# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | TROKA KINGA | SKORZEWO | 5 km - niepełnoletni | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2003 | |
2. | STASIUKIEWICZ RAFAŁ | GDYNIA | 5 km | CENTRUM SPORTOWE U "JEZUITÓW" | 1980 | nieopłacono |
3. | WARSIŃSKI PIOTR | GDAŃSK | 5 km | 1973 | ||
4. | WARSIŃSKA PATRYCJA | GDAŃSK | 5 km | 1991 | ||
5. | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 5 km | 1981 | ||
6. | STEINKA MARIAN | KOŚCIERZYNA | 5 km | 1971 | ||
7. | POLAK MARIOLA | LĘBORK | 5 km | 1978 | ||
8. | PRUSAK KACPER | GDAŃSK | 5 km - niepełnoletni | 2003 | ||
9. | SOLICH KATARZYNA | LĘBORK | 5 km | 2000 | ||
10. | WÓJCIK SEBASTIAN | LĘBORK | 5 km | 1978 | nieopłacono | |
11. | RYCHERT MARZENA | BORKOWO | 5 km | 1987 | ||
12. | RYCHERT WALDEMAR | BORKOWO | 5 km | 1986 | ||
13. | CHMURZYŃSKA OLIWIA | STĘŻYCA | 5 km - niepełnoletni | SKLA SOPOT | 2003 | nieopłacono |
14. | SOCHA WIKTORIA | CHMIELNO | 5 km - niepełnoletni | 2003 | ||
15. | BACA KAJETAN | GNIEWOWO | 5 km - niepełnoletni | 2003 | ||
16. | STRONGOWSKI NIKODEM | MIRACHOWO | 5 km - niepełnoletni | GKS CARTUSIA KARTUZY | 2001 | |
17. | SĄDOWICZ MONIKA | BANINO | 5 km | 1979 | nieopłacono | |
18. | GÓRALSKI MARCIN | GDYNIA | 5 km | 1980 | ||
19. | OKRÓJ MAKSYMILIAN | KOŚCIERZYNA | 5 km - niepełnoletni | 2005 | ||
20. | PRZYBYLSKA DOMINIKA | STOBNO | 5 km - niepełnoletni | BUK STOBNO | 2001 | |
21. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 5 km | 1995 | nieopłacono | |
22. | KRÓL SŁAWEK | PRZYJAŹŃ | 5 km | 1999 | nieopłacono | |
23. | BENKA JAKUB | GORĘCZYNO | 5 km - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWĄ KIEŁPINO | 2002 | |
24. | KLONOWSKI TADEUSZ | TRĄBKI WIELKIE | 5 km | SKL FILIPPIDES | 1975 | |
25. | PIETRZYK BARTOSZ | GDAŃSK | 5 km | 1980 | ||
26. | MARSZK ANTONI | KARTUZY | 5 km - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 2002 | |
27. | KUTNIEWSKA MARIA | ŻUKOWO | 5 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | 1958 | |
28. | MIOTK KLAUDIA | KARTUZY | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1999 | |
29. | CEMERYS KAROL | SIEMIROWICE | 5 km | SIEMIROWICE BIEGAJĄ! | 1984 | |
30. | HOPPE KATARZYNA | STUDZIENICE | 5 km | 1988 | nieopłacono | |
31. | KSIĄŻEK WALDEMAR | SŁUPSK | 5 km | 1973 | ||
32. | KSIĄŻEK MAŁGORZATA | SŁUPSK | 5 km | 1980 | ||
33. | WRONA RAFAŁ | GDYNIA | 5 km | BŁYSKAWICA LEŚNIÓWKA | 1985 | |
34. | RÓŻYCKI PAWEŁ | GDAŃSK | 5 km | 1984 | ||
35. | MOZA KAROLINA | GDYNIA | 5 km | 1985 | nieopłacono | |
36. | DEREŃ ALAN | GDYNIA | 5 km | 1991 | nieopłacono | |
37. | MOZA KAROLINA | GDYNIA | 5 km | 1985 | ||
38. | DEREŃ ALAN | GDYNIA | 5 km | 1991 | ||
39. | SMOLIŃSKA EDYTA | GŁOBINO | 5 km | SMOLIŃSCY TEAM | 1980 | |
40. | KRUSZYŃSKA AGNIESZKA | MIŁOBĄDZ | 5 km | 1984 | ||
41. | GINTER MONIKA | KONARZYNY | 5 km | 1993 | ||
42. | SOKÓŁ MARCIN | POBŁOCIE | 5 km | 1976 | ||
43. | PRZERWA ADRIAN | LUBLIN | 5 km | LUBELSKIE MORSY | 1997 | |
44. | PASIERBSKA EWA | GDAŃSK | 5 km | 1995 | ||
45. | MACIEJEWSKI RAFAŁ | STRZEPCZ | 5 km | WIKĘD LUZINO | 1974 | |
46. | JANKOWSKI SEBASTIAN | KĘBŁOWO | 5 km | WIKĘD LUZINO | 1987 | nieopłacono |
47. | KLAHS DARIUSZ | REDA | 5 km | 1996 | nieopłacono | |
48. | PAŃKA ADAM | SOPOT | 5 km | AKMA POMORZE | 1976 | nieopłacono |
49. | LISZEWSKI SZYMON | CHWASZCZYNO | 5 km - niepełnoletni | ZORZA GDYNIA | 2007 | |
50. | LISZEWSKI MAREK | CHWASZCZYNO | 5 km | KS CHWASZCZYNO | 1979 | nieopłacono |
51. | KOSIUR KATARZYNA | SOMONINO | 5 km | 1978 | ||
52. | SZWICHTENBERG NATALIA | OSTRZYCE | 5 km | 1986 | ||
53. | GARAPUCZYK ANIA | KONARZYNY | 5 km | 1980 | ||
54. | VOLOSHCHENKO TYMUR | UMAN | 5 km | 1987 | ||
55. | WALDOWSKI ROMAN | GDAŃSK | 5 km | 1986 | ||
56. | FRANKENSTEIN WIOLETTA | KONARZYNY | 5 km | 1979 | ||
57. | CHMIELEWSKA ELŻBIETA | KONARZYNY | 5 km | 1962 | ||
58. | CHMIELEWSKI MARIUSZ | KONARZYNY | 5 km | 1965 | ||
59. | WARSIŃSKA ANNA | KONARZYNY | 5 km | 1965 | ||
60. | WARSIŃSKI JACEK | KONARZYNY | 5 km | 1963 | ||
61. | POBOJEWSKA IZABELA | KONARZYNY | 5 km | 1977 | ||
62. | LEMAŃCZYK JAGODA | KONARZYNY | 5 km | 1982 | ||
63. | RIABUKHA OLEKSANDR | MISZEWKO | 5 km | 1984 | ||
64. | KLAHS KATARZYNA | KROKOWA | 5 km | 1996 | ||
65. | REDZIMSKI WOJCIECH | PĘPOWO | 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | 1975 | |
66. | SITARCZUK KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km - niepełnoletni | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 2008 | |
67. | SITARCZUK MARIUSZ | GDAŃSK | 5 km | JEDZIEMY DO ODCIĘCIA;) | 1982 | |
68. | DYLEWSKA EWA | GDYNIA | 5 km | 1971 | ||
69. | CHAJDUKOWSKI MAREK | SOPOT | 5 km | 1968 | ||
70. | POTRYKUS SZYMON | SOMONINO | 5 km - niepełnoletni | 2003 | ||
71. | ROSIAK ŁUKASZ | GDYNIA | 5 km | 1991 | ||
72. | ROSIAK ANNA | GDYNIA | 5 km | 1992 | ||
73. | RINC MAŁGORZATA | GDYNIA | 5 km | 1988 | ||
74. | KOWALCZYK JAROSŁAW | GDAŃSK | 5 km | 1974 | ||
75. | SZPILMAN KATARZYNA | GDYNIA | 5 km | ELITE TEAM | 1968 | nieopłacono |
76. | PAWLIK JANUSZ | ŻUKOWO | 5 km | WETERAN | 1975 | |
77. | LIPTAK WOJCIECH | GDAŃSK | 5 km | 1986 | nieopłacono | |
78. | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | 5 km | CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW | 1992 | |
79. | KRUEGER WIESLAW | SOMONINO | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO | 1962 | |
80. | KRUEGER KAMILA | SOMONINO | 5 km - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO | 2002 | |
81. | POTRYKUS PIOTR | SOMONINO | 5 km | 1979 | ||
82. | MYSZK-HERRMANN BARBARA | CHWASZCZYNO | 5 km | CHWASZCZYNO BIEGA | 1981 | |
83. | HINC IWONA | ŻUKOWO | 5 km | AKTYWNI ŻUKOWO | 1975 | |
84. | REDZIMSKI FILIP | GDAŃSK | 5 km - niepełnoletni | PRZYJACIELE W BIEGU | 2002 | |
85. | OLSZEWSKI KAROL | KĘBŁOWO | 5 km | WIKĘD LUZINO | 1983 | |
86. | ESPOSITO GIOVANNI | KOSCIERZYNA | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KOSCIERZYNA | 1994 | |
87. | ANDRYSKOWSKI MAREK | LĘBORK, POMORSKIE | 5 km | STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK | 1965 | |
88. | MALEK ALEKSANDRA | KĄPINO | 5 km | RUN BABYS | 1969 | |
89. | MAŁEK ANDRZEJ | KĄPINO | 5 km | 1956 | ||
90. | LITEWSKA JOANNA | JUSZKOWO | 5 km | TEAM DEAF | 1975 | |
91. | RZESZUTEK MARZENA | BOLSZEWO | 5 km | 1984 | ||
92. | HIRSZ KLAUDIA | BARWIK | 5 km | HOLDERS | 1999 | |
93. | TOPOREK RAFAL | PRZODKOWO | 5 km | NORDICOWIE LĘBORSKIE LWY | 1977 | |
94. | SZPILMAN KATARZYNA | GDYNIA | 5 km | 1968 | nieopłacono | |
95. | HENDRICH TOMASZ | BANINO | 5 km | 1976 | ||
96. | KREFTA RAFAŁ | KARTUZY | 5 km | 1987 | ||
97. | PILACHOWSKA ANNA | GDYNIA | 5 km | OLL4FAN | 1977 | |
98. | ZIEMBA MARTYNA | SOMONINO | 5 km | ROWEROWE KASZUBY | 1990 | nieopłacono |
99. | MIŁEJKO KAROLINA | GRZYBNO | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 1975 | |
100. | KREFT DAWID | RUMIA | 5 km | KOMANDO FLAKI | 1987 | nieopłacono |
101. | RECLAF PIOTR | BORZESTOWO | 5 km | BORZESTOWO | 1989 | |
102. | KOWALCZYK MIROSŁAW | WEJHEROWO | 5 km | 1978 | nieopłacono | |
103. | TREDER PATRYCJA | BORZYTUCHOM | 5 km | KLINIKA KOSMA | 1997 | nieopłacono |
104. | WIRKUS BARTEK | KOSCIERZYNA | 5 km - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 2001 | |
105. | POBŁOCKI ADAM | MŚCISZEWICE | 5 km | 1989 | ||
106. | KITOWSKA PAULINA | SZEMUD | 5 km | 1998 | ||
107. | KWIDZINSKA KATARZYNA | BANINO | 5 km | 1991 | ||
108. | HOPPE KATARZYNA | SOMINY | 5 km | 1988 | nieopłacono | |
109. | HOPPE KATARZYNA | SOMINY | 5 km | 1988 | nieopłacono | |
110. | KALINOWSKA PAULINA | KIEŁPINO | 5 km | AB KIEŁPINO / KARTUZY | 1986 | |
111. | KRZESZEWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | 5 km | ECM ELHURT ELBLAG | 1972 | |
112. | TISSLER ADRIAN | PRUSZCZ GDAŃSKI | 5 km | 1988 | ||
113. | TISSLER KATARZYNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | 5 km | 1989 | ||
114. | JANTOWSKA MAŁGORZATA | REDA | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1969 | |
115. | WAWERKO KATARZYNA | BANINO | 5 km | SZALONY GDAŃSK BIEGA | 1968 | nieopłacono |
116. | KULCZYCKI JAN | GDAŃSK | 5 km | 1950 | ||
117. | KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA | GDYNIA | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1960 | |
118. | PADIAS PAWEŁ | GDYNIA | 5 km | MOTYWATORNIA TEAM | 1956 | |
119. | WRÓBLEWSKI LESZEK | KOŚCIERZYNA | 5 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1987 | |
120. | LEWANDOWSKA SYLWIA | KOŚCIERZYNA | 5 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1995 | |
121. | MALEK ANDRZEJ | KOSCIERZYNA | 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | 1951 | |
122. | KOWALAK KATARZYNA | KARTUZY | 5 km | 1986 | ||
123. | WOLSKA SYLWIA | RUMIA | 5 km | MTM TEAM | 1975 | |
124. | DEJA ARTUR | GDYNIA | 5 km | MTM TEAM | 1975 | |
125. | KUPTZ MARIOLA | SOPIESZYNO | 5 km | AKKUS | 1960 | |
126. | LIDZBARSKI MARCIN | CHWASZCZYNO | 5 km | KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI | 1981 | |
127. | DETTLAFF BEATA | KIELNO | 5 km | CHWASZCZYNO BIEGA | 1973 | nieopłacono |
128. | CIROCKA BOGUMIŁA | BANINO | 5 km | CHWASZCZYNO BIEGA I "POMERANIA" | 1964 | |
129. | MOLTZAN AGNIESZKA | LUBAŃ | 5 km | 1979 | ||
130. | MIELEWCZYK MAŁGORZATA | KOSCIERZYNA | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KOSCIERZYNA | 1977 | |
131. | MIELEWCZYK PIOTR | KOSCIERZYNA | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KOSCIERZYNA | 1977 | nieopłacono |
132. | GLEINERT JAKUB | ŻUKOWO | 5 km - niepełnoletni | 2004 | ||
133. | DYDYMSKA AGATA | RUMIA | 5 km - niepełnoletni | 2006 | ||
134. | DYDYMSKA AGATA | RUMIA | 5 km - niepełnoletni | 2006 | nieopłacono | |
135. | KLASA MICHAŁ | MŚCISZEWICE | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 1974 | |
136. | BYCZKOWSKI MATEUSZ | SŁAWKI | 5 km | 2000 | ||
137. | KLASA ANNA | MŚCISZEWICE | 5 km | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 2000 | |
138. | SIEWERT MAREK | TUCHOM | 5 km | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | 1974 | |
139. | SIEWERT ALEKSANDRA | TUCHOM | 5 km - niepełnoletni | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | 2002 | |
140. | SIEWERT PRZEMYSŁAW | TUCHOM | 5 km - niepełnoletni | SZKOŁA PODSTAWOWA MISZEWO | 2006 | |
141. | BANACH PIOTR | CHWASZCZYNO | 5 km | 1970 | ||
142. | GUMKOWSKI DAREK | GDAŃSK | 5 km | 1973 | ||
143. | GUMKOWSKA LILIANA | GDANSK | 5 km | 1976 | ||
144. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | 5 km | 1977 | ||
145. | ADAMOWSKI ANDRZEJ | ELBLĄG | 5 km | UNICORN TEAM | 1979 | nieopłacono |
146. | WENDT PATRYK | KOŚCIERZYNA | 5 km | WENCIK TEAM | 1985 | |
147. | KWIECIŃSKA PAULINA | MAŁKOWO | 5 km | 1986 | ||
148. | KNAUBER MARIUSZ | SIEMIROWICE | 5 km | 1977 | ||
149. | GRONOWSKA SYLWIA | GDYNIA | 5 km | SALTUS SPORT TEAM | 1976 | |
150. | PAŁASZ EDMUND | RUMIA | 5 km | 1947 | ||
151. | ŚLIWIŃSKA EDYTA | KOSAKOWO | 5 km | TEAM DEAF | 1971 | |
152. | HEJKA WŁADEK | KARTUZY | 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | 1973 | |
153. | GAŁĘZOWSKI MAREK | GDAŃSK | 5 km | 1961 | ||
154. | CEPIŃSKA ANNA | GNIEWOWO | 5 km | AC&AC | 1972 | nieopłacono |
155. | KUKLINSKA JOANNA | PRZECHLEWO | 5 km | METROŻERCY | 1981 | |
156. | SZPYRA EDWARD | GDYNIA | 5 km | 1947 | nieopłacono | |
157. | PATEK SYLWIA | ZBYCHOWO | 5 km | 1983 | ||
158. | ADAMCZYK GRZEGORZ | SŁAWKI | 5 km | 1984 | ||
159. | GOTOWAŁA KAROLINA | INOWROCŁAW | 5 km | 1981 | nieopłacono | |
160. | LASKOWSKA ANIA | TOKARY | 5 km | 1985 | ||
161. | WÓJCIK PIOTR | GDYNIA | 5 km | MORSIK WETERAN | 1962 | |
162. | KITOWSKA ANETA | KOSY | 5 km | 1984 | nieopłacono | |
163. | DZIEWIATOWSKA JOANNA | TUCHOM | 5 km | DIETETYKA-24.PL | 1974 | |
164. | MALGADEY MARIOLA | BANINO | 5 km | 1973 | ||
165. | DŁUGOSZ NATALIA | MEZOWO | 5 km | 1996 | ||
166. | KRAWIECKA KLAUDIA | SOMONINO | 5 km - niepełnoletni | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 2002 | |
167. | BACA KATARZYNA | GNIEWOWO | 5 km | 1968 | ||
168. | KACZMAREK KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km | OSOWA BIEGA | 1974 | |
169. | BRUDEREK DANIEL | GDYNIA | 5 km | 1986 | ||
170. | ŁOKUCIJEWSKI PATRYK | GDAŃSK | 5 km | BABILLONIA BABIENIEC | 1990 | |
171. | DOBRZYŃSKI TOMASZ | GDYNIA | 5 km | XRUNNERS | 1980 | |
172. | ROCZYŃSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 5 km | ROCZYŃSKI TEAM | 1966 | |
173. | WESOŁOWSKI JAROSŁAW | GNIEWOWO | 5 km | HULK TEAM | 1970 | |
174. | LUBECKI JANUSZ | BĘDOMIN | 5 km | 1979 | ||
175. | WITT HENRYK | SOPOT | 5 km | NORBSOFT.PL | 1949 | |
176. | BLUJ ROMAN | GDYNIA | 5 km | 1960 | ||
177. | GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ | BYTÓW | 5 km | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 1999 | |
178. | TOPOREK ALEKSANDRA | GDYNIA | 5 km | ELITE TEAM | 1970 | nieopłacono |