# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HILLER WOJCIECH | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1973 | ||
2. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
3. | BUKOWSKI KRZYSZTOF | STOLTMANY | 10 km | 1986 | nieopłacono | |
4. | WASILEWSKI GRZEGORZ | GDYNIA | 10 km | AIC TEAM GDYNIA | 1977 | |
5. | MALICKA ANNA | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1982 | nieopłacono |
6. | LUBOWIECKA ALICJA | WEJHEROWO | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
7. | SMĘTEK ANDRZEJ | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1965 | |
8. | KRZEŚNIAK ŁUKASZ | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | 1994 | ||
9. | KREFT BOGUMIŁ | RUMIA | 10 km | TEAM KREFT | 1978 | |
10. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1977 | ||
11. | MOSKOT MARTA | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1980 | nieopłacono |
12. | OSTOJSKI DAWID | REDA | 10 km - wirtualnie | 2000 | ||
13. | DOLNY TOMASZ | BRUSY | 10 km - wirtualnie | KARATE KYOKUSHIN | 1975 | |
14. | ROBAKOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | 10 km | OLL4FAN | 1968 | |
15. | MYSZK ORFEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | 2002 | ||
16. | CZAPIEWSKI JAROSŁAW | GDYNIA | 10 km | JJKM | 1975 | |
17. | GRODECKA BEATA | LUBAŃ | 10 km | 1971 | ||
18. | GRODECKI ANDRZEJ | LUBAŃ | 10 km | 1968 | ||
19. | KLEJNA MIROSLAW | GOWIDLINO | 10 km | 1966 | ||
20. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 10 km | 2000 | ||
21. | KOPROWSKA WITOSŁAWA | GDAŃSK | 10 km | 1979 | ||
22. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | |
23. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 10 km | 1987 | ||
24. | WRÓBLEWSKI LESZEK | NIEZABYSZEWO | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1987 | |
25. | LEWANDOWSKA SYLWIA | NIEZABYSZEWO | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1995 | |
26. | ZDZIARSKA SYLWIA | KIEŁPINO | 10 km | 1991 | ||
27. | HILDEBRANDT KRYSTYNA | MRZEZINO | 10 km | LKS PUCK | 1981 | nieopłacono |
28. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | |
29. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
30. | BOLDA MAREK | PUCK | 10 km | 1995 | ||
31. | WENZERSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | 10 km | 2001 | ||
32. | DREWNIAK ARTUR | KIELNO | 10 km | MEKMOSZ | 1980 | |
33. | CZOSKA ŁUKASZ | GDAŃSK | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
34. | CZOSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | 10 km | 1984 | ||
35. | KÜCHLER MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | JARBUD | 1976 | |
36. | KÜCHLER PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | JARBUD | 1995 | |
37. | TRACZ OLGIERD | GDAŃSK | 10 km | O SOWA BIEGA | 1983 | nieopłacono |
38. | JANKOWSKI GRZEGORZ | BYTÓW | 10 km | POZYTYWNIE NAKRĘCONY | 1975 | nieopłacono |
39. | SŁOWIK DAMIAN | GDYNIA | 10 km | JOGGAS TEAM | 1983 | |
40. | BOŁTRUCZYK KRZYSZTOF | BYTÓW | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
41. | GOGOLIŃSKI KAROL | SOMONINO | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
42. | JANK WŁODEK | GDAŃSK | 10 km | 1975 | ||
43. | LABUDA ANNA | PROKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1976 | |
44. | KALINOWSKA PAULINA | KIEŁPINO | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1986 | |
45. | SZCZYKUTOWICZ TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | GDAŃSKI BIEGACZ / SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1989 | |
46. | JURCZYSZYN RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | OLIMPSWIM | 1987 | |
47. | MILEWSKI PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | 1983 | ||
48. | OLEJARCZYK PIOTR | ELBLĄG | 10 km | 1960 | ||
49. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1982 | |
50. | STUDENT BEATA | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1970 | |
51. | STUDENT TOMASZ | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1968 | |
52. | JANIK ROMAN | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | 1953 | |
53. | NIEMIEC MAREK | GDYNIA | 10 km | 1969 | nieopłacono | |
54. | LABUDA MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | 1986 | ||
55. | NAGÓREK KRZYSZTOF | SŁUPSK | 10 km | TUPOT USTKA | 1957 | |
56. | ROSZKOWSKI ZDZISŁAW | BORKOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1961 | |
57. | OWCZAREK KATARZYNA | KOSAKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1977 | |
58. | OSTROWSKI MACIEJ | GDYNIA | 10 km | INVICTUS 3CITY | 1996 | |
59. | HERMAN JACEK | WEJHEROWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
60. | HERMAN KRYSTIANA | WEJHEROWO | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
61. | UFNOWSKI SEBASTIAN | CZERSK | 10 km | 1981 | ||
62. | OSTROWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 10 km | INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM | 1993 | |
63. | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | GNIEW | 10 km | RULIŃSKIRUNNINGTEAM | 1994 | |
64. | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | 10 km | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | 1992 | |
65. | POKOJSKI SEBASTIAN | RUMIA | 10 km | 1992 | ||
66. | ROJEWSKI WOJCIECH | LUZINO | 10 km | MOJE BIEGOWE HIMALAJE | 1980 | |
67. | SZKLORZ SYLWESTER | KATOWICE | 10 km | 1969 | ||
68. | KUCZKOWSKI MIŁOSZ | WIELKI KLINCZ | 10 km | KUKS REMUS KOŚCIERZYNA/ 1BATALION ZMECHANIZOWANY 1889 LĘBORK | 1998 | |
69. | SZUTA LESZEK | GARCZ | 10 km | 1986 | ||
70. | KLASA JAN | NOŻYNO | 10 km | 1955 | ||
71. | BIERNACIK MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1964 | ||
72. | NOWICKI ARTUR | MALCZYCE | 10 km | 1BZ LĘBORK | 1984 | |
73. | KEPKA EWA | WEJHEROWO | 10 km | MAJA TEAM | 1983 | |
74. | WRÓBLEWSKI MAREK | LĘBORK | 10 km | 1979 | ||
75. | SINGER KRZYSZTOF | POŁĘCZYNO | 10 km | DIVERSE EXTREME TEAM | 1989 | |
76. | HEWELT KRZYSZTOF | WEJHEROWO | 10 km | WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA | 1960 | |
77. | PODBIELSKI MARCIN | CHMIELNO | 10 km | 1985 | ||
78. | POBŁOCKI ADAM | MŚCISZEWICE | 10 km | 1989 | nieopłacono | |
79. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
80. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 10 km | DĄB STOBNO | 2001 | |
81. | KRÓL KRZYSZTOF | STEBLEWO | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
82. | HINC PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | 1958 | ||
83. | WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW | LĘBORK | 10 km | 1982 | ||
84. | GUMKOWSKI DAREK | GDANSK | 10 km | 1973 | ||
85. | NOWICKA ELŻBIETA | GDAŃSK | 10 km | 1982 | ||
86. | WIELGOS JOANNA | GDYNIA | 10 km | PARKRUN RUMIA | 1978 | |
87. | MYSZK NATALIA | SIERAKOWICE | 10 km | KS BAT | 1978 | |
88. | BRANDT PAWEL | SOPOT | 10 km | 1984 | ||
89. | STEINKA MARINA | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1971 | ||
90. | FORMELA KATARZYNA | MARSZEWSKA GÓRA | 10 km | 1985 | ||
91. | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | 10 km | BDOWMW | 1977 | |
92. | ZAJK PIOTR | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
93. | ZAJK ALICJA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
94. | MEYER ADRIANA | POGORZE | 10 km | OKAS GDYNIA | 1984 | |
95. | MICHNOWICZ PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1968 | ||
96. | PAJURA ROBERT | GDYNIA | 10 km | KG | 1986 | |
97. | JĘDRZEJAK MAGDALENA | GDYNIA | 10 km | SĄ WOLNIEJSI | 1978 | |
98. | HUBERT MAGDALENA | POGÓRZE | 10 km | 1985 | nieopłacono | |
99. | HUBERT JAKUB | POGÓRZE | 10 km | ONEWAYTRAVEL.PL | 1985 | |
100. | KOSIŃSKI ZBIGNIEW | POZNAŃ | 10 km | 1975 | ||
101. | NOWOPOLSKI LESZEK | GDAŃSK | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
102. | JABŁOŃSKI ŁUKASZ | KARTUZY | 10 km | P. A. GRYF | 1979 | |
103. | DAJNOWSKI MATEUSZ | ANGOWICE | 10 km | MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE | 1994 | |
104. | SOCHA MAREK | CHMIELNO | 10 km | 1978 | ||
105. | SIECIŃSKI MARCIN | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1986 | nieopłacono |
106. | STROMSKI KRZYSZTOF | GDANSK | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
107. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1975 | |
108. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
109. | BROWARCZYK TOMEK | ŁEBIEŃSKA HUTA | 10 km | 1982 | ||
110. | ZASADA WALDEMAR | WŁADYSŁAWOWO | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
111. | JARZYŃSKI DARIUSZ | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | ORACZ Z KOCIEWIA | 1973 | |
112. | RZĄDKOWSKI ALEKSANDER | OSTROWO | 10 km | GREENGO! TEAM | 1970 | nieopłacono |
113. | DUŁAK MONIKA | SZYMBARK | 10 km | 1995 | ||
114. | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM. BRACI PETK LĘBORK | 1991 | nieopłacono |
115. | HINC STANISŁAW | KOWALE | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1980 | nieopłacono |
116. | OSSOWSKI WALDEMAR | ŻUKOWO | 10 km | 1970 | ||
117. | KLOPOTEK CLAUDIA | GDYNIA | 10 km | 1994 | ||
118. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
119. | JAKUBOWSKI MAREK | PSZCZÓŁKI | 10 km | SPRINT/KUJAWSCY RUNNERS | 1973 | |
120. | RECLAF DARIA | BORZESTOWO | 10 km | BORZESTOWO | 1992 | |
121. | JAFFKE JAROSŁAW | ŁEBCZ | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
122. | LUNK KRZYSZTOF | PUCK | 10 km | LIVESTRONG | 1976 | nieopłacono |
123. | RECLAF PIOTR | BORZESTOWO | 10 km | BORZESTOWO | 1989 | |
124. | SCHUTZ TOMASZ | SOPOT | 10 km | BROWAR GDYNIA | 1972 | nieopłacono |
125. | SITARCZUK MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1982 | ||
126. | CUDNOWSKI LESZEK | GDAŃSK | 10 km | GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL | 1970 | |
127. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | RUNPASSION.PL TEAM | 1996 | |
128. | RASZKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | RUN-PASSION.PL | 1987 | |
129. | LIDZBARSKI JANUSZ | CHWASZCZYNO | 10 km | DRUŻYNA ADASIA | 1982 | |
130. | BOGUCKI MARCIN | SOPOT | 10 km | 1983 | ||
131. | SZWABA GRZEGORZ | GARCZ | 10 km | 1983 | ||
132. | HINC IWONA | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1975 | |
133. | KLIN ANNA | SKÓRCZ | 10 km | 1996 | ||
134. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
135. | JASIONOWSKA MALGORZATA | GDANSK | 10 km | 1986 | ||
136. | BAJER PIOTR | PĘPOWO | 10 km - wirtualnie | KUJAWSCY RUNNERS | 1984 | |
137. | GAŃSKI JANUSZ | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
138. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
139. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
140. | GIDZIŃSKA LARYSA | GDAŃSK | 10 km | BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS | 1989 | |
141. | JEREMICZ KAMIL | SRODA WIELKOPOLSKA | 10 km | POLONIA ŚRODA | 1998 | nieopłacono |
142. | RICHERT PIOTR | PRZODKOWO | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1973 | |
143. | KARCZEWSKI ADAM | CHMIELNO | 10 km | SRK | 1988 | nieopłacono |
144. | DEMBEK KRZYSZTOF | BOLSZEWO | 10 km | MJR SIEMIROWICE | 1984 | |
145. | KRYZEL TOMASZ | CZŁUCHÓW | 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | 1994 | |
146. | KUJAWSKI GRZEGORZ | PUCK | 10 km | FORMA JAK WINO / PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
147. | NIEWOLIN TOMASZ | SZCZECIN | 10 km | 1989 | ||
148. | ERDMAŃCZYK ANDRZEJ | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1965 | |
149. | PEPLIŃSKI MAREK | ELBLĄG | 10 km - wirtualnie | BIEGACZE WOLNOŚCI | 1957 | |
150. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 10 km | 1981 | ||
151. | PILACHOWSKA ANNA | GDYNIA | 10 km | 1977 | ||
152. | WOLAK RAFAŁ | GDYNIA | 10 km | ZORZA GDYNIA | 1985 | |
153. | WENTA MARTA | CHMIELNO | 10 km | KASZUBSKA PONIEWIERKA | 1991 | |
154. | KUNZ MARTA | TORUŃ | 10 km | ULO UMK | 2003 | nieopłacono |
155. | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | 10 km | UMK TORUŃ | 1972 | nieopłacono |
156. | SZCZĘSNY MARCIN | GDAŃSK | 10 km | MAREL CORP. | 1984 | |
157. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
158. | BACH MACIEJ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1987 | ||
159. | MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF | WEJHEROWO | 10 km | ZOELLER TECH | 1980 | |
160. | PŁOTKA ADAM | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBY LUZINO | 1960 | |
161. | WASYLKA ŁUKASZ | LUZINO | 10 km | DZIOBAKI TEAM | 1983 | |
162. | MATYSZEWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | 10 km | 1970 | ||
163. | TABACZYŃSKI ŁUKASZ | PĘPOWO | 10 km | 1983 | ||
164. | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | 10 km | 1986 | ||
165. | SERKOWSKA ANNA | KARTUZY | 10 km | 1977 | ||
166. | POLANSKI JERZY | KIELPINO KARTUSKIE | 10 km | FANTOM KARTUZY | 1975 | |
167. | RADAWIEC MARCIN | GDAŃSK | 10 km | PRZYMORZE 76ERS | 1972 | |
168. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | MAMY TO - BIEGA I POMAGA | 1976 | |
169. | ZDZIARSKI ARON | KIEŁPINO | 10 km | 1991 | ||
170. | CIESIELSKI MACIEJ | GDYNIA | 10 km | #1512WINGEDHEARTS | 1994 | nieopłacono |
171. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 10 km | 1958 | ||
172. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIEMIROWICE | 10 km | SIEMIROWICE BIEGAJĄ | 1986 | |
173. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 10 km | 1972 | nieopłacono | |
174. | BUJAK MARCIN | GOWINO | 10 km | 1977 | ||
175. | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 10 km | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | 1994 | |
176. | ZĄBKIEWICZ KONRAD | ŁAPALICE | 10 km | 1983 | ||
177. | RÓŻYŃSKI JACEK | GDAŃSK | 10 km | 1992 | ||
178. | KOSMALA ALEKSANDRA | NACŁAW | 10 km | 1984 | ||
179. | NAWROCKI MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1974 | nieopłacono | |
180. | MULLER TADEUSZ | WEJHEROWO | 10 km | 1972 | nieopłacono | |
181. | PĘKAŁA PIOTR | KOSZALIN | 10 km - wirtualnie | SP MANOWO | 1971 | |
182. | KOWALCZYK AGNIESZKA | LESZNO | 10 km | 1985 | nieopłacono | |
183. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km - wirtualnie | 1988 | nieopłacono | |
184. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | |
185. | NOWOPOLSKI LESZEK | TCZEW | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
186. | DAMASZKE ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | 1987 | ||
187. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km - wirtualnie | AKKUS | 1958 | |
188. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km - wirtualnie | AKKUS | 1960 | |
189. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km - wirtualnie | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
190. | LIDZBARSKI ADAM | SZEMUD | 10 km - wirtualnie | 1976 | ||
191. | PUJSZO SŁAWOMIR | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | CHWASZCZYNO BIEGA | 1976 | |
192. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km - wirtualnie | 1984 | ||
193. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1971 | ||
194. | MACKOJĆ SYLWIA | KARTUZY | 10 km | FORMA FITNESS KLUB | 1999 | nieopłacono |
195. | SYPION ANNA | SIANOWO | 10 km | FORMA FITNESS TEAM | 1994 | nieopłacono |
196. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
197. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1972 | |
198. | WICKI DAMIAN | PRZODKOWO | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1998 | nieopłacono |
199. | SKOROWSKA SYLWIA | HASKA | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1999 | nieopłacono |
200. | MAGDALENA KALKOWSKA | ZAŁĘŻE | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | nieopłacono |
201. | ŁĄDKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1978 | |
202. | CZERNIA JERZY | STRASZYN | 10 km | CZERNIA TEAM | 1970 | nieopłacono |
203. | MIELCAREK IZABELA | REDA | 10 km | 1986 | ||
204. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | MUZEUM GDAŃSKA | 1966 | |
205. | ŚLIWOWSKI JACEK | BLIZINY | 10 km | 1971 | nieopłacono | |
206. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1988 | |
207. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | 10 km | EMERYT | 1952 | |
208. | SALUK DARIUSZ | JUSZKOWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
209. | WIŚNIEWSKI GERARD | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1976 | nieopłacono |
210. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | 10 km | WKS NOZYNO | 1996 | |
211. | JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM/ DRUŻYNA ADASIA | 1988 | |
212. | SZADRIN ANDREJ | NIEDARZYNO | 10 km | BYTÓW | 1981 | |
213. | GRZECHULSKI PIOTR | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | 10 km | 1975 | ||
214. | KROPIDŁOWSKA KAROLINA | GDYNIA | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
215. | DE VIRION ALEKSANDRA | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA/KOTY3! | 1972 | nieopłacono |
216. | PASTWA BARBARA | CHMIELNO | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
217. | MAJEWSKI PAWEŁ | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND | 1988 | nieopłacono |
218. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
219. | CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ | RZEPNICA | 10 km | POZYTYWNIE NAKRĘCONY | 1987 | nieopłacono |
220. | REGINIA RAFAŁ | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1984 | nieopłacono |
221. | REGINIA PIOTR | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1983 | |
222. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km | AVENGERS | 1982 | |
223. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 10 km | 240 | 1979 | |
224. | GAJEWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | 10 km | 1983 | ||
225. | SKURTYS KAROLINA | REDA | 10 km | RUNEDA | 1984 | nieopłacono |
226. | BANDURSKI JACEK | SOPOT | 10 km | 1934 | ||
227. | SALUK MARCIN | BANINO | 10 km | 1991 | nieopłacono | |
228. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
229. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
230. | WYSIECKI ARKADIUSZ | LUBAŃ | 10 km | 1977 | ||
231. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km | 1988 | ||
232. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 2001 | |
233. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1982 | |
234. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1981 | |
235. | FORMELA MARTA KATARZYNA | MEZOWO | 10 km | ZÓRAWSKI TEAM | 1989 | |
236. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
237. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
238. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
239. | DOCZYK ADAM | NOWA KISZEWA | 10 km | 1981 | ||
240. | SAWCZUK MARCIN | BANINO | 10 km | MAKE ARCHITEKCI | 1984 | nieopłacono |
241. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | 1975 | ||
242. | KOZAK ZOSIA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1990 | |
243. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 10 km | 1995 | ||
244. | PEPLIŃSKA JOLANTA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1977 | |
245. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 10 km | 1979 | ||
246. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 10 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
247. | DMITRUCZUK EDYTA | WEJHEROWO | 10 km | 1964 | ||
248. | CZEREPANIAK EWA | GDAŃSK | 10 km | 1993 | ||
249. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1966 | |
250. | REGLIŃSKI JAKUB | GLINCZ | 10 km | 1991 | ||
251. | NALEPKA KAROLINA | WEJHEROWO | 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1993 | |
252. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | 10 km | 1968 | ||
253. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | |
254. | MŰLLER JAROSŁAW | RUMIA | 10 km | 1968 | ||
255. | DETTLAFF SŁAWOMIR | GOWINO | 10 km | 1976 | ||
256. | REDZIMSKI WOJCIECH | PĘPOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
257. | SKURTYS CEZARY | REDA | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
258. | KLEIN SEBASTIAN | KĄPINO | 10 km | 1973 | ||
259. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | COM-DKM | 1966 | |
260. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
261. | GRZEGORCZYK DOROTA | KOWALE | 10 km | TAKA RYBA | 1977 | |
262. | LABUDDA MIROSLAW | RUMIA | 10 km | MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA | 1960 | nieopłacono |
263. | KALIŃSKI PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND | 1981 | nieopłacono |
264. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | 1981 | ||
265. | JAWORSKA BEATA | GDANSK | 10 km | 1970 | ||
266. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | 1973 | ||
267. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1977 | |
268. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
269. | OSTROWSKI MIROSŁAW | PRZYWIDZ | 10 km | HUSARIA | 1967 | |
270. | JABŁOŃSKI ANDRZEJ | CZARNE | 10 km | 1971 | ||
271. | KURZAWIŃSKA-JABŁONSKA KASIA | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1972 | |
272. | PIETRUSZKA MIKOŁAJ | KOSZALIN | 10 km | TĘCZA RUN | 1970 | |
273. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | |
274. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | |
275. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
276. | HENDRICH RAFAŁ | SIERAKOWICE | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
277. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | LĘBORK BIEGACZE 42,2 | 1973 | |
278. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1974 |