# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MALINOWSKA-BIZON ALEKSANDRA | BORKOWO | Dorośli | 1976 | nieopłacono | |
2. | BIELSKI SEBASTIAN | GLINCZ | Dorośli | 1979 | ||
3. | TUR PATRYCJA | ŻUKOWO | Dzieci i Młodzież do 18 lat | 2013 | ||
4. | TUR ANNA | ŻUKOWO | Dorośli | 1985 | ||
5. | BEGER ANDRZEJ | CHOJNICE | Dorośli | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU CYKLISTA | 1957 | |
6. | NAJDA OSKAR | GDYNIA | Dzieci i Młodzież do 18 lat | 2016 | ||
7. | NAJDA JULIUSZ | GDYNIA | Dzieci i Młodzież do 18 lat | 2013 | ||
8. | NAJDA GRZEGORZ | GDYNIA | Dorośli | 1978 | ||
9. | NAJDA MONIKA | GDYNIA | Dorośli | 1980 | ||
10. | ZAJĄC ANDRZEJ | GDYNIA | Dorośli | 1960 | nieopłacono | |
11. | TROCHOWSKI GRZEGORZ | TCZEW | Dorośli | AGR TCZEW | 1977 | nieopłacono |
12. | TROCHOWSKA ANNA | TCZEW | Dorośli | AGR TCZEW | 1982 | nieopłacono |
13. | LIPIŃSKA KAMILA | TCZEW | Dorośli | 1989 | ||
14. | LIPIŃSKA ANETA | TCZEW | Dorośli | 1994 | ||
15. | LAUFENBERG ANGELIKA | 83-110 | Dorośli | 1989 | ||
16. | GRUCHAŁA ROBERT | GDAŃSK | Dorośli | 1978 | ||
17. | RAKOCZY MONIKA | GDAŃSK | Dorośli | 1982 | ||
18. | BRZESKAI MICHAŁ | KAMELA | Dzieci i Młodzież do 18 lat | AMS SOMONINO | 2010 | |
19. | BRZESKA LIDIA | KAMELA | Dorośli | 1959 | ||
20. | BRZESKA MAŁGORZATA | KAMELA | Dorośli | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 1988 | |
21. | ŁASZKIEWICZ WIKTORIA | ŻUKOWO | Dzieci i Młodzież do 18 lat | 2008 | nieopłacono | |
22. | SYLDATK MAJKA | MŚCISZEWICE | Dzieci i Młodzież do 18 lat | METROŻERCY | 2014 | |
23. | KOWALEWSKI ŁUKASZ | TCZEW | Dorośli | AGR TCZEW | 1980 | |
24. | DOBOSZ WIESŁAW | TCZEW | Dorośli | AMATORSKA GRUPA ROWEROWA TCZEW | 1972 | nieopłacono |
25. | DOBOSZ JOANNA | TCZEW | Dorośli | AMATORSKA GRUPA ROWEROWA TCZEW | 1972 | nieopłacono |
26. | SITARCZUK MARIUSZ | GDAŃSK | Dorośli | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1982 | |
27. | PIANKOWSKA JOANNA | NIEDAMOWO | Dorośli | FOREST GUMP | 1972 | |
28. | LEWANDOWSKI RYSZARD | NIEDAMOWO | Dorośli | FORREST GIMP MORSY KOŚCIERZYNA | 1952 | nieopłacono |
29. | LATAWIEC ELŻBIETA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Dorośli | 1965 | ||
30. | FIJOŁEK MARIOLA | GDAŃSK | Dorośli | 1968 | ||
31. | OHS BERNADETA | ŻUKOWO | Dorośli | 1988 | ||
32. | SYLDATK WERONIKA | MŚCISZEWICE | Dzieci i Młodzież do 18 lat | METROŻERCY | 2012 | |
33. | SYLDATK WIOLETA | MŚCISZEWICE | Dorośli | METROŻERCY | 1988 | |
34. | KRAUSE WIOLETA | ŻUKOWO | Dorośli | 1985 | ||
35. | SKOREK MASZOTA WERONIKA | GDYNIA | Dorośli | PADŁ NA RYJ TEAM | 1979 | |
36. | BIELSKA ANNA | GLINCZ | Dorośli | 1981 |