1. |
LABUDA JOANNA |
CHMIELNO |
pozostali |
KS STOLEM OSTRZYCE |
1986 |
|
2. |
PANEK ANETA |
GDYNIA |
pozostali |
STEB BY STEP TRÓJMIASTO |
1975 |
|
3. |
SZCZYKUTOWICZ EWA |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
pozostali |
SZALONY GDAŃSK BIEGA |
1988 |
|
4. |
GROBELNIAK RAFAŁ |
ŻUKOWO |
pozostali |
|
1977 |
|
5. |
PANKIEWICZ ANNA |
GOWINO |
pozostali |
|
1982 |
nieopłacono
|
6. |
HANUSZKIEWICZ JACEK |
SKIERNIEWICE |
pozostali |
|
1972 |
|
7. |
PRZYBYLSKA ALEKSANDRA |
GDYNIA |
pozostali |
ELITE TEAM |
1970 |
|
8. |
TOWARNICKA IZABELA |
GDYNIA |
pozostali |
|
1972 |
|
9. |
NOWICKA HANNA |
MALCZYCE |
pozostali |
|
1966 |
|
10. |
MIŁKOWSKA JOLANTA |
GDYNIA |
pozostali |
TEAM DEAF |
1969 |
|
11. |
BAZICHOWSKA AURELIA |
GDAŃSK |
pozostali |
GUMISIE |
1963 |
|
12. |
GUMOWSKA JUSTYNA |
BANINO |
pozostali |
GUMISIE |
1984 |
|
13. |
WYDROWSKA SYLWIA |
KARTUZY |
pozostali |
PSYCHOFANKI |
1983 |
|
14. |
GUMOWSKA IZABELLA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1952 |
|
15. |
GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA |
CZERSK |
pozostali |
|
1985 |
|
16. |
LUBIŃSKI KAMIL |
GDYNIA |
pozostali |
GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH |
1992 |
nieopłacono
|
17. |
GUMKOWSKA ALICJA |
GDANSK |
do 18 lat |
|
2004 |
|
18. |
GUMKOWSKA LILIANA |
GDANSK |
pozostali |
|
1976 |
|
19. |
LAPINSKA MARTA |
ZĄBRSKO GÓRNE |
pozostali |
|
1975 |
|
20. |
PAWŁOWSKA ANNA |
LĘBORK |
pozostali |
|
1986 |
nieopłacono
|
21. |
ŁAPIŃSKA MARTA |
ZABRSKO GÓRNE |
pozostali |
|
1975 |
nieopłacono
|
22. |
CIESIELSKI KRZYSZTOF |
GNIEZNO |
pozostali |
FAST WALKER |
1955 |
|
23. |
ŁĘCKI JAN |
GDYNIA |
pozostali |
ELITE TEAM |
1988 |
|
24. |
PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA |
GOWINO |
pozostali |
|
1948 |
|
25. |
HINTZKE MARTYNA |
LEŚNIEWO |
do 18 lat |
PRZYJACIELE W BIEGU |
2008 |
|
26. |
MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE MAGDALENA |
LEŚNIEWO |
pozostali |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1982 |
|
27. |
KAMIŃSKA KATARZYNA |
ŻUKOWO |
pozostali |
|
1976 |
nieopłacono
|
28. |
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1952 |
|
29. |
SOCHA WIKTORIA |
CHMIELNO |
do 18 lat |
|
2003 |
nieopłacono
|
30. |
WOJTCZAK JANUSZ |
GDANSK |
pozostali |
KAIZEN |
1958 |
|
31. |
TARAPATA-SKWIOT EDYTA |
GDAŃSK |
pozostali |
TAKA RYBA |
1977 |
|
32. |
SLOMINSKA KATARZYNA |
GDANSK |
pozostali |
|
1978 |
nieopłacono
|
33. |
KOPCZYŃSKA IRENA |
BORKOWO |
pozostali |
ELITE TEAM |
1955 |
nieopłacono
|
34. |
KULCZYCKI JAN |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1950 |
|
35. |
MOKŁOWICZ ANIA |
WEJHEROWO |
pozostali |
ZNIKAJACE PUNKTY |
1982 |
nieopłacono
|