# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | PRUSAK KACPER | GDAŃSK | pozostali - niepełnoletni | KS PORTOWIEC GDAŃSK | 2003 | |
2. | HRECKI JAROSŁAW | LNISKA | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1960 | ||
3. | PADIAS PAWEŁ | GDYNIA | pozostali | 1956 | ||
4. | GAWIN RAFAŁ | BRUSY | pozostali | 1980 | ||
5. | REDZIMSKI ADAM | GDYNIA | pozostali | 1968 | ||
6. | KRUEGER KAMILA | SOMONINO | pozostali - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO | 2002 | nieopłacono |
7. | KRUEGER WIESŁAW | SOMONINO | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO | 1962 | |
8. | KRAWIECKA KLAUDIA | SOMONINO | pozostali - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO I KARTUZY | 2002 | |
9. | SŁABEK MAGDALENA | BORKOWO | pozostali | 1981 | ||
10. | SŁABEK BARTOSZ | BORKOWO | pozostali - niepełnoletni | 2007 | ||
11. | ADAMSKA JUSTYNA | BANINO | pozostali | RUNNERSI S7 | 1976 | |
12. | GILMAJSTER MAŁGORZATA | SIERAKOWICE | pozostali | 1989 | ||
13. | DEKOWSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | pozostali | 1980 | ||
14. | DREWA BARBARA | KIEŁPINO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1971 | ||
15. | BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA | BANINO | pozostali | RUNNERSI S7 BANINO | 1980 | |
16. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY/KIEŁPINO; WUOZ GDAŃSK | 1984 | |
17. | MANIAS MAGDALENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | 1980 | ||
18. | JACHIMOWICZ BARTOSZ | GDAŃSK | pozostali | 1984 | ||
19. | REDZIMSKI FILIP | GDAŃSK | pozostali - niepełnoletni | 2002 | ||
20. | KRAWCZYŃSKA MARZENA | DZIERŻĄŻNO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1982 | nieopłacono | |
21. | PRZYBYŁOWICZ BARTŁOMIEJ | GDYNIA | pozostali | ARKA GDYNIA | 1982 | |
22. | ŁĘGOWSKA MARZENA | GDYNIA | pozostali | ARKA GDYNIA | 1959 | |
23. | ŁĘGOWSKI ZBIGNIEW | GDYNIA | pozostali | ARKA GDYNIA | 1957 | |
24. | REITER FRANCISZEK | MIECHUCINO | pozostali | 1967 | ||
25. | GORYSZEWSKA MARTA | BORKOWO | pozostali | 1995 | ||
26. | SOKÓŁ MARCIN | POBŁOCIE | pozostali | 1976 | ||
27. | KROLL ANNA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1979 | ||
28. | KIEŁPIKOWSKI TOMASZ | PRZYJAŹŃ | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1976 | ||
29. | ADAMCZYK GRZEGORZ | SŁAWKI | pozostali | 1984 | ||
30. | LASKOWSKA ANIA | TOKARY | pozostali | 1985 | ||
31. | ŚLĘZAK ADAM | TOLKMICKO | pozostali | OSP POGRODZIE | 1989 | |
32. | REITER DAWID | MIECHUCINO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1993 | ||
33. | LIS EWELINA | EŁGANOWO | pozostali | MORSY SKARSZEWY | 1980 | |
34. | PLICHTA MARZENA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1979 | nieopłacono | |
35. | KARCZEWSKI ANDRZEJ | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1978 | nieopłacono | |
36. | GOĆ JAKUB | KOWALE | pozostali - niepełnoletni | 2003 | ||
37. | GOĆ MARIOLA | KOWALE | pozostali | INTERSPORT | 1978 | |
38. | SZPILMAN KATARZYNA | GDYNIA | pozostali | 1968 | ||
39. | OLSZEWSKA KAROLINA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1989 | ||
40. | OLSZEWSKI KAMIL | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1986 | ||
41. | WIERZEJSKI SŁAWOMIR | BYTÓW | pozostali | K.B."GOCH" BYTÓW | 1969 | nieopłacono |
42. | ŁOKUCIJEWSKI PATRYK | GDAŃSK | pozostali | BABILLONIA BABIENIEC | 1990 | |
43. | ŚLASKA MAGDALENA | ZUKOWO | pozostali | 1982 | ||
44. | KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA | GDYNIA | pozostali | MOTYWATORNIA TEAM | 1960 | |
45. | HENDRICH AGNIESZKA | LEBORK | pozostali | 1987 | ||
46. | DOLNA WIOLETTA | BRUSY | pozostali | 1979 | ||
47. | WÓJCIK PIOTR | GDYNIA | pozostali | MORSIK WETERAN | 1962 | |
48. | DZIEWIATOWSKA JOANNA | TUCHOM | mieszkańcy gm. Kartuzy | DIETETYKA-24.PL | 1974 | |
49. | ŁUKOWICZ EWA | GDYNIA | pozostali | PYSIAKGROUP | 1986 | |
50. | ULENBERG KRZYSZTOF | SOMONINO | pozostali | 1970 | ||
51. | WOLSKI KAMIL | GDYNIA | pozostali | ZUCHWALI BIMBROWNICY | 1988 | |
52. | FORMELA BOŻENA | KIEŁPINO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1965 | ||
53. | NOSEL ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | pozostali | CHWASZCZYNO BIEGA | 1968 | |
54. | NOSEL ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | pozostali | CHWASZCZYNO BIEGA | 1968 | nieopłacono |
55. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1977 | nieopłacono | |
56. | KOTFIS RYSZARD | GDYNIA | pozostali | 1951 | ||
57. | PACZUŁA WIOLETA | LĘBORK | pozostali | PACZUŁA TEEM | 1988 | |
58. | PACZUŁA IRENEUSZ | LĘBORK | pozostali | PACZUŁA TEEM | 1985 | |
59. | PIETRZYK BARTOSZ | GDAŃSK | pozostali | 1980 | ||
60. | PIETRZYK ILONA | GDAŃSK | pozostali | BIEGNIJPOZDROWIE.PL | 1982 | |
61. | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | pozostali | 1992 | ||
62. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | pozostali | GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY | 1995 | |
63. | LIANA MATEUSZ | BANINO | pozostali | RUNNERSI S7 BANINO | 1997 | |
64. | PRANGA PATRYCJA | WEJHEROWO | pozostali | MOTYWATORNIA TEAM | 1982 | |
65. | PIRSKI ADAM | GDAŃSK | pozostali | 1987 | ||
66. | PIRSKA BEATA | GDAŃSK | pozostali | 1988 | ||
67. | SZPILMAN KATARZYNA | GDYNIA | pozostali | 1968 | nieopłacono | |
68. | BAREJKO MIROSŁAW | BĄKOWO | pozostali | RUNNERSI S7 BANINO | 1979 | |
69. | ŚRUTKOWSKI SYLWESTER | SZTUM | pozostali | 1991 | ||
70. | RUCHLEWICZ NATALIA | SZTUM | pozostali | 1994 | ||
71. | JANKOWSKI GRZEGORZ | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1975 | nieopłacono |
72. | DREWA ROLAND | KIEŁPINO | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1991 | ||
73. | WENTA WERONIKA | SIERAKOWICE | pozostali - niepełnoletni | 2001 | nieopłacono | |
74. | JANKOWSKI SEBASTIAN | LUZINO | pozostali | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1987 | |
75. | BANDURSKI JACEK | SOPOT | pozostali | SOPOT | 1935 | |
76. | PIEKUT KAMILA | WEJHEROWO | pozostali | MOTYWATORNIA TEAM | 1974 | |
77. | PIEKUT MARCIN | WEJHEROWO | pozostali | MOTYWATORNIA TEAM | 1974 | |
78. | RODA OLA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1982 | nieopłacono | |
79. | NIEDŹWIEDZKI ARKADIUSZ | BORCZ | pozostali | 1982 | ||
80. | NIEDŹWIEDZKA AGATA | BORCZ | pozostali | 1984 | ||
81. | FIRLA BOLESŁAW | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1984 | ||
82. | HENDRICH KAMIL | LEBORK | pozostali | 1987 | ||
83. | PEREC-STAŚKIEWICZ WERONIKA | BANINO | pozostali | 1987 | ||
84. | KRZYŚKO KRZYSZTOF | BANINO | pozostali | RUNNERSI S7 BANINO | 1981 | |
85. | SOBKOWIAK ANDRZEJ | BANINO | pozostali | RUNNERSI S7 BANINO | 1983 | |
86. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | nieopłacono |
87. | WITT GRAŻYNA | SOPOT | pozostali | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | 1953 | |
88. | WITT HENRYK | SOPOT | pozostali | NORBSOFT.PL | 1949 | |
89. | BRZESKA MAŁGORZATA | KAMELA | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 1988 | |
90. | OLSZEWSKI KAROL | KĘBŁOWO | pozostali | WIKĘD LUZINO | 1983 | |
91. | GÓRNOWICZ KINGA | GOTELP | pozostali | 1980 | ||
92. | RADULSKI RADOSŁAW | GDAŃSK | pozostali | 1983 | ||
93. | KOSTUCH DAMIAN | GDAŃSK | pozostali | 1997 | ||
94. | RENKE MARIA | GDAŃSK | pozostali | 1999 | ||
95. | RENKE JOANNA | GDAŃSK | pozostali | 1971 | ||
96. | KALETA TOMASZ | GOSZCZYNO | pozostali | KROKOWA BIEGA | 1979 | nieopłacono |
97. | NAWROCKI JACEK | BOJANO | pozostali | BOJANO BIEGA | 1968 | nieopłacono |
98. | GRONOWSKA SYLWIA | GDYNIA | pozostali | SALTUS SPORT TEAM | 1976 | |
99. | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | pozostali | MOTYWATORNIA TEAM | 1978 | |
100. | DĄBROWSKA OLA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Kartuzy | 1987 | ||
101. | BARGAŃSKA JUSTYNA | BYTÓW | pozostali | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1979 | |
102. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | pozostali | WKS NOZYNO | 1996 | nieopłacono |
103. | DOBRZYŃSKI TOMASZ | GDYNIA | pozostali | 1980 | ||
104. | IGNACIUK MACIEJ | ŻUKOWO | mieszkańcy gm. Kartuzy | KCIUKI TEAM | 1990 | nieopłacono |
105. | PAŁASZ EDMUND | RUMIA | pozostali | 1947 | nieopłacono | |
106. | PAŁASZ EDMUND | RUMIA | pozostali | 1947 | nieopłacono | |
107. | WISNIEWSKI ARKADIUSZ | KOWALE | pozostali | 1976 | nieopłacono | |
108. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | pozostali | 1977 | ||
109. | MISZEWSKA MAŁGORZATA | RUMIA | pozostali | DALEKO JESZCZE | 1977 | |
110. | MISZEWSKA MAŁGORZATA | RUMIA | pozostali | 1977 | nieopłacono | |
111. | JASTRZEBSKI RAFAŁ | RUMIA | pozostali | 1984 | ||
112. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | pozostali | POZYTYWNA ENDORFINA | 1951 | |
113. | GARSKA JOANNA | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1974 | nieopłacono |
114. | SOLAK HALINA | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1950 | nieopłacono |
115. | GARSKI KRYSPIN | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1976 | nieopłacono |
116. | GARSKA JOANNA | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1950 | nieopłacono |
117. | GARSKA JOANNA | BYTÓW | pozostali | 2016 | nieopłacono | |
118. | PAWEŁAS MARTA | WARSZAWA | pozostali | POMIJALNI | 1986 | |
119. | KOBIELSKI MIKOŁAJ | KARTUZY | pozostali - niepełnoletni | 2004 | ||
120. | WAJS ŁUKASZ | GDYNIA | pozostali | 1986 | ||
121. | BŁAWAT MAGDALENA | GDYNIA | pozostali | 1993 | ||
122. | BŁAWAT MILENA | SOMONINO | pozostali | 1980 | ||
123. | SOCHA WIKTORIA | CHMIELNO | pozostali - niepełnoletni | - | 2003 | |
124. | TUSK DOMINIKA | GARCZ | pozostali - niepełnoletni | - | 2003 | |
125. | MIELCAREK IZABELA | REDA | pozostali | 1986 | ||
126. | LEWANDROWSKA MAGDALENA | RUMIA | pozostali | MTM TEAM | 1977 | |
127. | SZYCA ELŻBIETA | GDAŃSK | pozostali | MTM TEAM | 1962 | |
128. | WOLSKA SYLWIA | RUMIA | pozostali | MTM TEAM | 1975 | |
129. | DEJA ARTUR | GDYNIA | pozostali | MTM TEAM | 1975 | |
130. | WAWERKO KATARZYNA | BANINO | pozostali | 1968 | ||
131. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | pozostali | 1977 | ||
132. | GACH MACIEJ | GDAŃSK | pozostali | POMORZE BIEGA I POMAGA | 1983 | |
133. | MECZYKOWSKA ANNA | TCZEW | pozostali | 1983 | nieopłacono | |
134. | CZOSKA ANETTA | 81-111 | pozostali | KONTENER FORMY | 1977 | |
135. | PIERNICKI ARTUR | GDAŃSK | pozostali | 1968 | ||
136. | MAŁEK ANDRZEJ | KĄPINO | pozostali | 1956 | nieopłacono | |
137. | MAŁEK ALEKSANDRA | KĄPINO | pozostali | 1969 | nieopłacono | |
138. | MEJNA ANDŻELIKA | PORĘBY | pozostali | BIEGNĘ BO MNIE ZMUSZAJĄ | 2000 | |
139. | KLASA ANNA | MŚCISZEWICE | pozostali | BIEGNĘ BO MNIE ZMUSZAJĄ | 2000 | |
140. | PIERNICKA AGNIESZKA | GDAŃSK | pozostali | 1969 | ||
141. | POTRYKUS PIOTR | SOMONINO | pozostali | 1979 | ||
142. | KUKLINSKA JOANNA | PRZECHLEWO | pozostali | METROŻERCY | 1981 | |
143. | TOPOREK ALEKSANDRA | PRZODKOWO | pozostali | TEAM DEAF | 1970 | nieopłacono |
144. | TOPOREK RAFAL | PRZODKOWO | pozostali | TEAM DEAF | 1977 | nieopłacono |
145. | WENTA WERONIKA | SIERAKOWICE | pozostali - niepełnoletni | SIERAKOWICE BIEGAJĄ | 2001 | nieopłacono |
146. | KULCZYCKI JAN | GDAŃSK | pozostali | 1950 | ||
147. | LELEK PAULINA | BORZESTOWO | pozostali | 1992 | ||
148. | NALEŻYTY KATARZYNA | GDYNIA | pozostali | RUNNINGGIRL.PL | 1991 | |
149. | FIEREK BOŻENA | CZERSK | pozostali | 1956 | ||
150. | WEILAND ADRIAN | SLUPSK | pozostali | 1984 | nieopłacono | |
151. | RYCHLIŃSKI DAMIAN | SŁUPSK | pozostali | 1983 | nieopłacono |