1. |
Cykl Małe Kaszuby Biegają 2024 - zapisy na całość
- . 2024-04-03 23:59
|
. |
2024-04-03 23:59 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
2. |
Żukowo - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Żukowo 2024-04-06 08:40
|
Żukowo |
2024-04-06 08:40 |
Lista |
27 |
Zapisy
27
Lista
|
3. |
Cykl Kaszuby Biegają na 5 km 2024 - zapisy na całość
- . 2024-04-06 09:00
|
. |
2024-04-06 09:00 |
Lista |
68 |
Zapisy
68
Lista
|
4. |
Żukowo na 5 km
- Żukowo 2024-04-06 09:00
|
Żukowo |
2024-04-06 09:00 |
Lista |
121 |
Zapisy
121
Lista
|
5. |
Cykl Kaszuby Biegają na 10 km 2024 - zapisy na całość
- . 2024-04-06 10:00
|
. |
2024-04-06 10:00 |
Lista |
45 |
Zapisy
45
Lista
|
6. |
VII Cartusia Półmaraton
- Kartuzy 2024-04-27 09:00
|
Kartuzy |
2024-04-27 09:00 |
Lista |
52 |
Zapisy
52
Lista
|
7. |
Kartuska 5
- Kartuzy 2024-04-27 12:00
|
Kartuzy |
2024-04-27 12:00 |
Lista |
81 |
Zapisy
81
Lista
|
8. |
Kartuzy - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Kartuzy 2024-04-27 12:50
|
Kartuzy |
2024-04-27 12:50 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
9. |
XXXIII Bieg Orłów
- Czarna Dąbrówka 2024-05-03 10:00
|
Czarna Dąbrówka |
2024-05-03 10:00 |
Lista |
73 |
Zapisy
73
Lista
|
10. |
Sierakowicka 5
- Sierakowice 2024-05-19 12:00
|
Sierakowice |
2024-05-19 12:00 |
Lista |
70 |
Zapisy
70
Lista
|
11. |
Sierakowice - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Sierakowice 2024-05-19 13:00
|
Sierakowice |
2024-05-19 13:00 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
12. |
IX Sierakowicka '15
- Sierakowice 2024-05-19 13:00
|
Sierakowice |
2024-05-19 13:00 |
Lista |
54 |
Zapisy
54
Lista
|
13. |
Marsze Nordic Walking - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-05-31 18:00
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-05-31 18:00 |
Lista |
13 |
Zapisy
13
Lista
|
14. |
Hard Runner - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-05-31 19:29
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-05-31 19:29 |
Lista |
108 |
Zapisy
108
Lista
|
15. |
Bieg 15 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-05-31 19:30
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-05-31 19:30 |
Lista |
114 |
Zapisy
114
Lista
|
16. |
Bieg 10 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-06-01 10:00
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-06-01 10:00 |
Lista |
115 |
Zapisy
115
Lista
|
17. |
Wdzydze - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-06-01 12:50
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-06-01 12:50 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
18. |
Bieg 5 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-06-01 17:00
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-06-01 17:00 |
Lista |
111 |
Zapisy
111
Lista
|
19. |
XII Półmaraton Stolema - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-06-02 09:00
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-06-02 09:00 |
Lista |
119 |
Zapisy
119
Lista
|
20. |
Kaszubska Mila - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej
- Wdzydze k. Kościerzyny 2024-06-02 14:00
|
Wdzydze k. Kościerzyny |
2024-06-02 14:00 |
Lista |
111 |
Zapisy
111
Lista
|
21. |
XXXVII Bieg Stolemów
- Gniewino 2024-06-16 13:00
|
Gniewino |
2024-06-16 13:00 |
Lista |
49 |
Zapisy
49
Lista
|
22. |
Gniewino - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Gniewino 2024-06-16 14:40
|
Gniewino |
2024-06-16 14:40 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
23. |
IX Krokowska '10
- Żarnowiec 2024-07-06 10:00
|
Żarnowiec |
2024-07-06 10:00 |
Lista |
50 |
Zapisy
50
Lista
|
24. |
IV Krokowska 5
- Żarnowiec 2024-07-06 11:30
|
Żarnowiec |
2024-07-06 11:30 |
Lista |
68 |
Zapisy
68
Lista
|
25. |
XI Pętla Tuszkowska Matka
- Lipusz 2024-07-27 16:40
|
Lipusz |
2024-07-27 16:40 |
Lista |
50 |
Zapisy
50
Lista
|
26. |
III Pętla Tuszkowska Matka na 5 km
- Lipusz 2024-07-27 18:00
|
Lipusz |
2024-07-27 18:00 |
Lista |
70 |
Zapisy
70
Lista
|
27. |
XIX Kaszubski Bieg Lesoków
- Szemud 2024-08-18 11:00
|
Szemud |
2024-08-18 11:00 |
Lista |
47 |
Zapisy
47
Lista
|
28. |
XII Kolbudzka ‘10
- Bąkowo k. Kolbud 2024-08-25 10:00
|
Bąkowo k. Kolbud |
2024-08-25 10:00 |
Lista |
46 |
Zapisy
46
Lista
|
29. |
V Kolbudzka 5
- Bąkowo k. Kolbud 2024-08-25 11:30
|
Bąkowo k. Kolbud |
2024-08-25 11:30 |
Lista |
69 |
Zapisy
69
Lista
|
30. |
Bąkowo - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Bąkowo k. Kolbud 2024-08-25 12:40
|
Bąkowo k. Kolbud |
2024-08-25 12:40 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
31. |
XI Bieg o Złotą Górę
- Złota Góra k. Kartuz 2024-09-08 11:00
|
Złota Góra k. Kartuz |
2024-09-08 11:00 |
Lista |
48 |
Zapisy
48
Lista
|
32. |
V Bieg Pocztyliona
- Cewice 2024-09-22 13:30
|
Cewice |
2024-09-22 13:30 |
Lista |
46 |
Zapisy
46
Lista
|
33. |
Cewice - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Cewice 2024-09-22 13:30
|
Cewice |
2024-09-22 13:30 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
34. |
XII Biegi Przyjaźni / Festiwal Zdrowia
- Skrzeszewo k. Żukowa 2024-10-06 11:30
|
Skrzeszewo k. Żukowa |
2024-10-06 11:30 |
Lista |
46 |
Zapisy
46
Lista
|
35. |
Bieg Przyjaźni na 5 km
- Skrzeszewo k. Żukowa 2024-10-06 11:30
|
Skrzeszewo k. Żukowa |
2024-10-06 11:30 |
Lista |
68 |
Zapisy
68
Lista
|
36. |
Skrzeszewo - Małe Kaszuby Biegają 2024
- Skrzeszewo k. Żukowa 2024-10-06 12:40
|
Skrzeszewo k. Żukowa |
2024-10-06 12:40 |
Lista |
11 |
Zapisy
11
Lista
|
37. |
Costerina Run na 5 km
- Kościerzyna 2024-11-17 11:30
|
Kościerzyna |
2024-11-17 11:30 |
Lista |
70 |
Zapisy
70
Lista
|