# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HILLER WOJCIECH | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1973 | ||
2. | RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1980 | |
3. | NIEKURZAK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1979 | |
4. | ORŁOWSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1981 | ||
5. | SCIEPURO KAROLINA | GDAŃSK | 10 km | 1984 | ||
6. | BŁOCH JOANNA | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1974 | |
7. | SMĘTEK ANDRZEJ | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1965 | |
8. | SŁOWIK DAMIAN | GDYNIA | 10 km | JOGGAS TEAM | 1983 | |
9. | STEINKA MARIAN | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1971 | ||
10. | STENCEL HANNA | WEJHEROWO | 10 km | 1977 | ||
11. | KREFT BOGUMIŁ | RUMIA | 10 km - wirtualnie | TEAM KREFT | 1978 | |
12. | MISZEWSKA MAŁGORZATA | RUMIA | 10 km | DALEKO JESZCZE | 1977 | |
13. | KLAHS KATARZYNA | KROKOWA | 10 km | 1996 | nieopłacono | |
14. | SITARCZUK MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1982 | ||
15. | OSTOJSKI DAWID | REDA | 10 km | 2000 | ||
16. | SINGER KRZYSZTOF | POŁĘCZYNO | 10 km | DIVERSE EXTREME TEAM | 1989 | |
17. | RADAWIEC MARCIN | GDAŃSK | 10 km | PRZYMORZE 76ERS | 1972 | |
18. | DOLNY TOMASZ | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1975 | |
19. | BUJAK ALEKSANDRA | BOLSZEWO | 10 km | RUNEDA | 1994 | |
20. | KWIATKOWSKI MICHAŁ | WEJHEROWO | 10 km | 1983 | ||
21. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 10 km | 2000 | ||
22. | MEYER ADRIANA | POGORZE | 10 km | OKAS GDYNIA | 1984 | |
23. | KÜCHLER MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | JARBUD | 1976 | |
24. | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | GNIEW | 10 km | RULIŃSKIRUNNINGTEAM | 1994 | nieopłacono |
25. | TABAKA WALDEMAR | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 10 km | 1971 | ||
26. | KLAJNA PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | 1LBZ | 1992 | |
27. | GRABOWSKA MARZENA | GDAŃSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1969 | |
28. | DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD | CHWASZCZYNO | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1958 | |
29. | SZLAGA PATRYK | GDYNIA | 10 km | 1995 | ||
30. | PRZEWOSKA ANNA | GDYNIA | 10 km | 1989 | ||
31. | ROCZYŃSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | ROCZYŃSKI TEAM | 1966 | |
32. | GORCZYCKI GRZEGORZ | GDAŃSK | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
33. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | |
34. | OWCZAREK KATARZYNA | KOSAKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1977 | nieopłacono |
35. | GOGOLIŃSKI KAROL | SOMONINO | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
36. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km - wirtualnie | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | nieopłacono |
37. | MILEWSKI PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | JOGGAS TEAM | 1983 | nieopłacono |
38. | LISIECKI TOMASZ | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
39. | WENZERSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | 10 km | 2001 | ||
40. | PIOTROWSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | PLEJADIANIE | 1992 | nieopłacono |
41. | JURCZYSZYN RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | OLIMPSWIM | 1987 | |
42. | ROSZKOWSKI ZDZISŁAW | BORKOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1961 | |
43. | KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ | GNIEWINO | 10 km | BEST BEASTS | 1982 | |
44. | WIELGOS JOANNA | GDYNIA | 10 km | PARKRUN RUMIA | 1978 | |
45. | ZAJK PIOTR | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
46. | ZAJK ALICJA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
47. | TUTAK TOMASZ | LĘBORK | 10 km | KLUB 42,2 LĘBORK | 1973 | |
48. | ROBAKOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | 10 km | OLL4FAN | 1968 | |
49. | WRÓBLEWSKI MAREK | LĘBORK | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
50. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1977 | |
51. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
52. | CZEREPANIAK EWA | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | KUJAWSCY RUNNERS | 1993 | |
53. | BOŁTRUCZYK KRZYSZTOF | BYTÓW | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
54. | RICHERT PIOTR | PRZODKOWO | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1973 | nieopłacono |
55. | FIDOS ALEKSANDER | GDAŃSK | 10 km | 1977 | ||
56. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
57. | LABUDA ANNA | PROKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1976 | |
58. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 10 km | DĄB STOBNO | 2001 | |
59. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | LĘBORK BIEGACZE 42,2 | 1973 | |
60. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | DZIOBAKI TEAM | 1983 | |
61. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1977 | ||
62. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
63. | SZOPA MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1975 | |
64. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
65. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | |
66. | HILDEBRANDT KRYSTYNA | MRZEZINO | 10 km | LKS PUCK | 1981 | nieopłacono |
67. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | 1973 | ||
68. | WRONKA CEZARY | GDAŃSK | 10 km | BIKE U UP | 1986 | |
69. | RUSIN LESZEK | LĘBORK | 10 km | LKB "BRACI PETK LĘBORK" | 1983 | nieopłacono |
70. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | 1975 | ||
71. | DEMBEK KRZYSZTOF | BOLSZEWO | 10 km | MJR SIEMIROWICE | 1994 | |
72. | WĄTROBA MAREK | LĘBORK | 10 km | KLUB 42,2 LĘBORK | 1980 | |
73. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
74. | GAŃSKI JANUSZ | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
75. | JAKUBOWSKI MAREK | PSZCZÓŁKI | 10 km | SPRINT/KUJAWSCY RUNNERS | 1973 | |
76. | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | 10 km | 1986 | ||
77. | WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW | LĘBORK | 10 km | 1982 | ||
78. | STANKIEWICZ AGATA | BIAŁYSTOK | 10 km | 1974 | ||
79. | HOŁOWIŃSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
80. | TEMPSKI SZYMON | ŁEBCZ | 10 km | 1982 | ||
81. | JĘDRZEJAK MAGDALENA | GDYNIA | 10 km | SĄ WOLNIEJSI | 1978 | |
82. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | 10 km | WKS NOZYNO | 1996 | |
83. | OSIŃSKI RYSZARD | MALBORK | 10 km | ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA | 1965 | |
84. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1982 | |
85. | REDZIMSKI WOJCIECH | PĘPOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
86. | TUWALSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
87. | RATOWSKI MAREK | TORUŃ | 10 km | PODGÓRZ TORUŃ | 1972 | |
88. | STUDENT BEATA | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1970 | |
89. | STUDENT TOMASZ | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1968 | |
90. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1958 | |
91. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1960 | |
92. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 10 km | A FORREST NADAL BIEGNIE | 1981 | |
93. | ANDRYSKOWSKI MAREK | LĘBORK, POMORSKIE | 10 km | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | 1965 | |
94. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | |
95. | HERMAN JACEK | WEJHEROWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
96. | HERMAN KRYSTIANA | WEJHEROWO | 10 km | 1978 | ||
97. | OLEJARCZYK PIOTR | ELBLĄG | 10 km | 1960 | nieopłacono | |
98. | KLASA JAN | NOŻYNO | 10 km | 1955 | ||
99. | NOWICKI ARTUR | MALCZYCE | 10 km | 1BZ LĘBORK | 1984 | |
100. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
101. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
102. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
103. | MOSKOT KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1980 | nieopłacono |
104. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | nieopłacono |
105. | DORDZIK MAŁGORZATA | ELBLĄG | 10 km | 1959 | ||
106. | NAGÓREK KRZYSZTOF | SŁUPSK | 10 km | TUPOT USTKA | 1957 | |
107. | PIETRUSZKA MIKOŁAJ | KOSZALIN | 10 km | TĘCZA RUN | 1970 | |
108. | STUDZIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | 10 km | 1985 | ||
109. | CUDNOWSKI LESZEK | GDAŃSK | 10 km | GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL | 1970 | |
110. | ZALEWSKI BARTOSZ | STRZEBIELINKO | 10 km | 1987 | nieopłacono | |
111. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
112. | OLESZEK SŁAWOMIR | GNIEWINO | 10 km | UKS 1REDA | 1980 | nieopłacono |
113. | JANISZEWSKI MAREK | BYTÓW | 10 km | DRUTEX | 1981 | |
114. | NAWROCKI DARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
115. | GRONOWSKA SYLWIA | GDYNIA | 10 km | 1976 | nieopłacono | |
116. | PEPLIŃSKI MAREK | ELBLĄG | 10 km | BIEGACZE WOLNOŚCI | 1957 | |
117. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1974 | ||
118. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
119. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
120. | ZASADA WALDEMAR | WŁADYSŁAWOWO | 10 km | FENIKS | 1978 | |
121. | KALETA TOMASZ | GOSZCZYNO | 10 km | G.EN GAZ ENERGIA | 1979 | nieopłacono |
122. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
123. | CIESIULSKI PRZEMYSŁAW | NOWA WIEŚ | 10 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1987 | |
124. | KARCZEWSKI DAMIAN | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 10 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1988 | |
125. | CIESIULSKI MAREK | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 10 km | KĘBŁOWO BIEGA | 1991 | |
126. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIEMIROWICE | 10 km | SIEMIROWICE BIEGAJĄ! | 1986 | |
127. | REGLIŃSKI JAKUB | GLINCZ | 10 km | 1991 | ||
128. | OSSOWSKI WALDEMAR | ŻUKOWO | 10 km | 1970 | ||
129. | KROPIDŁOWSKA KRYSTYNA | GNIEWINO | 10 km | 1994 | ||
130. | LIDZBARSKI JANUSZ | CHWASZCZYNO | 10 km | DRUŻYNA ADASIA | 1982 | |
131. | WYSIECKI ARKADIUSZ | LUBAŃ | 10 km | 1977 | ||
132. | HINC IWONA | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
133. | KLIN ANNA | SKÓRCZ | 10 km | 1996 | ||
134. | BAJER PIOTR | PĘPOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1984 | |
135. | GIDZIŃSKA LARYSA | GDAŃSK | 10 km | BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS | 1989 | |
136. | KUJAWSKI GRZEGORZ | PUCK | 10 km | FORMA JAK WINO / PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
137. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1972 | |
138. | ZAWADZKI KAZIMIERZ | BŁOTNIA | 10 km | STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA | 1964 | nieopłacono |
139. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1988 | |
140. | KOWALEWSKA MAŁGORZATA | BANINO | 10 km | KUJAWSCY RUNNNERS | 1977 | |
141. | SZCZĘSNY MARCIN | GDAŃSK | 10 km | MAREL CORP. | 1984 | |
142. | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | 10 km | UMK TORUŃ | 1972 | nieopłacono |
143. | KNUT PAWEŁ | RZEPNICA | 10 km | DRUTEX | 1993 | |
144. | DUŁAK MONIKA | SZYMBARK | 10 km | 1995 | ||
145. | SMEJA PRZEMYSLAW | NADOLE | 10 km | RUNEDA | 1982 | |
146. | TABACZYŃSKI ŁUKASZ | PĘPOWO | 10 km | 1983 | ||
147. | MULLER TADEUSZ | WEJHEROWO | 10 km | EMERYT | 1972 | nieopłacono |
148. | ŁĄDKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1978 | |
149. | KOSIŃSKI ZBIGNIEW | POZNAŃ | 10 km | PUZZLE TEAM | 1975 | |
150. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | MAMY TO | 1976 | |
151. | CHOJNACKA NATALIA | LISEWO | 10 km | KROKOWA BIEGA/ OSP KROKOWA | 1988 | nieopłacono |
152. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 10 km | 1958 | ||
153. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
154. | BUJAK MARCIN | GOWINO | 10 km | 1977 | ||
155. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | 10 km - wirtualnie | 1968 | ||
156. | JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM/ DRUŻYNA ADASIA | 1988 | |
157. | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 10 km | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | 1994 | |
158. | MILANOWICZ ARKADIUSZ | WEJHEROWO | 10 km | 1986 | nieopłacono | |
159. | RÓŻYŃSKI JACEK | GDAŃSK | 10 km | 1992 | ||
160. | NAWROCKI MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1974 | nieopłacono | |
161. | PĘKAŁA PIOTR | KOSZALIN | 10 km - wirtualnie | SP MANOWO | 1971 | |
162. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
163. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 10 km | 240 | 1979 | |
164. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | MUZEUM GDAŃSKA | 1966 | |
165. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | 1981 | ||
166. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km - wirtualnie | 1988 | ||
167. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | |
168. | DAMASZKE ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | 1987 | ||
169. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | |
170. | PEPLIŃSKA JOLANTA | BRUSY | 10 km - wirtualnie | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1977 | |
171. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km - wirtualnie | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
172. | LIDZBARSKI ADAM | SZEMUD | 10 km - wirtualnie | 1976 | ||
173. | PUJSZO SŁAWOMIR | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | CHWASZCZYNO BIEGA | 1976 | |
174. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
175. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 10 km | 1995 | ||
176. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km - wirtualnie | 1984 | ||
177. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1971 | nieopłacono | |
178. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1966 | |
179. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | |
180. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 10 km | 1979 | ||
181. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | COM-DKM | 1966 | |
182. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
183. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
184. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km | 1982 |