# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | STASINSKI RAFAŁ | GDANSK | Bieg 5 km | 1990 | ||
2. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | Bieg 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
3. | POTRYKUS JUSTYNA | SZEMUD | Bieg 5 km | 1987 | ||
4. | MAKARSKI MICHAŁ | CZECZEWO | Bieg 5 km | ESTEEMED SOPOT | 1983 | |
5. | RADOMSKI EMIL | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH FIRE ~TEAM | 1975 | |
6. | ROMPCZYK JAN | GDYNIA | Bieg 5 km | NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH TEAM | 1983 | |
7. | TOBIASZ MARIUSZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1975 | ||
8. | TOWIAŃSKI NORBERT | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1992 | ||
9. | PLICHTA ANNA | OSTRZYCE | Bieg 5 km | 1995 | ||
10. | PIETRZAK KAMIL | BOROWIEC | Bieg 5 km | BIEGOWA RODZINKA | 1985 | |
11. | BLUJ ROMAN | GDYNIA | Bieg 5 km | 1960 | ||
12. | DALEKA ANNA | BANINO | Bieg 5 km | DALECY OD WYGRANEJ | 1987 | |
13. | DALEKI MACIEJ | BANINO | Bieg 5 km | DALECY OD WYGRANEJ | 1985 | |
14. | SŁOMIŃSKI KRZYSZTOF | BANINO | Bieg 5 km | DRUŻYNA ADASIA | 1973 | |
15. | RADECKA-MIKULICZ LILIANA | BANINO | Bieg 5 km | DRUŻYNA ADASIA | 1978 | |
16. | DOŁĘGOWSKA KAROLINA | GDYNIA | Bieg 5 km | 1983 | ||
17. | MIERZWA KRZYSZTOF | BANINO | Bieg 5 km | 1983 | ||
18. | LULEWICZ MARIUSZ | BANINO | Bieg 5 km | 1983 | ||
19. | CIESZYŃSKI KRZYSZTOF | MISZEWO | Bieg 5 km | 1977 | ||
20. | WYSOCKI TOMASZ | OTOMINO | Bieg 5 km | WARBUD RUNNING TEAM | 1976 | |
21. | GOGOWSKI STANISŁAW | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1969 | |
22. | GOGOWSKA ANNA | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1969 | |
23. | KASZUBOWSKI MARCIN | MAŁKOWO | Bieg 5 km | 1990 | ||
24. | TOBIASZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1975 | |
25. | LABUDA ANNA | PROKOWO | Bieg 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1976 | |
26. | ADAMSKA KLAUDIA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1997 | ||
27. | BARĆ PATRYK | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1994 | ||
28. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | Bieg 5 km | 1977 | ||
29. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | Bieg 5 km | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1983 | |
30. | HINCKA JACEK | GNIEŻDŻEWO | Bieg 5 km | 1984 | ||
31. | WAWROWSKI MACIEJ | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1995 | ||
32. | RAKOCZY MARCIN | GDYNIA | Bieg 5 km | ŻÓRAWSKI TEAM / THE HOME OF CHAMPIONS | 1990 | |
33. | CHAMERSKI MARCIN | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1978 | ||
34. | BILIŃSKA KATARZYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1980 | ||
35. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | Bieg 5 km | 2001 | ||
36. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | Bieg 5 km | 1982 | ||
37. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | Bieg 5 km | 1981 | ||
38. | GRANDZICKI SŁAWOMIR | SŁAWKI | Bieg 5 km | 1991 | ||
39. | KLEIN RADOSŁAW | GRZYBNO | Bieg 5 km | 1990 | ||
40. | MISIOR SEBASTIAN | BANINO | Bieg 5 km | 1991 | ||
41. | MAJKOWSKI TOMASZ | SKÓRCZ | Bieg 5 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1989 | |
42. | KAŃSKA ANETA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1972 | |
43. | NABAKOWSKA BARBARA | GDANSK | Bieg 5 km | MARTATONKA | 1956 | |
44. | BANDURSKI JACEK | SOPOT | Bieg 5 km | 1935 | ||
45. | TERNOVYI MAKSYM | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1985 | ||
46. | BULATOVA GALYNA | GDANSK | Bieg 5 km | 1987 | ||
47. | ADAMSKA JUSTYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1976 | ||
48. | NOSEL ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | CHWASZCZYNO BIEGA | 1968 | |
49. | HUBRICH DANKA | BUSZKOWY | Bieg 5 km | 1978 | ||
50. | PAŹDZIORA HENRYK | MARSZEWSKA GÓRA | Bieg 5 km | 1968 | ||
51. | FORMELA KATARZYNA | MARSZEWSKA GÓRA | Bieg 5 km | 1985 | ||
52. | SŁABEK MAGDALENA | BORKOWO | Bieg 5 km | 1981 | ||
53. | OLCHOWY EWELINA | GDAŃSK | Bieg 5 km | PIĄTA GALAKTYKA | 1982 | |
54. | PORTEE JACEK | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | OSOWA BIEGA | 1969 | |
55. | WASILEWSKI JAKUB | BANINO | Bieg 5 km | 1994 | ||
56. | WASILEWSKA AGATA | BANINO | Bieg 5 km | 1994 | ||
57. | CZERNIA JERZY | STRASZYN | Bieg 5 km | CZERNIA TEAM | 1970 | |
58. | SZARKO MACIEJ | ELBLĄG | Bieg 5 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | 1977 | |
59. | TOPOREK MARCIN | CZECZEWO | Bieg 5 km | 1991 | ||
60. | SIKORA ANNA | BOJANO | Bieg 5 km | 1980 | ||
61. | ROKICKA-HEBEL MAGDALENA | SOPOT | Bieg 5 km | 1975 | ||
62. | SZCZYKUTOWICZ TOMASZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | GDAŃSKI BIEGACZ / SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1989 | |
63. | PIRSKI ADAM | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1987 | ||
64. | PIRSKA BEATA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1988 | ||
65. | SKOCKA ANIA | GDYNIA | Bieg 5 km | PARKRUN RUMIA | 1971 | |
66. | KULCZYK MARCIN | GDYNIA | Bieg 5 km | BIEGAMY | 1977 | |
67. | NAWROCKI MARIUSZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | GRUPA BIEGOWA 65 | 1974 | |
68. | KULCZYK EWA | GDYNIA | Bieg 5 km | BIEGAMY | 1988 | |
69. | GRZENKOWSKA IWONA | GARCZ | Bieg 5 km | 1989 | ||
70. | KĄKOL IWONA | GARCZ | Bieg 5 km | 1990 | ||
71. | GOGOLIŃSKI KAROL | SOMONINO | Bieg 5 km | SOMONINO BIEGA | 1984 | |
72. | SKWIERAWSKA BEATA | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1974 | |
73. | LAKOWSKA ANNA | PRZEJAZDOWO | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1968 | |
74. | GARBOWSKA EWA | BANINO | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1969 | |
75. | FILIPCZUK HANNA | BANINO | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1971 | |
76. | URBANEK KATARZYNA | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1974 | |
77. | URBANEK JERZY | GDAŃSK | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1970 | |
78. | SKOBEJKO ADAM | GDYNIA | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1968 | |
79. | SKOBEJKO JOLANTA | GDYNIA | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1967 | |
80. | WIECZOREK MAŁGORZATA | BANINO | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1968 | |
81. | DAMASZKE ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | 1987 | ||
82. | CIOŁEK-NOWAK EWA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1979 | ||
83. | WIECZOREK ANDRZEJ | BANINO | Bieg 5 km | BANINO BIEGA | 1965 | |
84. | KASPERSKI ARTUR | POZNAŃ | Bieg 5 km | POLONIA ŚRODA | 1979 | |
85. | PŁOTKA MACIEJ | SIERAKOWICE | Bieg 5 km | 1993 | ||
86. | HALMANN MIREK | WEJHEROWO | Bieg 5 km | PGB SPORTOWA PACZKA | 1984 | |
87. | HENDRICH RAFAŁ | SIERAKOWICE | Bieg 5 km | 1980 | ||
88. | REDZIMSKI WOJCIECH | ŻUKOWO | Bieg 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
89. | POGORZELSKI PAWEŁ | GDYNIA | Bieg 5 km | 1992 | ||
90. | KWIATKOWSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | Bieg 5 km | PGB SPORTOWA PACZKA | 1963 | |
91. | PLEWA MAGDALENA | GDYNIA | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | 1977 | |
92. | KUJAT JOANNA | GDYNIA | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | 1988 | |
93. | PIOTROWSKA JOANNA | GDYNIA | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | 1978 | |
94. | SMĘTEK ANDRZEJ | GDAŃSK | Bieg 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1965 | |
95. | BŁOCH JOANNA | GDAŃSK | Bieg 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1974 | |
96. | SZYNSZECKI ZENON | BANINO | Bieg 5 km | 1979 | ||
97. | WOJDAN MIROSŁAW | GDYNIA | Bieg 5 km | BOOT CAMP POLSKA GDYNIA | 1975 | |
98. | ROGALSKI SEBASITIAN | CZAPLE | Bieg 5 km | FITNESS FITBACK | 1980 | |
99. | PONTO KATARZYNA | PĘPOWO | Bieg 5 km | MONIATEAM | 1977 | |
100. | JANECZEK DOBROSŁAWA | GDYNIA | Bieg 5 km | MONIATEAM | 1975 | |
101. | KUŻNIAK JOANNA | GDYNIA | Bieg 5 km | MONIATEAM | 1980 | |
102. | KRZYŻANOWSKA MONIKA | GDYNIA | Bieg 5 km | MONIATEAM | 1976 | |
103. | BUTOWSKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg 5 km | 1982 | ||
104. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | Bieg 5 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | |
105. | POBŁOCKI ADAM | MŚCISZEWICE | Bieg 5 km | MŚCISZEWICE | 1989 | |
106. | KREFTA JOLANTA | KIEŁPINO | Bieg 5 km | 1992 | ||
107. | BACH BEATA | BANINO | Bieg 5 km | 1999 | ||
108. | JANKOWSKI SEBASTIAN | KĘBŁOWO | Bieg 5 km | WIKĘD LUZINO | 1987 | |
109. | SZULC ARTUR | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1969 | |
110. | VOELKNER MATEUSZ | SOMONINO | Bieg 5 km | 1992 | ||
111. | VOELKNER AGATA | SOMONINO | Bieg 5 km | 1994 | ||
112. | PŁOTKA ADAM | BANINO | Bieg 5 km | 1984 | ||
113. | GRABOWSKI DANIEL | BANINO | Bieg 5 km | #PDFJGRABO | 1985 | |
114. | CIROCKA BOGUMIŁA | BANINO | Bieg 5 km | MIŁOŚNICZEK I MIŁOŚNIKÓW JACKA M. | 1964 | |
115. | LIDZBARSKI ADAM | SZEMUD | Bieg 5 km | 1976 | ||
116. | PUJSZO SŁAWOMIR | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | CHWASZCZYNO BIEGA | 1976 | |
117. | FIJOŁEK JAROSLAW | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1966 | ||
118. | WAWERKO KATARZYNA | BANINO | Bieg 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1968 | |
119. | FABISZ IWONA | BANINO | Bieg 5 km | 1976 | ||
120. | MARSZAŁKOWSKA KINGA | BANINO | Bieg 5 km | 2001 | ||
121. | DITTMANN ANNA | BANINO | Bieg 5 km | 1982 | ||
122. | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | 1960 | |
123. | SZERSZYŃSKI ŁUKASZ | BANINO | Bieg 5 km | 1987 | ||
124. | SARNOWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | Bieg 5 km | 1979 | ||
125. | KULCZYCKI JAN | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1950 | ||
126. | GRULKOWSKI ŁUKASZ | MIECHUCINO | Bieg 5 km | 1983 | ||
127. | LANGE MAŁGORZATA | BANINO | Bieg 5 km | 1987 | ||
128. | SZYPIŁKO KATARZYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1986 | ||
129. | WERNER IRENEUSZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1983 | |
130. | WĄTKA PIOTR | BANINO | Bieg 5 km | 1986 | ||
131. | OBIEDZIŃSKA LUCYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1976 | ||
132. | NAWROCKI DARIUSZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1982 | ||
133. | RYDLEWICZ JUSTYNA | TUCHOM | Bieg 5 km | MOTYWATORNIATEAM | 1989 | |
134. | HINCA DOROTA | BANINO | Bieg 5 km | 1974 | ||
135. | WEJHER KATARZYNA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1989 | ||
136. | PNIEWSKA MAGDALENA | BANINO | Bieg 5 km | 1979 | ||
137. | STUDENT BEATA | BOJANO | Bieg 5 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1970 | |
138. | STUDENT TOMASZ | BOJANO | Bieg 5 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1968 | |
139. | WIŚNIEWSKI PIOTR | BANINO | Bieg 5 km | 1986 | ||
140. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | Bieg 5 km | PSYCHOFANKI | 1987 | |
141. | CUDNIK MACIEJ | BANINO | Bieg 5 km | 1976 | ||
142. | KRYGIELSKA JUSTYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1977 | ||
143. | BARANOWSKI JAKUB | BANINO | Bieg 5 km | 1977 | ||
144. | WĄTKA KATARZYNA | BANINO | Bieg 5 km | 1985 | ||
145. | BARANOWSKA OLIWIA | BANINO | Bieg 5 km | 2005 | ||
146. | BARANOWSKA KAMILA | BANINO | Bieg 5 km | 1979 | ||
147. | BAJER PIOTR | BANINO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1984 | |
148. | SURKONT PAWEŁ | BANINO | Bieg 5 km | 1984 | ||
149. | SURKONT WIOLETTA | BANINO | Bieg 5 km | 2016 | ||
150. | KLIMCZAK MATEUSZ | BANINO | Bieg 5 km | 1990 | ||
151. | CYGANOWSKI ŁUKASZ | BANINO | Bieg 5 km | 1992 | ||
152. | BIERON MARCIN | BANINO | Bieg 5 km | 1980 | ||
153. | RATAJCZAK JOLANTA | BANINO | Bieg 5 km | 1981 | ||
154. | OKROY PRZEMYSŁAW | BANINO | Bieg 5 km | 1985 | ||
155. | MALGADEY MARIOLA | BANINO | Bieg 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1973 | |
156. | FALARSKI LUCJAN | BANINO | Bieg 5 km | RMF 4RT GLADIATORS | 1989 | |
157. | ŁUBKOWSKI BARTŁOMIEJ | BANINO | Bieg 5 km | 1983 | ||
158. | GRZESIK WOJCIECH | BANINO | Bieg 5 km | 1985 | ||
159. | DRÓBKA DANIEL | BANINO | Bieg 5 km | 1984 | ||
160. | PIŁAT ANNA | BANINO | Bieg 5 km | 1981 | ||
161. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | Bieg 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
162. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | Bieg 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
163. | TOMASIŃSKI SZYMON | BANINO | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1979 | |
164. | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1976 | |
165. | KRASZEWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Bieg 5 km | 1980 | ||
166. | KASPRZYK KATARZYNA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1974 | ||
167. | GRODZKI KRZYSZTOF | 80-297 | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1983 | |
168. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1971 | |
169. | SOBCZAK TOMASZ | GDANSK | Bieg 5 km | 1984 | ||
170. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | GDYNIA | Bieg 5 km | COM-DKM | 1966 | |
171. | WIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1972 | |
172. | ROMASZKIEWICZ PIOTR | MIŁOCIN | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
173. | GDAŃSKA WALDEMAR OSSOWSKI | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1970 | |
174. | DZIEMIAN-PACZKOWSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1972 | |
175. | SZUMSKI WALDEMAR | GDANSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1979 | |
176. | GOZDEK ALELSANDRA | GDANSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1992 | |
177. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | Bieg 5 km | 1977 | ||
178. | LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA | OTOMIN | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1972 | |
179. | TROKA SYLWIA | ŻUKOWO | Bieg 5 km | AKTYWNI ŻUKOWO | 1987 | |
180. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | Bieg 5 km | 1973 | ||
181. | GLEINERT SZYMON | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1989 | |
182. | KUKLIŃSKA PATRYCJA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1976 | |
183. | GROTH DAGMARA | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1999 | |
184. | WENTOWSKA ALEKSANDRA | DĄBROWA | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1979 | |
185. | ZIELIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
186. | HINC IWONA | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
187. | KAROLEWSKA ANNA | WEJHEROWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1981 | |
188. | DZIEWIATOWSKA JOANNA | TUCHOM | Bieg 5 km | DIETETYKA-24.PL KUJAWSCY RUNNERS | 1974 | |
189. | RADOSŁAW SZLAS | TUCHOM | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1977 | |
190. | STENCEL JOANNA | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1991 | |
191. | PORTEE JACEK | CHWASZCZYNO | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1969 | |
192. | SIECINSKI MARCIN | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1986 | |
193. | KRZYŚKO KRZYSZTOF | BANINO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1981 | |
194. | KUJAWSKA MONIKA | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1994 | |
195. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | Bieg 5 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1988 | |
196. | LATOSINSKI JACEK | GDANSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1985 | |
197. | LATOSINSKA KAMILA | GDANSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1987 | |
198. | WÓJCIK MAŁGORZATA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1974 | |
199. | KOSAŁKA ŁUKASZ | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1983 | ||
200. | RESZCZYŃSKA MONIKA | GDAŃSK | Bieg 5 km | 1975 | ||
201. | ŁUKASZEWICZ SYLWIA | GDAŃSK | Bieg 5 km | O-SOWA BIEGA | 1974 | |
202. | MIASKOWSKI JACEK | BANINO | Bieg 5 km | 1970 |