# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MICHALAK MARTYNA | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2004 | nieopłacono | |
2. | DŻUGAN OLA | RUMIA | Pozostali | 2001 | nieopłacono | |
3. | POPEK ARTUR | GDYNIA | Pozostali | SP 43 GDYNIA | 2008 | |
4. | ŚWIAT ANNA | GDYNIA | Pozostali | SP 43 GDYNIA | 2008 | |
5. | LUBECKI MAKSYMILIAN | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | |
6. | WIKA AGATA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | nieopłacono |
7. | DUŁAK KONRAD | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2007 | |
8. | PÓŁCZYŃSKA DARIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | |
9. | WALCZYK MAGDALENA | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2014 | nieopłacono | |
10. | KLEIST OLIWIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2005 | |
11. | PÓŁCZYŃSKI DOMINIK | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
12. | CZAJA KACPER | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | nieopłacono |
13. | KOTŁOWSKA JULIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2004 | |
14. | PAWŁOWSKA ZUZANNA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
15. | WICA JULIAN | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2009 | |
16. | WICA MACIEJ | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2005 | |
17. | FORMELA AMELIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
18. | LUBECKA WIKTORIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
19. | KAMROWSKA MARTA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
20. | PAWŁOWSKA PATRYCJA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2004 | |
21. | PAWŁOWSKA PAULINA | 83-400 | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2003 | |
22. | MACHALEWSKI ADRIAN | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2009 | |
23. | ZŁOCH AMELIA | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | KS BAT SIERAKOWICE | 2010 | nieopłacono |
24. | ZŁOCH MARYSIA | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2012 | nieopłacono | |
25. | WANDTKE KACPER | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2004 | |
26. | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Pozostali | SP 17 GDYNIA | 2007 | |
27. | KWIATKOWSKA MAJA | GDYNIA | Pozostali | FLOWERS | 2006 | nieopłacono |
28. | PELOWSKI RADOSŁAW | MIECHUCINO | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2010 | nieopłacono | |
29. | PELOWSKI FABIAN | MIECHUCINO | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2008 | nieopłacono | |
30. | NOWSK ANDRZEJ | GDAŃSK | Pozostali | 2009 | nieopłacono | |
31. | POBŁOCKA AMELIA | SKORZEWO | Pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2005 | nieopłacono |
32. | LOKŚ PAWEŁ | JANOWO | Pozostali | 2000 | ||
33. | LOKŚ PAULINA | JANOWO | Pozostali | ZSP JABŁOWO | 2004 | |
34. | LOKŚ PIOTR | JANOWO | Pozostali | BENIAMINEK 03 STAROGARD GD. | 2007 | |
35. | LYSY ALEKSANDRA | BANINO | Pozostali | 2014 | nieopłacono | |
36. | LYSY AGNIESZKA | BANINO | Pozostali | 2009 | nieopłacono | |
37. | LIDZBARSKI DANIEL | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
38. | BOJANOWSKA OLIWIA | MOJUSZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2005 | nieopłacono |
39. | BLOK JULIA | MOJUSZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2005 | nieopłacono |
40. | BENKA JAKUB | GORĘCZYNO | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2002 | |
41. | CZARNOWSKA ZUZANNA | REDA | Pozostali | FABRYKADOBREJZABAWY.PL | 2006 | |
42. | KUR JAKUB | REDA | Pozostali | UKS JEDYNKA REDA | 2009 | |
43. | HILDEBRANT ANIA | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2004 | |
44. | LISOWSKI ALEKSANDER | KARTUZY | Pozostali | KATOLICKIE GIMNAZJUM W KARTUZACH | 2002 | |
45. | PLICHTA KRZYSZTOF | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2004 | |
46. | LISOWSKA LENA | KARTUZY | Pozostali | SP NR 1 W KARTUZACH | 2005 | |
47. | STĘPSKI MICHAŁ | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2005 | |
48. | KLAJN DOMINIK | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2005 | nieopłacono | |
49. | OSTROWSKA MELANIA | DĄBROWA | Pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
50. | ZUBKO KASIA | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
51. | PTACH IZA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
52. | MALEŻ IGOR | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
53. | MACHALEWSKI SZYMON | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
54. | JELIŃSKA KLAUDIA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
55. | GROTH MIKOŁAJ | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
56. | GAJDA MARIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2003 | |
57. | STĘPSKI ADAM | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
58. | RADECKI-MIKULICZ DANIEL | DĄBROWA | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
59. | ZUBKO PAWEŁ | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
60. | ZUBKO MARIA | MISZEWKO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
61. | NEUMILLER JAKUB | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | |
62. | PAPKE MARCEL | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | |
63. | JELIŃSKA ZOSIA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
64. | MACHALEWSKI ADRIAN | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2011 | |
65. | BISEWSKI MAKSYMILIAN | BANINO | Pozostali | SP MISZEWO | 2009 | |
66. | BUŚKO MATEUSZ | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
67. | GROTH WIKTORIA | MISZEWO | Pozostali | SP MISZEWO | 2011 | |
68. | LEŻAŃSKI KAROL | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
69. | RANACHOWSKA KINGA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2003 | |
70. | FORMELLA JULIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2003 | |
71. | ŚMIECHOWSKA WERONIKA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | |
72. | STELMACH ZUZANNA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | |
73. | KONKOL ADRIANNA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2005 | |
74. | BUSZMAN WIKTORIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
75. | WALEŚKIEWICZ NATALIA | ŁEBA | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
76. | GIERAK ALEKSANDRA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
77. | KARPUS KARINA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
78. | HERMANN OLIWIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
79. | GODULA JAGODA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | |
80. | POLAŃSKA NATALIA | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2010 | ||
81. | POLAŃSKA KAROLINA | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2006 | ||
82. | POLAŃSKI MATEUSZ | KIEŁPINO KARTUSKIE | Pozostali | 2008 | ||
83. | WAŃDOCH DUBAJ WERONIKA | SZCZENURZE | Pozostali | 2009 | ||
84. | TASIOR AMELIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
85. | GODULA NATALIA | SZCZENURZE | Pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
86. | MASZOTA MAGDALENA | GDYNIA | Pozostali | 2001 | ||
87. | DYDYMSKA AGATA | RUMIA | Pozostali | 2006 | ||
88. | ŚLUSAŁEK WERONIKA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | |
89. | FORMELA KINGA | MOJUSZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2005 | nieopłacono | |
90. | FORMELA KINGA | MOJUSZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2017 | nieopłacono | |
91. | WOZINSKI OLIWIER | STAROGARD GD | Pozostali | 2012 | ||
92. | WOZINSKI MATEUSZ | STAROGARD GD | Pozostali | SZKOLA PODSTAWOWA NR1 | 2006 | |
93. | REGLIŃSKA KLARA | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2009 | nieopłacono |
94. | ŻOCHOWSKA LILIANA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | |
95. | REDZIMSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | Pozostali | STUDIO S7 BANINO | 2010 | |
96. | REDZIMSKI FILIP | 82-200 | Pozostali | STUDIO S7 BANINO | 2002 | |
97. | NACZK WIKTORIA | LĘBORK | Pozostali | DYNAMIK | 2002 | |
98. | DOBKOWSKI KUBA | WEJHEROWO | Pozostali | 2009 | ||
99. | DOBKOWSKA HANNA | WEJHEROWO | Pozostali | 2005 | ||
100. | HINZ WIKTORIA | POMIECZYNO | Pozostali | 2008 | ||
101. | BIESZKE OTYLIA | GDYNIA | Pozostali | WYMIATACZE | 2010 | |
102. | BIESZKE ZUZANNA | GDYNIA | Pozostali | WYMIATACZE | 2008 | |
103. | BIESZKE JAKUB | GDYNIA | Pozostali | WYMIATACZE | 2004 | |
104. | REGLIŃSKI OSKAR | BORUCINO | Pozostali | 2007 | ||
105. | REGLIŃSKI KRYSTIAN | BORUCINO | Pozostali | 2009 | ||
106. | HENDRICH JULIA | LEBORK | Pozostali | 2008 | ||
107. | KLONOWSKA OLA | TRĄBKI WIELKIE | Pozostali | SKL FILIPPIDES | 2006 | |
108. | PUSDROWSKI BARTOSZ | REDA | Pozostali | RUNEDA | 2011 | |
109. | FRĄTCZAK AMANDA | PIERWOSZYNO | Pozostali | LKZ ZORZA GDYNIA | 2005 | |
110. | REGLIŃSKI FELIKS | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2004 | nieopłacono |
111. | CHMURZYŃSKA OLIWIA | STĘŻYCA | Pozostali | UKS KLUKOWA HUTA | 2003 | |
112. | DOBEK-HALMAN MATEUSZ | TUCHOM | Pozostali | FIHGTER | 2005 | |
113. | MIOTK KAROLINA | MOJUSZEWSKA HUTA | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2005 | nieopłacono |
114. | MIOTK NATALIA | MOJUSZEWSKA HUTA | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2006 | nieopłacono |
115. | MIOTK PAULINA | MOJUSZEWSKA HUTA | Mieszkańcy gm. Sierakowice | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2008 | nieopłacono |
116. | KRZYKOWSKI MACIEJ | GDYNIA | Pozostali | 2009 | ||
117. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | RACIĄŻ | Pozostali | 2001 | ||
118. | GRODZKA DOMINIKA | BANINO | Pozostali | STUDIO S7 BANINO | 2011 | nieopłacono |
119. | LITTWIN ROBERT | KŁOSOWO | Pozostali | SP CZECZEWO | 2010 | |
120. | PUZDROWSKA MARTYNA | BUKOWINA | Pozostali | 2002 | ||
121. | KOZIOŁ DOROTA | GDYNIA | Pozostali | 1979 | nieopłacono | |
122. | DZIELECKI KRZYSZTOF | GDYNIA | Pozostali | 1984 | nieopłacono | |
123. | DAWIDOWSKI DAWID | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1983 | nieopłacono |
124. | DAWIDOWSKI DAWID | SIERAKOWICE | Mieszkańcy gm. Sierakowice | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1983 | nieopłacono |
125. | LIS MAKSYMILIAN | DŁUGI KIERZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2008 | nieopłacono | |
126. | LIS BŁAZEJ | DŁUGII KIERZ | Mieszkańcy gm. Sierakowice | 2005 | nieopłacono | |
127. | HAFTKA ADAM | GDAŃSK | Pozostali | PRZEDSZKOLE NR. 64 KUBUŚ PUCHATEK | 2011 | |
128. | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Pozostali | SP 40 GDYNIA | 2007 | |
129. | KOWALSKI PAWEŁ | MOSTY | Pozostali | WYMIATACZE | 2010 | nieopłacono |
130. | KOWALSKA LENA | MOSTY | Pozostali | WYMIATACZE | 2008 | nieopłacono |
131. | RUTKOWSKI MACIEJ | CZESTKOWO | Pozostali | 1973 | nieopłacono | |
132. | TRELA ANNA | ŻUROMINO | Pozostali | ZKIW KLUKOWA HUTA | 2005 | |
133. | POTRYKUS PIOTR | BOJANO | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | nieopłacono |
134. | ROZBICKI PIOTR | GDYNIA | Pozostali | 2007 | ||
135. | RECLAF LILIANNA | KAMIENICA SZLACHECKA | Pozostali | 2010 | ||
136. | JURKIEWICZ NATALIA | GDYNIA | Pozostali | 2006 | ||
137. | BIAŁAS KONRAD | GDYNIA | Pozostali | IX LO GDYNIA | 2000 | |
138. | BIAŁAS OLIVER | GDYNIA | Pozostali | SP 47 | 2005 | |
139. | BARAN OLIWIER | REDA | Pozostali | 2004 | ||
140. | KRUPA BŁAŻEJ | GDAŃSK | Pozostali | 2007 | ||
141. | BAŁDYGA TYMON | REDA | Pozostali | RUNEDA | 2007 | |
142. | BAŁDYGA MIŁOSZ | REDA | Pozostali | RUNEDA | 2004 | |
143. | GURZĘDA KACPER | RUMIA | Pozostali | MINECRAFT | 2007 | |
144. | GURZĘDA ERYK | RUMIA | Pozostali | MINECRAFT | 2010 | |
145. | GRUCHAŁA JULIA | GORĘCZYNO | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR | 2004 | |
146. | KOŚCIELSKA ANNA | BRODNICA GÓRNA | Pozostali | 2010 | ||
147. | KOŚCIELSKI SZYMON | BRODNICA GÓRNA | Pozostali | 2008 | ||
148. | LISOWSKI RADEK | CZLUCHOW | Pozostali | 1971 | nieopłacono | |
149. | DAMPS MARTYNA | SKRZESZEWO | Pozostali | 2001 | ||
150. | WANDERSLEBEN LENA | WEJHEROWO | Pozostali | 2009 | nieopłacono | |
151. | WANDERSLEBEN FILIP | WEJHEROWO | Pozostali | 2011 | nieopłacono | |
152. | WANDERSLEBEN LENA | WEJHEROWO | Pozostali | 1981 | nieopłacono | |
153. | CIECHANOWSKA LENKA | KARTUZY | Pozostali | SP2 KARTUZY | 2010 | |
154. | GOŁĄBEK SANDRA | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Pozostali | SP 3 | 2005 | |
155. | TRELA PAULINA | ŻUROMINO | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2004 | |
156. | MYSZK KAMLA | SIERAKOWICE | Pozostali | 2007 | ||
157. | SILDATK ANTONI | SIERAKOWICE | Pozostali | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2008 | |
158. | SYCHTA KINGA | MOJUSZ | Pozostali | 2004 | ||
159. | SYCHTA DARIA | MOJUSZ | Pozostali | 2005 | ||
160. | KŁUDZIAK DARIA | GDYNIA | Pozostali | BIEGACZE PÓŁNOCY | 2006 | |
161. | GLEZMAN MAJA | LĘBORK | Pozostali | KREATIVSPORT LĘBORK | 2004 | |
162. | KNITER TYMOTEUSZ | BUKOWINA | Pozostali | ZS KAMIENICA KRÓLEWSKA | 2006 | |
163. | WÓJTOWICZ NINA | BUKOWINA | Pozostali | ZA KAMIENICA KRÓLEWSKA | 2010 | |
164. | TATROCKA BLANKA | GDYNIA | Pozostali | FASOLKI SP13 | 2007 | nieopłacono |
165. | TATROCKI CEZARY | GDYNIA | Pozostali | BAŁTYK GDYNIA SP 13 | 2009 | nieopłacono |
166. | KREFTA ROKSANA | KŁOSOWO | Pozostali | SP CZECZEWO | 2008 | |
167. | KWIATKOWSKI TYMOTEUSZ | GDYNIA | Pozostali | FLOWERS | 2004 | |
168. | KWIATKOWSKA MAJA | GDYNIA | Pozostali | FLOWERS | 2006 | |
169. | KOŻYCZKOWSKI MARCIN | WEJHEROWO | Pozostali | 1982 | ||
170. | HEJMOWSKA NATALIA | GDYNIA | Pozostali | MAMY TO! | 2003 | |
171. | HEJMOWSKA NATALIA | GDYNIA | Pozostali | MAMY TO! | 1974 | nieopłacono |
172. | BIZON MARIANNA | BORKOWO | Pozostali | 2007 | ||
173. | KOWALEWSKA WIKTORIA | BANINO | Pozostali | 2006 | nieopłacono | |
174. | KOWALEWSKI KONRAD | BANINO | Pozostali | 2008 | nieopłacono | |
175. | DAWIDOWSKA MARTYNA | GRABOWSKA HUTA | Pozostali | 2005 | ||
176. | MYSZKA MATEUSZ | NOWA KARCZMA | Pozostali | UKS NOWA KARCZMA | 2004 | |
177. | KIEREPKA MARIUSZ | RUMIA | Pozostali | 1965 | nieopłacono | |
178. | KOPP-OSTROWSKA EMILIA | KARTUZY | Pozostali | FORMA FITNESS CLUB | 1981 | nieopłacono |
179. | STOLARSKI MATEUSZ | GDAŃSK | Pozostali | 2008 | ||
180. | FLISIKOWSKA ANNA | BRODNICA GÓRNA | Pozostali | 1983 | nieopłacono | |
181. | BIZON MARIANNA | BORKOWO | Pozostali | 2007 | ||
182. | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | Pozostali | BIEGAMYRAZEM.PL | 1977 | nieopłacono |
183. | WINIARSKI PIOTR | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2008 | |
184. | WINIARSKI LESZEK | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2003 | |
185. | KOWALSKI MATEUSZ | MOSTY | Pozostali | 2005 | nieopłacono | |
186. | KOWALSKI MATEUSZ | MOSTY | Pozostali | WYMIATACZE | 2005 | nieopłacono |
187. | SKRZOSKA KLAUDIA | GDYNIA | Pozostali | SZKOLA PODSTAWOWA 47 GDYNIA | 2004 | |
188. | SIKORA DAWID | GDYNIA | Pozostali | SP 31 GDYNIA | 2008 | |
189. | SIKORA PATRYCJA | GDYNIA | Pozostali | LKS ZORZA GDYNIA | 2002 | |
190. | KLASA JAKUB | MŚCISZEWICE | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2003 | |
191. | MŁYŃSKI DANIEL | MOJUSZ | Pozostali | 2008 | ||
192. | MŁYŃSKI KACPER | MOJUSZ | Pozostali | 2007 | ||
193. | MŁYŃSKA NADIA | MOJUSZ | Pozostali | 2005 | ||
194. | GAWRON AGATA | BYTÓW | Pozostali | SP NR 1 W BYTOWIE | 2008 | |
195. | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | Pozostali | 2011 | ||
196. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | Pozostali | 2014 | ||
197. | POLEJOWSKI PRZEMYSŁAW | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2002 | |
198. | PIERNICKI ARKADIUSZ | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2002 | |
199. | STRONGOWSKI PATRYK | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2003 | |
200. | STRONGOWSKI NIKODEM | MIRACHOWO | Pozostali | GIMNAZJUM W SZOPIE | 2001 | |
201. | LEWAŃCZYK NATALIA | STĘŻYCA | Pozostali | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 2009 | |
202. | WALENTYNOWICZ LENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Pozostali | PRUSZCZ BIEGA | 2009 | nieopłacono |
203. | MARAT GRZEGORZ | RUMIA | Pozostali | UKS CISOWA SP 31 GDYNIA | 2006 | |
204. | MARAT AGNIESZKA | RUMIA | Pozostali | SP 31 GDYNIA | 2009 | |
205. | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | Pozostali | SP.24 GDAŃSK | 2006 | nieopłacono |
206. | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | Pozostali | SP.24 GDAŃSK | 2006 | nieopłacono |
207. | JAŻDŻEWSKI JONATAN | LĘBORK | Pozostali | KREATIVSPORT LĘBORK | 2008 |