# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | TREDER PATRYCJA | BORZYTUCHOM | 5 km | ŚCIGAŁ TEAM | 1997 | nieopłacono |
2. | RYBALCHENKO OLEKSII | KHARKOV | 5 km | 1976 | nieopłacono | |
3. | SLOBODIANIUK DENIS | WINNICA | 5 km | FINISZ KALISX | 1987 | nieopłacono |
4. | ZALESKA IWONA | BANINO | 5 km | 1979 | nieopłacono | |
5. | TSIKHANOUSKAYA OLGA | BELARUS | 5 km | 1987 | nieopłacono | |
6. | RESZCZYŃSKI PAWEŁ | KOŚCIERZYNA | 5 km | 1985 | ||
7. | GŁOWACKA JOANNA | SOPOT | 5 km | 1971 | ||
8. | GŁOWACKI MACIEJ | SOPOT | 5 km | 1972 | ||
9. | BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA | GDYNIA | 5 km | STUDIO S7 BANINO | 1979 | |
10. | POCHRANOWICZ ALEKSANDRA | BIAŁY BÓR | 5 km | AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI | 1990 | |
11. | KLOSKOWSKI DARIUSZ | SŁUPSK | 5 km | 1973 | ||
12. | MODZELEWSKI KRZYSZTOF | ORLE | 5 km | 42.195 WEJHEROWO | 1966 | |
13. | BREZA OLIMPIA | KOŚCIERZYNA | 5 km | 2002 | nieopłacono | |
14. | GRALAK JACEK | KOŚCIERZYNA | 5 km | 1974 | ||
15. | ZIELONKA JAN | GDYNIA | 5 km | AMICUS AR | 2000 | |
16. | MAZUR ANDRZEJ | BOJANO | 5 km | KM PSP GDYNIA/FLORIAN CHOJNICE/BOJANO BIEGA | 1974 | |
17. | MALEK ANNA | KOSCIERZYNA | 5 km | 1990 | ||
18. | WNUK DAMIAN | WIELKI KLINCZ | 5 km | ZIAJA | 1990 | nieopłacono |
19. | GŁOGOWSKI ADAM | GDYNIA | 5 km | ATC-CARGO TEAM/TRI WARRIOR | 1993 | |
20. | ZABROCKA ANNA | LIPUSZ | 5 km | 1983 | nieopłacono | |
21. | GRZONKA PAWEŁ | DĄBIE | 5 km | 1984 | ||
22. | MAZUROWSKA ANDZELIKA | TCZEW | 5 km | RUN&MAZURECZEK | 1975 | nieopłacono |
23. | BRUNKE JULIAN | 83-440 | 5 km | KARSIN | 1999 | nieopłacono |
24. | FELSKOWSKA ALEKSANDRA | WIELKI KLINCZ | 5 km | 1981 | ||
25. | STUDZINSKA ALINA | KARSIN | 5 km | KARSIN | 1986 | nieopłacono |
26. | DUCZYŃSKI MACIEJ | KATOWICE | 5 km | KACZMAR PROJECT | 1975 | |
27. | SZMIDT ADRIAN | KARTUZY | 5 km | 1998 | ||
28. | SEMKO EMILIA | WEJHEROWO | 5 km | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 2017 | nieopłacono |
29. | SEMKO TOMASZ | WEJHEROWO | 5 km | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1978 | nieopłacono |
30. | PAWELSKA KAMILA | GDYNIA | 5 km | 1993 | ||
31. | KOBIEROWSKI EDWARD | BYTÓW | 5 km | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | 1978 | |
32. | KRUK ANNA | CHOJNICE | 5 km | 1981 | ||
33. | NIEMCZYK URSZULA | CHOJNICE | 5 km | 1980 | ||
34. | SOCHA MAREK | CHMIELNO | 5 km | 1979 | ||
35. | GAŁAN WOJCIECH | LUBLEWO GDAŃSKIE | 5 km | 1971 | ||
36. | MISIEC PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | 5 km | RUNEDA | 1978 | |
37. | DAMPS KATARZYNA | SKRZESZEWO | 5 km | GB STUDIO S 7 BANINO | 1976 | |
38. | JARZEMBIŃSKA BEATA | BYTÓW | 5 km | KB GOCH BYTÓW | 1966 | |
39. | KOROWAJ PAULA | ZBYCHOWO | 5 km | NAVIGATORIA | 1987 | |
40. | MAŃCZAK ILONA | GDAŃSK | 5 km | PADŁ NA RYJ TEAM | 1987 | |
41. | FLIS MARCIN | GDAŃSK | 5 km | PADŁ NA RYJ TEAM | 1981 | |
42. | CHAŁUPA DANIEL | BYTÓW | 5 km | KLUB BIEGACZA GOCH | 1975 | |
43. | KANDYBOWICZ MARTA | SŁUPSK | 5 km | KPP LĘBORK | 1978 | |
44. | ZIELONKA MICHAŁ | SOMONINO | 5 km | 1993 | ||
45. | PIETRZYCKA RENATA | REDA | 5 km | RUNEDA | 1974 | |
46. | PIETRZYCKI SŁAW | REDA | 5 km | RUNEDA | 1971 | |
47. | TOMCZAK BŁAŻEJ | BRACHOWICE | 5 km | 1989 | ||
48. | JANUSZ RITA | LIZAKI | 5 km | KONTENER FORMY | 1992 | |
49. | ROGOWSKA MONIKA | GDYNIA | 5 km | 1979 | ||
50. | JASZEWSKI TOMASZ | BYTÓW | 5 km | K.B. GOCH BYTÓW | 1978 | |
51. | ZIEMAN MICHAŁ | BYTÓW | 5 km | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | 1988 | |
52. | LITWIN PIOTR | GDAŃSK | 5 km | 1972 | ||
53. | STACHOWICZ KAROLINA | SKÓRCZ | 5 km | SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GDAŃSKI | 1987 | |
54. | MAJKOWSKI TOMASZ | SKÓRCZ | 5 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1989 | |
55. | WARYŚ MAREK | KOLBUDY | 5 km | 1970 | ||
56. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 5 km | KASZUBIEGACZE | 1980 | nieopłacono |
57. | HOŁÓWKA SŁAWOMIR | KRAKÓW | 5 km | LACHO TEAM KRAKÓW | 1973 | |
58. | KŁOS SŁAWOMIR | GDAŃSK | 5 km | 1967 | ||
59. | WNUK STANISŁAW | WIELKI KLINCZ | 5 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1962 | |
60. | KOWALSKI-NEUKIRCH HENRYK | KATOWICE | 5 km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | 1949 | |
61. | EBERTOWSKI CZESŁAW | WIELKI KLINCZ | 5 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1975 | |
62. | PAPROCKA ANNA | GDAŃSK | 5 km | 1974 | ||
63. | PAPROCKI MARCIN | GDAŃSK | 5 km | 1974 | ||
64. | SCHALKOWSKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | 5 km | CITY SECURITY | 1989 | |
65. | CHUDY HENRYK | SŁAWNO | 5 km | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | 1955 | |
66. | HEBANOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 5 km | 1978 | ||
67. | PAWELSKI MAREK | GDYNIA | 5 km | OSNIP WP | 1987 | |
68. | SZAŁKOWSKI WOJTEK | USTKA | 5 km | TUPOT USTKA | 1976 | |
69. | JASTRZĘBSKI DARIUSZ | SOPOT | 5 km | 1979 | ||
70. | DUŻYŃSKA AGATA | GDAŃSK | 5 km | BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1986 | |
71. | MUERAU-NOWICKA HANNA | BYTÓW | 5 km | KB GOCH BYTÓW | 1964 | |
72. | KROPIDŁOWSKA MAGDA | GDYNIA | 5 km | MAMY BIEGAMY | 1983 | |
73. | KIERZNIKIEWICZ SEBASTIAN | GDANSK | 5 km | RUNNING TRICITY TEAM | 1982 | |
74. | BARANOWSKI MAREK | KOSAKOWO | 5 km | CENTRUM OPERACJI MORSKICH - DOWODZTWO KOMPONENTU MORSKIEGO | 1969 | |
75. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 5 km | 1960 | ||
76. | ZUBKIEWICZ JULIUSZ | GDAŃSK | 5 km | JAĆWING PŁASKA | 1977 | |
77. | LEWANDOWSKI ROBERT | GDYNIA | 5 km | COM-DKM, MORSY GDYŃSKIE | 1977 | |
78. | MATYSIUK GRZEGORZ | SŁUPSK | 5 km | 7BOW SŁUPSK | 1971 | nieopłacono |
79. | MICHALCZYK ARTUR | BOCHNIA | 5 km | 1964 | ||
80. | DORSZ BEATA | SOPOT | 5 km | MAMY TO ! | 1972 | |
81. | CHWIAŁKOWSKA EWA | TORUŃ | 5 km | 1963 | ||
82. | CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW | TORUŃ | 5 km | 1959 | ||
83. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | 81-606 | 5 km | MAMY TO ! | 1976 | |
84. | JURCZYSZYN RAFAŁ | DĘBNICA KASZUBSKA | 5 km | A&R | 1987 | nieopłacono |
85. | ZIĘBA JOANNA | KOŚCIERZYNA | 5 km | A&R | 1988 | nieopłacono |
86. | SZWABA GRZEGORZ | GARCZ | 5 km | 1983 | ||
87. | GAWRON PIOTR | BYTÓW | 5 km | KB GOCH BYTÓW | 1975 | |
88. | RADTKE RAFAŁ | BYTÓW | 5 km | KB GOCH BYTÓW | 1979 | |
89. | ZAGALSKI JAKUB | GDAŃSK | 5 km | 1985 | ||
90. | GRABIAS ALEKSANDRA | GDAŃSK | 5 km | MAMY TO! | 1988 | |
91. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | 5 km | POZYTYWNA ENDORFINA | 1951 | |
92. | GRZELAKOWSKA IWONA | POZNAŃ | 5 km | WKURW TEAM | 1979 | nieopłacono |
93. | ROGALSKA MAGDALENA | GDAŃSK | 5 km | 1985 | nieopłacono | |
94. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 5 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
95. | KONKOL MARIUSZ | POMIECZYNO | 5 km | 1987 | nieopłacono | |
96. | PEEK MARCIN | KOŚCIERZYNA | 5 km | SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC | 1983 | nieopłacono |
97. | SAJDUTKO WIKTORIA | NOWE | 5 km | 2001 | nieopłacono | |
98. | STACHERSKI ŁUKASZ | PRZEDBÓRZ | 5 km | MAMY TO! | 1989 | |
99. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 5 km | KASZUBIEGACZE | 1980 | |
100. | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | 5 km | MAMY-BIEGAMY | 1975 | nieopłacono |
101. | ZIELONKA ADAM | GDYNIA | 5 km | AMICUS AR | 1965 | |
102. | WIERZIŃSKI PIOTR | KARTUZY | 5 km | KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI | 1972 | |
103. | TROJANOWSKA BOGUMIŁA | GDAŃSK | 5 km | BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1963 | |
104. | KONKEL ANETA | GDAŃSK | 5 km | BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1971 | nieopłacono |
105. | ZĘGOTA MICHAŁ | NOWE | 5 km | ZSR GRUDZIĄDZ | 2000 | nieopłacono |
106. | LEWAŃCZYK MARCIN | SKORZEWO | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | 1984 | |
107. | NOWAK MARCIN | ŁAPINO | 5 km | 1978 | nieopłacono | |
108. | GONTARZ RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 5 km | POZYTYWNA ENDORFINA | 1973 | |
109. | PRUCNAL PAWEŁ | WARSZAWA | 5 km | 1977 | ||
110. | WÓJCIK SEBASTIAN | LĘBORK | 5 km | ALAKIERNIA | 1979 | nieopłacono |
111. | ZIELIŃSKA IWONA | WARZENKO | 5 km | BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1975 |