# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LADEMANN JULIA | KLESZCZYNIEC | 10 km | 2001 | nieopłacono | |
2. | MARZEION GRZEGORZ | WEJHEROWO | 10 km | 1974 | ||
3. | RUTKOWSKA SABINA | CHWASZCZYNO | 10 km | 1988 | ||
4. | MIKUŚ MARCIN | TCZEW | 10 km | RULIŃSKIRUNNINGTEAM | 1986 | |
5. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | DZIOBAKI TEAM | 1983 | nieopłacono |
6. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | DZIOBAKI TEAM | 1983 | |
7. | PEPLIŃSKI MAREK | ELBLĄG | 10 km | BIEGACZE WOLNOŚCI | 1957 | |
8. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 10 km - wirtualnie | DĄB STOBNO | 2001 | |
9. | BOGUSZ TOMASZ | GDYNIA | 10 km | BIEGAJĄCA GDYNIA | 1981 | |
10. | ZASADA WALDEMAR | WŁADYSŁAWOWO | 10 km | FENIKS | 1978 | |
11. | OSTOJSKI DAWID | REDA | 10 km | 2000 | ||
12. | MICHNOWICZ PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1968 | ||
13. | SINGER KRZYSZTOF | POŁĘCZYNO | 10 km | DIVERSE EXTREME TEAM | 1989 | |
14. | ŚRUTKOWSKI SYLWESTER | SZTUM | 10 km | 1991 | ||
15. | RUCHLEWICZ NATALIA | SZTUM | 10 km | 1994 | ||
16. | SINGER MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1982 | ||
17. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | |
18. | WRONKA CEZARY | GDAŃSK | 10 km | BIKE U UP | 1986 | |
19. | DOLNY TOMASZ | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1975 | |
20. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 10 km | 1987 | ||
21. | KOWALSKI MICHAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1973 | nieopłacono | |
22. | PIRSKA BEATA | GDAŃSK | 10 km | O-SOWA BIEGA | 1988 | nieopłacono |
23. | LABUDA ANNA | PROKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1976 | |
24. | KLEJNA MIROSLAW | GOWIDLINO | 10 km | 1966 | ||
25. | HILDEBRANDT KRYSTYNA | MRZEZINO | 10 km | LKS PUCK | 1981 | nieopłacono |
26. | DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD | CHWASZCZYNO | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1958 | |
27. | ZAJK ALICJA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
28. | ZAJK PIOTR | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
29. | DEMBEK KRZYSZTOF | BOLSZEWO | 10 km - wirtualnie | MJR SIEMIROWICE | 1984 | nieopłacono |
30. | LUNK KRZYSZTOF | PUCK | 10 km | LIVESTRONG | 1976 | |
31. | KLAJNA PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | 1992 | |
32. | KRYZEL TOMASZ | CZŁUCHÓW | 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | 1994 | nieopłacono |
33. | PRĄTNICKI MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1980 | |
34. | WENTA WIESŁAWA | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
35. | DYMEK SEBASTIAN | KOŚCIERZYNA | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 1986 | |
36. | MYDŁOWSKA BEATA | KOLBUDY | 10 km | 1968 | nieopłacono | |
37. | PIOTROWSKI SŁAWEK | GDAŃSK | 10 km | 1978 | ||
38. | ŁUKASZEWSKI TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
39. | MEYER ADRIANA | POGORZE | 10 km | OKAS GDYNIA | 1984 | |
40. | FIDOS ALEKSANDER | GDAŃSK | 10 km | 1977 | ||
41. | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | LKB IM BRACI PETK LĘBORK | 1991 | nieopłacono |
42. | ŚLĘZAK ADAM | ELBLĄG | 10 km | OSP POGRODZIE | 1989 | nieopłacono |
43. | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | 1964 | nieopłacono | |
44. | WIELGOS JOANNA | GDYNIA | 10 km | PARKRUN RUMIA | 1978 | |
45. | BOJANOWSKI DAMIAN | SIERAKOWICE | 10 km | 1987 | ||
46. | ŻÓŁTOWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1970 | ||
47. | KAISER KRZYSZTOF | GNIEW | 10 km | KIEROWCY CIĘŻARÓWEK | 1979 | |
48. | DOPIERAŁA ANITA | POZNAŃ | 10 km - wirtualnie | 1976 | nieopłacono | |
49. | ROGOCKI ARTUR | ORLE | 10 km | ARTURO TEAM | 1979 | |
50. | SZADA BORZYSZKOWSKA MAŁGORZATA | SWORNEGACIE | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
51. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
52. | GRABOWSKA MARZENA | GDAŃSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1969 | |
53. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km - wirtualnie | FANTOM KARTUZY | 1975 | |
54. | FIERKA TOMASZ | LĘBORK | 10 km | 1982 | ||
55. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 10 km | 2000 | ||
56. | KRZYŚKO KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | 1981 | nieopłacono | |
57. | SZCZĘSNY MARCIN | GDAŃSK | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
58. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
59. | GROT-SZYBOWSKA PAULINA | STĘŻYCA | 10 km | 1991 | ||
60. | KLASA JAN | NOŻYNO | 10 km | 1955 | ||
61. | SZUMNY DARIUSZ | WEJHEROWO | 10 km | 1973 | ||
62. | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | GNIEW | 10 km | RULIŃSKIRUNNINGTEAM | 1994 | |
63. | STEINKA MARIAN | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1971 | ||
64. | JURCZYSZYN RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | OLIMPSWIM | 1987 | |
65. | SZYMBORSKI ADAM | NIESTĘPOWO | 10 km | TRIFREAK | 1979 | |
66. | WENZERSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | 10 km | 2001 | ||
67. | KREFT BOGUMIŁ | RUMIA | 10 km - wirtualnie | TEAM KREFT | 1978 | |
68. | WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW | LĘBORK | 10 km | 1982 | ||
69. | MYSZK NATALIA | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
70. | WRÓBLEWSKI MAREK | LĘBORK | 10 km | 1979 | ||
71. | SZOPA MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1975 | |
72. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
73. | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 10 km | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | 1994 | |
74. | ROSZKOWSKI ZDZISŁAW | BORKOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1961 | |
75. | PRZEWOSKA ANNA | GDYNIA | 10 km | 1989 | ||
76. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1977 | ||
77. | SZLAGA PATRYK | GDYNIA | 10 km | 1995 | ||
78. | JĘDRZEJAK MAGDALENA | GDYNIA | 10 km | SĄ WOLNIEJSI | 1978 | |
79. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
80. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | |
81. | JAFFKE JAROSŁAW | ŁEBCZ | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
82. | JANIK ROMAN | KWIDZYN | 10 km | 1953 | ||
83. | GIERLACH JACEK | SŁUPSK | 10 km | STOPA SŁUPSK | 1989 | |
84. | SYGUŁA BARTEK | SULMIN | 10 km - wirtualnie | SULMIN ACTIV | 1974 | |
85. | SIEMIŃSKI JERZY | GDAŃSK | 10 km | ARCON | 1959 | |
86. | RUSZNIAK PAWEL | KRASNYSTAW | 10 km | LIPIEC RUNNING TEAM | 1987 | |
87. | BIERNACIK MARIUSZ | KOLBUDY | 10 km | ZKIW KOLBUDY | 1964 | |
88. | KOZAKIEWICZ MAREK | BRANIEWO | 10 km - wirtualnie | 1958 | ||
89. | GAŃSKI JANUSZ | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZY | 1971 | |
90. | BUJAK MARCIN | GOWINO | 10 km - wirtualnie | 1977 | nieopłacono | |
91. | ROBAKOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | 10 km | OLL4FAN | 1968 | |
92. | LENKIEWICZ ANDRZEJ | BĄDKI | 10 km | PIĘKNY. | 1956 | nieopłacono |
93. | STUDZIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | 10 km | 1985 | ||
94. | BACH TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1994 | ||
95. | BACH MACIEJ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1987 | |
96. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 10 km | 1958 | ||
97. | PICK TOMASZ | KOSZALIN | 10 km | SKSG KORONA SZCZECIN | 1970 | |
98. | BLOCH PRZEMYSŁAW | CZERSK | 10 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | 1981 | |
99. | NIEMIEC MAREK | GDYNIA | 10 km | 1969 | nieopłacono | |
100. | WENDT PATRYK | KOŚCIERZYNA | 10 km | WENCIK TEAM | 1985 | nieopłacono |
101. | RADOSŁAW SZLAS | TUCHOM | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
102. | NAGÓREK KRZYSZTOF | SŁUPSK | 10 km | TUPOT USTKA | 1957 | |
103. | JAKUBOWSKI MAREK | PSZCZÓŁKI | 10 km | SPRINT/KUJAWSCY RUNNERS | 1973 | |
104. | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | 10 km | 1986 | ||
105. | HOŁOWIŃSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
106. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
107. | RYTLEWSKI MICHAŁ | ŚLIWICE | 10 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | 1980 | |
108. | CUDNOWSKI LESZEK | GDAŃSK | 10 km | GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL | 1970 | |
109. | BULMAN PATRYK | BUKOWINA | 10 km | 1990 | ||
110. | BULMAN JACEK | LĘBORK | 10 km | 1991 | ||
111. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1982 | |
112. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
113. | KIEREL DAMIAN | KOLBUDY | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
114. | TUWALSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
115. | BAGROWSKI TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | RADOŚĆ BIEGANIA | 1981 | nieopłacono |
116. | STUDENT BEATA | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1970 | |
117. | STUDENT TOMASZ | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1968 | |
118. | STROMSKI KRZYSZTOF | GDANSK | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
119. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 10 km | ŻONA KAZAŁA | 1981 | |
120. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | |
121. | OWCZAREK KATARZYNA | KOSAKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1977 | |
122. | NAWRAT MONIKA | ZĄBKI | 10 km | 1988 | nieopłacono | |
123. | IZYDORCZYK EDYTA | KOSAKOWO | 10 km | 1985 | nieopłacono | |
124. | NACZK MILENA | KOSAKOWO | 10 km | 1985 | nieopłacono | |
125. | MRÓWKA MICHAŁ | GDAŃSK | 10 km | MAJATEAM | 1984 | |
126. | LIDZBARSKI JANUSZ | CHWASZCZYNO | 10 km | DRUŻYNA ADASIA | 1982 | |
127. | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 10 km | BHMW_GDYNIA | 1952 | nieopłacono |
128. | MOSKOT KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1980 | nieopłacono |
129. | KRYGOWSKI TOMASZ | TUCHOLA | 10 km | 1972 | ||
130. | URTNOWSKI HENRYK | GDANSK | 10 km | EUROSTYL GDANSK | 1938 | |
131. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
132. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
133. | KUJAWSKI GRZEGORZ | PUCK | 10 km | FORMA JAK WINO / PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
134. | GIDZIŃSKA LARYSA | GDAŃSK | 10 km | BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS | 1989 | |
135. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
136. | PILACHOWSKA ANNA | GDYNIA | 10 km | 1977 | ||
137. | OLEJARCZYK PIOTR | ELBLĄG | 10 km | 1960 | nieopłacono | |
138. | MIERZWA KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1983 | nieopłacono |
139. | TABACZYŃSKI ŁUKASZ | PĘPOWO | 10 km | 1983 | ||
140. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIEMIROWICE | 10 km | SIEMIROWICE BIEGAJĄ! | 1986 | |
141. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1972 | nieopłacono |
142. | MATYSZEWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
143. | OSSOWSKI WALDEMAR | ŻUKOWO | 10 km | 1970 | ||
144. | ERDMAŃCZYK ANDRZEJ | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1965 | |
145. | GROTH DAGMARA | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1999 | nieopłacono |
146. | MEŁGWA KATARZYNA | GDYNIA | 10 km | 1978 | ||
147. | DRYWA MARTYNA | SIERAKOWICE | 10 km | 1993 | ||
148. | ŁUKOMSKI TADEUSZ | SKRZESZWO ŻUKOWSKIE | 10 km | 1973 | nieopłacono | |
149. | HINC IWONA | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
150. | KLIN ANNA | SKÓRCZ | 10 km | 1996 | ||
151. | WOJDAN MIROSŁAW | GDYNIA | 10 km | BOOT CAMP POLSKA GDYNIA | 1975 | nieopłacono |
152. | KOWALEWSKA MAŁGORZATA | BANINO | 10 km | KUJAWSCY RUNNNERS | 1977 | |
153. | WILOCH RADOSLAW | GDANSK | 10 km | KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING | 1982 | |
154. | DUŁAK MONIKA | SZYMBARK | 10 km | 1995 | nieopłacono | |
155. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | MAMY TO - BIEGA I POMAGA | 1976 | |
156. | KRÓL KRZYSZTOF | STEBLEWO | 10 km | STEBLEWO | 1970 | |
157. | KRÓL GRZEGORZ | RÓŻYNY | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
158. | DALKE JOWITA | 80-177 | 10 km | ZABIEGANE DWIE | 1983 | nieopłacono |
159. | WIŚNIEWSKA KORNELIA | GDAŃSK | 10 km | ZABIEGANE DWIE | 1974 | nieopłacono |
160. | JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM/ DRUŻYNA ADASIA | 1988 | |
161. | RÓŻYŃSKI JACEK | GDAŃSK | 10 km | 1992 | ||
162. | KUNZ MARTA | TORUŃ | 10 km | ULO UMK TORUŃ | 2003 | nieopłacono |
163. | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | 10 km | 1972 | nieopłacono | |
164. | MULLER TADEUSZ | WEJHEROWO | 10 km | 1972 | nieopłacono | |
165. | PĘKAŁA PIOTR | KOSZALIN | 10 km - wirtualnie | SP MANOWO | 1971 | |
166. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km - wirtualnie | 1988 | ||
167. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | |
168. | NOWOPOLSKI LESZEK | TCZEW | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
169. | DAMASZKE ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | 1987 | ||
170. | LIDZBARSKI ADAM | SZEMUD | 10 km - wirtualnie | 1976 | ||
171. | PUJSZO SŁAWOMIR | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | CHWASZCZYNO BIEGA | 1976 | |
172. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km - wirtualnie | 1984 | ||
173. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1971 | nieopłacono | |
174. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
175. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1972 | |
176. | WICKI DAMIAN | PRZODKOWO | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1998 | nieopłacono |
177. | SKOROWSKA SYLWIA | HASKA | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1999 | nieopłacono |
178. | MAGDALENA KALKOWSKA | ZAŁĘŻE | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | nieopłacono |
179. | ŁĄDKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1978 | |
180. | CZERNIA JERZY | STRASZYN | 10 km | CZERNIA TEAM | 1970 | nieopłacono |
181. | MIELCAREK IZABELA | REDA | 10 km | 1986 | ||
182. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | MUZEUM GDAŃSKA | 1966 | |
183. | ŚLIWOWSKI JACEK | BLIZINY | 10 km | 1971 | nieopłacono | |
184. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1988 | |
185. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | 10 km | EMERYT | 1952 | |
186. | SALUK DARIUSZ | JUSZKOWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
187. | WIŚNIEWSKI GERARD | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1976 | |
188. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | 10 km | WKS NOZYNO | 1996 | |
189. | SZADRIN ANDREJ | NIEDARZYNO | 10 km | BYTÓW | 1981 | nieopłacono |
190. | GRZECHULSKI PIOTR | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | 10 km | 1975 | ||
191. | KROPIDŁOWSKA KAROLINA | GDYNIA | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
192. | BARTON KRYSTYNA | PRZECHLEWO | 10 km | PRZECHLEWO | 1960 | nieopłacono |
193. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
194. | BARTSCH ALEKSANDRA | GDYNIA | 10 km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | nieopłacono |
195. | REGINIA RAFAŁ | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1984 | nieopłacono |
196. | REGINIA PIOTR | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1983 | |
197. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km | AVENGERS | 1982 | |
198. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 10 km | 240 | 1979 | |
199. | WOJTCZAK ALDONA | GDANSK | 10 km | KAIZEN | 1959 | |
200. | GAJEWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | 10 km | 1983 | ||
201. | SKURTYS KAROLINA | REDA | 10 km | RUNEDA | 1984 | nieopłacono |
202. | KUKLINSKI MACIEJ | MIROSZEWO | 10 km | METROŻERCY | 1973 | nieopłacono |
203. | SALUK MARCIN | BANINO | 10 km | 1991 | nieopłacono | |
204. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 10 km | PSYCHOFANKI | 1987 | |
205. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
206. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
207. | WYSIECKI ARKADIUSZ | LUBAŃ | 10 km | 1977 | ||
208. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km | 1988 | ||
209. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1982 | |
210. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1982 | |
211. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1981 | |
212. | FORMELA MARTA KATARZYNA | MEZOWO | 10 km | ZÓRAWSKI TEAM | 1989 | |
213. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
214. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
215. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
216. | DOCZYK ADAM | NOWA KISZEWA | 10 km | 1981 | ||
217. | SAWCZUK MARCIN | BANINO | 10 km | MAKE ARCHITEKCI | 1984 | nieopłacono |
218. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | 1975 | ||
219. | KOZAK ZOSIA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1990 | |
220. | FORMELA MIROSŁAW | KIEŁPINO | 10 km | 1963 | ||
221. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 10 km | 1995 | ||
222. | WOJTCZAK MACIEJ | GDAŃSK | 10 km | KAIZEN | 1982 | |
223. | PEPLIŃSKA JOLANTA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1977 | |
224. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 10 km | 1979 | ||
225. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 10 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
226. | DMITRUCZUK EDYTA | WEJHEROWO | 10 km | 1964 | ||
227. | CZEREPANIAK EWA | GDAŃSK | 10 km | 1993 | ||
228. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1966 | |
229. | REGLIŃSKI JAKUB | GLINCZ | 10 km | 1991 | ||
230. | NALEPKA KAROLINA | WEJHEROWO | 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1993 | |
231. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | 10 km | 1968 | ||
232. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | |
233. | MŰLLER JAROSŁAW | RUMIA | 10 km | 1968 | ||
234. | DETTLAFF SŁAWOMIR | GOWINO | 10 km | 1976 | ||
235. | REDZIMSKI WOJCIECH | PĘPOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
236. | BAJER PIOTR | BANINO | 10 km | RYWAL-RHC / KUJAWSCY RUNNERS | 1984 | |
237. | KLEIN SEBASTIAN | KĄPINO | 10 km | 1973 | ||
238. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | COM-DKM | 1966 | |
239. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
240. | GRZEGORCZYK DOROTA | KOWALE | 10 km | TAKA RYBA | 1977 | |
241. | DĄBKOWSKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA | 1981 | |
242. | LABUDDA MIROSLAW | RUMIA | 10 km | MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA | 1960 | nieopłacono |
243. | SCHMIDTKE TOMASZ | GOŚCICINO | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
244. | KALIŃSKI PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND | 1981 | nieopłacono |
245. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | 1981 | ||
246. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1958 | |
247. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1960 | |
248. | JAWORSKA BEATA | GDANSK | 10 km | 1970 | ||
249. | EREMUS KAROL | GOŚCICINO | 10 km | 1982 | ||
250. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | 1973 | ||
251. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1977 | |
252. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
253. | OSTROWSKI MIROSŁAW | PRZYWIDZ | 10 km | HUSARIA | 1967 | |
254. | JABŁOŃSKI ANDRZEJ | CZARNE | 10 km | 1971 | ||
255. | KURZAWIŃSKA-JABŁONSKA KASIA | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1972 | |
256. | PIETRUSZKA MIKOŁAJ | KOSZALIN | 10 km | TĘCZA RUN | 1970 | |
257. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | |
258. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | |
259. | KURZAWA MARCIN | KĘBŁOWO | 10 km | 1976 | nieopłacono | |
260. | KURZAWA URSZULA | KĘBŁOWO | 10 km | T.A.G. | 1976 | nieopłacono |
261. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km | 1984 | ||
262. | HENDRICH RAFAŁ | SIERAKOWICE | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
263. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | LĘBORK BIEGACZE 42,2 | 1973 | |
264. | SKWIOT STANISŁAW | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA | 1969 |