# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | ZABOROWSKA PATRYCJA | ŻUKOWO | 10 km | 1984 | ||
2. | BŁAWAT MILENA | SOMONINO | 10 km | 1980 | ||
3. | KWIATKOWSKI MICHAŁ | WEJHEROWO | 10 km | 1983 | ||
4. | CZACHOR ŁUKASZ | BOLSZEWO | 10 km | 1988 | ||
5. | KRAUZA BEATA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1983 | nieopłacono |
6. | KOZAKIEWICZ MAREK | BRANIEWO | 10 km | 1958 | ||
7. | SIEWERT ALEKSANDRA | TUCHOM | 10 km - niepełnoletni | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | 2002 | |
8. | SIEWERT MAREK | TUCHOM | 10 km | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | 1974 | |
9. | PAWŁOWSKI MIROSŁAW | GDAŃSK | 10 km | 1978 | ||
10. | DAMPS KATARZYNA | SKRZESZEWO | 10 km | 1976 | ||
11. | KESLINKE ŁUKASZ | GDYNIA | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1983 | |
12. | TABISZ KATARZYNA | WEJHEROWO | 10 km | 1970 | ||
13. | KRUEGER WIESŁAW | SOMONINO | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO | 1962 | |
14. | WESOŁOWSKI JAROSŁAW | GNIEWOWO | 10 km | HULK TEAM | 1970 | nieopłacono |
15. | MYDŁOWSKA BEATA | KOLBUDY | 10 km | 1968 | nieopłacono | |
16. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
17. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
18. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | 10 km | POZYTYWNA ENDORFINA | 1951 | |
19. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | DZH MW | 1981 | |
20. | WOJTCZAK JANUSZ | GDANSK | 10 km | KAIZEN | 1958 | |
21. | DRESZLER WIESŁAW | SKOWARCZ | 10 km | 1971 | ||
22. | NIEDŹWIEDZKI ARKADIUSZ | BORCZ | 10 km | 1982 | ||
23. | NIEDŹWIEDZKA AGATA | BORCZ | 10 km | 1984 | ||
24. | GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW | GORĘCZYNO | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 1977 | nieopłacono |
25. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | DZH MW | 1981 | nieopłacono |
26. | PIERNICKI ARTUR | GDAŃSK | 10 km | 1968 | ||
27. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
28. | PIERNICKA AGNIESZKA | GDAŃSK | 10 km | 1969 | ||
29. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
30. | WAWRZYNIAK MICHAŁ | SOPOT | 10 km | 1973 | nieopłacono | |
31. | CECHMANN ANDRZEJ | GDAŃSK | 10 km | 1960 | nieopłacono | |
32. | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | 1960 | |
33. | SZARYŃSKI TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | SZARYTEAM | 1978 | |
34. | KESLINKE ŁUKASZ | GDYNIA | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1983 | nieopłacono |
35. | KOWALSKI WALDEMAR | BORKOWO | 10 km | LEASING POLSKI TEAM | 1985 | |
36. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | LĘBORK BIEGACZE | 1973 | |
37. | KLASA JAN | NOŻYNO | 10 km | 1955 | nieopłacono | |
38. | WEILAND ADRIAN | SLUPSK | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
39. | RYCHLIŃSKI DAMIAN | SŁUPSK | 10 km | 1983 |