1. |
GÓRECKI DAWID |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2012 |
nieopłacono
|
2. |
ŁADA NIKODEM |
NOWE POLASZKI |
honorowi uczestnicy |
KUKS REMUS KOŚCIERZYNA |
2007 |
nieopłacono
|
3. |
FARKOWSKI MATEUSZ |
WEJHEROWO |
pozostali |
8 WEJHEROWO |
2009 |
nieopłacono
|
4. |
FARKOWSKA ZUZANNA |
WEJHEROWO |
pozostali |
SP8 WEJHEROWO |
2007 |
nieopłacono
|
5. |
SAMSON DOMINIK |
MISZEWO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2008 |
nieopłacono
|
6. |
MALEŻ IGOR |
MISZEWO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2007 |
nieopłacono
|
7. |
PLICHTA OSKAR |
MISZEWKO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2007 |
nieopłacono
|
8. |
JELIŃSKA KLAUDIA |
MISZEWO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2007 |
nieopłacono
|
9. |
LIDZBARSKI DANIEL |
MISZEWO |
honorowi uczestnicy |
SP MISZEWO |
2006 |
nieopłacono
|
10. |
DRAMCZYK HANNA |
LĘBORK |
pozostali |
WATAHA |
2010 |
|
11. |
PLICHTA KRZYSZTOF |
MISZEWKO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2004 |
nieopłacono
|
12. |
ZUBKO PAWEŁ |
MISZEWKO |
honorowi uczestnicy |
SP MISZEWO |
2008 |
nieopłacono
|
13. |
ZUBKO MARYSIA |
MISZEWKO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2008 |
nieopłacono
|
14. |
GROT NIKODEM |
STĘŻYCA |
pozostali |
|
2010 |
|
15. |
SZYBOWSKI BARTOSZ |
STĘŻYCA |
pozostali |
|
2010 |
|
16. |
JELIŃSKA ZOSIA |
MISZEWO |
pozostali |
SP MISZEWO |
2008 |
|
17. |
MIELEWCZYK NATALIA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2012 |
nieopłacono
|
18. |
MIELEWCZYK MARTYNA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2009 |
nieopłacono
|
19. |
EKMAN NIKOLA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2008 |
nieopłacono
|
20. |
REGLIŃSKI OSKAR |
BORUCINO |
pozostali |
|
2007 |
nieopłacono
|
21. |
REGLIŃSKI KRYSTIAN |
BORUCINO |
honorowi uczestnicy |
RADUNIA STĘŻYCA |
2009 |
nieopłacono
|
22. |
LOKŚ PAULINA |
JANOWO |
pozostali |
SKL FILIPPIDES |
2004 |
|
23. |
LOKŚ PIOTR |
JANOWO |
honorowi uczestnicy |
|
2007 |
nieopłacono
|
24. |
BIENIAS KLAUDIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
25. |
DYLAK ADAM |
REDA |
pozostali |
|
2010 |
|
26. |
DYLAK JAKUB |
REDA |
pozostali |
|
2007 |
|
27. |
KELLER GRACJAN |
KARCZEMKI |
pozostali |
ZNIKAJĄCE PUNKTY |
2011 |
|
28. |
ANTONIEWICZ NATAN |
DZIERŻĄŻNO |
pozostali |
NEED FOR SPEED |
2005 |
nieopłacono
|
29. |
GIERSZEWSKI JAN |
STAWISKA |
pozostali |
|
2013 |
|
30. |
DOCZYK ANTONI |
NOWA KISZEWA |
pozostali |
|
2013 |
|
31. |
CZARNOWSKA ZUZANNA |
REDA |
pozostali |
FABRYKADOBREJZABAWY.PL |
2006 |
|
32. |
BRYLOWSKI IGOR |
OSTRZYCE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2012 |
nieopłacono
|
33. |
BRYLOWSKA OLIWIA |
OSTRZYCE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2004 |
nieopłacono
|
34. |
BOROWSKA DĄBRÓWKA |
KAMIENICKA HUTA |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MAŁA SZKOŁA W SZOPIE |
2010 |
nieopłacono
|
35. |
MIELCAREK ANTOSIA |
REDA |
pozostali |
RUNEDA |
2015 |
|
36. |
RECLAW LAURA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2010 |
|
37. |
WENDT FRANEK |
KOŚCIERZYNA |
pozostali |
WENCIK TEAM |
2010 |
|
38. |
BAŁDYGA TYMON |
REDA |
pozostali |
RUNEDA |
2007 |
|
39. |
WYLĘGŁY KINGA |
LIPINKI SZLACHECKIE |
honorowi uczestnicy |
SKL FILIPPIDES/ PSP JABŁOWO |
2009 |
nieopłacono
|
40. |
KOWALCZYK MIŁOSZ |
WEJHEROWO |
pozostali |
SP6 WEJHEROWO |
2013 |
|
41. |
KOWALCZYK MATEUSZ |
WEJHEROWO |
pozostali |
SP6 WEJHEROWO |
2011 |
|
42. |
KOWALCZYK MARTYNA |
WEJHEROWO |
pozostali |
SP6 WEJHEROWO |
2008 |
|
43. |
KOWALCZYK MALWINA |
WEJHEROWO |
pozostali |
SP6 WEJHEROWO |
2007 |
|
44. |
DĘBSKI ARTUR |
KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE |
pozostali |
|
2011 |
|
45. |
ŁAZAR DAWID |
ŁĘCZYCE |
pozostali |
|
2011 |
|
46. |
RYNKIEWICZ LENA |
BOJANO |
pozostali |
SKLA SOPOT |
2009 |
|
47. |
RYNKIEWICZ RÓŻA |
BOJANO |
pozostali |
SKLA SOPOT |
2007 |
|
48. |
BANIEL ALICJA |
RUMIA |
pozostali |
SPORTPOMAGA.PL |
2010 |
|
49. |
STENCEL ANNA |
CZARNA DĄBRÓWKA |
pozostali |
|
2012 |
|
50. |
HILLER BRUNO |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2010 |
nieopłacono
|
51. |
RUTKOWSKI FILIP |
CHWASZCZYNO |
pozostali |
|
2010 |
|
52. |
PACYNIAK MARCEL |
TUCHOM |
pozostali |
|
2011 |
|
53. |
MAKURAT OLIWIA |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2011 |
nieopłacono
|
54. |
MAKURAT MIŁOSZ |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2010 |
nieopłacono
|
55. |
MAKURAT KORNELIA |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2008 |
nieopłacono
|
56. |
MAKURAT DOMINIK |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2007 |
nieopłacono
|
57. |
GLEZMAN MAJA |
LĘBORK |
pozostali |
LKB IM. BRACI PETK |
2004 |
|
58. |
KARTUSZYŃSKI OLIWIER |
WIELKI KLINCZ |
pozostali |
|
2005 |
|
59. |
KARTUSZYŃSKI MACIEJ |
WIELKI KLINCZ |
pozostali |
|
2012 |
|
60. |
DZIUBAKIEWICZ KAROLINA |
REDA |
pozostali |
SP.3 REDA |
2007 |
nieopłacono
|
61. |
KLAJN DOMINIK |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2005 |
nieopłacono
|
62. |
GURZĘDA KACPER |
RUMIA |
pozostali |
|
2007 |
nieopłacono
|
63. |
GURZĘDA ERYK |
RUMIA |
pozostali |
|
2010 |
nieopłacono
|
64. |
WENTA JULIA |
ŁEBUNIA |
pozostali |
|
2009 |
|
65. |
KOŻYCZKOWSKI ALEKSANDER |
MOSTY |
pozostali |
|
2015 |
|
66. |
KOŻYCZKOWSKI MAKSYMILIAN |
MOSTY |
pozostali |
|
2013 |
|
67. |
WALEŚKIEWICZ MATEUSZ |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
68. |
WOLAŃSKA URSZULA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
69. |
HERMANN EMILIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
70. |
PAWŁOWSKA MARTA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2011 |
nieopłacono
|
71. |
ŁAGÓD JACEK |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
72. |
LODZIŃSKI JACEK |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
73. |
LEYK ALEKSANDRA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
74. |
KONKOL DAGMARA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2010 |
nieopłacono
|
75. |
WAŃDOCH-DUBAJ WERONIKA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
76. |
BĄKAŁA MICHALINA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
77. |
GODULA NATALIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
78. |
TASIOR AMELIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
79. |
LODZIŃSKA MARTYNA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2008 |
nieopłacono
|
80. |
GODULA JAGODA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2008 |
nieopłacono
|
81. |
GRZEGORCZYK ALEKSANDRA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2008 |
nieopłacono
|
82. |
SĘKTAS PAWEŁ |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2007 |
nieopłacono
|
83. |
HERMANN OLIWIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2007 |
nieopłacono
|
84. |
WALEŚKIEWICZ NATALIA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2006 |
nieopłacono
|
85. |
WOLAŃSKA ALEKSANDRA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2006 |
nieopłacono
|
86. |
BUŚKO MATEUSZ |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2006 |
nieopłacono
|
87. |
KONKOL ADRIANNA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2005 |
nieopłacono
|
88. |
STROJNOWSKI BARTOSZ |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2005 |
nieopłacono
|
89. |
ŚMIECHOWSKA WERONIKA |
SZCZENURZE |
pozostali |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2004 |
nieopłacono
|
90. |
POBUDKIEWICZ ZUZANNA |
SZCZENURZE |
honorowi uczestnicy |
UKS EKOLUDEK SZCZENURZE |
2009 |
nieopłacono
|
91. |
LITTWIN ROBERT |
KŁOSOWO |
honorowi uczestnicy |
SP CZECZEWO |
2010 |
nieopłacono
|
92. |
LISKOWSKI KACPER |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2009 |
|
93. |
SZYMAŃSKI ARTUR |
LĘBORK |
pozostali |
LĘBORK BIEGACZE |
2013 |
nieopłacono
|
94. |
PIPIÓRKA JAKUB |
SOMONINO |
pozostali |
|
2011 |
|
95. |
PIPIÓRKA BARTOSZ |
SOMONINO |
pozostali |
|
2010 |
|
96. |
PIPIÓRKA OLIWIA |
SOMONINO |
pozostali |
|
2006 |
|
97. |
REDZIMSKI MATEUSZ |
PĘPOWO |
pozostali |
SP PĘPOWO |
2010 |
nieopłacono
|
98. |
POUCH MARTYNA |
REDA |
pozostali |
SP.3 REDA |
2008 |
nieopłacono
|
99. |
TROKA JULITA |
SKORZEWO |
honorowi uczestnicy |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2006 |
nieopłacono
|
100. |
CZERMAŃSKI PAWEŁ |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2006 |
|
101. |
PIEPIÓRKA KINGA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2009 |
nieopłacono
|
102. |
PIEPIÓRKA EWA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2009 |
nieopłacono
|
103. |
FORMELA PIOTR |
MARSZEWSKA GÓRA |
honorowi uczestnicy |
|
2010 |
nieopłacono
|
104. |
PUZDROWSKA OLIWIA |
GORĘCZYNO |
pozostali |
AMS |
2011 |
|
105. |
PRZYBYLSKI SOBIESŁAW |
DĘBOGÓRZE |
pozostali |
DW#43 |
1980 |
|
106. |
JARSKA HANNA |
DĘBOGÓRZE |
pozostali |
|
1977 |
|
107. |
KRUEGER SZYMON |
SOMONINO |
pozostali |
AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW |
2012 |
|
108. |
WYSIECKA JULIA |
LUBAŃ |
pozostali |
|
2012 |
|
109. |
ROMPA ZUZANNA |
MOJUSZ |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MOJUSZ |
2013 |
nieopłacono
|
110. |
ROMPA AMELIA |
MOJUSZ |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MOJUSZ |
2011 |
nieopłacono
|
111. |
KORZENIEWSKA LILIANA |
GORĘCZYNO |
pozostali |
AMS |
2010 |
|
112. |
KORZENIEWSKA WIKTORIA |
GORĘCZYNO |
pozostali |
AMS |
2009 |
|
113. |
PAWŁOWSKA JOANNA |
STĘŻYCA |
pozostali |
METROŻERCY |
2013 |
|
114. |
ZOCH PAWEŁ |
GÓRA |
pozostali |
SP ORLE |
2007 |
|
115. |
PIOTROWIAK JULIA |
SOMONINO |
pozostali |
|
2012 |
|
116. |
KONKOL FILIP |
WEJHEROWO |
pozostali |
|
2012 |
nieopłacono
|
117. |
KAROLEWSKI ERYK |
WEJHEROWO |
pozostali |
|
1981 |
|
118. |
LUBECKI MAKSYMILIAN |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2008 |
|
119. |
LUBECKA WIKTORIA |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2006 |
|
120. |
POTRYKUS MARTA |
SOMONINO |
pozostali |
|
2011 |
|
121. |
CIESZYŃSKI JASIU |
LĘBORK |
pozostali |
UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK |
2010 |
|
122. |
TELSZEWSKI FILIP |
MAŁA PIAŚNICA |
pozostali |
WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA |
2008 |
|
123. |
ZABOROWSKA PAULINA |
KAMIENICA SZLACHECKA |
pozostali |
|
1995 |
|
124. |
ZŁOCH NORBERT |
SZOPA |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2009 |
nieopłacono
|
125. |
SUCHODOLSKI KACPER |
STĘŻYCA |
pozostali |
METROŻERCY |
2004 |
|
126. |
KALISZEWSKI DOMINIK |
STĘŻYCA |
pozostali |
METROŻERCY |
2004 |
|
127. |
SILDATK ANTONI |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MAŁE SANIKI BIEGAJĄ |
2008 |
nieopłacono
|
128. |
BYCZKOWSKI MATEUSZ |
OSTRZYCE |
pozostali |
|
2004 |
|
129. |
OLSZEWSKA MAJA |
MIRACHOWO |
pozostali |
|
2013 |
|
130. |
OLSZEWSKA NADIA |
83-329 |
pozostali |
SP MIRACHOWO |
2010 |
|
131. |
OLSZEWSKA NATASZA |
83-329 |
pozostali |
SP MIRACHOWO |
2010 |
|
132. |
USTOWSKI IGOR |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
FC GOWIDLINO |
2009 |
nieopłacono
|
133. |
FARKOWSKA ZUZANNA |
WEJHEROWO |
pozostali |
8 WEJHEROWO |
2007 |
|
134. |
FARKOWSKI MATEUSZ |
WEJHEROWO |
pozostali |
8 WEJHEROWO |
2009 |
|
135. |
MARAS WIKTORIA |
SIEMIROWICE |
pozostali |
|
2011 |
|
136. |
WESOŁOWSKI WIKTOR |
GNIEWOWO |
pozostali |
VICTORY TEAM |
2007 |
nieopłacono
|
137. |
ZAKRZEWSKI MATEUSZ |
WARSZKOWO |
pozostali |
KS WEJHER |
2007 |
|
138. |
ZAKRZEWSKA AGNIESZKA |
WARSZKOWO |
pozostali |
KS WEJHER |
2007 |
|
139. |
DYDYMSKA AGATA |
RUMIA |
pozostali |
|
2006 |
|
140. |
WENTA KORNEL |
LĘBORK |
pozostali |
|
2011 |
|
141. |
BEHRENDT JULKA |
GNIEWINO |
honorowi uczestnicy |
|
2007 |
nieopłacono
|
142. |
MŁYŃSKI DANIEL |
MOJUSZ |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MOJUSZ |
2008 |
nieopłacono
|
143. |
MŁYŃSKI KACPER |
MOJUSZ |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MOJUSZ |
2007 |
nieopłacono
|
144. |
MŁYŃSKA NADIA |
MOJUSZ |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MOJUSZ |
2005 |
nieopłacono
|
145. |
USTOWSKI IGOR |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
FC GOWIDLINO |
2009 |
nieopłacono
|
146. |
ZABOROWSKA MALWINA |
GORĘCZYNO |
pozostali |
|
2010 |
nieopłacono
|
147. |
ZABOROWSKI NATANIEL |
GORĘCZYNO |
pozostali |
AMS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2007 |
nieopłacono
|
148. |
WIELGOSZ ADAM |
GDYNIA |
pozostali |
|
2012 |
nieopłacono
|
149. |
TOMASZEWSKA AMELIA |
GDYNIA |
pozostali |
SP 40 GDYNIA |
2008 |
|
150. |
SKRZOSKA BŁAŻEJ |
GDYNIA |
pozostali |
SZKOŁA PODSTAWOWA 45 GDYNIA |
2012 |
|
151. |
BIAŁAS OLIVER |
GDYNIA |
honorowi uczestnicy |
|
2005 |
nieopłacono
|
152. |
DUŁAK KONRAD |
SKORZEWO |
pozostali |
UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2007 |
|
153. |
SZWYCHTENBERG MAJA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MAŁA SZKOŁA W SZOPIE |
2010 |
|
154. |
SZWYCHTENBERG ADAM |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
MAŁA SZKOŁA W SZOPIE |
2006 |
|
155. |
ŚWIAT ANNA |
GDYNIA |
pozostali |
SP 43 GDYNIA |
2008 |
nieopłacono
|
156. |
PÓŁROLA LEON |
BANINO |
pozostali |
|
2012 |
|
157. |
KANKOWSKI KORDIAN |
LUZINO |
pozostali |
|
2007 |
nieopłacono
|
158. |
GRUCHAŁA JULIA |
GORĘCZYNO |
honorowi uczestnicy |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
2004 |
|
159. |
STUDENT JAKUB |
BOJANO |
pozostali |
|
2008 |
|
160. |
DETTLAFF LENA |
DOMATOWO |
pozostali |
|
2013 |
|
161. |
DETTLAFF MAREK |
DOMATOWO |
pozostali |
|
2010 |
|
162. |
METERA KONRAD |
NOWA WIES LĘBORSKA |
pozostali |
|
2009 |
|
163. |
HELAND GRZEGORZ |
GDAŃSK |
pozostali |
|
2006 |
|
164. |
WÓJTOWICZ NINA |
BUKOWINA |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
SP KAMIENICA KROLEWSKA |
2010 |
nieopłacono
|
165. |
DAWIDOWSKA ZOFIA |
OSTRZYCE |
pozostali |
AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2009 |
|
166. |
DAWIDOWSKA WIKTORIA |
OSTRZYCE |
pozostali |
AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA |
2007 |
|
167. |
MARAT GRZEGORZ |
RUMIA |
honorowi uczestnicy |
UKS CISOWA Z SP 31 GDYNIA |
2006 |
nieopłacono
|
168. |
MARAT AGNIESZKA |
RUMIA |
pozostali |
SP 31 GDYNIA |
2009 |
|
169. |
LITTWIN ELIZA |
KARTUZY |
pozostali |
GKS CARTUSIA |
2005 |
nieopłacono
|
170. |
FORMELLA NIKODEM |
KARTUZY |
pozostali |
GKS CARTUSIA |
2005 |
nieopłacono
|
171. |
KOBIELA NIKOLA |
SIEMIROWICE |
pozostali |
|
2015 |
nieopłacono
|
172. |
KOBIELA WIKTOR |
SIEMIROWICE |
pozostali |
|
2011 |
nieopłacono
|
173. |
WENTA SZYMON |
ŁEBUNIA |
pozostali |
|
2012 |
nieopłacono
|
174. |
WENTA EMILIA |
ŁEBUNIA |
pozostali |
|
2011 |
nieopłacono
|
175. |
TOKARCZYK PIOTR |
GDYNIA |
pozostali |
SP 44 GDYNIA/UKS BANINO |
2010 |
|
176. |
KONKEL WIKTOR |
GDYNIA |
pozostali |
PRZEDSZKOLE NR 30 W GDYNI |
2012 |
|
177. |
MOKŁOWICZ KLARA |
WEJHEROWO |
pozostali |
ZNIKAJACE PUNKTY |
2014 |
nieopłacono
|
178. |
MOKŁOWICZ ELIZA |
WEJHEROWO |
honorowi uczestnicy |
ZNIKAJACE PUNKTY |
2011 |
nieopłacono
|
179. |
KREFTA ROKSANA |
KŁOSOWO |
pozostali |
SP CZECZEWO |
2008 |
|
180. |
JAŻDŻEWSKI JONATAN |
LĘBORK |
honorowi uczestnicy |
KREATIVSPORT LĘBORK |
2008 |
nieopłacono
|
181. |
LUBECKI SZYMON |
BĘDOMIN |
pozostali |
KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2008 |
|
182. |
LUBECKA MARTYNA |
BĘDOMIN |
pozostali |
|
2003 |
|
183. |
LUBECKA PAULINA |
BĘDOMIN |
pozostali |
KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2005 |
|
184. |
EKMAN ELIZA |
SIERAKOWICE |
mieszkańcy gm. Sierakowice |
|
2010 |
nieopłacono
|
185. |
SOŁTYSIAK JULIA |
BANINO |
pozostali |
ŁOSIE |
2014 |
nieopłacono
|
186. |
SOŁTYSIAK JAKUB |
BANINO |
pozostali |
ŁOSIE |
2013 |
nieopłacono
|
187. |
PIEŃKOWSKA NATASZA |
RUMIA |
honorowi uczestnicy |
APS RUMIA |
2010 |
nieopłacono
|
188. |
TRELA MARCELINA |
ŻUROMINO |
pozostali |
METROŻERCY |
2011 |
|
189. |
TRELA ANNA |
ŻUROMINO |
honorowi uczestnicy |
METROŻERCY |
2005 |
nieopłacono
|
190. |
STENCEL ZUZANNA |
MŚCISZEWICE |
pozostali |
METROŻERCY |
2009 |
|
191. |
OLESZEK AGATA |
GNIEWINO |
pozostali |
|
2009 |
nieopłacono
|
192. |
OLESZEK ZUZANNA |
GNIEWINO |
honorowi uczestnicy |
UKS JEDYNKA LEKKOATLETYKA REDA |
2008 |
nieopłacono
|