNAŃ | 15 km | 1975 | ||
56. | NIEMCZYK MATEUSZ | STAROGARD GDAŃSKI | 15 km | KS PREFBET-SONAROL | 1992 | |
57. | GDANIEC KONRAD | STAROGARD GDAŃSKI | 15 km | 1999 | ||
58. | JANKOWSKI GRZEGORZ | BYTÓW | 15 km | POZYTYWNIEJ NAKRĘCONY | 1975 | |
59. | TEMPSKI SZYMON | ŁEBCZ | 15 km | 1982 | ||
60. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | nieopłacono |
61. | TYMIŃSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 15 km | 1948 | ||
62. | KRÓL KRZYSZTOF | STEBLEWO | 15 km | 1970 | nieopłacono | |
63. | CIESIULSKI PRZEMYSŁAW | NOWA WIEŚ | 15 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1987 | |
64. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | 15 km | WKS NOZYNO | 1996 | |
65. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 15 km | 1978 | ||
66. | LEWANDOWSKI MICHAŁ | GDYNIA | 15 km | 1987 | ||
67. | BARTSCH ALEKSANDRA | GDYNIA | 15 km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | |
68. | DALKE JOWITA | GDAŃSK | 15 km | ZABIEGANE DWIE | 1983 | |
69. | WIŚNIEWSKA KORNELIA | GDAŃSK | 15 km | ZABIEGANE DWIE | 1974 | |
70. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | 15 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1977 | |
71. | KALIŃSKI PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 15 km | FARM FRITES POLAND | 1981 | |
72. | SZWABA MARCIN | LĘBORK | 15 km | 1981 | ||
73. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 15 km | 1974 | ||
74. | KUMOROWSKI RAFAŁ | GDYNIA | 15 km | SZCZECINECCY BIEGACZE | 1982 | |
75. | ZDZIARSKI ARKADIUSZ | STUDZIENICE | 15 km | 1973 | ||
76. | WOLAŃSKI TOMASZ | RUMIA | 15 km | 1976 | ||
77. | KNITTER-KLASA EDYTA | MŚCISZEWICE | 15 km | 1966 | ||
78. | KLASA MICHAŁ | MŚCISZEWICE | 15 km | 1974 | ||
79. | LUBECKI MACIEJ | KOŚCIERZYNA | 15 km | 1984 | ||
80. | SADOWSKI RYSZARD | GDAŃSK | 15 km | NIE ZWALNIAMY/ LOTOS RUNNING TEAM | 1984 | |
81. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
82. | CIESIULSKI DARIUSZ | KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE | 15 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1985 | |
83. | CIESIULSKI MAREK | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 15 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1991 | |
84. | KROLL TOMASZ | KOBYSEWO | 15 km | 1974 | ||
85. | RATOWSKI MAREK | TORUŃ | 15 km | PODGÓRZ TORUŃ | 1972 | |
86. | ZAJK PIOTR | GDYNIA | 15 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
87. | ZAJK ALICJA | GDYNIA | 15 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
88. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 15 km | 1977 | ||
89. | GRODECKA AGNIESZKA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 15 km | 1980 | ||
90. | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | 15 km | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1982 | |
91. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | wirtualnie | EMERYT | 1952 | |
92. | LABUDA MATEUSZ | SIERAKOWICE | 15 km | 1986 | ||
93. | WAWRZYNIAK MICHAŁ | CHOJNICE | 15 km | 1980 | nieopłacono | |
94. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 15 km | TEAM KREFT | 1972 | |
95. | WYSIECKI ARKADIUSZ | LUBAŃ | 15 km | 1977 | ||
96. | PŁOTKA ADAM | LUZINO | 15 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1960 | nieopłacono |
97. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 15 km | KASZUBI LUZINO | 1983 | |
98. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | wirtualnie | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
99. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | wirtualnie | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
100. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | 15 km | KASZUBI LUZINO | 1982 | |
101. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | 15 km | KASZUBI LUZINO | 1981 | |
102. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
103. | HILDEBRANDT KRYSTYNA | MRZEZINO | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1981 | |
104. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | |
105. | KARCZ RAFAŁ | WEJHEROWO | 15 km | WEJHEROWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 1986 | |
106. | GÓRNIAK JAROSŁAW | POGORZE | 15 km | JARBUD | 1982 | |
107. | ZIELIŃSKI JAKUB | GDAŃSK | 15 km | ORUNIA | 1981 | |
108. | KOZIOŁ KRZYSZTOF | LĘBORK | 15 km | MORS TEAM LĘBORK | 1980 | |
109. | GOŁĄBEK MARCIN | MIECHUCINO | 15 km | 1991 | ||
110. | KULIŃSKA JUSTYNA | GDANSK | 15 km | 2000 | ||
111. | PARTYKA GRZEGORZ | CEWICE | 15 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1980 | |
112. | SKURTYS CEZARY | REDA | 15 km | MARDY BUM | 1982 | |
113. | BUJAK MARCIN | GOWINO | 15 km | 1977 | ||
114. | GRODECKI ANDRZEJ | LUBAŃ | 15 km | 1968 | ||
115. | CZECH DARIUSZ | PŁOTOWO | 15 km | ŚCIGAŁ TEAM | 1974 | |
116. | GLAZIK DARIUSZ | BYTÓW | 15 km | ŚCIGAŁ TEAM | 1975 | |
117. | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 15 km | 1952 | nieopłacono | |
118. | KACZMAREK ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | 15 km | KACZMAREK TEAM | 1974 | |
119. | WENZERSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | 15 km | MOTYWATORNIA TEAM | 2001 | |
120. | DE VIRION ALEKSANDRA | GDAŃSK | wirtualnie | TAKA RYBA/KOTY3! | 1972 | |
121. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | wirtualnie | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1984 | |
122. | BRESKA DANIEL | BYTÓW | 15 km | ŚCIGAŁ TEAM | 1976 | |
123. | WENTA WIESŁAWA | SIERAKOWICE | 15 km | KS BAT | 1978 | |
124. | PAWELCZYK KRZYSZTOF | ŁYŚNIEWO SIERAKOWICKIE | 15 km | KS BAT | 1972 | |
125. | KÜCHLER MAŁGORZATA | GDYNIA | 15 km | JARBUD | 1976 | |
126. | KÜCHLER PAWEŁ | GDYNIA | 15 km | JARBUD | 1995 | |
127. | KLAWIKOWSKI ARKADIUSZ | BRODNICA GÓRNA | 15 km | SAMSON | 1973 | nieopłacono |
128. | WOJTCZAK JANUSZ | GDANSK | 15 km | KAIZEN | 1958 | |
129. | ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 15 km | 1970 | nieopłacono | |
130. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 15 km | GKS KASZUBI LUZINO | 2001 | |
131. | MATYSZEWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | 15 km | 1970 | nieopłacono | |
132. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 15 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
133. | DMITRUCZUK EDYTA | WEJHEROWO | 15 km | 1964 | ||
134. | RUSZKOWSKI ARKADIUSZ | LĘBORK | 15 km | MORS TEAM LĘBORK | 1990 | |
135. | JASINKIEWICZ ANNA | JANKOWO GDAŃSKIE | 15 km | YODELING JACHAS | 1975 | |
136. | RICHTER JACEK | GDYNIA | 15 km | TAKA RYBA/KOTY3! | 1978 | |
137. | ŚWITONSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 15 km | 1970 | ||
138. | MURAWSKA JOANNA | GDAŃSK | 15 km | MIKI TEAM | 1977 | |
139. | MURAWSKI MACIEJ | GDAŃSK | 15 km | MIKI TEAM | 1977 | |
140. | WOJTCZAK ALDONA | GDANSK | 15 km | KAIZEN | 1959 | |
141. | REGINIA PIOTR | GDAŃSK | 15 km | RUM RUNNERS | 1983 | |
142. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 15 km | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1958 | |
143. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 15 km | STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1960 | |
144. | LABUDA RAFAŁ | PROKOWO | 15 km | 1969 | ||
145. | LABUDA ANNA | PROKOWO | 15 km | 1976 | ||
146. | BULMAN PATRYK | BUKOWINA | 15 km | 1990 | ||
147. | WENTA PIOTR | ŁEBUNIA | 15 km | CKMIB | 1985 | |
148. | WENTA BRYGIDA | ŁEBUNIA | 15 km | CKMIB | 1986 | |
149. | SZCZĘSNY MARCIN | GDAŃSK | 15 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
150. | JAFFKE JAROSŁAW | ŁEBCZ | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
151. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
152. | CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ | RZEPNICA | 15 km | 1987 | nieopłacono | |
153. | WENTA ADRIAN | ŁEBUNIA | 15 km | ŁEBUNIA | 1985 | |
154. | SCHUTZ TOMASZ | SOPOT | 15 km | BROWAR GDYNIA | 1972 | nieopłacono |
155. | SKIERKA TOMASZ | SIERAKOWICE | 15 km | 1986 | ||
156. | SIKORA ANNA | BOJANO | 15 km | BOJANO BIEGA | 1980 | |
157. | POHL SEBASTIAN | GDYNIA | 15 km | FOTIT | 1977 | |
158. | KOSTUCH JAN | CHMIELNO | wirtualnie | 1982 | ||
159. | KRAWCZYŃSKA MARZENA | DZIERŻĄŻNO | wirtualnie | 1982 | ||
160. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 15 km | 1987 | ||
161. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 15 km | 240 | 1979 | |
162. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 15 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | |
163. | DRYWA MARTYNA | SIERAKOWICE | 15 km | BAMBI | 1993 | |
164. | DORDZIK MAŁGORZATA | ELBLĄG | 15 km | 1959 | ||
165. | MEŁGWA KATARZYNA | GDYNIA | 15 km | BAMBI | 1978 | |
166. | SZULC MARCIN | SIERAKOWICE | 15 km | 1970 | ||
167. | LEJK SEBASTIAN | GDAŃSK | 15 km | 1994 | ||
168. | GIERLACH JACEK | SŁUPSK | 15 km | STOPA SŁUPSK | 1989 | |
169. | ŁUKOWICZ EWA | GDYNIA | 15 km | 1986 | ||
170. | ŁUKOWICZ TOMASZ | GDYNIA | 15 km | 1984 | ||
171. | KOPACZ AGNIESZKA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 15 km | 1990 | ||
172. | KOZLOWSKI GARY | BUFFALO NEW YORK | 15 km | YODELING JACHAS | 1979 | |
173. | REGINIA RAFAŁ | GDAŃSK | 15 km | RUM RUNNERS | 1984 | |
174. | ROZTORHUIEV YURII | GDANSK | 15 km | 1988 | ||
175. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 15 km | 1958 | ||
176. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 15 km | 1966 | ||
177. | ROJEWSKI WOJCIECH | LUZINO | 15 km | MOJE BIEGOWE HIMALAJE | 1980 | |
178. | SZCZEGÓLSKI MARCIN | GOWINO | 15 km | RUNEDA | 1978 | nieopłacono |
179. | ŁĘGOWSKI MICHAŁ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 15 km | IRON TEAM | 1984 | |
180. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | wirtualnie | 1968 | ||
181. | FORMELA MIROSŁAW | KIEŁPINO | 15 km | 1963 | ||
182. | SZRAMA MARIAN | LĘBORK | 15 km | BAZA 44 | 1966 | |
183. | MYDŁOWSKA BEATA | KOLBUDY | 15 km | 1968 | ||
184. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 15 km | 1971 | ||
185. | BORZYSZKOWSKI RAFAŁ | WIELKI KLINCZ | 15 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1989 | |
186. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 15 km | 1974 | ||
187. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 15 km | 1974 | ||
188. | KULESZA PIOTR | GDAŃSK | 15 km | LOTOS RUNNING TEAM/TAKA RYBA | 1976 | nieopłacono |
189. | WOJTCZAK MACIEJ | GDAŃSK | 15 km | KAIZEN | 1982 | |
190. | SZYMAŃSKA JOLANTA | ŁĄSKI PIEC | 15 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | 1997 | nieopłacono |
191. | KUCZKOWSKI MIŁOSZ | WIELKI KLINCZ | 15 km | 1998 | ||
192. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 15 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | |
193. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 15 km | 1983 | ||
194. | WICKI TOMEK | PRZODKOWO | 15 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2000 | |
195. | KOŻYCZKOWSKI MARCIN | MOSTY | 15 km | KLUB 42,2 LĘBORK | 1982 | |
196. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 15 km | DĄB STOBNO | 2001 | |
197. | JABŁOŃSKI ŁUKASZ | KARTUZY | 15 km | 1979 | ||
198. | SZADACH DOMINIK | PĘPOWO | 15 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | |
199. | SALUK DARIUSZ | JUSZKOWO | 15 km | 1977 | ||
200. | SALUK MARCIN | BANINO | 15 km | 1991 | ||
201. | SMYCZYŃSKI TOMASZ | SOPOT | 15 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1982 | |
202. | MYSZK NATALIA | SIERAKOWICE | 15 km | 1978 | ||
203. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 15 km | GRUPA DRUHA BORUCHA / MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
204. | WICKI DAMIAN | PRZODKOWO | 15 km | PRZODKOWSKI- TEAM | 1998 | |
205. | MAGDALENA KALKOWSKA | ZAŁĘŻE | 15 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | |
206. | ERDMAŃCZYK ANDRZEJ | BRUSY | 15 km | KARATE KYOKUSHIN | 1965 | |
207. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 15 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | nieopłacono |
208. | BIGAJ ANDRZEJ | GDANSK | 15 km | DRUŻYNA A | 1981 | |
209. | KOZAK ZOSIA | BRUSY | 15 km | KARATE KYOKUSHIN | 1990 | |
210. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 15 km | 1967 | ||
211. | SZOPA MAŁGORZATA | GDYNIA | 15 km | RUNEDA | 1975 | |
212. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 15 km | RUNEDA | 1973 | |
213. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 15 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | nieopłacono |
214. | KOZDEMBA KRZYSZTOF | WIŚLINKA | 15 km | WHAT.NOW | 1963 | nieopłacono |
215. | CICHOWSKA JOANNA | OSTRÓDA | 15 km | 1994 | nieopłacono | |
216. | ŚLĘZAK ADAM | ELBLĄG | 15 km | OSP POGRODZIE | 1989 | |
217. | ŚMIGAJ MIROSŁAW | GDYNIA | wirtualnie | MIŚ BIEGA | 1955 | nieopłacono |
218. | ANDRYSKOWSKI MAREK | LĘBORK, POMORSKIE | 15 km | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | 1965 | nieopłacono |
219. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 15 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | nieopłacono |
220. | DRESZLER WIESŁAW | SKOWARCZ | 15 km | 1971 | nieopłacono | |
221. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 15 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
222. | JÓSKOWSKI MACIEJ | SIERAKOWICE | 15 km | 1987 | ||
223. | BIELICKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | 15 km | 1978 | ||
224. | DZIEWIŃSKA DAGMARA | WARSZAWA | 15 km | 1984 | ||
225. | ZĄBKIEWICZ KONRAD | ŁAPALICE | 15 km | 1983 | ||
226. | KLEJNA MIROSLAW | GOWIDLINO | 15 km | 1966 | ||
227. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 15 km | 1995 | ||
228. | OLEJARCZYK PIOTR | ELBLĄG | 15 km | 1960 | nieopłacono | |
229. | JĘDRKOWIAK PIOTR | PACZEWO | 15 km | 1988 | ||
230. | SKOROWSKA SYLWIA | HASKA | 15 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1999 | |
231. | BELA MIRKA | KOLONIA | 15 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1963 | |
232. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | 15 km | EMERYT | 1952 | |
233. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | RUMIA | 15 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1966 | |
234. | DĄBKOWSKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | 15 km | TAKA RYBA | 1981 | |
235. | SKWIOT STANISŁAW | GDAŃSK | 15 km | TAKA RYBA | 1969 | |
236. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 15 km | LĘBORK BIEGACZE 42,2 | 1973 | |
237. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 15 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | |
238. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 15 km | 1979 | ||
239. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 15 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1973 | |
240. | SAŁABON GRZEGORZ | LĘBORK | 15 km | WT LĘBORK | 1966 | |
241. | TUWALSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 15 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
242. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 15 km | 1981 | ||
243. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 15 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1966 | |
244. | BORK ŁUKASZ | ŻUŁAWA | 15 km | GRUPA DRUHA BORUCHA | 1983 |