1. |
MEYER ADRIANA |
POGORZE |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1984 |
|
2. |
SZACHTA MARTA |
SKÓRCZ |
10 km |
RULIŃSKIRUNNINGTEAM |
1996 |
|
3. |
WRÓBLEWSKI MAREK |
LĘBORK |
10 km - wirtualnie |
|
1979 |
|
4. |
KREFT BOGUMIŁ |
RUMIA |
10 km - wirtualnie |
TEAM KREFT |
1978 |
nieopłacono
|
5. |
WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW |
LĘBORK |
10 km - wirtualnie |
|
1982 |
nieopłacono
|
6. |
JELIŃSKI MATEUSZ |
KARTUZY |
10 km |
XRUNNERS |
1985 |
|
7. |
DZIENISZ ROMAN |
ROBAKOWO |
10 km |
|
1973 |
|
8. |
GRUCHAŁA RADOSŁAW |
KOŚCIERZYNA |
10 km |
|
1980 |
|
9. |
DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD |
CHWASZCZYNO |
10 km |
BIEGAMYRAZEM.PL |
1958 |
|
10. |
LASZCZYK NADIA |
REDA |
10 km |
|
1983 |
nieopłacono
|
11. |
TUTKA DOMINIK |
BIŁGORAJ |
10 km |
BIŁGORAJ BIEGA |
1985 |
|
12. |
BORYNA BARTOSZ |
GDAŃSK |
10 km |
|
2004 |
|
13. |
BORYNA JAREK |
GDAŃSK |
10 km |
|
1965 |
|
14. |
DAWIDOWSKI MARCEL |
SIERAKOWICE |
10 km |
JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) |
2003 |
nieopłacono
|
15. |
DAWIDOWSKI DAWID |
SIERAKOWICE |
10 km |
JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) |
1983 |
nieopłacono
|
16. |
ŁYŚ DANIEL |
REDA |
10 km |
NYPEL REDA |
1985 |
|
17. |
LEWNA ADAM |
GDYNIA |
10 km |
LIGHTBOX |
1989 |
|
18. |
HUBERT MATEUSZ |
POGÓRZE |
10 km |
|
1991 |
|
19. |
HUBERT JAKUB |
POGÓRZE |
10 km |
|
1985 |
|
20. |
WENZERSKI MATEUSZ |
ŻUKOWO |
10 km |
|
2001 |
|
21. |
MARAT KRZYSZTOF |
RUMIA |
10 km |
|
1974 |
|
22. |
JURCZYSZYN RAFAŁ |
KOŚCIERZYNA |
10 km |
OLIMPSWIM |
1987 |
|
23. |
SIEMIŃSKI JERZY |
GDAŃSK |
10 km |
ARCON |
1959 |
|
24. |
BRANDT PAWEL |
SOPOT |
10 km |
|
1984 |
|
25. |
SZYMAŃSKI SEBASTIAN |
GNIEW |
10 km |
RULIŃSKIRUNNINGTEAM |
1994 |
nieopłacono
|
26. |
ZAKOWICZ PAWEŁ |
HALINÓW |
10 km |
|
1987 |
|
27. |
RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA |
GDYNIA |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1980 |
|
28. |
NIEKURZAK KRZYSZTOF |
GDYNIA |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1979 |
|
29. |
GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA |
CHOJNICE |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1982 |
|
30. |
KULASZEWICZ JAROSŁAW |
KARTUZY |
10 km |
|
1972 |
|
31. |
GLEINERT SZYMON |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1989 |
|
32. |
LABUDDA WOJCIECH |
PUCK |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK |
1983 |
|
33. |
MOSKOT MARTA |
GDYNIA |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1980 |
nieopłacono
|
34. |
STUDENT BEATA |
BOJANO |
10 km |
BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA |
1970 |
|
35. |
STUDENT TOMASZ |
BOJANO |
10 km |
BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA |
1968 |
|
36. |
HILLER WOJCIECH |
GDAŃSK |
10 km |
|
1973 |
|
37. |
SINGER MARCIN |
EGIERTOWO |
10 km |
|
1982 |
|
38. |
PASZTALENIEC WŁADYSŁAW |
TRĄBKI WIELKIE |
10 km |
|
1975 |
|
39. |
DOLNY TOMASZ |
BRUSY |
10 km |
KARATE KYOKUSHIN |
1975 |
|
40. |
SZARKO MACIEJ |
ELBLĄG |
10 km |
|
1977 |
|
41. |
GILMAJSTER PIOTR |
LIPUSZ |
10 km |
|
1989 |
|
42. |
MAŁACHOWICZ OSKAR |
LĘBORK |
10 km |
|
2000 |
|
43. |
MAŁACHOWICZ ŁUKASZ |
LĘBORK |
10 km |
|
1986 |
|
44. |
KARPIŃSKI ŁUKASZ |
KRAKÓW |
10 km |
|
1980 |
|
45. |
KLEJNA MIROSLAW |
GOWIDLINO |
10 km |
|
1966 |
|
46. |
SZWABA MARCIN |
LĘBORK |
10 km |
|
1981 |
|
47. |
KRZEŚNIAK ŁUKASZ |
CHWASZCZYNO |
10 km - wirtualnie |
|
1994 |
|
48. |
HERMAN JACEK |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1977 |
nieopłacono
|
49. |
HERMAN KRYSTIANA |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1978 |
nieopłacono
|
50. |
ZALEWSKI KONRAD |
GDYNIA |
10 km |
|
1987 |
|
51. |
HINCKA MARZENA |
GNIEŻDŻEWO |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1983 |
nieopłacono
|
52. |
GAZARKIEWICZ ANTONI |
GDAŃSK |
10 km |
BHM_GDYNIA |
1952 |
|
53. |
GAZARKIEWICZ MICHAŁ |
REDA |
10 km |
DREAM TRI TEAM |
1977 |
|
54. |
MALIŃSKI MAREK |
GDYNIA |
10 km |
|
1969 |
|
55. |
NOWOPOLSKI LESZEK |
TCZEW |
10 km |
|
1977 |
nieopłacono
|
56. |
TREDER KAMIL |
GOWIDLINO |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1993 |
|
57. |
ŚLUSARCZYK ANDRZEJ |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
10 km |
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA |
1971 |
|
58. |
OSTOJSKI DAWID |
REDA |
10 km |
|
2000 |
|
59. |
CZOSKA ŁUKASZ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1984 |
nieopłacono
|
60. |
BARAN JÓZEF |
REDA |
10 km |
INTER DOOR |
1972 |
|
61. |
SINGER KRZYSZTOF |
POŁĘCZYNO |
10 km |
DIVERSE EXTREME TEAM |
1989 |
|
62. |
CZOSKA AGNIESZKA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1984 |
|
63. |
OLEJNIK ADRIANA |
GOWIDLINO |
10 km |
|
2000 |
|
64. |
GRABIAS ALEKSANDRA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1988 |
nieopłacono
|
65. |
OSSOWSKI WALDEMAR |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1970 |
|
66. |
HINC BOGUSŁAW |
ŻUKOWO |
10 km |
|
1972 |
|
67. |
DEMBEK KRZYSZTOF |
BOLSZEWO |
10 km |
MJR SIEMIROWICE |
1984 |
|
68. |
WIELGOS JOANNA |
GDYNIA |
10 km |
PARKRUN RUMIA |
1978 |
|
69. |
JĘDRZEJAK MAGDALENA |
GDYNIA |
10 km |
SĄ WOLNIEJSI |
1978 |
|
70. |
OKRÓJ ARKADIUSZ |
REDA |
10 km - wirtualnie |
TEAM KREFT |
1982 |
|
71. |
BACH TOMASZ |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
10 km |
|
1994 |
|
72. |
MYDŁOWSKA BEATA |
KOLBUDY |
10 km |
|
1968 |
nieopłacono
|
73. |
KAMIŃSKI JACEK |
ŻUKOWO |
10 km |
MOTYWATORNIA TEAM |
1972 |
nieopłacono
|
74. |
HINC IWONA |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1975 |
|
75. |
LANDOWSKI DAWID |
KOŚCIERZYNA |
10 km |
NO RUN - NO FUN |
1985 |
|
76. |
NIEWOLIN TOMASZ |
SZCZECIN |
10 km |
|
1989 |
|
77. |
CZERWIONKA JAKUB |
WICKO |
10 km |
GMINA WICKO |
1997 |
nieopłacono
|
78. |
WENTA WIESŁAWA |
SIERAKOWICE |
10 km |
KS BAT |
1978 |
|
79. |
ERDMAŃCZYK ANDRZEJ |
BRUSY |
10 km |
KARATE KYOKUSHIN |
1965 |
|
80. |
ROSZKOWSKI ZDZISŁAW |
BORKOWO |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1961 |
|
81. |
PRZYBYLSKA DOMINIKA |
STOBNO |
10 km |
DĄB STOBNO |
2001 |
|
82. |
CIESIULSKI PRZEMYSŁAW |
NOWA WIEŚ |
10 km |
|
1987 |
|
83. |
MYSZK NATALIA |
SIERAKOWICE |
10 km |
KS BAT |
1978 |
|
84. |
KARCZEWSKI DAMIAN |
KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE |
10 km |
KĘBŁOWO BIEGA |
1988 |
|
85. |
ELENDT MARIUSZ |
STRZEBIELINO |
10 km |
|
1981 |
|
86. |
GŁAZIK TOMASZ |
GDYNIA |
10 km |
|
1967 |
nieopłacono
|
87. |
DRYWA MARTYNA |
SIERAKOWICE |
10 km |
|
1993 |
|
88. |
MEŁGWA KATARZYNA |
GDYNIA |
10 km |
|
1978 |
|
89. |
OWCZAREK KATARZYNA |
KOSAKOWO |
10 km - wirtualnie |
RIBENA BIEGA |
1977 |
|
90. |
BOŁTRUCZYK KRZYSZTOF |
BYTÓW |
10 km |
|
1970 |
nieopłacono
|
91. |
PILACHOWSKA ANNA |
GDYNIA |
10 km |
|
1977 |
|
92. |
ZIEMAN MICHAŁ |
BYTÓW |
10 km |
RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW |
1988 |
nieopłacono
|
93. |
CIESIULSKI MAREK |
NOWA WIEŚ LĘBORSKA |
10 km |
KĘBŁOWO BIEGA |
1991 |
|
94. |
ROBAKOWSKI DARIUSZ |
GDYNIA |
10 km |
OLL4FAN |
1968 |
|
95. |
DREWNIAK ARTUR |
KIELNO |
10 km |
MEKMOSZ |
1980 |
|
96. |
BOGUSZ TOMASZ |
GDYNIA |
10 km |
BIEGAJĄCA GDYNIA/OKAS GDYNIA |
1981 |
|
97. |
KAISER KRZYSZTOF |
GNIEW |
10 km |
KIEROWCY CIĘŻARÓWEK |
1979 |
|
98. |
WENTOWSKA ALEKSANDRA |
DĄBROWA |
10 km |
|
1979 |
nieopłacono
|
99. |
HYPŚ WALDEMAR |
OLSZTYN |
10 km |
|
1958 |
nieopłacono
|
100. |
BUKOWSKI KRZYSZTOF |
STOLTMANY |
10 km |
|
1986 |
|
101. |
SENIUŚ MARCIN |
EGIERTOWO |
10 km |
|
1977 |
|
102. |
BRZEZIŃSKA EWA |
GDYNIA |
10 km |
|
1964 |
|
103. |
NIEMIEC MAREK |
GDYNIA |
10 km |
|
1969 |
nieopłacono
|
104. |
JASIONOWSKA MALGORZATA |
GDANSK |
10 km |
|
1986 |
|
105. |
RACZYŃSKA GOSIA |
MYSŁOWICE |
10 km |
COCA-COLA RUNNERS |
1975 |
|
106. |
PODOLSKI MAREK |
GDYNIA |
10 km |
BIEGAMYRAZEM.PL |
1984 |
|
107. |
KNUT PAWEŁ |
RZEPNICA |
10 km |
DRUTEX |
1993 |
|
108. |
CZAPIEWSKI ANDRZEJ |
GDYNIA |
10 km |
BDOW MW |
1977 |
|
109. |
GDANIEC KONRAD |
STAROGARD GDAŃSKI |
10 km |
NIE MA LIPY |
1999 |
nieopłacono
|
110. |
GDANIEC ANNA |
STAROGARD GDAŃSKI |
10 km |
|
1978 |
|
111. |
BACH MACIEJ |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
10 km |
|
1987 |
|
112. |
JABŁONSKI ANDRZEJ |
CZARNE |
10 km |
|
1971 |
nieopłacono
|
113. |
PĘŚKO MICHAŁ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1976 |
|
114. |
DUŁAK MONIKA |
SZYMBARK |
10 km |
|
1995 |
nieopłacono
|
115. |
WOJNAROWSKA WERONIKA |
GDYNIA |
10 km |
|
1985 |
|
116. |
PRZYTARSKA EDYTA |
KARTUZY |
10 km |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
1984 |
|
117. |
PŁOTKA ADAM |
LUZINO |
10 km |
GKS KASZUBY LUZINO |
1960 |
|
118. |
ZASADA WALDEMAR |
WŁADYSŁAWOWO |
10 km |
FENIKS |
1978 |
|
119. |
GAŃSKI JANUSZ |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1971 |
|
120. |
SZCZĘSNY MARCIN |
GDAŃSK |
10 km |
MAREL CORP. |
1984 |
|
121. |
BOGUCKI MARCIN |
SOPOT |
10 km |
|
1983 |
|
122. |
NEUBAUER JACEK |
OTOMIN |
10 km |
|
1965 |
nieopłacono
|
123. |
BIERNACKI SEBASTIAN |
GDAŃSK |
10 km |
|
1986 |
|
124. |
ZLOTOWSKI PIOTR |
GDAŃSK |
10 km |
SORTEVO |
1950 |
nieopłacono
|
125. |
MIERZWA KRZYSZTOF |
BANINO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1983 |
|
126. |
MAJKOWSKI TOMASZ |
SKÓRCZ |
10 km |
AKTYWNI KOCIEWIACY |
1989 |
|
127. |
POLAŃSKI JERZY |
KIEŁPINO KARTUSKIE |
10 km - wirtualnie |
FANTOM KARTUZY |
1975 |
|
128. |
WASYLKA ŁUKASZ |
LUZINO |
10 km |
DZIOBAKI TEAM |
1983 |
|
129. |
AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA |
GDYNIA |
10 km - wirtualnie |
MAMY TO |
1976 |
|
130. |
KRZYŚKO KRZYSZTOF |
BANINO |
10 km |
|
1981 |
|
131. |
ZAJK PIOTR |
GDYNIA |
10 km |
MOTYWATORNIA TEAM |
1970 |
|
132. |
ZAJK ALICJA |
GDYNIA |
10 km - wirtualnie |
MOTYWATORNIA TEAM |
1970 |
|
133. |
NOWICKA ELŻBIETA |
GDAŃSK |
10 km |
ŻARTA WATAHA |
1982 |
|
134. |
MICHALAK MAGDALENA |
GDAŃSK |
10 km |
ŻARTA WATAHA |
1977 |
|
135. |
CUDNOWSKI LESZEK |
GDAŃSK |
10 km - wirtualnie |
GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL |
1970 |
|
136. |
SOCHA MAREK |
CHMIELNO |
10 km |
|
1978 |
|
137. |
AFTYKA ANNA |
GDANSK |
10 km |
ZARTA WATAHA |
1979 |
|
138. |
KOWALEWSKA MAŁGORZATA |
BANINO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1977 |
|
139. |
RICHERT HENRYK |
TUCHOM |
10 km - wirtualnie |
MOTYWATORNIA TEAM |
1971 |
|
140. |
RICHERT DANUTA |
TUCHOM |
10 km - wirtualnie |
MOTYWATORNIA TEAM |
1977 |
|
141. |
GIDZIŃSKA LARYSA |
GDAŃSK |
10 km |
BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS |
1989 |
|
142. |
SINGER WIESŁAW |
POŁĘCZYNO |
10 km |
|
1958 |
|
143. |
KUJAWSKI GRZEGORZ |
PUCK |
10 km |
FORMA JAK WINO / PRZYJACIELE W BIEGU |
1978 |
|
144. |
TUWALSKA MAŁGORZATA |
GDAŃSK |
10 km |
LKS ZANTYR SZTUM |
1979 |
|
145. |
KLIN ANNA |
SKÓRCZ |
10 km |
|
1996 |
|
146. |
SITARCZUK MARIUSZ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1982 |
|
147. |
WITOWSKI KRZYSZTOF |
SIEMIROWICE |
10 km |
|
1986 |
|
148. |
PEPLIŃSKI MAREK |
ELBLĄG |
10 km |
BIEGACZE WOLNOŚCI |
1957 |
|
149. |
CICHOŃ MACIEJ |
GDYNIA |
10 km |
42.195 WEJHEROWO |
1972 |
nieopłacono
|
150. |
CZAJKA MARCIN |
GDANSK |
10 km |
|
1981 |
|
151. |
KIEDROWSKI ALBIN |
BRUSY |
10 km - wirtualnie |
KARATE KYOKUSHIN BRUSY |
1966 |
|
152. |
KUSZTAŁA KRYSTIAN |
REDA |
10 km - wirtualnie |
|
1983 |
|
153. |
MIERSKA ELŻBIETA |
ŻUKOWO |
10 km |
|
1988 |
|
154. |
GNYP DANIEL |
RÓŻYNY |
10 km |
WKURW_TEAM |
1970 |
|
155. |
WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW |
LĘBORK |
10 km |
|
1982 |
nieopłacono
|
156. |
HINTZKE LESZEK |
LEŚNIEWO |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1978 |
|
157. |
JAFFKE JAROSŁAW |
ŁEBCZ |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1978 |
|
158. |
LUNK KRZYSZTOF |
PUCK |
10 km |
LIVESTRONG |
1976 |
nieopłacono
|
159. |
WRONKA CEZARY |
GDAŃSK |
10 km |
BIKE U UP |
1986 |
|
160. |
KRÓL GRZEGORZ |
RÓŻYNY |
10 km |
|
1970 |
nieopłacono
|
161. |
WRÓBLEWSKI MAREK |
LĘBORK |
10 km |
|
1979 |
|
162. |
JABŁOŃSKI ŁUKASZ |
KARTUZY |
10 km |
|
1979 |
|
163. |
DORDZIK MAŁGORZATA |
ELBLĄG |
10 km |
|
1959 |
|
164. |
URBAŃSKI DARIUSZ |
KOSAKOWO |
10 km |
|
1986 |
|
165. |
TABACZYŃSKI ŁUKASZ |
PĘPOWO |
10 km |
|
1983 |
|
166. |
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA |
GDYNIA |
10 km |
UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK |
1994 |
|
167. |
MATYSZEWSKI JAROSŁAW |
GDAŃSK |
10 km |
|
1970 |
|
168. |
OKRÓJ ARKADIUSZ |
REDA |
10 km |
TEAM KREFT |
1982 |
nieopłacono
|
169. |
GRZONKA KAMILA |
BYTONIA |
10 km |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
1986 |
|
170. |
RÓŻYŃSKI JACEK |
GDAŃSK |
10 km |
|
1992 |
|
171. |
JAKUBOWSKI MAREK |
PSZCZÓŁKI |
10 km |
SPRINT/KUJAWSCY RUNNERS |
1973 |
|
172. |
MULLER TADEUSZ |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1972 |
nieopłacono
|
173. |
PĘKAŁA PIOTR |
KOSZALIN |
10 km - wirtualnie |
SP MANOWO |
1971 |
|
174. |
FORMELA ŁUKASZ |
KARTUZY |
10 km |
MTB START KARTUZY |
1975 |
nieopłacono
|
175. |
FRANKOWSKA JUSTYNA |
KARTUZY |
10 km |
PSYCHOFANKI |
1987 |
|
176. |
LEWIŃSKI JAKUB |
WEJHEROWO |
10 km - wirtualnie |
|
1988 |
nieopłacono
|
177. |
GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ |
BYTÓW |
10 km |
ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA |
1999 |
|
178. |
DAMASZKE ALEKSANDRA |
CHWASZCZYNO |
10 km - wirtualnie |
|
1987 |
|
179. |
LIDZBARSKI ADAM |
SZEMUD |
10 km - wirtualnie |
|
1976 |
|
180. |
PUJSZO SŁAWOMIR |
CHWASZCZYNO |
10 km - wirtualnie |
CHWASZCZYNO BIEGA |
1976 |
|
181. |
CEMERYS KAROL |
SIEMIROWICE |
10 km - wirtualnie |
|
1984 |
|
182. |
WAKS KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
10 km - wirtualnie |
|
1971 |
|
183. |
MACKOJĆ SYLWIA |
KARTUZY |
10 km |
FORMA FITNESS KLUB |
1999 |
nieopłacono
|
184. |
SYPION ANNA |
SIANOWO |
10 km |
FORMA FITNESS TEAM |
1994 |
nieopłacono
|
185. |
UJMA RADOSŁAW |
BRODNICA GÓRNA |
10 km |
|
1982 |
|
186. |
HILLER GABRIELA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1971 |
|
187. |
KRYZEL TOMASZ |
CZŁUCHÓW |
10 km |
UKS WIKING RYCHNOWY |
1994 |
nieopłacono
|
188. |
LABUDA ANNA |
PROKOWO |
10 km |
RIBENA BIEGA |
1976 |
|
189. |
LISZEWSKI KRZYSZTOF |
KAMIONKA |
10 km |
|
1971 |
|
190. |
KREFT KRZYSZTOF |
REDA |
10 km |
TEAM KREFT |
1972 |
nieopłacono
|
191. |
WICKI DAMIAN |
PRZODKOWO |
10 km |
PRZODKOWSKI TEAM |
1998 |
nieopłacono
|
192. |
SKOROWSKA SYLWIA |
HASKA |
10 km |
PRZODKOWSKI TEAM |
1999 |
nieopłacono
|
193. |
MAGDALENA KALKOWSKA |
ZAŁĘŻE |
10 km |
PRZODKOWSKI TEAM |
2001 |
nieopłacono
|
194. |
ŁĄDKOWSKI WOJCIECH |
GDYNIA |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1978 |
|
195. |
KROPIDŁOWSKA KAROLINA |
GDYNIA |
10 km |
|
1979 |
nieopłacono
|
196. |
CZERNIA JERZY |
STRASZYN |
10 km |
CZERNIA TEAM |
1970 |
nieopłacono
|
197. |
MIELCAREK IZABELA |
REDA |
10 km |
|
1986 |
|
198. |
WYSOCKI DARIUSZ |
MALBORK |
10 km |
MUZEUM GDAŃSKA |
1966 |
|
199. |
ŚLIWOWSKI JACEK |
BLIZINY |
10 km |
|
1971 |
nieopłacono
|
200. |
KUJAWSKI ŁUKASZ |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1988 |
|
201. |
SZCZĘCH ZDZISŁAW |
PRĘGOWO |
10 km |
EMERYT |
1952 |
|
202. |
SALUK DARIUSZ |
JUSZKOWO |
10 km |
|
1977 |
nieopłacono
|
203. |
WIŚNIEWSKI GERARD |
GDYNIA |
10 km |
OKAS GDYNIA |
1976 |
nieopłacono
|
204. |
CZARNOWSKI EMILIAN |
KOZIN |
10 km |
WKS NOZYNO |
1996 |
|
205. |
SZADRIN ANDREJ |
NIEDARZYNO |
10 km |
BYTÓW |
1981 |
|
206. |
GRZECHULSKI PIOTR |
NOWY DWÓR WEJHEROWSKI |
10 km |
|
1975 |
|
207. |
DE VIRION ALEKSANDRA |
GDAŃSK |
10 km |
TAKA RYBA/KOTY3! |
1972 |
nieopłacono
|
208. |
BARTON KRYSTYNA |
PRZECHLEWO |
10 km |
PRZECHLEWO |
1960 |
nieopłacono
|
209. |
MAJEWSKI PAWEŁ |
LĘBORK |
10 km |
FARM FRITES POLAND |
1988 |
|
210. |
CZAYKOWSKI WOJCIECH |
GDYNIA |
10 km |
MAMY TO |
1980 |
nieopłacono
|
211. |
KOWALSKI WALDEMAR |
BORKOWO |
10 km |
LEASING POLSKI TEAM |
1985 |
nieopłacono
|
212. |
REGINIA RAFAŁ |
GDAŃSK |
10 km |
RUM RUNNERS |
1984 |
nieopłacono
|
213. |
REGINIA PIOTR |
GDAŃSK |
10 km |
RUM RUNNERS |
1983 |
|
214. |
LEWINSKI IRENEUSZ |
REDA |
10 km |
240 |
1979 |
|
215. |
AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA |
GDYNIA |
10 km |
MAMY TO |
1976 |
nieopłacono
|
216. |
WOJTCZAK ALDONA |
GDANSK |
10 km |
KAIZEN |
1959 |
|
217. |
SKURTYS KAROLINA |
REDA |
10 km |
RUNEDA |
1984 |
nieopłacono
|
218. |
BANDURSKI JACEK |
SOPOT |
10 km |
|
1935 |
|
219. |
KUKLINSKI MACIEJ |
MIROSZEWO |
10 km |
METROŻERCY |
1973 |
|
220. |
SALUK MARCIN |
BANINO |
10 km |
|
1991 |
nieopłacono
|
221. |
KORDECKI ROBERT |
WIELKI KLINCZ |
10 km |
MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ |
1993 |
|
222. |
BELA MIROSLAWA |
KOLONIA |
10 km |
|
1963 |
|
223. |
WYSIECKI ARKADIUSZ |
LUBAŃ |
10 km |
|
1977 |
|
224. |
LEWIŃSKI JAKUB |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1988 |
|
225. |
KANKOWSKA DOMINIKA |
LUZINO |
10 km |
GKS KASZUBI LUZINO |
2001 |
|
226. |
KANKOWSKA JUSTYNA |
LUZINO |
10 km |
GKS KASZUBI LUZINO |
1982 |
|
227. |
KANKOWSKI PAWEŁ |
LUZINO |
10 km |
GKS KASZUBI LUZINO |
1981 |
|
228. |
FORMELA MARTA KATARZYNA |
MEZOWO |
10 km |
ZÓRAWSKI TEAM |
1989 |
|
229. |
WAKS KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
10 km |
|
1971 |
|
230. |
DYDYMSKI KRZYSZTOF |
RUMIA |
10 km |
|
1974 |
|
231. |
DYDYMSKA MONIKA |
RUMIA |
10 km |
|
1974 |
|
232. |
DOCZYK ADAM |
NOWA KISZEWA |
10 km |
|
1981 |
|
233. |
SAWCZUK MARCIN |
BANINO |
10 km |
MAKE ARCHITEKCI |
1984 |
nieopłacono
|
234. |
POLAŃSKI JERZY |
KIEŁPINO KARTUSKIE |
10 km |
|
1975 |
|
235. |
KOZAK ZOSIA |
BRUSY |
10 km |
KARATE KYOKUSHIN |
1990 |
|
236. |
FORMELA MIROSŁAW |
KIEŁPINO |
10 km |
|
1963 |
|
237. |
PASIERBSKA EWA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1995 |
|
238. |
WOJTCZAK MACIEJ |
GDAŃSK |
10 km |
KAIZEN |
1982 |
|
239. |
PEPLIŃSKA JOLANTA |
BRUSY |
10 km |
KARATE KYOKUSHIN BRUSY |
1977 |
|
240. |
LUBECKI JANUSZ |
BĘDOMIN |
10 km |
|
1979 |
|
241. |
WRYCZA DANIEL |
KOŚCIERZYNA |
10 km |
|
1983 |
|
242. |
KRAUSE STANISŁAW |
GOŚCICINO |
10 km |
AMATOR GOŚCICINO |
1955 |
|
243. |
DMITRUCZUK EDYTA |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1964 |
|
244. |
CZEREPANIAK EWA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1993 |
|
245. |
KIEDROWSKI ALBIN |
BRUSY |
10 km |
KARATE KYOKUSHIN BRUSY |
1966 |
|
246. |
REGLIŃSKI JAKUB |
GLINCZ |
10 km |
|
1991 |
|
247. |
NALEPKA KAROLINA |
WEJHEROWO |
10 km |
MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA |
1993 |
|
248. |
RUDŹKO WOJCIECH |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1968 |
|
249. |
CYBULA PAWEŁ |
KAZIMIERZ |
10 km |
DANFOSS TUCHOM |
1997 |
|
250. |
MŰLLER JAROSŁAW |
RUMIA |
10 km |
|
1968 |
|
251. |
DETTLAFF SŁAWOMIR |
GOWINO |
10 km |
|
1976 |
|
252. |
REDZIMSKI WOJCIECH |
PĘPOWO |
10 km |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1975 |
|
253. |
BAJER PIOTR |
BANINO |
10 km |
RYWAL-RHC / KUJAWSCY RUNNERS |
1984 |
|
254. |
SKURTYS CEZARY |
REDA |
10 km |
|
1982 |
|
255. |
KLEIN SEBASTIAN |
KĄPINO |
10 km |
|
1973 |
|
256. |
KOŚCIELSKI MARIUSZ |
GDYNIA |
10 km |
COM-DKM |
1966 |
|
257. |
SZULTK PIOTR |
GDYNIA |
10 km |
|
1967 |
|
258. |
GRZEGORCZYK DOROTA |
KOWALE |
10 km |
TAKA RYBA |
1977 |
|
259. |
DĄBKOWSKA ALEKSANDRA |
GDAŃSK |
10 km |
TAKA RYBA |
1981 |
|
260. |
LABUDDA MIROSLAW |
RUMIA |
10 km |
MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA |
1960 |
nieopłacono
|
261. |
SCHMIDTKE TOMASZ |
GOŚCICINO |
10 km |
|
1978 |
|
262. |
KALIŃSKI PRZEMYSŁAW |
LĘBORK |
10 km |
FARM FRITES POLAND |
1981 |
nieopłacono
|
263. |
KRZEBIETKE PIOTR |
MIECHUCINO |
10 km |
|
1981 |
|
264. |
KRZEBIETKE PIOTR |
MIECHUCINO |
10 km |
|
1981 |
nieopłacono
|
265. |
KUPTZ DANIEL |
SOPIESZYNO |
10 km - wirtualnie |
AKKUS |
1958 |
|
266. |
KUPTZ MARIOLA |
SOPIESZYNO |
10 km |
AKKUS |
1960 |
|
267. |
JAWORSKA BEATA |
GDANSK |
10 km |
|
1970 |
|
268. |
EREMUS KAROL |
GOŚCICINO |
10 km |
|
1982 |
|
269. |
HEJKA WŁADEK |
KARTUZY |
10 km |
|
1973 |
|
270. |
PACZUŁA URSZULA |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1977 |
|
271. |
PACZUŁA STANISŁAW |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1971 |
|
272. |
OSTROWSKI MIROSŁAW |
PRZYWIDZ |
10 km |
HUSARIA |
1967 |
|
273. |
JABŁOŃSKI ANDRZEJ |
CZARNE |
10 km |
|
1971 |
|
274. |
KURZAWIŃSKA-JABŁONSKA KASIA |
CZARNE |
10 km |
CZARNE BIEGA |
1972 |
|
275. |
PIETRUSZKA MIKOŁAJ |
KOSZALIN |
10 km |
TĘCZA RUN |
1970 |
|
276. |
ARENDT AGNIESZKA |
GDANSK |
10 km |
ŻARTA WATAHA |
1975 |
|
277. |
HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ |
SIERAKOWICE |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1990 |
|
278. |
KURZAWA MARCIN |
KĘBŁOWO |
10 km |
T.A.G. |
1976 |
nieopłacono
|
279. |
KURZAWA URSZULA |
KĘBŁOWO |
10 km |
T.A.G. |
1976 |
nieopłacono
|
280. |
CEMERYS KAROL |
SIEMIROWICE |
10 km |
|
1984 |
|
281. |
HENDRICH RAFAŁ |
SIERAKOWICE |
10 km |
|
1980 |
nieopłacono
|
282. |
SZYMAŃSKI ADAM |
LĘBORK |
10 km |
LĘBORK BIEGACZE 42,2 |
1973 |
|
283. |
PROKOPIUK KRZYSZTOF |
GDYNIA |
10 km |
|
1974 |
|
284. |
SKWIOT STANISŁAW |
GDAŃSK |
10 km |
TAKA RYBA |
1969 |
|