# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | WALENTYNOWICZ ANETA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km - wirtualnie | LOTOS RUNNING TEAM/ PRUSZCZ BIEGA | 1977 | |
2. | KREFT BOGUMIŁ | RUMIA | 10 km - wirtualnie | TEAM KREFT | 1978 | nieopłacono |
3. | DUŁAK MONIKA | SZYMBARK | 10 km | 1995 | nieopłacono | |
4. | HILLER WOJCIECH | GDAŃSK | 10 km | 1973 | ||
5. | ERDMAŃCZYK ANDRZEJ | BRUSY | 10 km | KYOKUSHIN KARATE | 1965 | |
6. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | MAMY TO | 1976 | |
7. | TREDER KAMIL | GOWIDLINO | 10 km - wirtualnie | PRZYJACIELE W BIEGU | 1993 | |
8. | ZALEWSKI KONRAD | GDYNIA | 10 km | 1987 | ||
9. | ŚWITONSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 10 km | 1970 | ||
10. | NIEWIADOMSKI PATRYK | CZARLIN | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW / SOWIŃSKI TEAM | 1992 | |
11. | DREWNIAK ARTUR | KIELNO | 10 km | 1980 | ||
12. | PŁOTKA ADAM | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBY LUZINO | 1960 | |
13. | SINGER MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1982 | ||
14. | KLASA JAN | NOŻYNO | 10 km | 1955 | ||
15. | MYDŁOWSKI ROBERT | KOLBUDY | 10 km | 1991 | nieopłacono | |
16. | MYDŁOWSKA EDYTA | KOLBUDY | 10 km | 1994 | nieopłacono | |
17. | MYDŁOWSKA BEATA | KOLBUDY | 10 km | 1968 | nieopłacono | |
18. | ARMATYŃSKA MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1974 | |
19. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 10 km | DĄB STOBNO | 2001 | |
20. | SMĘTEK ANDRZEJ | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1965 | |
21. | BŁOCH JOANNA | GDAŃSK | 10 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1974 | |
22. | WENZERSKI MATEUSZ | ŻUKOWO | 10 km | 2001 | ||
23. | OLEJNIK ADRIANA | GOWIDLINO | 10 km | 2000 | ||
24. | MOSKOT MARTA | GDYNIA | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
25. | OSTOJSKI DAWID | REDA | 10 km | 2000 | ||
26. | GRABOWSKA MARZENA | GDAŃSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1969 | |
27. | LEWNA ADAM | GDYNIA | 10 km | LIGHTBOX RUNNERS TEAM | 1989 | |
28. | SOWIŃSKI PATRYK | TCZEW | 10 km | 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO, ARTUR KOZŁOWSKI TEAM | 1996 | |
29. | GAŃSKI JANUSZ | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
30. | ROSZKOWSKI ZDZISŁAW | BORKOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1961 | |
31. | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1982 | |
32. | PASZTALENIEC WŁADYSŁAW | TRĄBKI WIELKIE | 10 km | 1975 | ||
33. | SZOPA MAŁGORZATA | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1975 | |
34. | SZOPA MAREK | GDYNIA | 10 km | RUNEDA | 1973 | |
35. | KAMIŃSKI JACEK | ŻUKOWO | 10 km | 1972 | ||
36. | KOWALEWSKA MAŁGORZATA | BANINO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1977 | |
37. | LABUDA ANNA | PROKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1976 | |
38. | OSIECKI ADAM | GDAŃSK | 10 km | 1975 | ||
39. | KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIDNICA | 10 km | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | 1982 | nieopłacono |
40. | OWCZAREK KATARZYNA | KOSAKOWO | 10 km - wirtualnie | RIBENA BIEGA | 1977 | |
41. | TOBOŁA MICHAŁ | GDANSK | 10 km | SZYBKI SKŁAD | 1979 | |
42. | GDANIEC KONRAD | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | NIE MA LIPY | 1999 | |
43. | GDANIEC ANNA | STAROGARD GDAŃSKI | 10 km | NIE MA LIPY | 1978 | |
44. | SINGER WIESŁAW | POŁĘCZYNO | 10 km | 1958 | ||
45. | STUDENT BEATA | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1970 | |
46. | STUDENT TOMASZ | BOJANO | 10 km | BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA | 1968 | |
47. | KEPKA EWA | WEJHEROWO | 10 km | MAJA TEAM | 1983 | |
48. | KEPKA GRZEGORZ | WEJHEROWO | 10 km | MAJA TEAM | 1989 | |
49. | JÓŹWIK RAFAŁ | KOWALE | 10 km | KOWALE | 1976 | |
50. | CZARNOWSKI EMILIAN | KOZIN | 10 km - wirtualnie | WKS NOZYNO | 1996 | |
51. | LABUDDA WOJCIECH | PUCK | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK | 1983 | |
52. | HINCKA MARZENA | GNIEŻDŻEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1983 | nieopłacono |
53. | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | GNIEW | 10 km | RULIŃSKIRUNNINGTEAM | 1994 | |
54. | PIETRZYCKI SŁAW | REDA | 10 km | RUNEDA | 1971 | |
55. | JURCZYSZYN RAFAŁ | KOŚCIERZYNA | 10 km | OLIMPSWIM | 1987 | |
56. | HEWELT KRZYSZTOF | WEJHEROWO | 10 km | WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA | 1960 | |
57. | JAKUBOWSKI MAREK | PSZCZÓŁKI | 10 km | SPRINT/KUJAWSCY RUNNERS | 1973 | |
58. | OSSOWSKI WALDEMAR | ŻUKOWO | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1970 | |
59. | SENIUŚ MARCIN | EGIERTOWO | 10 km | 1977 | ||
60. | ELENDT MARIUSZ | STRZEBIELINO | 10 km | CIĄGLE BIEGNE DLA ŻONY ONA UWIELBIA MEDALE | 1981 | nieopłacono |
61. | WAWROWSKI MACIEJ | GDAŃSK | 10 km | 1995 | ||
62. | KRYGOWSKI TOMASZ | TUCHOLA | 10 km | 1972 | ||
63. | DOLNY TOMASZ | BRUSY | 10 km - wirtualnie | KARATE KYOKUSHIN | 1975 | |
64. | WIELGOS JOANNA | GDYNIA | 10 km | PARKRUN RUMIA | 1978 | |
65. | WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW | LĘBORK | 10 km - wirtualnie | 1982 | nieopłacono | |
66. | METEL IZABELA | BYTÓW | 10 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1978 | |
67. | WRONKA CEZARY | GDAŃSK | 10 km | BIKE U UP | 1986 | nieopłacono |
68. | MARCHEWKA EMIL | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1989 | nieopłacono |
69. | WRÓBLEWSKI MAREK | LĘBORK | 10 km - wirtualnie | 1979 | ||
70. | ZIEMAN MICHAŁ | BYTÓW | 10 km | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | 1988 | |
71. | FIDOS ALEKSANDER | GDAŃSK | 10 km | 1977 | ||
72. | SITARCZUK MARIUSZ | GDAŃSK | 10 km | 1982 | ||
73. | BOŁTRUCZYK KRZYSZTOF | BYTÓW | 10 km | 1970 | nieopłacono | |
74. | KUBILUS ROBERT | ŁAPALICE | 10 km | BIEGAMYRAZEM.PL | 1970 | nieopłacono |
75. | WILOCH RADOSLAW | GDANSK | 10 km | KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING | 1982 | nieopłacono |
76. | TUMIŃSKI DAWID | JUSZKOWO | 10 km | 1990 | ||
77. | JACHIMOWSKA MONIKA | BORKOWO | 10 km | 1983 | ||
78. | DOMBROWSKA BOGUSIA | GDAŃSK | 10 km | 1979 | ||
79. | DOMBROWSKI RADEK | GDAŃSK | 10 km | 1979 | ||
80. | RICHERT HENRYK | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1971 | |
81. | RICHERT DANUTA | TUCHOM | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1977 | |
82. | LUNK KRZYSZTOF | PUCK | 10 km | LIVESTRONG | 1976 | |
83. | JOKIEL JOANNA | GDAŃSK | 10 km | 1985 | ||
84. | ZAJK ALICJA | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
85. | ZAJK PIOTR | GDYNIA | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1970 | |
86. | TABACZYŃSKI ŁUKASZ | PĘPOWO | 10 km | 1983 | ||
87. | TUWALSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | 1979 | |
88. | GIDZIŃSKA LARYSA | GDAŃSK | 10 km | BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERS | 1989 | |
89. | DEMBEK KRZYSZTOF | BOLSZEWO | 10 km | MJR SIEMIROWICE | 1984 | |
90. | PANEK MICHAŁ | SOPOT | 10 km | 1984 | ||
91. | PILACHOWSKA ANNA | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | 1977 | ||
92. | NIBUS JACEK | STRASZYN | 10 km | 1987 | ||
93. | KRZYŚKO KRZYSZTOF | BANINO | 10 km | 1981 | ||
94. | KARNABAL HUBERT | SOPOT | 10 km | 1984 | ||
95. | KNITTER MAREK | WIELE | 10 km | 1983 | ||
96. | KACZMAREK SZYMON | PĘPOWO | 10 km | 1992 | ||
97. | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | 10 km | BDOW MW | 1977 | |
98. | JĘDRZEJAK MAGDALENA | GDYNIA | 10 km | SĄ WOLNIEJSI | 1978 | |
99. | BOGUCKI MARCIN | SOPOT | 10 km | 1983 | ||
100. | BRANDT PAWEL | SOPOT | 10 km | 1984 | ||
101. | PĘŚKO MICHAŁ | GDAŃSK | 10 km | 1976 | ||
102. | HINTZKE LESZEK | LEŚNIEWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
103. | JAFFKE JAROSŁAW | ŁEBCZ | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
104. | LIDZBARSKI JANUSZ | CHWASZCZYNO | 10 km | DRUŻYNA ADASIA | 1982 | |
105. | GNYP DANIEL | RÓŻYNY | 10 km | WKURW_TEAM | 1970 | |
106. | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 10 km | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | 1994 | |
107. | OSSOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | 10 km | 1991 | ||
108. | CUDNOWSKI LESZEK | GDAŃSK | 10 km | GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL | 1970 | |
109. | BUJAK MARCIN | GOWINO | 10 km | 1977 | ||
110. | OKRÓJ ARKADIUSZ | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1982 | |
111. | KUSZTAŁA KRYSTIAN | REDA | 10 km | 1983 | ||
112. | ROBAKOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | 10 km - wirtualnie | OLL4FAN | 1968 | |
113. | FIJOŁEK JAROSLAW | GDAŃSK | 10 km | 1966 | nieopłacono | |
114. | GRZONKA KAMILA | BYTONIA | 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | 1986 | |
115. | WITOWSKI KRZYSZTOF | SIEMIROWICE | 10 km | SIEMIROWICE BIEGAJĄ! | 1986 | |
116. | KUJAWSKI GRZEGORZ | PUCK | 10 km | FORMA JAK WINO / PRZYJACIELE W BIEGU | 1978 | |
117. | SZCZĘSNY MARCIN | GDAŃSK | 10 km | MAREL CORP. | 1984 | |
118. | PRZYTARSKA EDYTA | KARTUZY | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1984 | |
119. | ŚWIĄDER MIROSŁAW | KOLBUDY | 10 km | INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL | 1970 | nieopłacono |
120. | DETTLAFF DOMINIK | KOWALE | 10 km | 1978 | nieopłacono | |
121. | KLIN ANNA | SKÓRCZ | 10 km | 1996 | ||
122. | MAJKOWSKI TOMASZ | SKÓRCZ | 10 km | AKTYWNI KOCIEWIACY | 1989 | |
123. | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | 10 km | 1986 | nieopłacono | |
124. | ZDUNEK MIREK | GDAŃSK | 10 km | 1975 | ||
125. | ŁĘGOWSKI MICHAŁ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | IRON TEAM | 1984 | nieopłacono |
126. | KOSIŃSKI ZBIGNIEW | POZNAN | 10 km | 1975 | nieopłacono | |
127. | ZAWALUK MARCIN | JANKOWO GDAŃSKIE | 10 km | ST RUNNERS | 1976 | |
128. | JANISZEWSKI MAREK | BYTÓW | 10 km | DRUTEX | 1981 | |
129. | RÓŻYŃSKI JACEK | GDAŃSK | 10 km | 1992 | ||
130. | ŻYLIŃSKI GRACJAN | BARTOSZYCE | 10 km | 1996 | nieopłacono | |
131. | CIEŚNIK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | 10 km | MH AUTOMATYKA | 1982 | nieopłacono |
132. | JAKUBOWSKA JAGODA | GDAŃSK | 10 km | 1987 | ||
133. | BUTOWSKI KRZYSZTOF | SIERAKOWICE | 10 km | GB ULTRAS | 1990 | |
134. | PĘKAŁA PIOTR | KOSZALIN | 10 km - wirtualnie | 1971 | ||
135. | NIEMIEC MAREK | GDYNIA | 10 km | 1969 | ||
136. | MIROŃCZUK ROMAN | KRAKÓW | 10 km | DRUŻYNA SZPIKU | 1976 | |
137. | KACPRZAK MARCIN | GDAŃSK | 10 km | 1983 | nieopłacono | |
138. | PEPLIŃSKI MAREK | ELBLĄG | 10 km | BIEGACZE WOLNOŚCI | 1957 | |
139. | JASIONOWSKA MALGORZATA | GDANSK | 10 km - wirtualnie | 1986 | ||
140. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km - wirtualnie | 1988 | ||
141. | OLEJARCZYK PIOTR | ELBLĄG | 10 km | 1960 | ||
142. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 10 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | |
143. | KRÓL KRZYSZTOF | STEBLEWO | 10 km | 1970 | ||
144. | KRÓL GRZEGORZ | RÓŻYNY | 10 km | 1970 | ||
145. | BACH MACIEJ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | 1987 | |
146. | BACH TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | 1994 | ||
147. | BURAK DARIUSZ | BĄKOWO | 10 km | SUNREEF RUN | 1992 | nieopłacono |
148. | NOWOPOLSKI LESZEK | TCZEW | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
149. | DAMASZKE ALEKSANDRA | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | 1987 | ||
150. | LIDZBARSKI ADAM | SZEMUD | 10 km - wirtualnie | 1976 | ||
151. | PUJSZO SŁAWOMIR | CHWASZCZYNO | 10 km - wirtualnie | CHWASZCZYNO BIEGA | 1976 | |
152. | PACHOLSKI ŁUKASZ | RADOM | 10 km | STREET RUN RADOM | 1986 | |
153. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km - wirtualnie | 1984 | ||
154. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km - wirtualnie | 1971 | ||
155. | WOJTACKI SŁAWOMIR | JANKOWO GDAŃSKIE | 10 km | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO I KARTUZY | 1969 | |
156. | HILLER GABRIELA | GDAŃSK | 10 km | 1971 | ||
157. | KRYZEL TOMASZ | CZŁUCHÓW | 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | 1994 | nieopłacono |
158. | LENKIEWICZ ANDRZEJ | BĄDKI | 10 km | PIĘKNY. | 1956 | nieopłacono |
159. | KREFT KRZYSZTOF | REDA | 10 km | TEAM KREFT | 1972 | |
160. | WICKI DAMIAN | PRZODKOWO | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1998 | nieopłacono |
161. | SKOROWSKA SYLWIA | HASKA | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 1999 | nieopłacono |
162. | MAGDALENA KALKOWSKA | ZAŁĘŻE | 10 km | PRZODKOWSKI TEAM | 2001 | nieopłacono |
163. | SZYMAŃSKI KRZYSZTOF | DOMATÓWKO | 10 km | 1988 | nieopłacono | |
164. | ŁĄDKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1978 | |
165. | CZERNIA JERZY | STRASZYN | 10 km | CZERNIA TEAM | 1970 | nieopłacono |
166. | MIELCAREK IZABELA | REDA | 10 km | 1986 | ||
167. | WYSOCKI DARIUSZ | MALBORK | 10 km | MUZEUM GDAŃSKA | 1966 | |
168. | ŚLIWOWSKI JACEK | BLIZINY | 10 km | 1971 | nieopłacono | |
169. | KUJAWSKI ŁUKASZ | ŻUKOWO | 10 km | 1988 | ||
170. | SZCZĘCH ZDZISŁAW | PRĘGOWO | 10 km | EMERYT | 1952 | |
171. | SALUK DARIUSZ | JUSZKOWO | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
172. | MATERNOWSKA ALEKSANDRA | KOWALE | 10 km | 1990 | nieopłacono | |
173. | WIŚNIEWSKI GERARD | GDYNIA | 10 km | OKAS GDYNIA | 1976 | nieopłacono |
174. | JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA | CHWASZCZYNO | 10 km | MOTYWATORNIA TEAM/ DRUŻYNA ADASIA | 1988 | |
175. | SZADRIN ANDREJ | NIEDARZYNO | 10 km | BYTÓW | 1981 | |
176. | GRZECHULSKI PIOTR | NOWY DWÓR WEJHEROWSKI | 10 km | 1975 | ||
177. | KROPIDŁOWSKA KAROLINA | GDYNIA | 10 km | 1979 | nieopłacono | |
178. | WASILEWSKI SŁAWOMIR | KOLBUDY | 10 km | 1976 | ||
179. | CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ | RZEPNICA | 10 km | MATI | 1987 | nieopłacono |
180. | DE VIRION ALEKSANDRA | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA/KOTY3! | 1972 | nieopłacono |
181. | CZAYKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | 10 km | MAMY TO | 1980 | nieopłacono |
182. | BARTSCH ALEKSANDRA | GDYNIA | 10 km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | |
183. | REGINIA RAFAŁ | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1984 | nieopłacono |
184. | REGINIA PIOTR | GDAŃSK | 10 km | RUM RUNNERS | 1983 | |
185. | UJMA RADOSŁAW | BRODNICA GÓRNA | 10 km | AVENGERS | 1982 | |
186. | LEWINSKI IRENEUSZ | REDA | 10 km | 240 | 1979 | |
187. | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km | MAMY TO | 1976 | |
188. | WOJTCZAK ALDONA | GDANSK | 10 km | KAIZEN | 1959 | |
189. | LEWIŃSKI JAKUB | WEJHEROWO | 10 km | 1988 | nieopłacono | |
190. | GAJEWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | 10 km | 1983 | ||
191. | SKURTYS KAROLINA | REDA | 10 km | RUNEDA | 1984 | nieopłacono |
192. | BANDURSKI JACEK | SOPOT | 10 km | 1935 | ||
193. | SALUK MARCIN | BANINO | 10 km | 1991 | nieopłacono | |
194. | CZERWIŃSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | 10 km | 1977 | nieopłacono | |
195. | KORDECKI ROBERT | WIELKI KLINCZ | 10 km | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | 1993 | |
196. | BELA MIROSLAWA | KOLONIA | 10 km | 1963 | ||
197. | WYSIECKI ARKADIUSZ | LUBAŃ | 10 km | 1977 | ||
198. | KANKOWSKA DOMINIKA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 2001 | |
199. | KANKOWSKA JUSTYNA | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1982 | |
200. | KANKOWSKI PAWEŁ | LUZINO | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | 1981 | |
201. | FORMELA MARTA KATARZYNA | MEZOWO | 10 km | ZÓRAWSKI TEAM | 1989 | |
202. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | 10 km | 1971 | nieopłacono | |
203. | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
204. | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | 10 km | 1974 | ||
205. | WRYCZA DANIEL | KOŚCIERZYNA | 10 km | REMUS KOŚCIERZYNA | 1983 | |
206. | KAŹMIERSKI MIROSŁAW | KOWALE | 10 km | 1969 | nieopłacono | |
207. | DOCZYK ADAM | NOWA KISZEWA | 10 km | 1981 | ||
208. | SAWCZUK MARCIN | BANINO | 10 km | MAKE ARCHITEKCI | 1984 | nieopłacono |
209. | POLAŃSKI JERZY | KIEŁPINO KARTUSKIE | 10 km | 1975 | ||
210. | KOZAK ZOSIA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN | 1990 | |
211. | FORMELA MIROSŁAW | KIEŁPINO | 10 km | 1963 | ||
212. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 10 km | 1995 | ||
213. | WOJTCZAK MACIEJ | GDAŃSK | 10 km | KAIZEN | 1982 | |
214. | PEPLIŃSKA JOLANTA | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1977 | |
215. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 10 km | 1979 | ||
216. | KRAUSE STANISŁAW | GOŚCICINO | 10 km | AMATOR GOŚCICINO | 1955 | |
217. | DMITRUCZUK EDYTA | WEJHEROWO | 10 km | 1964 | ||
218. | CZEREPANIAK EWA | GDAŃSK | 10 km | 1993 | ||
219. | KIEDROWSKI ALBIN | BRUSY | 10 km | KARATE KYOKUSHIN BRUSY | 1966 | |
220. | REGLIŃSKI JAKUB | GLINCZ | 10 km | 1991 | ||
221. | NALEPKA KAROLINA | WEJHEROWO | 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1993 | |
222. | RUDŹKO WOJCIECH | WEJHEROWO | 10 km | 1968 | ||
223. | CYBULA PAWEŁ | KAZIMIERZ | 10 km | DANFOSS TUCHOM | 1997 | |
224. | MŰLLER JAROSŁAW | RUMIA | 10 km | 1968 | ||
225. | DETTLAFF SŁAWOMIR | GOWINO | 10 km | 1976 | ||
226. | HINC STANISŁAW | KOWALE | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
227. | REDZIMSKI WOJCIECH | PĘPOWO | 10 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
228. | BAJER PIOTR | BANINO | 10 km | RYWAL-RHC / KUJAWSCY RUNNERS | 1984 | |
229. | SKURTYS CEZARY | REDA | 10 km | 1982 | nieopłacono | |
230. | KLEIN SEBASTIAN | KĄPINO | 10 km | 1973 | ||
231. | KOŚCIELSKI MARIUSZ | GDYNIA | 10 km | COM-DKM | 1966 | |
232. | SZULTK PIOTR | GDYNIA | 10 km | 1967 | ||
233. | GRZEGORCZYK DOROTA | KOWALE | 10 km | TAKA RYBA | 1977 | |
234. | DĄBKOWSKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA | 1981 | |
235. | LABUDDA MIROSLAW | RUMIA | 10 km | MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA | 1960 | nieopłacono |
236. | SCHMIDTKE TOMASZ | GOŚCICINO | 10 km | 1978 | ||
237. | KALIŃSKI PRZEMYSŁAW | LĘBORK | 10 km | FARM FRITES POLAND | 1981 | nieopłacono |
238. | KRZEBIETKE PIOTR | MIECHUCINO | 10 km | 1981 | ||
239. | KUPTZ DANIEL | SOPIESZYNO | 10 km - wirtualnie | AKKUS | 1958 | |
240. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 10 km | AKKUS | 1960 | |
241. | JAWORSKA BEATA | GDANSK | 10 km | 1970 | ||
242. | EREMUS KAROL | GOŚCICINO | 10 km | 1982 | ||
243. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 10 km | 1973 | ||
244. | PACZUŁA URSZULA | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1977 | |
245. | PACZUŁA STANISŁAW | CEWICE | 10 km | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | 1971 | |
246. | OSTROWSKI MIROSŁAW | PRZYWIDZ | 10 km | HUSARIA | 1967 | |
247. | JABŁOŃSKI ANDRZEJ | CZARNE | 10 km | 1971 | ||
248. | KURZAWIŃSKA-JABŁONSKA KASIA | CZARNE | 10 km | CZARNE BIEGA | 1972 | |
249. | PIETRUSZKA MIKOŁAJ | KOSZALIN | 10 km | TĘCZA RUN | 1970 | |
250. | ARENDT AGNIESZKA | GDANSK | 10 km | ŻARTA WATAHA | 1975 | |
251. | HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ | SIERAKOWICE | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | 1990 | |
252. | FRANKOWSKA JUSTYNA | KARTUZY | 10 km | PSYCHOFANKI | 1987 | |
253. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 10 km | 1984 | nieopłacono | |
254. | HENDRICH RAFAŁ | SIERAKOWICE | 10 km | 1980 | nieopłacono | |
255. | SZYMAŃSKI ADAM | LĘBORK | 10 km | LĘBORK BIEGACZE 42,2 | 1973 | |
256. | PROKOPIUK KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | 1974 | ||
257. | SKWIOT STANISŁAW | GDAŃSK | 10 km | TAKA RYBA | 1969 |