# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | GRUCHAŁA NATALIA | BYTÓW | 10 km | 1989 | ||
2. | PIERNICKA KRYSTYNA | CHWASZCZYNO | 10 km | 1958 | ||
3. | MATYSZEWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | 10 km | 1970 | ||
4. | TOŁODZIECKI MARCIN | ŻELISTRZEWO | 10 km | BYLEDOMETY | 1974 | |
5. | TOŁODZIECKA AGNIESZKA | ŻELISTRZEWO | 10 km | BYLEDOMETY | 1973 | |
6. | ZIEMAN MICHAŁ | BYTÓW | 10 km | KB GOCH BYTÓW | 1988 | |
7. | STOLC MCHAŁ | BOLSZEWO | 10 km | 1984 | ||
8. | STOLC ROMANA | BOLSZEWO | 10 km | 1985 | ||
9. | ROSINSKI PIOTR | WEJHEROWO | 10 km | PRO-CARS | 1963 | |
10. | PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | 10 km | FIT4EVEREST | 1989 | |
11. | WOJNICZ PAWEŁ | GDANSK | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
12. | JANTA-LIPIŃSKA JUSTYNA | BYTÓW | 10 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1986 | |
13. | CZACHOR ŁUKASZ | BOLSZEWO | 10 km | 1988 | ||
14. | SOLSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1960 | ||
15. | WESTRYCH JULIA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | 10 km | 1983 | nieopłacono | |
16. | NOWODWORSKA JUSTYNA | BYTÓW | 10 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1985 | |
17. | MIELCZARSKI BARTOSZ | WARSZAWA | 10 km | 1984 | ||
18. | GIERLACH JACEK | SŁUPSK | 10 km | STOPA SŁUPSK | 1989 | |
19. | WYTRWAŁ TOMASZ | GDYNIA | 10 km | 1970 | ||
20. | KLIN ANNA | SKÓRCZ | 10 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1996 | |
21. | FABICH ADRIAN | USTKA | 10 km | USB USTKA | 1989 | |
22. | WENDT PATRYK | KOŚCIERZYNA | 10 km | WENCIK TEAM | 1985 | |
23. | PIANKOWSKI FILIP | WĄGLIKOWICE | 10 km | 1997 | ||
24. | KWIATEK PAWEŁ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1978 | ||
25. | RASZKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1987 | ||
26. | OSSOWSKI WALDEMAR | ŻUKOWO | 10 km | 1970 | ||
27. | BŁOCH JOANNA | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1974 | |
28. | SMĘTEK ANDRZEJ | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK I KRAŚNIK BIEGA | 1965 | |
29. | WYSOCKI DARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | WOJSKO POLSKIE | 1986 | |
30. | KACZYŃSKI DANIEL | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | MORSY ZBLEWO | 1987 | |
31. | BARAN JÓZEF | REDA | 10 km | 1972 | ||
32. | PASZTALENIEC WŁADYSŁAW | TRĄBKI WIELKIE | 10 km | 1975 | ||
33. | HOPPA ŁUKASZ | BOLSZEWO | 10 km | 1985 | ||
34. | HOPPA ANNA | BOLSZEWO | 10 km | 1987 | ||
35. | ŁYŚ DANIEL | REDA | 10 km | NYPEL REDA | 1985 | |
36. | LASZCZYK NADJA | REDA | 10 km | 1983 | ||
37. | KRZYSZTOFIK KUBA | GDAŃSK | 10 km | 1986 | nieopłacono | |
38. | WITTKAMP KAROLINA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1995 | ||
39. | ANDRZEJEWSKA DOROTA | GDAŃSK | 10 km | 1983 | nieopłacono | |
40. | SZEWCZYK PAULINA | GDYNIA | 10 km | 1978 | ||
41. | SZEWCZYK MARCIN | GDYNIA | 10 km | 1981 | ||
42. | SYCHOWSKI KAMIL | WEJHEROWO | 10 km | FIT4EVEREST | 1990 | |
43. | GÓRA SŁAWEK | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1976 | nieopłacono |
44. | KOSPAŁ PAWŁOWSKI ANDRZEJ | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1955 | ||
45. | KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1981 | |
46. | DĄBROWSKI ROMAN | CHOJNICZKI | 10 km | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1979 | |
47. | MAJNA KAZIMIERZ | GDYNIA | 10 km | 1951 | nieopłacono | |
48. | ROSŁONOWSKI EMIL | REDA | 10 km | 1989 | nieopłacono | |
49. | GDAŃSKA WALDEMAR OSSOWSKI | ŻUKOWO | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
50. | KUS KRZYSZTOF KUS | GDYNIA | 10 km | 1981 | ||
51. | NILEK ŻANETA | GDYNIA | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
52. | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1967 | ||
53. | KACZMAREK SYLWIA | GDAŃSK | 10 km | OSOWA BIEGA | 1973 | nieopłacono |
54. | KACZMAREK ANETA | BYTÓW | 10 km | TENIS KLUB BYTÓW | 1976 | |
55. | SOBCZAK ARTUR | GDYNIA | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
56. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
57. | SZAŁKOWSKI WOJTEK | USTKA | 10 km | TUPOT USTKA | 1976 | |
58. | JASTRZĘBSKI TOMASZ | GDANSK | 10 km | 1976 | nieopłacono | |
59. | SKURTYS CEZARY | REDA | 10 km | 1982 | ||
60. | JAŻDŻEWSKI SEBASTIAN | UGOSZCZ | 10 km | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | 1981 | |
61. | REGLIŃSKA JOANNA | BYTÓW | 10 km | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | 1988 | |
62. | DUTKIEWICZ KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA | 1967 | |
63. | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | 1992 | |
64. | CZARNOWSKI KRZYSZTOF | REDA | 10 km | FABRYKADOBREJZABAWY.PL | 1979 | |
65. | KACZMAREK KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | BIEGACZE PÓŁNOCY | 1974 | |
66. | KWIATKOWSKI MICHAŁ | WEJHEROWO | 10 km | 1983 | ||
67. | JĘDRZEJEWSKI DANIEL | NOWA WIEŚ RZECZNA | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | 1975 | |
68. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | nieopłacono |
69. | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | 1960 | |
70. | BROWARCZYK TOMEK | ŁEBIEŃSKA HUTA | 10 km | 1982 | ||
71. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
72. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
73. | KIEŁPIKOWSKI TOMASZ | PRZYJAŹŃ | 10 km | 1976 | ||
74. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | ETRAVEL TEAM | 1980 | |
75. | KOLIŃSKI KRZYSZTOF | LIPUSZ | 10 km | 1980 | ||
76. | SZYMECKI RAFAŁ | 89-606 | 10 km | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1984 | |
77. | SZYMECKA MONIKA | CHOJNICZKI | 10 km | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1984 | |
78. | SOBKÓW ADAM | GDYNIA | 10 km | 1966 | ||
79. | PIEKUT MARCIN | WEJHEROWO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1974 | |
80. | LIETZ RENATA | KROJANTY | 10 km | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1986 | |
81. | NOWAK MARCIN | ŁAPINO | 10 km | SAMOUK | 1978 | |
82. | GRONOWSKA SYLWIA | GDYNIA | 10 km | SALTUS SPORT TEAM | 1976 | |
83. | TISSLER ADRIAN | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | TC | 1988 | |
84. | TISSLER KATARZYNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | TC | 1989 | |
85. | DRESZLER WIESŁAW | SKOWARCZ | 10 km | 1971 | ||
86. | STACHOWICZ KAROLINA | SKÓRCZ | 10 km | SKL FILIPPIDES/ BBL STAROGARD GD | 1987 | |
87. | GOŁĄBEK ŁUKASZ | GDAŃSK | 10 km | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1984 | |
88. | DAWIDOWSKI DAWID | SIERAKOWICE | 10 km | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1983 | |
89. | LANG TOMASZ | GDANSK | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | 1980 | |
90. | LANG MARCIN | GDYNIA | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | 1982 | |
91. | PILECKA MAŁGORZATA | RUMIA | 10 km | RUNEDA | 1974 | |
92. | PILECKI ROBERT | RUMIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
93. | SKRODZKI KAROL | GDAŃSK | 10 km | 1991 | ||
94. | GRODŹ JAREK | GDAŃSK | 10 km | 1977 | ||
95. | BOJANOWSKI DAMIAN | SIERAKOWICE | 10 km | 1987 | ||
96. | LIS JACEK | BORKOWO | 10 km | 1977 | ||
97. | FLORYSZCZYK WIKTOR | ROTMANKA | 10 km | ROTMANKA TEAM | 1984 | |
98. | FLORYSZCZYK KRYSTYNA | ROTMANKA | 10 km | ROTMANKA TEAM | 1986 | |
99. | KUKIEŁCZAK MONIKA | STRASZYN | 10 km | STRASZYN BIEGA | 1974 | |
100. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km | TOTALNIE BIEGNIĘCI | 1982 | |
101. | KNITTER WIKTORIA | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1994 | ||
102. | DAMPS KATARZYNA | SKRZESZEWO | 10 km | ZIAJA | 1976 | |
103. | KOZIOŁ DOROTA | GDYNIA | 10 km | 1979 | ||
104. | SIKORSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | NAVYSTM | 1969 | |
105. | STRZESZYŃSKI WOJTEK | TCZEW | 10 km | PAMIR TEAM | 1983 | |
106. | MĄKOSA MARTYNA | TCZEW | 10 km | PAMIR TEAM | 1990 | |
107. | OSIECKI ADAM | GDANSK | 10 km | 1975 | ||
108. | POLAŃSKI MARCIN | SZTUTOWO | 10 km | GENERAT ZE SZTUTOWA | 1991 | |
109. | SZABŁOWSKA IWONA | JUSZKOWO | 10 km | PRUSZCZ BIEGA | 1984 | |
110. | PNIEWSKI MACIEJ | GDYNIA | 10 km | OLIMP TEAM | 1983 | |
111. | WAWRZYNIAK MICHAŁ | SOPOT | 10 km | 1973 | nieopłacono | |
112. | SCHALKOWSKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | CITY SECURITY | 1989 | |
113. | CZYŻ RAFAŁ | GDAŃSK | 10 km | 1972 | ||
114. | WEILAND ADRIAN | SLUPSK | 10 km | NOCNE WILKI | 1984 | nieopłacono |
115. | STAWIARSKI FRANCISZEK | GDANSK | 10 km | 1974 | ||
116. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
117. | BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA | GDYNIA | 10 km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1972 | |
118. | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | 10 km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1996 | |
119. | WAJS ANNA | GDYNIA | 10 km | 1995 | nieopłacono | |
120. | WIERZEJSKI SŁAWOMIR | BYTÓW | 10 km | K.B."GOCH" BYTÓW | 1969 | |
121. | PIERNICKA AGNIESZKA | GDAŃSK | 10 km | 1969 | ||
122. | TOCHA ZBIGNIEW | SKÓRCZ | 10 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1956 | |
123. | ROKITA MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | ROCKYRUN | 1975 | |
124. | BIAŁCZAK ANDRZEJ | KĘBŁOWO | 10 km | 1958 | nieopłacono | |
125. | BIAŁCZAK ANDRZEJ | KĘBŁOWO | 10 km | 1954 | nieopłacono | |
126. | ŁUBKOWSKA GRAŻYNA | GDAŃSK | 10 km | BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA | 1952 | |
127. | JÓSKOWSKI SYLWESTER | ŁEBUNIA | 10 km | 1980 | ||
128. | KONKOL MARIUSZ | POMIECZYNO | 10 km | 1987 | nieopłacono | |
129. | ALBRECHT PIOTR | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | KEFAS JW RUNNER | 1968 | |
130. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
131. | WEILAND MATEUSZ | SLUPSK | 10 km | 1989 | nieopłacono | |
132. | WEILAND CYPRIAN | SLUPSK | 10 km | 2006 | nieopłacono | |
133. | WEILAND ADRIAN | SLUPSK | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
134. | MAKARSKI MICHAŁ | BORZESTOWO | 10 km | 1983 | nieopłacono | |
135. | CHUDY HENRYK | SŁAWNO | 10 km | K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIE | 1955 | |
136. | OSTROWSKI MIROSŁAW | PRZYWIDZ | 10 km | HUSARIA | 1967 | |
137. | SZYNSZECKI ZENON | BANINO | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
138. | SIDOR EWA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | GABRIEL SALON URODY | 1985 | |
139. | TOMCZAK BŁAŻEJ | BRZOZÓWKA | 10 km | 1989 | ||
140. | KNAUBER MARIUSZ | SIEMIROWICE | 10 km | 1977 | ||
141. | KAZIMIERCZAK LESZEK | NIEKŁONICE | 10 km | PORUNNY TEAM | 1980 | nieopłacono |
142. | KAZIMIERCZAK LESZEK | NIEKŁONICE | 10 km | PORUNNY TEAM | 1980 | nieopłacono |
143. | GERING MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | 1983 | |
144. | PAZIK DARIUSZ | RUMIA | 10 km | RUNEDA | 1990 | |
145. | SALITA LECH | GNIEZNO | 10 km | 1960 | ||
146. | ZĘGOTA MICHAŁ | NOWE | 10 km | ZSR GRUDZIĄDZ | 2000 | nieopłacono |
147. | MAJEWSKI PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | 1986 | ||
148. | GORCZYCKI GRZEGORZ | GDAŃSK | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
149. | DYMEK SEBASTIAN | KOŚCIERZYNA | 10 km | POZYTYWNA ENDORFINA KOŚCIERZYNA | 1986 | nieopłacono |
150. | ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW | REDA | 10 km | AUDIOMANUFAKTURA.PL / STREFATUNINGU.PL | 1980 | nieopłacono |
151. | DORSZ BEATA | SOPOT | 10 km | MAMY TO - BIEGA I POMAGA | 1972 | |
152. | PATEK SYLWIA | ZBYCHOWO | 10 km | 1983 | ||
153. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | 81-606 | 10 km | MAMY TO - BIEGA I POMAGA | 1976 | |
154. | MAJKOWSKI TOMASZ | SKÓRCZ | 10 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1989 | |
155. | MISIEC PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | 10 km | RUNEDA | 1978 | |
156. | SZLAGOWSKA OLIWIA | KOŚCIERZYNA | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 1983 | |
157. | WOJCIECHOWSKI PAWEŁ | GDAŃSK | 10 km | 1982 | ||
158. | ZIĘBA BEATA | KOŚCIERZYNA | 10 km | 1975 | ||
159. | CZYŻ PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 1966 | ||
160. | KŁOS SŁAWOMIR | GDAŃSK | 10 km | 1967 | ||
161. | WASIELEWSKA ALEKSANDRA | SIEMIROWICE | 10 km | 1979 | ||
162. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 10 km | 1966 | ||
163. | PUZDROWSKI JACEK | BUKOWINA | 10 km | MKS FIGHTER | 1971 | |
164. | PUZDROWSKA JOANNA | BUKOWINA | 10 km | MKS FIGHTER | 1975 | |
165. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | 1975 | ||
166. | MANKIEWICZ PIOTR | CHOJNICZKI | 10 km | FLORIAN CHOJNICE | 1985 | |
167. | PIEKAC KAROL | SŁUPSK | 10 km | KTP MIKOŁAJEK | 1982 | |
168. | PIETRZYCKA RENATA | REDA | 10 km | RUNEDA | 1974 | |
169. | PIETRZYCKI SŁAWEK | REDA | 10 km | RUNEDA | 1971 | |
170. | NARLOCH WOJCIECH | PAWŁÓWKO | 10 km | 1982 | ||
171. | TOMASZEWSKA ANNA | GDAŃSK | 10 km | 1985 | ||
172. | SZULC KAMILA | GDYNIA | 10 km | MEWA GDYNIA | 1984 | |
173. | DEKA PRZEMYSŁAW | GDYNIA | 10 km | 1991 | ||
174. | REDZIMSKI WOJCIECH | ŻUKOWO | 10 km | STUDIO S7 BANINO | 1975 | |
175. | GUTOWSKI MICHAŁ | GDYNIA | 10 km | 1986 | ||
176. | GAWRON PIOTR | BYTÓW | 10 km | KB GOCH BYTÓW | 1975 | |
177. | PRUCNAL PAWEŁ | WARSZAWA | 10 km | RUN FOR 42 | 1977 | nieopłacono |
178. | BROKOS TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | 1986 | |
179. | WĘGLER JAROSŁAW | TORUŃ | 10 km | 1991 | ||
180. | LISOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | 1980 | ||
181. | SKOREK-MASZOTA WERONIKA | GDYNIA | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
182. | HEBANOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
183. | MATEJCZYK-WALETKO DOROTA | GDYNIA | 10 km | 1980 | ||
184. | KĘPKA MAGDALENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | PRUSZCZ BIEGA | 1982 | |
185. | ŻARDECKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | 1992 | ||
186. | LEWAŃCZYK MARCIN | SKORZEWO | 10 km | METROŻERCY | 1984 | |
187. | GRABOWSKA DAGMARA | JUSZKOWO | 10 km | STRASZYN BIEGA | 1980 | |
188. | PIOTROWSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | 1992 | nieopłacono | |
189. | WNUK STANISŁAW | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1962 | |
190. | ŚCIECHOWICZ ADAM | GDYNIA | 10 km | CENTRUM OPERACJI MORSKICH | 1972 | |
191. | TOMASZEWSKI MIROSLAW | GDYNIA | 10 km | 1960 | ||
192. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km | 1988 | ||
193. | RICHERT WALDEMAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | TERRA POMORZE TEAM | 1976 | |
194. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 2001 | nieopłacono |
195. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | 10 km | POZYTYWNA ENDORFINA | 1951 | |
196. | GRALAK JACEK | KOŚCIERZYNA | 10 km | AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA | 1974 | |
197. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1958 | |
198. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1960 | |
199. | LATOSZEWSKI KRYSTIAN | GODZISZEWO | 10 km | GAG | 1970 | nieopłacono |
200. | ORLIKOWSKI EUGENIUSZ | KOLECZKOWO | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1949 | nieopłacono |
201. | GONTARZ RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | POZYTYWNA ENDORFINA KOŚCIERZYNA | 1973 | |
202. | SMARSZCZ WIESŁAW | LĘBORK | 10 km | TEAM RWT BYDGOSZCZ | 1958 | nieopłacono |
203. | MYSZK KATARZYNA | KOŚCIERZYNA | 10 km | KOŚCIERZYNA | 1982 | nieopłacono |
204. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
205. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 10 km | 1971 | ||
206. | CHWIAŁKOWSKA EWA | TORUŃ | 10 km | 1963 | ||
207. | BARANOWSKI MAREK | KOSAKOWO | 10 km | COM-DKM | 1969 | |
208. | CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW | TORUŃ | 10 km | 1959 | ||
209. | FIBICH DOROTA | KOŚCIERZYNA | 10 km | KOŚCIERZYNA | 1981 | nieopłacono |
210. | JANUSZ RITA | LIZAKI | 10 km | 1992 | nieopłacono | |
211. | SMARSZCZ WIESŁAW | LĘBORK | 10 km | TEAM RWT BYDGOSZCZ | 1958 | |
212. | SKURTYS KAROLINA | REDA | 10 km | RUNEDA | 1984 | |
213. | RADZIEŃSKA KAMILA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1983 | |
214. | JANKOWSKI ADAM | PRZODKOWO | 10 km | FKP/MAJATEAM | 1985 | nieopłacono |
215. | PIOTROWSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | 1992 | nieopłacono | |
216. | KIERZNIKIEWICZ SEBASTIAN | GDANSK | 10 km | RUNNING TRICITY TEAM | 1982 | |
217. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | 1973 | ||
218. | SZCZYKUTOWICZ TOMASZ | GDAŃSK | 10 km | GDAŃSKI BIEGACZ / SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1989 | |
219. | KROPIDŁOWSKA MAGDA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1983 | |
220. | NACHYŁA TADEUSZ | CZŁUCHÓW | 10 km | 1958 | ||
221. | SZOPA MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1975 | |
222. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
223. | JASTRZĘBSKI DARIUSZ | SOPOT | 10 km | 1979 |