# | Imię i nazwisko | Miejscowość | Opcja | Klub | Rok urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | BEJROWSKI OLIWIER | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
2. | BEJROWSKI FILIP | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
3. | TROKA JULITA | SKORZEWO | honorowi uczestnicy | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
4. | WASILEWSKA HANNA | GDYNIA | pozostali | SP 47 GDYNIA | 2011 | |
5. | WASILEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | pozostali | SP 47 GDYNIA | 2006 | |
6. | MAKURAT OLIWIA | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2011 | nieopłacono |
7. | MAKURAT MIŁOSZ | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2010 | nieopłacono |
8. | GROTH MIKOŁAJ | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
9. | MAKURAT KORNELIA | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | nieopłacono |
10. | MAKURAT DOMINIK | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2007 | nieopłacono |
11. | STĘPSKI MICHAŁ | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2005 | |
12. | STĘPSKI ADAM | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
13. | WĘSIERSKI FRANEK | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2009 | |
14. | JELIŃSKA ZOSIA | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
15. | MACHALEWSKI ADRIAN | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2009 | |
16. | PTACH IZA | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
17. | SAMSON DOMINIK | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
18. | ZUBKO MARYSIA | MISZEWKO | pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
19. | ZUBKO PAWEŁ | MISZEWKO | honorowi uczestnicy | SP MISZEWO | 2008 | |
20. | SYPION IGNACY | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
21. | LIDZBARSKI DANIEL | MISZEWO | honorowi uczestnicy | SP MISZEWO | 2006 | |
22. | MACHALEWSKI SZYMON | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
23. | SZCZUPAŁ MARCIN | GDAŃSK | pozostali | 2009 | nieopłacono | |
24. | GROTH MIKOŁAJ | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 1977 | |
25. | JELIŃSKA KLAUDIA | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
26. | MALEŻ IGOR | MISZEWO | pozostali | SP MISZEWO | 2007 | |
27. | OSTROWSKA MELANIA | DĄBROWA | pozostali | SP MISZEWO | 2006 | |
28. | WALEŚKIEWICZ MATEUSZ | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | |
29. | WOLAŃSKA URSZULA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | |
30. | HERMANN EMILIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | |
31. | PAWŁOWSKA MARTA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2011 | |
32. | ŁAGÓD SZYMON | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | |
33. | LODZIŃSKI JACEK | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | |
34. | LEYK ALEKSANDRA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | |
35. | ORZECHOWSKA HANNA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | |
36. | KONKOL DAGMARA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2010 | |
37. | BĄKAŁA MICHALINA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
38. | GODULA NATALIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
39. | TASIOR AMELIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
40. | KLOSKA FILIP | OSTRZYCE | pozostali | 2012 | ||
41. | BRYLOWSKI IGOR | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | KS STOLEM | 2012 | |
42. | LODZIŃSKA MARTYNA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | |
43. | GODULA JAGODA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | |
44. | LABUDA ŁUKASZ | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | KS STOLEM | 2014 | |
45. | GRZEGORCZYK ALEKSANDRA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2008 | |
46. | KLOSKA WIKTOR | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | KS STOLEM | 2014 | |
47. | SĘKTAS PAWEŁ | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
48. | HERMANN OLIWIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2007 | |
49. | WALEŚKIEWICZ NATALIA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
50. | KLOSKA FILIP | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | KS STOLEM | 2012 | |
51. | WOLAŃSKA ALEKSANDRA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
52. | BUŚKO MATEUSZ | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2006 | |
53. | STROJNOWSKI BARTOSZ | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2005 | |
54. | KONKOL ADRIANNA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2005 | |
55. | BOROWSKA DĄBÓWKA | KAMIENICA SZLACHECKA | pozostali | 2010 | ||
56. | ŚMIECHOWSKA WERONIKA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2004 | |
57. | RANACHOWSKA KINGA | SZCZENURZE | pozostali | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2003 | |
58. | POBUDKIEWICZ ZUZANNA | SZCZENURZE | honorowi uczestnicy | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | 2009 | |
59. | CZARNOWSKA ZUZANNA | REDA | pozostali | FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL | 2006 | |
60. | ZOCH PAWEŁ | GÓRA | pozostali | SP ORLE | 2007 | |
61. | MERCHEL KLAUDIA | ŁAPALICE | pozostali | GKS CARTUSIA KARTUZY | 2004 | |
62. | KĘSIK KLAUDIA | SŁUPSK | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 2012 | nieopłacono |
63. | KĘSIK NATALIA | SŁUPSK | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 2007 | nieopłacono |
64. | SZYMAŃSKA MILENA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2014 | ||
65. | ANTONIEWICZ NATAN | DZIERŻĄŻNO | pozostali | NEED FOR SPEED | 2005 | |
66. | BENKA FILIP | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2011 | |
67. | REGLIŃSKI OSKAR | BORUCINO | pozostali | 2007 | nieopłacono | |
68. | REGLIŃSKI KRYSTIAN | BORUCINO | honorowi uczestnicy | 2009 | ||
69. | BAŁDYGA TYMON | REDA | pozostali | RUNEDA | 2007 | |
70. | BAŁDYGA MIŁOSZ | REDA | honorowi uczestnicy | RUNEDA | 2004 | |
71. | ZIELIŃSKI MAKSYMILIAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
72. | TEMPSKA PAULINA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
73. | SOŁTYSEK WERONIKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
74. | RYBAKOWSKA NINA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
75. | PIPIÓRKA JAKUB | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
76. | MERING AMELIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2012 | |
77. | LEWICKA PATRYCJA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
78. | KWIDZIŃSKI IGOR | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
79. | KUJAWSKI JAKUB | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
80. | KŁOSIŃSKI TYMOTEUSZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
81. | GRZYMSKA ANNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
82. | GRANSICKA JUDYTA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
83. | TRYBA ALEKSANDER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
84. | ZABOROWSKA MALWINA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
85. | HINCA KSAWERY | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
86. | HIEN NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
87. | MAGULSKI NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
88. | FORMELA JAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
89. | BERTLING PAWEŁ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
90. | PULIT GRZEGORZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
91. | LAMK NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
92. | LAMK LILIANA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2003 | |
93. | RYCHERT OLIWIER | BORKOWO | pozostali | 2014 | nieopłacono | |
94. | BUTOWSKI ALEKSANDER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
95. | FORMELA ANNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2005 | |
96. | BENKOWSKA ROKSANA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
97. | ROKSANA SKIERKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
98. | REGLIŃSKA OLGA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
99. | MILOCH ANIELA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
100. | GAWROŃ MARTA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
101. | CZOSKA NIKOLA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2004 | |
102. | SZLEJA IZABELA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2005 | |
103. | LITWIC LUZIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2005 | |
104. | KUŹMIŃSKI KEWIN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2005 | |
105. | SZYMAŃSKA AGATA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
106. | JAKUBEK OLIWIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
107. | HIRSZ KLAUDIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
108. | GROSZ NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2005 | |
109. | FORMELA WERONIKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
110. | WESOŁOWSKA ALEKSANDRA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
111. | WALASZKOWSKA ANETA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
112. | STEINKA FILIP | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
113. | PIPIÓRKA OLIWIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
114. | LITWIC NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
115. | KOWALUK KACPER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
116. | KARBOWIAK KACPER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2006 | |
117. | LESZKOWSKA AGATA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
118. | KREFT KAROL | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
119. | HOPA DAMIAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
120. | BIESZKA KORNELIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
121. | ANDERS BRAJAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
122. | ZABOROWSKI NATANIEL | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2007 | |
123. | WENT ROKSANA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
124. | RYCHERT KAMILA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
125. | BLADOWSKA ANNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
126. | TOKARSKI OSKAR | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
127. | SZREDER DAMIAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
128. | RYCHERT MICHAŁ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
129. | PASZEWSKI PAWEŁ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
130. | ARENDT OLIWIER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
131. | ROMANOWSKI IGOR | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
132. | MILOCH JĘDRZEJ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
133. | HOPA DAWID | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
134. | SOŁTYSEK ZOFIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
135. | MIELEWCZYK NADJA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
136. | KULLING AMELIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
137. | GROTA MAJA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
138. | DUCHER ADAM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2008 | |
139. | ZIELIŃSKA DOMINIKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
140. | TRYBA MARTYNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
141. | SIKORA MAKSYMILIAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
142. | POTULSKA JULIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
143. | LUBECKI JAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
144. | ITRICH ZUZANNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
145. | HOLKA OLIWIER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP | 2008 | |
146. | HEWELT HUBERT | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
147. | GRUDZIŃSKI JAKUB | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
148. | GRONDA KONRAD | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
149. | GOGOLIŃSKA WERONIKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP | 2009 | |
150. | GANGALEWSKI JOACHIM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
151. | FORMELA HENRYK | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
152. | CHAJEWSKA MARTYNA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
153. | ARENT PAWEŁ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
154. | ARENDT ALEKSANDRA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2009 | |
155. | PIPIÓRKA BARTOSZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
156. | TREDER GRACJAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
157. | SOMINKA JAKUB | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
158. | SOBIEGRAJ ALICJA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
159. | PUZDROWSKA WERONIKA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
160. | PAWELCZYK KLAUDIUSZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
161. | DĄBROWSKA KAROLINA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
162. | BARANOWSKI NIKODEM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2010 | |
163. | SZYDKI SZYMON | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
164. | MARSZEWSKI FILIP | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
165. | LESZKOWSKI MATEUSZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
166. | GRONDA HELENA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
167. | BUTOWSKI ANTONI | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP SOMONINO | 2011 | |
168. | FARKOWSKA ZUZANNA | WEJHEROWO | pozostali | SP 8 WEJHEROWO | 2007 | |
169. | SIKORA SEWERYN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
170. | TOMASZEWSKA AMELIA | GDYNIA | pozostali | SP 40 GDYNIA | 2008 | |
171. | HILLER BRUNO | GDAŃSK | pozostali | 2010 | ||
172. | CZERMAŃSKI PAWEŁ | GDAŃSK | pozostali | 2006 | ||
173. | LUBECKI MAKSYMILIAN | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2008 | |
174. | LUBECKA WIKTORIA | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2006 | |
175. | PLICHTA BŁAŻEJ | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2011 | |
176. | PLICHTA MARCELINA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2010 | |
177. | SKRZOSKA BŁAŻEJ | GDYNIA | pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA 45 GDYNIA | 2012 | |
178. | RADECKI-MIKULICZ DANIEL | BANINO | pozostali | SP MISZEWO | 2008 | |
179. | KRAUZA WIKTORIA | KARTUZY | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 2011 | nieopłacono |
180. | WYSIECKA JULIA | LUBAŃ | pozostali | 2012 | ||
181. | FORMELA PIOTR | MARSZEWSKA GÓRA | pozostali | 2010 | ||
182. | DŁUŻNIEWSKA WIKTORIA | MALBORK | pozostali | GODLEWSKI RUNNERS | 2007 | |
183. | BIAŁAS OLIVER | GDYNIA | honorowi uczestnicy | 2005 | ||
184. | WENDT FRANEK | KOŚCIERZYNA | pozostali | WENCIK TEAM | 2010 | |
185. | MROCZEK LIWIA | LĘBORK | pozostali | ALAKIERNIA | 2008 | |
186. | BRONK AGATA | KARTUZY | pozostali | 2008 | ||
187. | GRONDA SEWERYN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2015 | ||
188. | GRONDA HELENA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
189. | BRYLOWSKA EWELINA | KIEŁPINO | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 2003 | |
190. | KLONOWSKA ALEKSANDRA | TRĄBKI WIELKIE | pozostali | SKL FILIPPIDES | 2006 | |
191. | KLONOWSKI ADAM | TRĄBKI WIELKIE | pozostali | KS ORZEŁ 1955 TRĄBKI WIELKIE | 2011 | |
192. | POSAŃSKA JULIA | MRZEZINO | pozostali | 2010 | ||
193. | METERA ALEKSANDRA | NOWA WIES LĘBORSKA | pozostali | LKB IM. BRACI PETK | 2005 | |
194. | LITTWIN ROBERT | KŁOSOWO | honorowi uczestnicy | SP CZECZEWO | 2010 | |
195. | DRAMCZYK HANNA | LĘBORK | pozostali | WATAHA | 2010 | |
196. | CEMERYS MICHAŁ | SIEMIROWICE | pozostali | SIEMIROWICE BIEGAJĄ! | 2011 | |
197. | SERKOWSKI OLIWIER | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2010 | ||
198. | RICHERT PAULINA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2007 | |
199. | HINCA NIKOLA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2007 | |
200. | HINCA MALWINA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2009 | |
201. | FIECHOWSKI JANUSZ | WARZNO | pozostali | 1958 | nieopłacono | |
202. | DUŁAK KONRAD | SKORZEWO | pozostali | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | 2007 | |
203. | WIJATKOWSKA OLIWIA | GDAŃSK | pozostali | TAKA RYBA | 2013 | |
204. | DĄBKOWSKA ZOFIA | GDAŃSK | pozostali | TAKA RYBA | 2007 | |
205. | SUCHODOLSKI KACPER | STĘŻYCA | pozostali | METROŻERCY | 2004 | |
206. | KLASA JAN | NOWY KLINCZ | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 1996 | nieopłacono |
207. | CHROMIŃSKI KAMIL | GDYNIA | pozostali | 1988 | nieopłacono | |
208. | KLAWIKOWSKI WOJCIECH | RĄTY | mieszkańcy gm. Somonino | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 2011 | |
209. | KLAWIKOWSKA ALICJA | RĄTY | mieszkańcy gm. Somonino | AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO | 2013 | |
210. | PACYNIAK MARCEL | TUCHOM | pozostali | 2011 | ||
211. | GURZĘDA KACPER | RUMIA | pozostali | 2007 | ||
212. | GURZĘDA ERYK | RUMIA | pozostali | 2010 | ||
213. | PIEŃKOWSKA NATALIA | RUMIA | pozostali | APS RUMIA | 2005 | |
214. | BIGUS JAŚ | RUMIA | pozostali | 2012 | ||
215. | PAPIEROWSKA ZOSIA | RUMIA | pozostali | 2010 | ||
216. | POTRYKUS MARTA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
217. | ROKOSZ PAWEŁ | BOLSZEWO | pozostali | SP IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W BOLSZEWIE | 2010 | |
218. | ROKOSZ JULIUSZ | BOLSZEWO | pozostali | SP IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W BOLSZEWIE | 2009 | |
219. | WEILAND DOMINIKA | CZECZEWO | pozostali | SSP KARCZEMKI DOBRZEWINO | 2010 | |
220. | LUNIAK EWA | MOSTY | pozostali | 1975 | nieopłacono | |
221. | WEILAND KARINA | CZECZEWO | pozostali | SSP KARCZEMKI DOBRZEWINO | 2010 | nieopłacono |
222. | BYCZKOWSKI MATEUSZ | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2004 | |
223. | PACZOSKA JAN | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2008 | |
224. | PRZYBYLSKI ADAM | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2008 | |
225. | SZULC MARTYNA | GNIEWINO | pozostali | 2009 | nieopłacono | |
226. | BEHRENDT JULKA | GNIEWINO | honorowi uczestnicy | UKS 1 REDA | 2007 | |
227. | PIERNICKI JEREMI | KARCZEMKI | pozostali | SSPZP DOBRZEWINO-KARCZEMKI | 2013 | |
228. | PIERNICKA KAJA | KARCZEMKI | pozostali | SSPZP DOBRZEWINO-KARCZEMKI | 2010 | |
229. | KELLER GRACJAN | KARCZEMKI | pozostali | ZNIKAJĄCE PUNKTY | 2011 | |
230. | ŚWIAT ANNA | GDYNIA | pozostali | SP 43 GDYNIA | 2008 | nieopłacono |
231. | CZAJA DANIEL | STĘŻYCA | pozostali | METROŻERCY | 2007 | |
232. | WESOŁOWSKI WIKTOR | GNIEWOWO | pozostali | 2007 | ||
233. | MAZUR KATARZYNA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | 2012 | ||
234. | MAZUR JOANNA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | 2012 | ||
235. | KRUEGER SZYMON | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW | 2012 | |
236. | RUTKOWSKI FILIP | CHWASZCZYNO | pozostali | 2010 | nieopłacono | |
237. | RUTKOWSKA LILIANNA | CHWASZCZYNO | pozostali | 2013 | nieopłacono | |
238. | WOJTALA MAGDALENA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2010 | |
239. | PAWELA IGOR | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2010 | |
240. | PAWELA AMELIA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2008 | |
241. | DAWIDOWSKA KINGA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2008 | |
242. | MICHALINA PACZOSKA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2009 | |
243. | PIOTROWIAK JULIA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2012 | ||
244. | MIELCAREK ANTOSIA | REDA | pozostali | RUNEDA | 2015 | |
245. | REDZIMSKI MATEUSZ | PĘPOWO | pozostali | SP PĘPOWO | 2010 | |
246. | REDZIMSKI MATEUSZ | PĘPOWO | pozostali | SP PĘPOWO | 2000 | nieopłacono |
247. | PÓŁROLA LEON | BANINO | pozostali | 2012 | ||
248. | SZYMAŃSKI ARTUR | LĘBORK | pozostali | 2013 | nieopłacono | |
249. | IWASIUTA WOJCIECH | REDA | pozostali | UKS JEDYNKA REDA | 2006 | |
250. | LESZKOWSKA AGATA | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | AMS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2007 | |
251. | LESZKOWSKI MATEUSZ | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | AMS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2011 | |
252. | KOWALCZYK MIŁOSZ | WEJHEROWO | pozostali | PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE WEJHEROWO | 2013 | |
253. | KOWALCZYK MATEUSZ | WEJHEROWO | pozostali | SP6 WEJHEROWO | 2011 | |
254. | KOWALCZYK MARTYNA | WEJHEROWO | pozostali | SP6 WEJHEROWO | 2008 | |
255. | KOWALCZYK MALWINA | WEJHEROWO | pozostali | SP6 WEJHEROWO | 2007 | |
256. | SILDATK ANTONI | SIERAKOWICE | pozostali | MAŁE SANIKI BIEGAJĄ | 2008 | |
257. | SKIERKA PATRYCJA | KAMELA | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
258. | SKIERKA MAJA | KAMELA | mieszkańcy gm. Somonino | 2010 | ||
259. | KANKOWSKI KORDIAN | LUZINO | pozostali | 2007 | ||
260. | WAKS KRZYSZTOF | GDAŃSK | pozostali | 1971 | nieopłacono | |
261. | BORKOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | honorowi uczestnicy | LKS ZORZA GDYNIA | 2003 | |
262. | CAR PAWEŁ | GDYNIA | honorowi uczestnicy | LKS ZORZA GDYNIA | 2006 | |
263. | WALENTYNOWICZ LENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | pozostali | PRUSZCZ BIEGA | 2009 | |
264. | GRUCHAŁA JULIA | GORĘCZYNO | honorowi uczestnicy | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 2004 | |
265. | MARSZK DANIEL | KUJATY | pozostali | 2002 | nieopłacono | |
266. | GUMKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | pozostali | 2004 | ||
267. | POLASZEK ANTONINA | SZEMUD | pozostali | 2009 | ||
268. | CZAYKOWSKA PAULINA | GDYNIA | pozostali | WOJTO_SPORT_STORY | 2009 | nieopłacono |
269. | CZAYKOWSKA LAURA | GDYNIA | pozostali | WOJTO_SPORT_STORY | 2013 | nieopłacono |
270. | PLICHTA AGATA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | SP GORĘCZYNO | 2009 | |
271. | BRZESKI MICHAŁ | KAMELA | mieszkańcy gm. Somonino | AMS | 2010 | |
272. | SZRYWER JOANNA | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 2014 | nieopłacono |
273. | DETTLAFF LENA | DOMATOWO | pozostali | 2013 | ||
274. | DETTLAFF MAREK | DOMATOWO | pozostali | 2010 | ||
275. | MOLENDA NATALIA | REDA | pozostali | UKS JEDYNKA REDA | 2003 | nieopłacono |
276. | ŁYDKA CEZARY | LEBORK | pozostali | LĘBORK TEAM | 2013 | |
277. | STUDENT JAKUB | BOJANO | pozostali | 2008 | ||
278. | JANKOWSKI PIOTR | BYTÓW | pozostali | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | 2009 | |
279. | KRAUZA WIKTORIA | KARTUZY | pozostali | AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY | 2011 | nieopłacono |
280. | OLSZEWSKA MAJA | MIRACHOWO | pozostali | 2013 | ||
281. | OLSZEWSKA NADIA | MIRACHOWO | pozostali | 2010 | ||
282. | OLSZEWSKA NATASZA | MIRACHOWO | pozostali | 2010 | ||
283. | KULAS MARCIN | SZTUM | pozostali | LKS ZANTYR SZTUM | 1983 | nieopłacono |
284. | URBAN MACIEJ | BOJANO | honorowi uczestnicy | 2009 | ||
285. | URBAN PAULINA | BOJANO | honorowi uczestnicy | SKLA SOPOT | 2007 | |
286. | LEIK WIKTOR | STRASZYN | pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA W STRASZYNIE | 2011 | nieopłacono |
287. | METERA KONRAD | NOWA WIES LĘBORSKA | pozostali | LKB IM. BRACI PETK | 2009 | |
288. | GUMOWSKA LENA | BANINO | pozostali | GUMISIE | 2011 | |
289. | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | pozostali | 2006 | ||
290. | WÓJTOWICZ NINA | BUKOWINA | pozostali | SP KAMIENICA KROLEWSKA | 2010 | |
291. | KORZENIEWSKA LILIANA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | AMS | 2010 | |
292. | KORZENIEWSKA WIKTORIA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | AMS | 2009 | |
293. | RORAF MAGDALENKA | PUCK | pozostali | TEAM KREFT | 1989 | nieopłacono |
294. | DAWIDOWSKA ZOFIA | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2009 | |
295. | DAWIDOWSKA WIKTORIA | OSTRZYCE | mieszkańcy gm. Somonino | AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | 2007 | |
296. | MARAT GRZEGORZ | RUMIA | honorowi uczestnicy | UKS CISOWA Z SP 31 GDYNIA | 2006 | |
297. | MARAT AGNIESZKA | RUMIA | pozostali | SP 31 GDYNIA | 2009 | |
298. | SOMINKA JAKUB | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2010 | ||
299. | SZWYCHTENBERG MAJA | SIERAKOWICE | pozostali | MAŁA SZKOŁA W SZOPIE | 2010 | |
300. | SZWYCHTENBERG ADAM | SIERAKOWICE | pozostali | MAŁA SZKOŁA W SZOPIE | 2006 | |
301. | FORMELLA ERYK | KARTUZY | pozostali | GKS CARTUSIA | 2009 | nieopłacono |
302. | LITTWIN OLWIA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Somonino | DALEKO JESZCZE | 2008 | nieopłacono |
303. | PUZDROWSKA OLIWIA | GORĘCZYNO | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
304. | STENKA PIOTR | GRZYBNO | pozostali | SZP GRZYBNO | 2008 | |
305. | MŁYŃSKI DANIEL | MOJUSZ | pozostali | MOJUSZ | 2008 | |
306. | MŁYŃSKI KACPER | MOJUSZ | pozostali | MOJUSZ | 2007 | |
307. | MŁYŃSKA NADIA | MOJUSZ | pozostali | MOJUSZ | 2005 | |
308. | WENTA SZYMON | ŁEBUNIA | pozostali | 2012 | nieopłacono | |
309. | WENTA EMILIA | ŁEBUNIA | pozostali | 2011 | nieopłacono | |
310. | TOKARCZYK PIOTR | GDYNIA | pozostali | SP 44 GDYNIA/UKS BANINO | 2010 | |
311. | ANTKOWIAK TOSIA | GDYNIA | pozostali | PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK | 2014 | nieopłacono |
312. | KONKEL WIKTOR | GDYNIA | pozostali | PRZEDSZKOLE NR 30 W GDYNI | 2012 | |
313. | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | pozostali | ZNIKAJACE PUNKTY | 2014 | |
314. | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | honorowi uczestnicy | ZNIKAJACE PUNKTY | 2011 | |
315. | KREFTA ROKSANA | KŁOSOWO | pozostali | SP CZECZEWO | 2008 | nieopłacono |
316. | JAŻDŻEWSKI JONATAN | LĘBORK | honorowi uczestnicy | KREATIVSPORT LĘBORK | 2008 | |
317. | LITTWIN ELIZA | KARTUZY | mieszkańcy gm. Somonino | DALEKO JESZCZE | 2005 | nieopłacono |
318. | FORMELLA NIKODEM | KARTUZY | mieszkańcy gm. Somonino | DALEKO JESZCZE | 2005 | nieopłacono |
319. | SPLITT ADRIAN | SOMONINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2011 | ||
320. | WESOŁOWSKI WIKTOR | GNIEWOWO | pozostali | WIKTORY TEAM | 2007 | nieopłacono |
321. | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | pozostali | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | 2008 | |
322. | LUBECKA MARTYNA | BĘDOMIN | pozostali | 2003 | ||
323. | LUBECKA PAULINA | BĘDOMIN | pozostali | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | 2005 | |
324. | EKMAN ELIZA | MIECHUCINO | mieszkańcy gm. Somonino | 2010 | nieopłacono | |
325. | SOŁTYSIAK JULIA | BANINO | pozostali | ŁOSIE | 2014 | |
326. | SOŁTYSIAK JAKUB | BANINO | pozostali | ŁOSIE | 2013 | |
327. | ŁAZAR DAWID | ŁĘCZYCE | pozostali | 2011 | ||
328. | TRELA MARCELINA | ŻUROMINO | pozostali | METROŻERCY | 2011 | |
329. | TRELA ANNA | ŻUROMINO | honorowi uczestnicy | METROŻERCY | 2005 | |
330. | LEIK WIKTOR | STRASZYN | pozostali | SZKOŁA PODSTAWOWA W STRASZYNIE | 2011 | |
331. | PIEŃKOWSKA NATASZA | RUMIA | honorowi uczestnicy | APS RUMIA | 2010 | |
332. | POUCH MARTYNA | REDA | pozostali | S.P NR. 3 REDA | 2008 | nieopłacono |
333. | KALETA PAULINA | GOSZCZYNO | pozostali | KROKOWA BIEGA | 2011 | nieopłacono |
334. | STENCEL ZUZANNA | MŚCISZEWICE | pozostali | METROŻERCY | 2009 | |
335. | OLESZEK AGATA | GNIEWINO | pozostali | 2009 | ||
336. | OLESZEK ZUZANNA | GNIEWINO | honorowi uczestnicy | UKS JEDYNKA LEKKOATLETYKA REDA | 2008 |